Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
10. zář 2009

tak že dámy padam padam padam do postele padam padam padam
brou brou bouci dou za sebou já už mizím neb se neodlepím vypínám pekelnej stroj 😀

pá pá 😵

helicek
11. zář 2009

Holký, pomoc, asi mi odešla hlenová zátka a teď mám při utření narůžovělý výtok 🙂

kremrolka01
11. zář 2009

heli tak super 🙂 už se to blíží 🙂 já se tak těšim 🙂
mně zátka odcházela tak asi týden před porodem 😉

kremrolka01
11. zář 2009

aspoň že mi dítě chrápalo do půl devátý po tom večeru uřvaným 🙂

helicek
11. zář 2009

no jo, ale při utření mám pořád narůžovělý papír, no a bolesti mám taky a už i v zádech, ale v porodnici, když jsem tam volala, mi řekli, že nemusím jezdit, že je čas

zirafik
11. zář 2009

jééé Heli 😵 . Mně kus zátky odešlo v sobotu, pak nic... voda začala odcházet v noci ze středy na čtvrtek 😅 .

Heli a jak pravidelné máš kontrakce??

jitousek
11. zář 2009

juuuuu tady se začíná asi rodit v přímém přenosu co 😵 😵 😵 😵

jinak bré ráno 😉

jitousek
11. zář 2009

já myslím že možná do večera bude miminko 😎

jitousek
11. zář 2009

tak já ani nevím kdy mě zádka odešla doma rozhodně ne 🙂 voda mě prdla až v porodnici při monitoru někde kolem 22h pak to byla síla jedna kontrakce stíhal druhou a nedalo se existovat jen ve sprše na balónu ......a pak už se šlo na sál 😵

zajdla
11. zář 2009

Heli tak supeeeeeeeeeeeeeeeeeer.
Mě odešla hlenová zátka 24 hodin před poroden u Lindy a 12 hodin před poroden u Lucinky. 😀

zajdla
11. zář 2009

JInak já měla včera den blbec.Byla jsem nakupovat v Hodoníně a při posledním nákupu jsem ztratila peněženku.To jsem zjistila až doma.Tak jsem valila zpátky do Hodonína.Nikde nebyla.Tak jsem jela na policajty,protože jsem tam měla veškeré doklady i karty.Zablokovala jsem karty.Přijedu domů a manža držel peněženku v ruce.Že prý ji přivezl nějaký borec.Peníze v ní teda nebyly,ale aspoň mám doklady.Měla jsem tam kolem 1000 korun.Pajk jsem rychle utíkala na třídní schůzku do školky.Večer jsem padla na hubu,jak jsem byla vynervovaná a uhoněná. ☹ 😒

kremrolka01
11. zář 2009

zajdi tak hlavně, že se našla, čert vem prachy, i když to zamrzí, ale obíhat všechny ty doklay to je za trest 😠

kremrolka01
11. zář 2009

heli tak to vypadá slibně, držím palečky a informuj nás 🙂

jitousek
11. zář 2009

teda zajdi to jsi měla s prdele kliku že Ti vrátili alespoň doklady to není legrace ☹
brácha takhle ztratil peněženku položil si jí na střechu auta a odjel za rok mu přišla pokuta z Jičína někdo jezdil na jeho řidičák pak se to táhlo asi dva roky než to vyřešil a než dotyčného odchytli s falešnejma dokladama 😠 😎

valentynka
11. zář 2009

ahooj holky,

prod v přímém přenosu ???
no to už to dlouho nebylo.

Helicku,tak asi za chvilku to tu bude 🙂
kdepak jsi ?? snad už jsi nevyrazila směr porodnice ?,

jinak u nás ošklivo,prší.
jedem k mamče, budem tam spát, bo manža je v práci až do zítra do 3.
udělala jsme k obědu řízky a dostal ještě sebou.
chci se stavit ještě ve zdrav.potřebách pro botičky filípkovi,snad něco koupím.

markét, super předměty 🙂

holky, Filípek začal lézt až ted,tkaže si ještě chvilku pčokejte, není o co stát, najednou je přes celý pokoj pryč.
ted momentálně mi zkoumá pc bednu, noo doufám,že mi nezmáčkne restart 😀

valentynka
11. zář 2009

jitu, hezké fotečky a řekla ybhc,že ted Míša začíná jít do tvé podoby 🙂

holky, já se bojím dát fildovi rohlík,že si kus ukousne a bude se dusit.
jemu vadí i malej kousek a když se mu to tma šprajcne,tka pak blindí 😕

valentynka
11. zář 2009

tak se jdem oblékat
mějte se fajn,
papapapapaappa

joo, jinak verča neodepsala na sms, tak snad je to u nich v pořádku 😒

jitousek
11. zář 2009

prachy vzal čert když jsi tam neměla 10 litrů tiskar se dá unést snáž než popotahování s těma kartama a dokladama 😉
ještě jeden příběh o ztracené peněžence kamarádka šla vybrat peníze oněch 10 tisíc a položila si peněženku do kočárku v tej době probíhala výstava od mateřského centra a jelikoš se tam angažovala hlídal tam zaparkovala si kočár uvnitř kousek od sebe a v nepozorovanej moment jí někdo pěněženku zbalil s těma 10 litrama a i s dokladama 😕 docela nářes ne ........no já bych se sedbou na žádnou akci tolik peněz netahala a vybrala bych cestou domu nebo jindy ale asi to tak má vždy bejt 😎

jitousek
11. zář 2009

no to je teda divný val že neodepsala 😒 asi má hodně práce s vybalováním a říkala přeci že tam budou mít spoustu aktivit tak asi už začala cvičit plavat chodit do kina a do divadla tak nemá proto na nás čas určo tam má i nějaké kámošky 😉 😵 😵 😵

jitousek
11. zář 2009

Našemu Míšovi už nedělaj problém větší kousky požoulá to a spolkne já už mu taky nemixuju ale jen mačkám vidličkou a chutná mu to v pohodě 😉 rohlík jsem mu začala dávat co teď měl tu sranděru jako ptáčátku po malejch drobečkách včera jsme mu vrzli půlku do ruky a bylo po brečení ale ten bordel a ta hmota všude no paráda 😅 😎

jitousek
11. zář 2009

tak helííííííííííííííííí jak to vypadááááá UŽ 😉 😵 😵 😵 😵

kremrolka01
11. zář 2009

jo už si člověk v klidu neposedí to teda ne
kubu taky zajímá všechno ostatní jenom ne hračky, ted tu tahá za pyžamo který visí ze sušáku, no děs, bude to trvat než člověk vychytá všechny nebezpečenstva

pismenko
11. zář 2009

Zdarec, konečně pátek 🙂 🙂 heli rodí??? 😕 😕 😕 😕

dala jsem dvě nové photos 😵

jitousek
11. zář 2009

jááá koukám jako blázen 🙂 dorotka má zajímaví polštář 😀 😵 😵 😵

jitousek
11. zář 2009

jinak jí to kočce hrozně sluší a je šikula když už je v chodítku a sedí 😵 😵 😵
my máme chodítko zatím v krabici ještě se bojím postavovat když sám ještě na nic porádně nepřišel 😎

pismenko
11. zář 2009

viď ?? 😀 😀

jitousek
11. zář 2009

já musím jít makat kluci vypadli ven a já tu mám rozdebordelizovanou ložnici povlíkám a chci vyluxnout no a pověsit prádlo mám co dělat tak zatím papa

Helíííí kde pak jsi koukej dát vědět 😵

kremrolka01
11. zář 2009

hele není ta heli už v porodce? 🙂

Markét Dori je kóča jako vždy 😉

zirafik
11. zář 2009

tak pořád nakukuju co ta heli ... 😕 😕

Má vůbec na někoho telefon?

pismenko
11. zář 2009

já nemám 😒