Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
28. únor 2009

Dobré ráno holky!
Tak já už strašim, vstávala jsem s manželem, který mi odjel do vedlejší vesnice na zabijačku, takže dneska jsem sama, protože on se vrátí určitě až někdy večer.
Dneska chci vařit maso, špenát a bramborové knedlíky. Snad se mi to povede. 😅

zajdla
28. únor 2009

Ahojky pěkné ráno.

Chris,tak tos měla jet s ním na zybíjačku.U nás je dnes obecní zabíjačka,ale my jedem ke tchýni,tak o ni přijdu.

Večer jsem konečně zpracovala fotky z dovče,tak je hodím do albíčka. 😀 😉

zajdla
28. únor 2009

Tak jsou tam. 😉 😀

christla
28. únor 2009

Zajdli mě zabíjačky nějak neberou..... Jsem domluvená s našima, že odpoledne přijedou....

Na fotečky se jdu podívat. 😉

zajdla
28. únor 2009

JJ já mám ráda jen teplé škvarky.A to si vezmu jen pár. 😀

lucianas
autor
28. únor 2009

ahojky,
všem krásnou sobotu!!!

valentynka
28. únor 2009

ahoj holky,

zajdi, jde vidět,že jste si ten sníh pěkně užívali 🙂 a Lucinka určitě taky 🙂

jiank taky mám ráda teplé škvarky,ale stačí jich trochu, pěkně oslit a čerstvý chleba.
mamča dělá docela často,že vypeká sádlo 🙂

jiank unás prší, je celkem teplo,tak sníh už skoro celý slezl.

kacena00
28. únor 2009

čau kočičky, nedočítám, jsem tu jen na skok, pověsit prádlo, přeci jen ten čas letí jak bláznivý, pomalu nic sem od rána neudělala, ale nezastavím se, člověk dělí čas mezi péči o mimi, prsa, hráz 😀 a najednou je skoro poledne a my nemáme oběd, všem vám moc děkuju za hezký zprávy a pochvaly, až se trochu zajedeme nebo až se tatínek bude starat a já budu trochu víc v klidu, zastavím se na dýl

teď mě stejně bolí sezení 😀 a od vedle už slyším nějakí miminko pus pus a já zase přijdu

valentynka
28. únor 2009

jéé Baruš, ahoojkýýýý, tak dodatečně gratuluju kcyrdíkovi a těším se na vyprávění.papa pusky pusky

pismenko
28. únor 2009

Ahoj kočičky 🙂

tak jsme se vrátili z toho vítání 😀 😀 no celkem fraška, ale dostali jsme krásýho plyšáka, kytku(a není to karafiát 😀 😀 😝 😝 ), potom takovou demoverzi pamětní knihy a zlatý přívěsek písmenka D na řetízek 😕 😕 -to jsem čuměla - asi jsme obec bohatá... Dorotka byla ukázková, řehnila se tam na celé kolo a te´d to dospává v kočárku veku, ale myslím, že se za chvilinku probudí, už se tam mele 😀 Tom musel opět do práce, já už se z toho fakt zvencnu 🙄 🙄 , ale veče hlídá a já jedu na koncert do Br, tak snad neurazím i druhé zrcátko 😅 😅 😅

Ahoj barčo, dojdi na kus řeči 😀 😀 😀 , ale chápu, že to chce čas než se zabydlíte 😉 😉 😉

Bolí mě kozenky auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

pismenko
28. únor 2009

Jo fotograf tam byl obecní, tak prej nám hodí do schránky cd až to zpracuje, tak buďte trpělivé 🙂

valentynka
28. únor 2009

ahooj Markét,
tééda tak to jste měli super vítání, asi opravdu bohatá obec,že vám dlai zlatý přívěšek a ještě vám dají Cd s fotkama.
to u nás s ebudem muste fotit samy a jsem na to zvědavá teda.

hlavně večer opatrně joo !! 😉

pismenko
28. únor 2009

JJ, já snad pojedu 50 😝 😝 😝

kacena00
28. únor 2009

čau děcka, teď tu teda nikdo není, ale tak aspoň můžu referovat pár slov, jak se máme co děláme, jak nám to jde a tak
včerejšek - děs běs, teda jak mě bolela pipi a prdel z toho auta 😝 😝 😝 😝
měli sme toho moc, michal ještě musel vyřídit něco v práci, takže o to sme se víc zdržovali než sme dorazili dom, dítěti sem dala jíst se zpožděním, moje děsný kozeny mě bolely a tvrdly, z bolesti pipky mi bylo blbě (ale vrzla sem si ibalgin a dobrý

no, nějak sem cestou v pacově nevyřešila to, že papírovky má cyrilek až do podpaží, takže od začátku jedu v látkovkách - nejdřív v počátečním zmatku tak jak se to praktikovalo v nemocnici a jak to dělá Jíťa - dvě látkovky do jedný papírovky, která vydrží celej den, pak sem do toho vrzla separačku a pak sem přestoupila na jedny nejmrňavější svrchníky co mám (tyvado ještě že 😀 )

debilka sem ale při každým přebalení separačku vyhodila než sem si uvědomila, že je můžu prát, ale teď už myslím látkuju na jedničku 😀 (jo ubývaly vzheldem k tomu, že Cyrilek bumbá ve dne po 1,5 až 2 hodinách (ale já sem ráda, dokud je takhle malinkatej, taqk je to jedině dobře)
v noci sem kojila po třech, což bylo fajn, v nemocnici sem kojila fakt 12 krát, akorát teda mi tvrdly ty moje neskutečný m,líkárny, ale i to se mi podařilo řešit a zažehnat prozatím zánět
holky levá kozena se mi zbláznila, teď už vím, že když cyril začne řvát, musim k tý levý kozeně hodit plínu protože kolečka fakt nestíhaj, když kojim z pravý, tak kojim vlastbně dvě děti - cyrilka a plenu , já valila kukadla, celejch těch deset minut to teklo pod poudem, takovej asi 2 mm čurek mlíka 😀 bych mohla dělat kojnou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no a to je tak ve zkratce vše z našich prvopočátečních bojů - ale myslím, že sem tak v pohodě, protože to naše miminko mi to šíleně usnadňuje tím, jak moc šikovný je 😵 😵 😵

holky please, řešili ste tu to chrochtání, můžete mi do IP napsat, jak ste to řešily, nevim, jak se budu moct podívat a pak to třeba přes spoustu příspěvků na ploše nenajdu..
dík moc, já se jdu podivat, jestli už neřve, navíc mají přijet babi a dědek z pacova takl ať nejsem zapikolovaná v druhý půlce baráku

market, to sem teda zvědavá na naše vítání, mám tydle komédie taky dost ráda 😀 😀 😀 😀 😀

holky pusám vás a cítím se trochu trpaně jak vám tu jako hrdá matka cpu na půl stránky naše přijímání a vylučování ale jistě pochopíte 😀 😀 😀

tak pa a těším se až si sem budumoct sednout na dýl a potkat se s některou z vás

zajdla
28. únor 2009

Kačí,tak to je super,že máš tolik mlíčka a dítko neřve hlady.Ta pipi chce hodně větrat.Já ji vždycky večer po koupání větrala.A pěkně se zahojila. 😀 :-

Malá si dnes u babičky vyptala bábovku,tak babí musela upéct ještě jednu. 😀 😀 Přijeli jsme zase pěkně nabalení.Řízečky s brambor.salátem na zítřek,tak aspoň nemusím vařit.Bude zítra pohoda klídeček.

kamcule
28. únor 2009

Ahojky,
Kačí to je paráda jak vám to hezky jde 😉 , jste šikulky!!!
Těším se až nám povyprávíš zážitky, tak si to hezky užívej a brzy se ukaž 😅

My jsme dnes byli na výstavě baráčků tak snad už se to rozjede a začneme brzy realizovat 😀
Holky teď mám takovej vegáč že ani nevěřim, Adík si hraje - zkouší se odplazit z dečky a manža věší prádlo, to je neuvěřitelný 😠

Jinak máme zase nový fotečky tak něco přihodím. Jdu na to.
Zatím se mějte 🙂

janda79
28. únor 2009

ahoj ženský!
Baru, gratuluji k mrňouskovi!!!!už se těším, až se potkáme s kočárama nebo přijedeš na zahradu a dáme kávu

zajdla
28. únor 2009

Kamčule malý je krásný.Jak se směje,tak se směje i s očičkama. 😀 😉

kamcule
28. únor 2009

zajdla děkuju 🙂 , když se směje tak je neuvěřitelnej ale co ti budu povídat, když se položí do pláče tak tomu dá opravdu všechno!!! To je pak taky neuvěřitelnej 😀

tevina
28. únor 2009

Ahoj holky,

Baru vítej zpátky 🙂

Zajdi krásný fotky z hor,malá je senzační,takovej pinďa a už to lyžuje 🙂

Kamčo Adámek je fakt krásnej,hrozně roztomiloučkej 😵

Písmen fakt bohatý vítání občánků,my dostali jednu růži,takovej sešítek jak se tam zapisuje váha míry... a pak od města 1500,- a od sparkasse 500,- ale celý ty 2000,- jsou na knížce a nesmí se na ně 6 let šáhnout,jinak za výber se platí myslím 500,- 😠

Holky adámek byl dneska tak strašně hodnej,vůbec nezaplakal.Tomáš pořád plašil že mu něco je,že je nemocnej 😅

kamcule
28. únor 2009

ahoj tevi, děkuju 🙂
tak to jste měli dost bohatý vítání, nám dali kytičku - gerbera, a Ada dostal stříbrný(asi 😒 ) řetízek s přívěškem - penízek s logem Pb + diplom o vítání

Máte starostlivýho tatínka viď 🙂 , to je hezký.

Zajdi,krásný fotečky, máte malou šikulku 😉

kamcule
28. únor 2009

holky my jsme teď zase prožili neuvěřitelnej záchvat pláče ☹ , spinká hodinku a pak začne strašně zoufale plakat jako by se něčeho bál, i kyž je probuzenej a vidí nás oba, pochováme ale stejně prostě přestane a zase začne, chudinka je v takových výšinách že mu ani hlásek nestačí 😖
Nemáte s tím některá zkušenost??? Já už nevím co s tim. ☹

zajdla
1. bře 2009

Ahojky pěkné ráno.

JJ byla to sranda se dívat na takového prcka,jak lyžuje.Ještě zkusím hodit video,ale asi mě to bude trvat trošku dýl.Ještě jsem to na net nikdy nedávala.

Kamčule to nevím,co je Adámkovi.Malá když tak plakala,tak jsem ji pořádně vzbudila a pořád jsem na ni mluvila.Ale taky chvilku trvalo než se uklidnila. ☹

lucianas
autor
1. bře 2009

Ahojky,
všem krásnou neděli a pohodový den.
My jedeme k mým rodičům, je tam i sestra s malou, tak to bude s ní sranda. Jako vždy.

tanuki
1. bře 2009

bré ránko, Kamčule, žeby špatný sen? Mně se Veru taky budí 30-60min po usnutí, někdy jí jen trochu pohladím, jindy dám dopít. Každopádně jak tu psala Paviska, tak po krmení z flašky spí líp. Naštěstí mám teď doceal slušně nastimulovanou pordukci a odstříkávám

tevina
1. bře 2009

Ahoj,

Kamčo to ti neporadim,adík tohle nedělá,v noci brečí jen trochu,když má hlad nebo mu vypadne dudánek.Ale četla jsem že to děti dělají a asi bez příčiny.

valentynka
1. bře 2009

ahoj holky,

kamčo,taky neporadím ☹

ale ted se nám už po třetí stalo, že když jsme kýchli,tak filípek začal strašně brečet a nebyl tak 3 minuty k utišení ☹
dnes ráno si kejchl ségry pes co máme na hlídání a taky začal brečet, do ted mu to nevadilo ☹

tak možná už se i takhle malým dětem něco zdá,že tak začne brečet, fakt nevím ☹

jiank u nás prší ☹
peru už druhou pračku, luxuju a tak poklízím.
manža odešel už v 10 do práce a příjde až v deset večer a Filípek už spinká na balkoně půl hodinky.

valentynka
1. bře 2009

tak nás aspon posunu,at nejsme za chvilku na 3 straně

mě pere třetí pračka - vyvářím plíny,akorát to nemám kam pověsit 😀 😀

miláček ještě chrupká 🙂

valentynka
1. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

tady něco pro kamčulku

koukám,že tu dneska asi nikdo nebue, škoda, já jsme sama, Filípek stále spinká, šikulka 🙂

jitousek
1. bře 2009

Ahojda zdravím všechny a vítám Barču mezi maminama na koníkovi 😉