Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
19. srp 2009

brééé ráno čtvrtáááá 😕 😎 😅

valentynka
19. srp 2009

jéé palví, ta má krásné šatičky, toje fešanda 🙂
a jak si hezky spinká 🙂 kouzelná 🙂

jitousek
19. srp 2009

u nás se dnes poleželo a pospalo až do 8h 😎 stejnak jsem KO jelikoš opět zápasím s exémem chjo chjo dnes jsem objednaná na kožní už fakt nemůůůžuuuu

jitousek
19. srp 2009

Jinak Kristýnka je kouzelná v těch šatečkááách 😵 😵 😵

endlessblue
19. srp 2009

Holky... zdravím...
Tak hrůza.... minulý týden zácpa.. a tento týden mega průjem ☹ Včera přes den teplotka 38. .. to jsem neřešila a myslela si, že to budou zoubky. Ale dnes v noci sem Julince naměřila 39,1 v zadečku... takže 38,6 reálných... byla celá mokrá.. totálně prokakaná.. chuděra.. vyrážíme k doktorce... páč ten můj miláček má to zažívání nějak v pr.... !!!!!!!!!!!!!

Pak podám hlášení.....

Kristýnka je božská 😉

jitousek
19. srp 2009

endyyy tak to na Vás moooc moc myslíkuju aby jste byli zase v poho a hlavně nebyla to nějaká virová sranděra chudák Julinka 😔

valentynka
19. srp 2009

endy, myslím na vás, asi to bude nějaká střevní virozka ☹

valentynka
19. srp 2009

tak jsme umyla okno v pokojíčku,pere se záclona, jdu vařit obídek a pak razíme zase k babi do bazénku.

manža má dneska narozeniny,ale oslava bude o víkendu s dětmi a další víkend s ostatními🙂

tak zatím papa

endy, doufám,ež to dopaldo u dokyny dobře a julinka bude zase čiperka bez teplůtky.

kacena00
19. srp 2009

čau holky no jitu..já ti s tím režimem musim oponoivat, kdybysme od nějakýho 3. týdne nezavedli fakt koupačku ve stanovenou dobu, tak nevim, jak bysme bnašemu mladýmu řekly, žen už je čas jít hají, teď už to má tak krásně zažitý, že kdybysme ho dali spát dýl, zboří dům, halvnš hzo tokoupání krásně zklidní, ví už co bude

s režimem je mnohem klidnější a s tím, jak sme trousili trochu spánku, majinko jídla a já jen poskakovala okolo c. kt. chtěl trochu jíst trochu spát, pak blil jak alík,pomoh jen režim,ono když se kojí, tak to člověk tak moc neřeší, ale když máš vařit mlíko, z kterýho ti vypije půlku a pak ho zase přihřejvat...to moc nejde, nehledě na to že UM je mnohem míň stravitrlná, takže já za režim děkuju děkuju a děkuju

zirafik
19. srp 2009

Endy ☹ , moc na vás myslím a čekám na zprávičky... oni tomu nepřidají ani tyhle vedra 🙄

Jitu, na Tebe taky myslím, snad ti dr.něco napíše, já mám dobré zkušenosti s Linolou- koupel, mastička 😉

Holky, díky za pochvaly... včera jsme s malou trošku blbly,tak jsem jí zkusila nějaký šatičky, stejně je vůbec nenosíme. V sobotu jdeme na svatbu, malá má celkem na výběr, ale já vůbec nevím, co na sebe hodim 🙄

Včera jsme byli na obídku s kámoškou a dnes razíme s kámošem (manžovým svědkem ze svatby 😅 - to zas budou drby 😀 )

kacena00
19. srp 2009

jé endy...co nejdřív dej vědět..teda snad něco nechytla...když už tak moc srandí a má průjem...

kacena00
19. srp 2009

jů kristýnka v těch riflovejch je fakt kóča!!!

endlessblue
19. srp 2009

Tak jsme zpátky. Vypadá to na nějakou tu viróoozu ☹ Má i trošku červeno v krku. Jediné co můžeme dělat je hodně pít... srážet teplotku Nurofenem a máme do pití rozpustný HYLAC... což je na houbes... páč malá nechce pít čaje ani vodu 😒 a do mlíka se to dávat nemá.

O výsledky stěru máme volat v sobotu dopoledne 😒

Jinak mi říkala..že děti tady v okolí (kojenci) nějak poslední dobou na ty průjmy trpí.... hmm.. malá byla v pohodě až do pondělní poradny, kdy ožužlala doktorčinu hračku.. trochu si myslím, že to tam chytla 😠 😠 😠

kacena00
19. srp 2009

v sobotu dopoledne? taky by to mohly urychlit ne? ...to mě mrzí...

endlessblue
19. srp 2009

Mno.. je to děs.... teď jsem si jí změřila a má 38,6 😢 šmudlinka moje milovaná

endlessblue
19. srp 2009

téééda, tady to dneska "frčííííí" 😀

Milášek můj spinká na zahradě pod ořechem.... poslední 2 dny a stěhujeme se.. teda stěhuje se už zítra, ale my zůstáváme s Juli do pátku.. barák je už ale spíš jako skladiště krabic.... je mi to docela líto 😒

christla
19. srp 2009

Ahoj holky! V rychlosti nakuku. Balím na zítřek. Je mi z toho blbě už teď, jedu na alergologii a na gyndu. Budeme celý den na cestách a to pravdu celý. Vyrážíme už v 7 ráno a domu dorazíme počítám tak v 18 hodin večr!!!!!!! Už teď mi je líto Kájušky. ☹ Navícmá být až 32 stupňů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pavlí, Týnka je nádherná a taky je teda hezky buclatá, ale fakt moc krásná!!!!!! 😵

