• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
endy, tak to jí ještě nic nedávej, až kdyby měla 38 po odečtení

zkus jí dát napít a zse přeměř, třeba to pak bude už lepší.

no u nás se ochladilo jen ráno,ale ted jsme byla na balkoně, jsme se byli podívat s fildou na popeláře-se mu hrozěn líběj auta a velký, noo a už je venku zase hic
18. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
královno, pojď tu udělat pořádek :angry: heršvec... málo lidiček sem chodí... a Týnka ani bříško nepřišla ukázat :angry:
18. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně si myslím, že postupem času všechny diskuze asi zaníkají :frowning2: ... neb většina aktivních diskuzí třeba se společným termínem je rok 09,2010, občas 08.... ale starší už moc ne.... tak jsme možná taky odsouzený k zániku království Na koníka :unamused: .. .obvzlášť když ani vladaři nemají čas, viď královno :sweat_smile:
18. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To snad nezaniknem,ne?I když až se začne chodit do práce atd,tak už asi moc času nebude. :frowning2: Ale já si to už bez koníka nedovedu představit. :wink:
18. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak někdo se tady sháněl po Věrušce.Tak Věrka nás sleduje.Až bude ten správný čas,tak se ukáže.Psala mi k narození Lindušky. :grinning:
18. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, musíme na tom pracovat!!!!!!!! :grinning:

NAZDÁREK VĚRUŠKO!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Pěkně se kurýruj.... a zanedlouho se těšíme, že budeme mít další těhulku!!!!!!
18. srp 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, to je teda bordel :frowning2:
noo škdo,aže se Rinty u nás taky nepochlubila fotkou s bříškem :frowning2:

ale my určo nezaniknem :slight_smile:
můžem někdy uspořádat srazík až nám povyrostou dětičky,aby se někdo netáhl s miminkem :slight_smile:

já jedu za měsíc s holkama z českolipska tady z koníka co chodíme na kafča a tak, tak jedem do Josefova Dolu na 2 noci

http://www.hotelpeklo.cz/
18. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak to jestli nás Beruška sleduje, tak tě mooc a mooc zdravím a chybíš mi tu holka jedna :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val... jéé...tam to znám. Je to od nás koušíček. Původně jsem měla mít v Pekle svatební hostinu :grinning:
18. srp 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Zase třetí strana????? :confused:

Já nějak nezvládám sem chodit, neb moje dítě mi dává teda pořádně zabrat. :unamused: Už kolik dní je strašně protivná! Navíc se začala budit v noci. Spinkala krásně celou noc a teď se od 1 budí. Takže já než všechno večer pofackuju, usínám kolem 23 . hodiny a ona je už v 1 vzhůru a takhle to jde až do rána. :frowning2: Takže za noc napsím tak 4 hoďky. Dneska jsem už teda vystá jak citron.... Teď ještě Kája spí, tak jsem si lehla na hoďku s ní. Nevím, co se děje. Navíc strašně špatně jí. Včera měla jíst v 2 hodin, tak jak blbá lítám, abych jí udělala jídlo, aby mohla jít spát a ona dvakrát usrkla a už to nechtěla. Mučila jsem jí ještě nějakou dobu, jestli si t nrozmyslí, ale ani smykem. Jedla až ráno v 5 hodin a to měla co dělat, aby to mlíko do sebe nasoukala. :confounded: Fakt děsný!!!!!!!
18. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera večer měla jíst ve 21 hodin, abyste to chápaly....... :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chris.... mimoušové prostě taky občas nemají svůj den a všechno je naruby... mě mladá dneska taky celý den mrčí a mrčí :confused:
18. srp 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endy, doufám, že se to brzy vrátí zase do starýh kolejí, jinak asi vypustím duši...... :angry:
18. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ... já taky. Do neděle měla mladá zácpu, od včera jedeme v průjmu. cca 7 plínek denně :grinning: též se nenudím :slight_smile: už tady kličkuju mezi krabicema, tak občas propadám hysterii :sweat_smile:
18. srp 2009 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endy, no vidíš to :slight_smile:
se tam těším, bude nás 6 mamin :slight_smile:

chris, třeba byla napucnutá z jídla přes den a večer neměla pocit hladu.
kdyby měla hlad, určitě by papala a taky to teplo je,tkaže není divu.

včera měl filípek rozmix.melou a chutnalo mu to.
dneska jsme mu rozmixovala hrušku a baštil taky jak o závod :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val.. a tu hrušku si vařila, nebo čerstvou??? Doktorka mi říkala..že bych mohla některé ovoce dát i čerstvé :wink:
18. srp 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem čerstvou a byla sladka, myslela jsem že do ní budu muset dát tu sušenku,ale nemusela jsem
18. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky!!!!

chris, tak to je peklo, fuuuj tohle noční buzení, denní mručení a ještě k tomu odmítání jídla..mě to cyrilek dělá, když má nervy a nebo je nevyspalej...ale minulý týden k tomu ještě přispělo to, že ze dne na den chtěl prodloužit intervaly mezi jídly..takže sem musela přenastavit režim, aby se to dalo dohromady i s dobou pravidel¨nejch spánků...

