Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
1. bře 2009

ahoj jitoušku,tak jak to jde ??

zirafik
1. bře 2009

ahojík holky, hlásím se vám ze špitálu 😒 (manža mi přinesl noťas) ... a to už po druhé za těhu 😒 . Koukala jsem, že vás Chris už inforovala... takže teď co bylo dále..... ve středu odpol. mi začali bolesti břicha a trochu bolest při močení, začala jsem hodně pít a jíst brusinky, v noci ze čtvrtka na pátek hrozné bolesti- skoro jsem nespala 😒 v pátek ráno gyn.amb.-vyšetření lékařem- mimi ok, ale hlavičkou nahoru a prý méně plodovky 😒 , takže se prý nemusí otočit.... odeslána k hospitalizaci na odd, natočena křivka- milý zážitek 😵 , utz-přeměření mimča-vše prý odpovídá 😉 a plodovky je prý přiměřeně a malá se prý určo ještě přetočí 😕 , náběry krve, výtěr z pochvy, moč na sedimentaci, moč na kultivaci a citlivost.... noc z pátku na sobotu-vcelku ok, bolest se dala přežít... v sobotu kolem oběda se to ale tak zhoršilo, že jsem myslela, že je to má poslední hodinka ☹ ... hrozný bolesti břicha v oblasti moč.cest a moč.měchýře, později i v oblasti ledvin 😒 ... pak jsem to už nemohla vydržet tak jsem zavolala dr.... ten řekl, že se na výsledky čekat nebude a tak nasadili augmentin, nicméně bolesti stále šílené ... ☹ ... po 2hodinách jsem tedy volala znovu dr., tak mi píchli inj.na bolest-tuším že mucoplant... injekce zabrala až za 2hodiny 😒 .. a už se naštěstí začalo vše zlepšovat... Dneska už jsem vcelku ok, ani při močení už to skoro nebolí... ale mám trošku blbý pocit z toho, jestli to nebude mít nějaký špatný vliv na malou... přece jen ... rozsáhlý zánět moč.cest, antibiotika na slepo, inj.na bolest a pití urolog.čaje ☹ . Jsem si říkala, jak mám to těhu v poslední době ok a pak toto ... 😒 . Ach jo nikdy se člověk nemá dopředu radovat 😒

Jináč ale moc blahopřeju Barunce a těším se až se tady ukáže 😵

jitousek
1. bře 2009

ahojda ju musím to zaťukat už se začínáme otáčet k lepšímu .....Míša právě spinká a je hodnej .....včera jsme procházkovali od 13h s přestávkou u babi a dědy a pak ještě u kamarádů a přišli jsme dom až na koupání a Mííša v noci krásně spinkal budil se nám po 3,5h což je krása 😎

valentynka
1. bře 2009

no jitoušku,tak to je super, už si asi začíná zvykat a už si začíná dělat režim 🙂

kéžby mi filípek spal vnoci,tka jak spí přes dne na balkoně.
v šest jsem ho vzala už domů, jinak by asi ještě chrupal

jitousek
1. bře 2009

žiraf to je teda mazec ale neboj vše bude OK uvidíš no hold někdo si těhu užívá a někdo UŽÍVÁ 😒

jitousek
1. bře 2009

no my v kočáře taky krásně spíme usne už doma při oblíkání ......teda on se vzteká nemá rád rukávi rukavice a hlavně čepici tu dávám až na konec a to zatne očička a zavrčí si a když ho už nesu do tašky tak už spinká 😎

valentynka
1. bře 2009

ahooj pavlí,
tak to je fakt mazec, tojsi si zase teda vytrpěla.
s tou plodovou se neboj, já taky měla při jednom utz tak nějak jakože méně a příště už byla akorát.
cose týče toho augmentinu, tak ten jsme dávali Filípkovi,když mu přestali dávat atb. do halvičky a šli jsme domů, tak jsme mu je doma dávala 4 dny,takže to asi mimču neublíží, neobj se, oni by ti je jinak nedali.

a ta injekce na bolest, to neívm,ale taky by tonemělo mít určo vliv, uvidíš, bude vše v pořádku.

a jak dlouho ještě budeš v nemocnici ?

valentynka
1. bře 2009

tak filípkovi nandavání čepice nějak nevadí, když ho už dávám do bundičky, tak už musímdát dudlika a pak je to všechno ok 🙂

zirafik
1. bře 2009

díky holky, jste hodný 😉 .. no nevím, jak tu budu dlouho...ale min.do velký vizity, ta je v úterý 😒 ... snad se tu staví i tanu, aby přidala uklidňující, odborné slovo 😅

zirafik
1. bře 2009

... pardon, ten název té injekce bude asi blbina 😅

tevina
1. bře 2009

Žirafko moc ti přeju at tě to už přejde a pustí tě co nejdřív domu,taky vim co je to byt v těhu v nemocnici ☹

Val chápu dobře,že ti Filda spal od 11.30 do 18.00 na balkoně,to neni možný,ja chci taky 😀 ale zase adík spí dobře v noci tak nevim co je lepší,přes den totiž skoro vůbec a pak je protiva.

valentynka
1. bře 2009

určo tanu zavítá, i když říkala,že se ted msuí učit.

tak pavlí hodně zdravíčka juu? at to tam zmákneš a pustěj tě co nejdříve domů

jdu koupat filípka,

tka se mějte papa

valentynka
1. bře 2009

aho jtevi, jojo chápeš dobře, spinkal takhle hezky 🙂
ted je v lehátku a půjdem koupat ,
noo někdy bych to brala opačně,aby spal dlouho v noci 😀

pismenko
1. bře 2009

Ahoj holky,
pavli ničeho se neboj, dyž jsem byla v tom 07 na té laparce, tak tam se mnou ležela kamarádka, která byla tuším na zaščátku 6měsíce a měla zo samé co ty a má krásnou zdravou holčičku 😉 😉

No a ted pádím, protže mě čeká asi tuli tuli, takže to bude asi jako tenkrát poprvé ................. 😕 😕 😕 ???

pismenko
1. bře 2009

No a nám se včera stal asi nějáký EROR, protže kojo bylo v 20:30 a pak 5:15 😕 😕 😅 😅 nechápu, snad to není žádný průser

kamcule
1. bře 2009

Ahojk,
děkuju za snahu pomoci nám 😉 , snad to nějak přejde - musííííííííí 😀 😝

Písmen ale to byl krásný error 😀

Ziraf držím palečky a neboj, to určitě zvládnete. A těch léků se neboj, nemůžou ti dát na gyn něco, co by mimču uškodilo!!! To říkali i mě když jsem ležela na rizikáči a bála se všeho co mi chtěli píchnout 😉

tanuki
2. bře 2009

ahoj. no učení jsem tak trochu vzdala a opět jsem se rozhodla pro pohodu 😀
žiraf, nebooj (je to uklidňující odborné slovo? 😀) ohužel je to relativně časté - díky pupku vázne trošku odtok moči a snadněji vznikne infekce..takže mají určitě postupy vychytané. Jj, oni často na UZV zbytečně postraší a je to jen tím, že nemají kvalitní přístroj nebo neumí dobře odečítat.

Písmen, Verčo, tak jak to šlo? 😎

Jojo, to bych si taky nechala líbit - mě se zas Veru budí po 1,5hod. Asi bříško 😔

zajdla
2. bře 2009

Ahojky pěkné ráno.

Žirafíku neboj.Všchno bude dobré.A malá bude v pořádku.Oni vědí,co ti můžou dát a co ne.

JInak já mám teď chvilku veget.Malá ve školce.Tak asi budu dnes odpočívat.A odpoledne jedu k zubaři.Au,au,au.A pak do solné jeskyně.

pismenko
2. bře 2009

Tanu, nešlo 🙄 🙄 😖 😖

Ahoj všem 🙂

pismenko
2. bře 2009

No ale abych to uvedla na pravou míru 😉
Ze začátku celkem dobré, byla jsem sice dost stažená, ale nakonec to do sebe všechno zapadlo jako za starých časů 😀 , nicméně když Tom nasadil kondom, tak bylo po srandě, mě prostě ta guma vevnitř hrozně vadila, až to jako bolelo. No a když Tom viděl, jak si to ,,užívám 😔 ", tak řekl, že ještě počkáme, že to nevadí a že by z toho taky nic neměl. Tím naše akce byla ukončena a šli jsme večeřet 🙂

nemo1985
2. bře 2009

Ahojky holky. 😲
Tak se hlásím.

Baruš.......... vítám Tě s mimčem doma 🙂
Víkend u rodičů hrozně utekl, malej tam byl jako andílek.
Přijeli jsme domů včera k večeru.
Opět naložený od mamči 😀

Ted ho mám v postýlce a povídá na hračky, uvidím
zda mi usne.

zirafik
2. bře 2009

ahojík holky 🙂 , díky za milá slovíčka 😵 , jste zlatíčka...

Dneska byla prý moč čistá, bez bílkoviny a krve ... vyšetřeno teda jen papírkem..

Bohužel manža někde chytil střevní chřipku, tak je doma 😒 ....tak snad se vyléčí než mně pustí, asi prý ve středu 😉

Markét, promiň, ale některý tvý výrazy občas stojí za to 😀 😀 ... akce byla ukončena 😀 😀 ... se tu gebim 😀

zirafik
2. bře 2009

ale neboj brzo to půjde... zkuste nějaký lubrikant 😉 😉

pismenko
2. bře 2009

Promiň?? Já se přece nezlobím, že se bavíš 😀 😀

janda79
2. bře 2009

ahoj holky!!!!
manžela s Míšekou mám na horách a co myslíte, ještě nelyžovali, protože měla malá teplotu, ale dneska už je to dobrý, tak snad by zítra mohli trochu lyžovat. já to obulela, je mi smutno
sestřenice mi dneska řekla, že je těhule, byli na IUI, to je tak super zpráva, že jsem to ořvala, chjochjo, ty hormony se mnou cloumají
všechny vás zdravím
jo, ten lubrikační gel si budu muset asi taky pořídit 😅

pismenko
2. bře 2009

Já ani nevím, kde se ty lubroše prodávají 😅 😅 😅 😅 Sestřenici gratulujeme 😉 😉 😵 😵

Kolem 14:00 razím s Dorotkou do Bruntálu, bude hlídat mamka a já musím na tu pojišťovnu kvůli té mé kolizi 🙄 🙄 , jsem celá natěšená, co mi tam řeknou 😕 😕 😒 😒 a taky si půjdu vyřídit porodné 😀 😀

christla
2. bře 2009

Ahojky!
Tak jsem tady po hektickém víkendu. Včera jsme dali konečně dohromady postýlku, tak z ní mám radost. Dnesa jsem byla na kurzu, kde se probíral tec u porodu, já tam ale byla sama, manžel musel do ráce a myslím, že i byl rád..... 😒 Každopádně ta porodní asistentka o tom mluvila tak hezky, že jsem si říkala, jak musí být porod nádherný, ale vím, že realita je jiná.
Každopádně to vypadá, že na mě něco leze, jsem šíleně unavená a všechno mě bolí. ☹ Takže si teď půjdu zalehnout.

Pavlí, tak snad je to nejhorší už za tebou a teď už dojdeš do konce těhotenství v pohodě!!! O malou se neboj, i když vm, jak se cítíš......

valentynka
2. bře 2009

ahoj holky,

nojo markét zase zaperlila 😀 😀 😀
ale určo to bude dobré a vše se vrátí do starých kolejí a halvně Tom má pochopení a to je dobře !!

já mám zase manžu v práci, odešel v poledne a příjde o půlnoci.
Filípek spinká hezky na balkoně 🙂

ahoj Jani,
takže sestřence moc a moc gratuluju 🙂

zirafik
2. bře 2009

kuk 😕 ... tady je zas mrtvo... 🙄 ...

tak jsem tu měla kámošku, byli jsme na dobrém kafíčku v kantýně a za chvíli dorazí naši. Manža leží jako lazar doma... má teplotu, bolesti břicha a zvracení ☹ , průjem ustal - vzal si smectu, tak aspoň něco 😒

Chris, uvidíš že až se malá narodí, tak se z ní manža poprdlá 😉 .

Markét, Jandi - lubroše maj v drogérii a v lékárně, ale já je objednala na netu...tušim, že www.lekarna.cz.... i s testíkama... člověk některý věci prostě radši kupuje na netu 😅 😅

Val, Fildu pasuju na nejhodnější miminko 😵 a jeho tatínka na nejpracovitějšího... 😒

valentynka
2. bře 2009

pavlí, tak at se z toho manža rychle dostane,aby jsi to pak od něj nechytla až půjdeš domů.

s tím pasováním to jsi hodná 😀 😀 😀

holky já mám pořád na něco chut a neívm na co, nevím co byhc do tý huby už strčila 😀 😀 😀 😀

lubroše jsme nikdy nekupovala,ale mylsím že v drogérkách je mají vždy u kondomů.
já bych též nakupovlaa přes internet pavlí 😀 😀 😀