Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

helicek
10. zář 2009

myslím to tak, že jsem byla méně čůrat, ale zase jsem víc unavená, no to je jedno 😀 😀 😀

jitousek
10. zář 2009

dobré ráno 😉

je Helí neboj ono už to brzo přijde ten konec to je takové čekání co bude kdy už to začne jaké to bude a člověk už se nemůže dočkat miminka 🙂

jitousek
10. zář 2009

ahojda lucíííí koukám na nové fotečky bříša krása 😵

valentynka
10. zář 2009

ahoj holky,
jsme zpět z Beskyd.
užili jsme si to suprově, počasí vyšlo nádherné,bylo teploučko.

ted mi Filípek spinká a tak jsme dočetla.
jiank už začal lézt, takže když někam doleze, chce si hned stoupat.
jsme ráno stáli asi 10minut v koupelně u vany a nechtěl odtamtud pryč, jenže už mě to nebavilo a tak jsem h ovzala.
ted už má období to,že pochopil,že mu třeba něco upírám a vezmu a on to chce a začne brečet,že mu to beru, ufff . začíná to být lehce o nervíky 🙂

jitoušku,to je teda pech s Míšánkem !! nic si nevyčítej, hlavně,aby bylo už brzy dobře.

jo a hclapi,to je kapitola sama o sobě, mě někdy MM taky vytáčí, já teda ted nějak pořád remcám, no nemá to semnou taky lehký tedka. ale snad si to tvůj manžel uvědomí,že přestřelil apříště už si to nedovolí,asi mu taky povolily nervy.

Beruško, zrovna jsem u dočítání na tebe myslela a najednou šup, tvůj příspěvěk.
moc držím palce,aby vajíčky byly pořádný a spermio se do té doby trošku zlepšilo.
mooc na tebe myslím !!!

jitousek
10. zář 2009

Ahojda val vítám Tě tu z Beskyd konečně někdo dorazil 😉 jinak je tu mrtvo jak po psovi 🙄

jitousek
10. zář 2009

ju to muselo být fakt super na horách když vyšlo počásko není co dodat 😉

valentynka
10. zář 2009

koukala jsem, že tu není moc velká účast.

holky nevíte co je s endy ?? jsme jí nakonec nepsala,ale asi ted písnu a dám vedět 🙂

jitousek
10. zář 2009

vůbec nic nevíme 😒 napiš jí jak žije a že 😵 zdravíme a ať kouká brzoučko dorazit že je tu pěknejk bordel bez ní je tu smutno

valentynka
10. zář 2009

tak jsme jí napsala,ale ještě žádná odpověd, tak uvidíme.

filíepk je po obídku, měl kuřecí,brambory,květák a mrkev a padlo to do něj během chvilky 🙂
ted tu studuje nabíječku

kojnečně jsme vybalila a peru prádlo a o víkednu už abych zase balila, bo v pondělí jedu s těma holkama na tři dny do jizerských hor, nojsem ted samej výlet 😀 😀 😀

http://www.hotelpeklo.cz/

kremrolka01
10. zář 2009

tak jsme nakonec jeli dnes dopoledne domů, škoda přeškoda ☹

kremrolka01
10. zář 2009

teda val ty jsi samej vejlet 😀 to bude z Filípka velkej cestovatel 😉
Baru gratuluju k prvnímu zubákovi!!!! 🙂
my furt šmrdláme prstama v puse, brečíme, slintáme, ale zub stále nikde
jj zlatý časy na ležáka 😀 Kuba mi teď pořád jenom honí nohy a když se zastavím tak po nich šplhá nahoru a natahuje ručičky, že chce chovat 😀
Baru napiš pak kdy budeš mít čas, že bychom se příští týden srazily? kdy by měly být ty vložky do kočárku?

kremrolka01
10. zář 2009

já myslím, že Veru má plný kecky stěhování, to jí teda nezávidím 😒

kremrolka01
10. zář 2009

nějak to tu flákáme,co? njn královna je v práci a tady má bordel 😀

christla
10. zář 2009

Ahoj holky!
Tak zítra začínáme ofiko s příkrmy, protože Káje to mlíko prostě přestává chutnat. Chtěla jsem se vas zeptat. Do začátku chci zatím zkusit skleničky. Jde to nějak udělat, abych nemusela ohřívat celou skleničku, když z toho sní 3 lžičky a pak abych to nemusela vyhazovat? Myslela jsem, jestli třeba můžu ohřát jen trochu.... a pak jsem se chtěla zeptat, zda zbytek (neohřátý) z té skleničky můžu uchovávat v lednici a jak dlouho?

Díky moc!!!

zuzanka26
10. zář 2009

ahoj,
chris tak odeber do mističky jen pár lžiček a ohřej ve vodní lázni. A zbytek do ledničky, myslím, že to může být tři dny otevřený, dva určitě. Hodně štěstí s příkrmy 😉

jitousek
10. zář 2009

zdárek chris jak píše Zuzka odeber do mistéčky ohřej ve vodní lázni zbytek zavři do lednice dva dny vydrží otevřená

nechi teda strašit ale já se skleničkama končím 😠 jen v opravdu krajní nouzi a to na cesty jinak doma vaříme ...zkoušeli jsme právě ze skleničky kuřecí maso a králíka i hovězí a když jsem četla že ten náš bacil co teď máme je i z těhle skleniček tak mám fakt po chuti 😔 četla jsem to v jedné diskuzi na to naše bacilové špatně zpracované kuřecí maso nebo právě tyto kupované příkrmy kdy jsou špatně pasterilizované mohou způsobovat capilobaktera 😖

jitousek
10. zář 2009

chris my jsme začínali s mrkvičkovou šťávou na skleněném struhadle nastrouhali jsme mrkvičku a přes plátýnko jsme vyždímali nastrouhaqnou mrkev dávali jsme mu to po lžičkách později jsme to dali do flašky ......upozorňuji že to bylo někdy v 5měsících a chce to pomalinku 😉 a trpělivost

jitousek
10. zář 2009

teda val koukala jsem na ceník toho hoteu to je teda ale docela láááce 325 noc kategorie B a A450 😕

jitousek
10. zář 2009

jinak to vypadá pěkně ale ty ceny teda moc už ne ☹

jitousek
10. zář 2009

kde jste kdoooo 😒 ???????,

kacena00
10. zář 2009

ups, holky to jsou teda hektyš dny!!!!

tak se omlouvám za nepěkné absence ale nějak mýám megafofr, nejdřív kamarádky s dvěma dětma, dnes návštěva jedné kamošky s holčičkou maldší než cyrdik, ale cyrdik byl prozměnu děsně nervouz a nemohl usnout za žádnou cenu, pak žehlení, vyřídit maily, co je nestíhám...blé, doufám, že zejtra vyjde, aby mi michal hlídal a pak bych jela plavčit do tábora 😵 😵

peťul, paní by to šila o víkendu, takže po víkendu by to zaslala a podle toho bysme se mohly setkat

jitousek
10. zář 2009

kači ty jsi teda akční žena 😉
já tu mám himaláje herdek filek nechce se mě do nich ale asi budu muset jinak s toho bude nejvyšší hora prádla na světě 🙂 no jen dva koše jeden náš a jeden Míši 😨 ale za svět se mě nechceeeeeeee 😎 )

jinak tu obhlížím mateřské centrum a asi začnem od října chodit na cvičení klubíčko je to pro děti od 6 měsíců do 1 roku no když nebudeme chodit plavčit tak alespoň nějaká aktivita že 🙂

jitousek
10. zář 2009

ještě s eteda připomínám s tou imunologií kači 😎 až budeš mít čas 😵

zirafik
10. zář 2009

ahoja holky 🙂 , tak se hlásím doma z výletu 🙂

Mrzí mne, že jsem nemohla na setkání s beruškou a zuzankou ☹ . Zuzi, jaké to bylo? Určitě jste se měly skvěle??

U nás dneska byla pohodička 😵 . Mamka byla dopo i odpo s kočárkem a já se konečně mohla trochu učit, bo se mi blíží zkouška, kterou jsem si odložila z letního semestru 😒 . Malá byla vcelku hodná, asi i díky kapičkám, které zase musíme dávat 😒 ... chtěla jsem je už pomalu vysadit, ale malá tak trpěla, že jsem je zase musela nasadit ☹ . Dříve jsme měli Sabík, teď zkouším Baby Calm a myslím, že vcelku dobrý 😉

Všechny moc moc zdravím a jdu dočíst... i když jak jsem zkoukla tak toho moc není 🙄 🙄 . ... chjo holky, holky 😨

pismenko
10. zář 2009

Ahojte 🙂 🙂

zirafik
10. zář 2009

Jináč na Šumavě bylo parádně... 😵 , vrátili jsme se dneska dopo... bohužel první noc jsme měli v penzionku celkem zimu, takže jsem pořád malou přikrývala a ta se i pořád budila 🙄 .. ale na dnešek mi to vynahradila 😵 spinkala 21-07 😵 😵 😵

zirafik
10. zář 2009

to je dóóst 😎 pani ...... je třeba to tu dát do pucu 😅

pismenko
10. zář 2009

No jo, koukám, že to trochu flákáte,ale já to fakt nevytrhnu 😒 😒

U nás pohoda, Dora už má ten pupík dobrej, ale mažeme pořád.příští týden jdeme na 8měsíční prohlídku, tak jsem zvědavá.Každopádně si Dora umí sednout, za to lezení máme na štíru, zuby žádný 😅 😅.

Mrkla jsem na fotky tygra 🤐 🤐
Val a pavli, vítejte zpět 🙂 🙂

zirafik
10. zář 2009

jéééé já taky koukám na tygříka... jak jim to s tatínkem slušákuje 😵 ... a jak si hrajou a pak že zloběj 😅

pismenko
10. zář 2009

Já fakt nestíhám, ráno rychle něco podělám, potom zavezu doru, valím do školy, pak jí po 14:00 vyzvadnu, ještě pokecáme co a jak a pak jsme buď venku nebo si hrajem nebo se u nás teď dost maká na baráku, tak jsem v jednom kole.