Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
26. srp 2009

ahoja holčandy,... hlásíme se z výletu 😵 . Byli jsme u kámošky od 11-16 😕 😕 , dělala i obídek 😝 mňam 😝

Chris, tak to je mrzuté ☹ . Zkus ty příkrmy.... a jak se jinak tváří? Pláče? Kroutí se? Nemá teplotu??

zajdla
26. srp 2009

Taky bych jela na výlet.Ale ne v tomto horku. ☹ počkám,až se trošku ochladí.

valentynka
26. srp 2009

ahoj holky,

noo bylinkový rajec, tož já taky teda čumím noo 🙂

ale když nechce baštit, tak byhc taky zkusila nějaký to papáníčko-zeleninku, pokud by to zítra bylo stejné,tka bych ais opravdu zašla za doktorkou.
spočítej kolik má za den pročůraných plenek ??

filpkovi se udělal pořádnej lívanec kolem toho očkování ze včera a má to tkaové tvrdé,ale když jsme se toho dotkla,tak on nic,tak ho to asi nebolí.
volala jsme dnes doktorce a říkala,že je to ok, že s emu to dostalo do tukový tkáně, že někomu to jde to svalové někmou do tukové.

jinak jsme dnes byli na rodinném obědě i s bývalou manželkou, bo chtěla vidět Filípka, noo tak to bylo v pohodě.

ted jsou všichni naproti v hospůdce-baru a filípek opět usnul a spinká už skoro 2hodiny, to počasí a obídek ho unavil, usnul po cestě , jsme hopřendala do postýlky a chrní dál.

Markét, tak snad bude plaťák dobře vyměřen 🙂 a sousedka nebude za hlídání chtít tolik 🙂

pismenko
26. srp 2009

Val a Tebe nechali doma,jo 😠 😠 Měla exačka hlídat a ty jsi měla jít pařit 😀 😀

jo a dneska jsme museli do města s Tomem, byla jsem si pro výpis z rejstříku trestů a pak jsme šli po městě a slyšíme:,,Tomééé 😝 😝 - exačka vylepená z oka v práci" potřebovala bych s tebou mluvit 🙄 🙄 . Tom na ni, že nemá čas a že se za ní příští týden staví, že jí zavolá. Ona jako že jo a zalezla. my jsem s šli sednout na zahrádku na limošku a za 10min telefon. A už to jelo:že příští týden začíná škola a že ona to sama nezvládne nakoupit učebnice a ostatní věci do školy a blablabla 😠 😠 . tak ať se staví co nejdříve 😝 😝 😝 😝 😝

pismenko
26. srp 2009

No a až se domákne, že jdu dělat, taky ty prachy bde chtít tutově 🙄 🙄 a že se to domákne velice rychle, protože tam učí jedna její kamarádka 😖

christla
26. srp 2009

Holky, vy fakt myslíte začít s příkrmy, jo? Ona nevypadá hladově..... Je celkem spokoneá, akorát se občas kroutí a jakoby jí škrndá v bříšku. jsem už fakt na nervy!!!! 😢

pismenko
26. srp 2009

jinak jsem dítě dala spát a nacvičuje tam jakousi spartakiádu, bo co 😅 😅 😅 😅

chris, ještě mě napadlo, že by jsi mohla prubnout i kaši 4+.třeba jenom rýžovou, uděláš ji z um, na které je malá zvyklá a budeš mít jistotu, že ty tekutiny do sebe dostala,protože kaše by jí chutnat mohla.třeba tam můžeš dát kousek banánu 😉

christla
26. srp 2009

Markét, o té kaši jsem už taky přemýšlela. Mslíš, že jí to můžu začít dávat bez vědomí doktorky? jde mi o to, aby mě v poradně pak nevynadala....

pismenko
26. srp 2009

Tak myslíme nemyslíme 😀 Každopádně mrkví nic nezkazíš...

christla
26. srp 2009

Jdu koupat, pak za vámi dorazím pro rady.....

pismenko
26. srp 2009

tak já myslím, že když začneš tou nemléčnou rýžovou, tak to klidně můžeš zatajit 😅 😅 každopádně pediatr ti nemá co nakazovat nebo nadávat, ale pouze doporučovat 😉 😉

pismenko
26. srp 2009

Třeba bych na začátek zkusila jenom z 50ml a uvidíš....doře to ze začátku moc nejelo,tak at to zbytečně nevyhazuješ,protože na krabici je návod,který začíná:Uvařte 120ml 😝 😝 a to ti nikdy na začáte nesní

kremrolka01
26. srp 2009

ahoj kočky
tak jsme zpátky z dovči 🙂 trošku jsme to zkrátili, potřebuju si zítra dojít k doktorce a oběhat nějaké úřady
jak se máte? co nového???

my jsme se teda měli blaze přeblaze, Kuba je hrozná ještěrka, už se normálně začíná stavět na nožky 😕 když je na zemi tak staví jakési mosty a když je poblíž po čem vyšplhat tak už se i sám postaví
a mám hroznou radost protože začal krásně papat, na chalupě jsem vařila ze zahrádky a baštil o sto šest, už jsme začla dávat i večeři nemléčnou rýžovou s ovocem a fakt můžu prohlásit co Markét o Dorče, že to do něj padá jak do popelnice 😀

zajdla
26. srp 2009

Ahojky kremrolko.Tak to je šikulka Kubík,že se už staví na nožky.A je dobře,že krásně papá. 😉 😀

christla
26. srp 2009

Markét a to jí jako má stačit jen 50 ml????????? 😕 😕 😕

christla
26. srp 2009

A to jí mám dělat na každé jídlo nebo třeb ob jídlo? A jakou značku té kaše mám koupit, s jakou máš zkušenost? Ježiš, to bude něco.....

christla
26. srp 2009

A mám koupit obyčejnou nebo s nějakou příchutí?

Markét promiň, že mám tolik otázek, ale já o tom vůbec nic nevím.... 😅

valentynka
26. srp 2009

markét, oni šli děti naproti do bááru už bez ex, manža tu ještě byl semnou a pak šel taky na pivko,ale po 7 už přišli, druhá dcera tam ještě je s přítelem.

ted jsme udělala pár chlebíčků a konvici čaje, manžovi véču.
filípek, tím že spal tak dlouho,tka se to posune a půjde spinkat tak po deváté.

christla
26. srp 2009

Já jsem koukala na netu, že ona od 4+, což znamená, že je od 4. měsíce nebo až od 5.?

christla
26. srp 2009

Aha, už to vidím, je to až od ukončeného 4. měsíce...... 😒

christla
26. srp 2009

Jak tak čtu, tak se dá podávat i z láhve.

valentynka
26. srp 2009

chris, já se teda s dokynou neraidla, jestli už můžu dávat kaši.

určo tím nic nezkazíš, udělala bych jí hooodně řídkou a jen tu rýžovou,
já poprvé dělala jne z 50ml, podruhé 70ml

markét, to s ebejvalka domákne hooodně rychle ☹

valentynka
26. srp 2009

chris, rýžovou nemléčnou bez příchutě a to 4+ znamená od ukončeného 4.měsíce a výš

christla
26. srp 2009

Val a teda myslíš, že jí jen těch 50 ml bude stačit?

valentynka
26. srp 2009

pokud chceš dát z láíhve,tak řídkou,at to může vysát pokud máš savičku na kaši, jinak lžičkou

christla
26. srp 2009

Val a teda dělat při každém krmení?

christla
26. srp 2009

No savičku na kaši bych musela koupit.....

valentynka
26. srp 2009

néé při každém,ale myslím že markét jí dávla ak obídku a k véče nee?
¨
no jde o to do ní dostat ty tekutiny, takže když to uděláš hoodně řídké,tak do ní dostaneš hodně vody a zároven se i zasytí z té kaše

christla
26. srp 2009

A nevadí, když na té savičce je psáno, že je až od 6. měsíce?

christla
26. srp 2009

A nebude mít zácpu, když je to právě rýžová kaše????? 😕

Mám asi blbé otázky, ale znáte mě..... 😀