Endy, s průjmem už máme taky zkušenosti a to nám byli myslím 4 týdny.... ☹

valentynka
19. srp 2009

co to??
kdepak máme královnu,aby tu udělala pořádek ??

valentynka
19. srp 2009

endy, zítra už malé bude líp, ten Nurofen rychle zabírá.
Filípek ho taky měl,ale bylo to něco to do něj dostat.
jsme mu dala prso, pak rychle vstříkla a zase rychle prso,aby to spolknul, druhý dne bylo už dobře.

s tím vaším stěhováním mi je vás líto ☹ měli by jste to tam krásný a klídeček a zahrada pro Juli by byla nejlepší,ale říkejte si, že všechno zlé je k něčemu dobré !!

chris, a to jsou dva doktoři na celý den ?????
a nejde to,aby jsi šla na gyndu zase v jiný den ?? a zítra jen po ránu k jednomu?

endlessblue
19. srp 2009

Nazdárek Val... jojo... nějak je tu bordel bez královny.... není o na někde v jižních čechách na dofče 🙂

Juli dneska teplotka nižší.. uvidím, jaká bude noc....to rozhodne.

Zítra přijede kamarád a začíná stěhování. Je mi z toho nějak smutno 😢 Nu což, ale začnu zase žít... takhle jsem tvrdla jen na baráku a kousala se nudou. Takhle budu chodit s holkama do bazénu, cvičit, na kafe... atd. ... tak snad to bude dobrý 🙂

valentynka
19. srp 2009

endy, uvidíš,že noc už bude dobrá a to stěhování vidíš, na tu druhou stranu, tam nezkejsneš a budeš chodit aspon ven anebudeš se tak cítit sama

jdu za manžou, mějte se papa

christla
19. srp 2009

Val, já se zase musím zařídit podle manži, protože on pak nemá zase čas a oba doktoři jsou v Praze..... 😒

jitousek
20. srp 2009

bré ráno no to je teda pořádek 😉 osm pryč a kde nikdo tu nikdo 😎

helicek
20. srp 2009

Ahoj holky
Byla jsem na kontrole u své gyndr, ještě tam jdu 31.8. a pak už do porodky na kontroly, protože prý Apolinář stejně dřív jak kolem 37. týdne nebere, mají tam nával, tak to vidím černě s porodem u Apolináře a ještě máme mít tady toho Papeže, no bude to teda veselý, jestli budu rodit na termín, tak bude problém se od nás prokousat k Apolináři, všechno bude uzavřené kvůli Papežovi a sanitky budou kvůli němu a ne kvůli pacošům, chjooooooooooooo, snad půjde Honzík o týden dřív jako Péťa

zajdla
20. srp 2009

Ahojky,pěkné ráno.

U nás se vstávalo až o půl 9.Ale noc 21,1.30,3.30,5 a pak 8,30.Ale jsem docela ok.

Heli už se ti to krátí.Bude tady další mimi. 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
20. srp 2009

já se dneska chystám pryč vypadneme na 4 dny k našim s Míšou tak že tu nebudu jen aby ten koník vůbec jel všichni jsou si dovolujou a užívaj si slunííí že ?? A to je dobře kolik těch pěkných dnů bud to nikdo neví tak že je potřeba je využít 😎 a hlavně užít 😵 😵 😵

jitousek
20. srp 2009

Jo Baru máš pravdu s tím režimem koupání .........ale já myslela jako to jídlo a tak že se to nedá ovlivnit ale každé dítko je jiné my jsme s tím bojovali a teď už pomalu to začíná mít nějaký řád + - ale jestli je to o půl hodiny dřív nebo dýl to je přeci snad v normě ne 😎

valentynka
20. srp 2009

ahoj holky,

helicku, jéééé 35tt, to snad není možný,ty už budeš za měsíc rodit, panečku 🙂
jsem ti říkala,že budeš rodit dřív, uvidíš🙂 a papaežovi se vyhnete,.neboj🙂

já už mám upečený švestkový koláč, ted jsme dosnídala, poklidila, čekáme na manžu a pak jedem k mamče zase na zahradu do bazénu, berem ještě i neteř.
filípkovi se v bazénu velkým strašně líbí, hovyndáme a nejradši by šel zase znova

zajdi, tak to jsi měla super noc s malou 🙂 když si vybavím svoje šestinedělí+ další nějaké měsíce a vstávačky pořád v noci po 2 hodinách, tak si říkám proč se pořád tak budil 😅

my máme akorát řád v tom,že se vykoupe, pak je kaše ,pak prso a jde se spát 🙂všechno závisí na tom jak dlouho spinká a od toho se odvíjí všechno dál.
někdy usne kolem 6 a spinká až do 7.tak to jde pak spát večer v 9 🙂

helicek
20. srp 2009

no to jo, už je to za bukem, děsně to holky uteklo, to snad ani není možný a za chvilku tu bude miminko

tevina
20. srp 2009

Ahoj holky,

tak se hlásim po delší době,mám od úterý angínu,první den jsem teda myslela že snad umřu 😒 Do toho adámek vysoký horečky,tak jsem hned volala tomášovi že to ode mě asi chytil,tak že s ním musí na pohotovost.Naštěstí to nechytil,rostou mu zuby.Dr hned mezi dveřma,žže chápe že se bojíme,ale že takhle malý dítě angínu nechytne a prý po 24 hodin od začátku braní atb už nemůžu nikoho nakazit.No a to ještě neni všechno,před chvilkou mi tomík povídá,že ho trochu bolí ucho,já se z toho asi zbláznim.No vykapala jsem mu ho a uvidíme,jestli to rozeženeme.