snad jí tohle období brzy přejde, sou teď děti nějaký jančivý...aspoň podle toho co ¨řikaj holky z vedlejší dikuze...

jináč teda náš malošek dnes má medaily a ještě jedničku s hvězdičkou - jeli sme dlouhou cestu z tábora do Budějic vlakem, zpočátku byl vypsychlej, poplakával, pak hodně pozoroval a nakonec usnul, já neměla doma chleba, tak sem si před cestou osmahla řízek a uvařila brambory a s cyrdikem na hrudi sem přesně ve 12 dala oběd :grinning: :grinning: takže sme děsný čundráci

no a doma holky mi večer už druhej den za sebou cyrilek zbaštil mrkvičku :dizzy_face: :dizzy_face: musely sme teda dělat táááááááákovoudle srandu aby to dal, ale je vidět, ž snad pomaloučku, polehoučku se to časem poddá

takže mám mega radost, cyrilek je velkej kluk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
žjůůůů týňátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tu. Mladá usnula, tak jsem zvědavá, na jak dlouho.... Je mi jí líto, že je taková rozmrzelá. :frowning2: Navíc jsem už pak tak na prášky, že jsem protivná i na ní a to mě žere nejvíc. :cry:

Endy, problémy s kakáním znám, mě o tom nemusíš nic vyprávět!!! :wink:

Kačí, tak to znáš, takže víš, jak se asi teď cítím.... Dneska jsme měli režim jídlo až po3,5 hodinách místo obvyklích 3..... Je fakt, že tím asi víc vytráví a pak sní aspoň něco, ale taky žádná sláva.... Ale asi tenhle režim zkusíme na delší dobu a uvidím....
18. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ holky s miminama je pořád něco.

Naše slečna jí na etapy.vyžahne 50 a za půl hodinky si dá ještě 30.Večer je to skoro po hodinkách.Ale je fakt,že pak spinká dýl.Tak uvidíme.Zítra jedu konečně vyřídit tu pojišťovnu a vyzvednu zrovna v lékárně kapičky na prdíky.Snad nám brzo zaberou.Ještě máme napsanou nějakou mastičku na prcinku,protože ji má nějakou olezenou.Chudinka. :frowning2:
18. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák holka malá v tomhle vedru mít něco na pipince...tak ať se brzy vyzdraví, aporopo, ta fotka lucinka chová je k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: obě kočky se vám povedly :dizzy_face:

jdu pa, tak brou ženy
18. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chris neboj ono se to srovná ......hlavně nemá cenu dělat dětem zbytečně režim je to blbost režim neexistuje u miminek je vše jinak to jen my máme nastavenej nějakej budík s hranicema a časama co kde a kde jak má být kdy máme jíst kdy spát kdy je čas na hraní kdy na tohle a tohle ...........nemá cenu to hrotit a koukat na hodiny .....mě taky ze začátku říkala mamka a už máte nějakej režim ???? Já na to ne a neřeším to prostě se to srovná a poddá časem ........jeden den jsou děti milionově ukázkoví a druhej den je člověk nepoznává a je s toho vykolejenej :sunglasses: prostě věř že se to upraví a časem budem vzpomínat na to jak byli bobánkové k poňufání uteče to a za chvíly z nich budou klackové a čáry :sweat_smile: na roztrhnutí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
brou já jdu taky na kutě Míša krásně spinká a já jdu za ním za hodinu přikvačí manža z práce tak doufám že mě nevzbudí jako včera bochnutím dveří a šmachtáním po bytě :unamused: :pensive: bala jsem otrávená jelioš jsem právě usnula a sladce spala no apak začala bouřka a lejt no a do toho Míša hlady řvát tak že paráda než jsem zase zabrala byla nejmíň půlnoc tak že pááááááá :wink:
18. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky,
Chris, tak to je mrzutý :frowning2: ... naše holka taky byla celkem protivná, ale celý víkend zlatíčko :dizzy_face: , v noci na dnešek jsem kojila i ve 3 v noci, což nebývá zvykem a přes den mrčela, ale nic hrozného... dneska je první den, co se vůbec nevykadila, ale včera se pokadila 2x a to dost... měla tam i trošku červených nitek, ale to se občas stane, ne?

Kaci, tak to jste supr trempouši :dizzy_face: ... to je člověk pak štěstím bez sebe když se s mimoušema něco zvládne, viď? To znám ...

Holky, scháním plavčo s mimčem na podzim a tady je všude tak plno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem pár foteček :dizzy_face: ... a hajdy na kutě :rolling_eyes: ... už si tu nadávám, že tak dlouho čumákuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Druháááááááááááááá
19. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zirafíku super fotečky.Malé to v šatičkách moc sluší. :wink: :wink:
19. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
třetíííííííí, co to co to ??????

Pavlí, červené nitky, to by se stávat nemělo !!

vynechej ted nějakou dobu mléčné výrobky a uvidíš, jestli se to ztratí.
jestli si vzpomínáš, filda to měl taky, vynechala jsme mlíko po ránu abyl klid a kremrolka s tím bojovala hooodně dlouho,takže na to pozor, mohla by mít pak třeba alergii na kravské mléko
19. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek