• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
jákoukám že dneska to tu nějak stojí asi jsou všichni u vody :dizzy_face:
já bych taky šla a jak jenže nemůžu s tím mím exémem se letos prostě koupat nedá koupala jsem se jen jednou v bazénu u rodičů manži a navíc mě nějak moc dobře ani to slunce na to nedělá :frowning2:
17. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nějak se nám to tu kaboní :unamused: snad to stihne uschnout to moje povlečení hodila jsem to ven tak snad to vyfouká a proschne :sunglasses:

jo jinak holky nemáte teďka někde v nějakém řetězci typ na plíny ???? Kupujeme Pampersky a někdy Hugísky ale teď nějak není nikde sleva a my pomalu jsme na dně zásob:rolling_eyes:
17. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu mám tip!!!!!!! Naprosto skvělý jsou z LIDLU plínečky TOUJOURS !!!!!! :wink:

Jinak, Julča má 7500g :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnááá váha supeeer kočanda pěkně přibejvá

a co Taťka říká na slovo táta :dizzy_face: ???

Jo a za kolik jsou ??? :sunglasses: kolik jich je ???
17. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukuč, tak ty plíny by mne taky zajímaly :sweat_smile: :sweat_smile: ... cena, počet ks, váhové tozpětí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nedočítám,nestíhám,ani nevim kdy jsem tu byla naposledy :sweat_smile:

Je tu něco nového?

Jinak koukám že řešíte plínky,tak já pořád,už dost dlouho kupuju Babydream z Rossmana a jsou úplně nej nej nej a dneska tam přijdu a oni nemají naši velikost,tak se ptám prodavačky a ona že začaly dělaj trošku jiný.Ty před tim stály myslím 229.-(50ks) a ty nový myslím 175,-(40ks) a už jsem jí adámkovi dala a vypadají taky super,jsou hezčí a přijdou my i tenčí.
17. srp 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukala na lístek a stojí 184,-(40ks)
17. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Tak se po víkendu hlásím.

Ze čvtrtka na pátek malej brobrečel skoro celou noc, manža se ani do práce nevyspal. :unamused:

Prorazil se nám druhý zoubek dole, hned vedle toho prvního.

Takže víkend ubrečený prostě, v sobotu jsem šla do lékárny mu koupit na ty dásničky želé,
jako mastička a 3x denně dásně masírujeme.

Jinak o víkendu jsme ještě ložnici malovali a trošku předělávala, takže jsem bylo k.o., :confounded:

Naštěstí už je malej v pohodě, tak uvidím no.

To horko už je taky šílené.

Dnes jsem od manži dostala k svátku kosmetiku, něco na sebe, nové pěkné šatky a květiny lilie :slight_smile:

Endy.......... Vše nej k Julinčiným 7měsícům přejeme s Lukáškem. :slight_smile:

Ted mi malej spinká a já jdu umýt nádobí. Dnes jsem okno v ložnici umyla a pověsila malému tu novou
záclonu, co jsem mu objednala medvídka Pů, a sehnala jsem i pěkné závěsy, takže mi to pěkně ladí. :wink:

Jinak nevím, zda jsem psala, jak jsem s malým ve čt byla v poradně, měříme 85cm a vážíme 7600g :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Dorotce také vše nej k 7měsícům
17. srp 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedáááááááá to je Lukášek habán dlouhej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kočandy posouvám nás na první stranu :dizzy_face:
asi všichni koupou a krměj ne :sunglasses: ?? U nás už je vykoupáno nakrmeno a už se převalujem v postýlce ....je tam nějaké podezřelé ticho jdu se podívat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu.. těch plíneček je tuším 52 a stojí to 235Kč.. bez akce... když na ně dají akci..tak jsou levnější.. ale srovnala bych je s kvalitou Pampersek nebo těch nejlepších Tesco... opravdu skvělý. Mě vyhovujou víc než Pampersky :wink:
17. srp 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cena by docela šla to by jedna plína vycházela na 4,5 a něco no omrknu to díky za tip ........jestli jsou srovnatelné s teskáckejma to by šlo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu jsou bezva. Malá se mi nikdy v nich neprosrandila až na záda.... teda v dobách kdy srandila :grinning:
17. srp 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holyk,

no já nakoupila v akci pampersky, kde jedna vycházela na 3,66 váha 8-18kg počet 80ks a pak ty oranžové a taky jedna za 3,60.
v rosmanovi mají hodně akce, nebo ve schleckerovi,kde jedna vychází kolem 4,-
za 4,50 to jsou už drahé bych řekla,dají se pořídit orpavdu v akci za méně.

Jiank dodatečně přeju Petruškám všehcno nejlepší k dnešnímu svátku :slight_smile:
17. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :wink:

Jo Val tak to jsi z levného kraje tady když jsou Pampersky v akci tak jedna vychází právě kolem těch 4.5 kč :confused: jinak stojej přes 5 i někde 6kč za jednu plínu tak že mazec :angry: :sunglasses:

schlecker tady nemáme ani nevím co to je drogošky???? :sunglasses:
18. srp 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se zase chráponí jooo no to je bordel :angry:
18. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko.. tak noc byla náročnější... Julča se budila snad každou hodinu. Tak jsem pořád uspávala, dávala dudlík, kojila... probudila se i hodně spocená... teplotku nemá, tak nevím. Trochu mě štve, doktorka jí včera dala hračku, aby zjistila jak je na tom s motorikou a nechala jí tu hračku ožužlat :unamused: Trochu jsem u toho přešlápla....do ordinace choděj nemocný děti a malá tam strkala hračku do pusy...snad nic nechytla :frowning2:

Val.. to je právě to... musí to být plínečky v akci :wink:
18. srp 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, to bude dnes hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Endy, oni ty hračky desinfikujou :wink: ...
18. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky,
noo tady to teda žije :sweat_smile:
holky Filípek si už čím dál líp vyšlapuje, je u toho tak srandovní,jak si s těma nožičkama vyšlapuje :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,pěkné ráno.

My noc dobrý.Ve 21,2,5 a v 8,30.Já šla spát s holkama o půl 10,tak jsem krásně vyspaná. :grinning:

Dneska dělám jen smaženou cuketu.Snad nebude nadýmat,když ji oloupu. :frowning2:
18. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: Hmm...malá má 38,2 v zadečku :frowning2: Tak nevím, kdy to mám začít řešit...od 38,5????
18. srp 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se nám trochu ochladilo... hurááá :wink:
18. srp 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy, to už má po odečtení ?
18. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene... to je teplotka naměřená... takže 37,7
18. srp 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.

Tak u nás se také trošku ochladilo, lepší vzduch je.

Dnešní noc: 20h - 1h - 7h.

Luky mi ted spinká, já jdu vařit zapečené těstoviny s uzeným.

Val..... přesně jak píšeš, je to srandovný jak s těma nožičkama hopsají :grinning:
18. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endi,tak to je jen trošku zvýšená.Já bych ji jen posledovala a párkát přeměřila.
18. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se taky ochladilo je 26 :angry:
18. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY,
jen Vás jdu pozdravit, nedočítám, nemám čas :wink: :wink: Dora si včera sedla v lehátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Juli vše nej, i když opožděně :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

papa
18. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek