Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
18. srp 2009

endy, tak to jí ještě nic nedávej, až kdyby měla 38 po odečtení

zkus jí dát napít a zse přeměř, třeba to pak bude už lepší.

no u nás se ochladilo jen ráno,ale ted jsme byla na balkoně, jsme se byli podívat s fildou na popeláře-se mu hrozěn líběj auta a velký, noo a už je venku zase hic

zirafik
18. srp 2009

královno, pojď tu udělat pořádek 😠 heršvec... málo lidiček sem chodí... a Týnka ani bříško nepřišla ukázat 😠

zirafik
18. srp 2009

stejně si myslím, že postupem času všechny diskuze asi zaníkají ☹ ... neb většina aktivních diskuzí třeba se společným termínem je rok 09,2010, občas 08.... ale starší už moc ne.... tak jsme možná taky odsouzený k zániku království Na koníka 😒 .. .obvzlášť když ani vladaři nemají čas, viď královno 😅

zajdla
18. srp 2009

To snad nezaniknem,ne?I když až se začne chodit do práce atd,tak už asi moc času nebude. ☹ Ale já si to už bez koníka nedovedu představit. 😉

zajdla
18. srp 2009

JInak někdo se tady sháněl po Věrušce.Tak Věrka nás sleduje.Až bude ten správný čas,tak se ukáže.Psala mi k narození Lindušky. 😀

endlessblue
18. srp 2009

No, musíme na tom pracovat!!!!!!!! 😀

NAZDÁREK VĚRUŠKO!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Pěkně se kurýruj.... a zanedlouho se těšíme, že budeme mít další těhulku!!!!!!

valentynka
18. srp 2009

Pavlí, to je teda bordel ☹
noo škdo,aže se Rinty u nás taky nepochlubila fotkou s bříškem ☹

ale my určo nezaniknem 🙂
můžem někdy uspořádat srazík až nám povyrostou dětičky,aby se někdo netáhl s miminkem 🙂

já jedu za měsíc s holkama z českolipska tady z koníka co chodíme na kafča a tak, tak jedem do Josefova Dolu na 2 noci

http://www.hotelpeklo.cz/

valentynka
18. srp 2009

jéé tak to jestli nás Beruška sleduje, tak tě mooc a mooc zdravím a chybíš mi tu holka jedna 🙂

endlessblue
18. srp 2009

Val... jéé...tam to znám. Je to od nás koušíček. Původně jsem měla mít v Pekle svatební hostinu 😀

christla
18. srp 2009

ahoj holky!
Zase třetí strana????? 😕

Já nějak nezvládám sem chodit, neb moje dítě mi dává teda pořádně zabrat. 😒 Už kolik dní je strašně protivná! Navíc se začala budit v noci. Spinkala krásně celou noc a teď se od 1 budí. Takže já než všechno večer pofackuju, usínám kolem 23 . hodiny a ona je už v 1 vzhůru a takhle to jde až do rána. ☹ Takže za noc napsím tak 4 hoďky. Dneska jsem už teda vystá jak citron.... Teď ještě Kája spí, tak jsem si lehla na hoďku s ní. Nevím, co se děje. Navíc strašně špatně jí. Včera měla jíst v 2 hodin, tak jak blbá lítám, abych jí udělala jídlo, aby mohla jít spát a ona dvakrát usrkla a už to nechtěla. Mučila jsem jí ještě nějakou dobu, jestli si t nrozmyslí, ale ani smykem. Jedla až ráno v 5 hodin a to měla co dělat, aby to mlíko do sebe nasoukala. 😖 Fakt děsný!!!!!!!

christla
18. srp 2009

Včera večer měla jíst ve 21 hodin, abyste to chápaly....... 😅

endlessblue
18. srp 2009

Chris.... mimoušové prostě taky občas nemají svůj den a všechno je naruby... mě mladá dneska taky celý den mrčí a mrčí 😕

christla
18. srp 2009

Endy, doufám, že se to brzy vrátí zase do starýh kolejí, jinak asi vypustím duši...... 😠

endlessblue
18. srp 2009

JJ... já taky. Do neděle měla mladá zácpu, od včera jedeme v průjmu. cca 7 plínek denně 😀 též se nenudím 🙂 už tady kličkuju mezi krabicema, tak občas propadám hysterii 😅

valentynka
18. srp 2009

Endy, no vidíš to 🙂
se tam těším, bude nás 6 mamin 🙂

chris, třeba byla napucnutá z jídla přes den a večer neměla pocit hladu.
kdyby měla hlad, určitě by papala a taky to teplo je,tkaže není divu.

včera měl filípek rozmix.melou a chutnalo mu to.
dneska jsme mu rozmixovala hrušku a baštil taky jak o závod 🙂

endlessblue
18. srp 2009

Val.. a tu hrušku si vařila, nebo čerstvou??? Doktorka mi říkala..že bych mohla některé ovoce dát i čerstvé 😉

valentynka
18. srp 2009

dala jsem čerstvou a byla sladka, myslela jsem že do ní budu muset dát tu sušenku,ale nemusela jsem

kacena00
18. srp 2009

ahojda holky!!!!

chris, tak to je peklo, fuuuj tohle noční buzení, denní mručení a ještě k tomu odmítání jídla..mě to cyrilek dělá, když má nervy a nebo je nevyspalej...ale minulý týden k tomu ještě přispělo to, že ze dne na den chtěl prodloužit intervaly mezi jídly..takže sem musela přenastavit režim, aby se to dalo dohromady i s dobou pravidel¨nejch spánků...

snad jí tohle období brzy přejde, sou teď děti nějaký jančivý...aspoň podle toho co ¨řikaj holky z vedlejší dikuze...

jináč teda náš malošek dnes má medaily a ještě jedničku s hvězdičkou - jeli sme dlouhou cestu z tábora do Budějic vlakem, zpočátku byl vypsychlej, poplakával, pak hodně pozoroval a nakonec usnul, já neměla doma chleba, tak sem si před cestou osmahla řízek a uvařila brambory a s cyrdikem na hrudi sem přesně ve 12 dala oběd 😀 😀 takže sme děsný čundráci

no a doma holky mi večer už druhej den za sebou cyrilek zbaštil mrkvičku 😵 😵 musely sme teda dělat táááááááákovoudle srandu aby to dal, ale je vidět, ž snad pomaloučku, polehoučku se to časem poddá

takže mám mega radost, cyrilek je velkej kluk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kacena00
18. srp 2009

žjůůůů týňátko 😵 😵 😵 😵

christla
18. srp 2009

Tak jsem zase tu. Mladá usnula, tak jsem zvědavá, na jak dlouho.... Je mi jí líto, že je taková rozmrzelá. ☹ Navíc jsem už pak tak na prášky, že jsem protivná i na ní a to mě žere nejvíc. 😢

Endy, problémy s kakáním znám, mě o tom nemusíš nic vyprávět!!! 😉

Kačí, tak to znáš, takže víš, jak se asi teď cítím.... Dneska jsme měli režim jídlo až po3,5 hodinách místo obvyklích 3..... Je fakt, že tím asi víc vytráví a pak sní aspoň něco, ale taky žádná sláva.... Ale asi tenhle režim zkusíme na delší dobu a uvidím....

zajdla
18. srp 2009

JJ holky s miminama je pořád něco.

Naše slečna jí na etapy.vyžahne 50 a za půl hodinky si dá ještě 30.Večer je to skoro po hodinkách.Ale je fakt,že pak spinká dýl.Tak uvidíme.Zítra jedu konečně vyřídit tu pojišťovnu a vyzvednu zrovna v lékárně kapičky na prdíky.Snad nám brzo zaberou.Ještě máme napsanou nějakou mastičku na prcinku,protože ji má nějakou olezenou.Chudinka. ☹

kacena00
18. srp 2009

chudák holka malá v tomhle vedru mít něco na pipince...tak ať se brzy vyzdraví, aporopo, ta fotka lucinka chová je k sežrání 😵 😵 😵 obě kočky se vám povedly 😵

jdu pa, tak brou ženy

jitousek
18. srp 2009

Chris neboj ono se to srovná ......hlavně nemá cenu dělat dětem zbytečně režim je to blbost režim neexistuje u miminek je vše jinak to jen my máme nastavenej nějakej budík s hranicema a časama co kde a kde jak má být kdy máme jíst kdy spát kdy je čas na hraní kdy na tohle a tohle ...........nemá cenu to hrotit a koukat na hodiny .....mě taky ze začátku říkala mamka a už máte nějakej režim ???? Já na to ne a neřeším to prostě se to srovná a poddá časem ........jeden den jsou děti milionově ukázkoví a druhej den je člověk nepoznává a je s toho vykolejenej 😎 prostě věř že se to upraví a časem budem vzpomínat na to jak byli bobánkové k poňufání uteče to a za chvíly z nich budou klackové a čáry 😅 na roztrhnutí 😵 😵 😵 😵

jitousek
18. srp 2009

brou já jdu taky na kutě Míša krásně spinká a já jdu za ním za hodinu přikvačí manža z práce tak doufám že mě nevzbudí jako včera bochnutím dveří a šmachtáním po bytě 😒 😔 bala jsem otrávená jelioš jsem právě usnula a sladce spala no apak začala bouřka a lejt no a do toho Míša hlady řvát tak že paráda než jsem zase zabrala byla nejmíň půlnoc tak že pááááááá 😉

zirafik
18. srp 2009

kuk holky,
Chris, tak to je mrzutý ☹ ... naše holka taky byla celkem protivná, ale celý víkend zlatíčko 😵 , v noci na dnešek jsem kojila i ve 3 v noci, což nebývá zvykem a přes den mrčela, ale nic hrozného... dneska je první den, co se vůbec nevykadila, ale včera se pokadila 2x a to dost... měla tam i trošku červených nitek, ale to se občas stane, ne?

Kaci, tak to jste supr trempouši 😵 ... to je člověk pak štěstím bez sebe když se s mimoušema něco zvládne, viď? To znám ...

Holky, scháním plavčo s mimčem na podzim a tady je všude tak plno 😝 😝

zirafik
18. srp 2009

přidala jsem pár foteček 😵 ... a hajdy na kutě 🙄 ... už si tu nadávám, že tak dlouho čumákuju 😝

zajdla
19. srp 2009

Druháááááááááááááá

zajdla
19. srp 2009

Zirafíku super fotečky.Malé to v šatičkách moc sluší. 😉 😉

valentynka
19. srp 2009

třetíííííííí, co to co to ??????

Pavlí, červené nitky, to by se stávat nemělo !!

vynechej ted nějakou dobu mléčné výrobky a uvidíš, jestli se to ztratí.
jestli si vzpomínáš, filda to měl taky, vynechala jsme mlíko po ránu abyl klid a kremrolka s tím bojovala hooodně dlouho,takže na to pozor, mohla by mít pak třeba alergii na kravské mléko