• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
já taky ne :frowning2:
11. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je bída ženy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

porod on-line se nekonal a možná už je Honzík na světě :unamused: ... a my nic nevíme :rolling_eyes: :rolling_eyes: chjo :rolling_eyes:
11. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, to je škoda :frowning2: asi ani nemá na nikoho z nás kontakt

dala jsem taky pár nových fotek a jdu do hajan, dobrou :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu taky.. brou, brou :dizzy_face:

Kubík má pěknou prolejzajdu :wink:
11. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Po dlouhé době první :grinning: :grinning:

U nás děs běs, Dora pořád řve, celou noc a už to trvá asi 4 dny, takže pokud to ani tentokrát nebudou ty zuby tak nevím :frowning2: :frowning2: Tom je v práci, mě už klokotá hovězí vývar a budu dneska pilná jako včelka, protože po obědě dojede kámoš a budeme pokládat podlahu v jídelně a obýváku.
Včera jsme do 22:00 s tomem dávali parozábranu a hobru, ještě kousek chybí, tak to musím dodělat.

jdu mrknout na Kubíčka
12. zář 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
je krásnej a fakt hrozně šikovnej :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhá bré ráno ,
u nás taky hrůza :frowning2: od 23h jsem kojila téměř po hodině až do rána porád jsme řvali jediné zklidnění bylo prso:angry: :pensive: nejhorší že náš Míša se naučil říkat máma a tak řve z postýlky i v noci máma mama a do toho usedavej nářek fakt super
12. zář 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba je teda šikula :slight_smile: taky mu lumpárny koukaj z očí jako tomu našemu raubířovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co myslíte máme už koníkovské miminko :wink: ??? Já myslím že jo akorád nám to nemá kdo poreferovat :dizzy_face: :sunglasses:
12. zář 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
přidávám se s blbou nocí, jen teda vstávání po 2 hodinách a v půl 6 konec!!!! fuj tak se těším, že odpoledne vyšlu manžela ven s kočárkem a odpočinu si.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky zkoukla Kubíka, je už to obr chlapák :wink: Určitě nás dávno přerostl, ale Sáruš nemá být po kom velká no.... :sweat_smile:

Taky sem hodím nějaký foto
12. zář 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se ječí pořád :angry: :angry: :angry: :angry:
12. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to je krásná kukajda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to musí být jedině zuby, kolik už jich máte? :astonished:
12. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha my jeden na to jak vyvádí to naše dítě měl by už mít snad všechny
12. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme už 3 měsíce dva zuby a ostatní nikde :grinning:
12. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Tak my jsme už přes hodinu u našich a dneska tady nocujeme, tak jsem na to zvědavá. Slavíme seségrou ty narozky. :wink:

Koukám, že tady se nám klube na svět další miminko! :dizzy_face:

Já včera byla jen na otočku u kamarádky, která má týden starou holčičku a když jsem jí viděla, tak jsem si říkala, že to snad ani není možné, když to naše zvíře bylo taky takové.... :grinning:
12. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, teď jsem se dívala do alba a koukám, žety dvě poslední fotky jsou novější. Kristýnka je tak strašně krásná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, my jsme bezzubáci :grinning: :grinning: tedy zatím
12. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,

koukám, že se tu rodí téměř v přímém přenosu.

Helíček se tu zatím neobjevila, tak možná vážně už jela. No,hlavně ať to proběhne bez problémů a v pohodičce. Moc na ni myslíme a držíme palečky.
12. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer tak nás alespoň posunu ze strany 3 :wink:
víkend no :sunglasses: pěkně to tu flákoníme
12. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak my máme venku už dva spodní a jedničky horní už se vyklubaly :slight_smile:

a dnešní noc taky nějaká divná :frowning2:
od 1,15 do 2,30 jsme byli vzhůru :angry: a pak zase v 6 a usmnul jen do 7. jsme byla grogy nějak.
asi poznal,že nespinká ve svém,že jsme u babi.

Dorotka je opět za koooooču :slight_smile: a super polštář :slight_smile: kde jste ho sebrali ?

kremrolko, chvilkama je Kubík podobný i na tebe,ale tátu stále nezapře :slight_smile:

na Hleicka taky nemám telefon,ale myslím si,že je to jasný, že už porodila :slight_smile:

jinak verča se mi stále neozvala a je to opravdu divný. i přes časový pres by si chvilku na sms určo našla.
nezkoušeli jste jí některá psát ??
12. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno,
tak jsem veru napsala taky val právě teď tak uvidíme jestli se ozve nebo neukáže :wink:
13. zář 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja holky, to je škoda, že u Helinky nevíme podrobnosti :frowning2:

Jináč my měli včera šrumec - zkouška v Praze - návštěva u nás - pak my na návštěvu... dojeli jsme v půl devátý a malá pak nemohla zabrat, až v houpačce ... to v ní bude muset spát celej život :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co ta Véra :confused: :confused: ??
13. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda žiraf zpráva jí byla doručená přišla mě doručenka ale zatím nic :unamused:
13. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem v napětá co Vera a Heli :confused: :confused: :confused: :confused:

holky haloooo :astonished: :astonished: :astonished: dejte vědět :confused:

Btw. Luci, slib, že ty nás budeš o svém porodu informovat ... prosim, prosim :sunglasses:
13. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
jen nakukuji a právě mi přišla sms od verči :slight_smile:

píše :
nazdárek děfčátka:slight_smile: jsme v pořádku, jen je stále fofr,satále mám doma nějaké krabice,ale už je jinak zabydleno.Příští týden snad bude net,tak hned přifrčím.

holky jedem k manžžovýmu brýchovi do ústí i s tchýní.

večer nakouknu

ale heli je už asi jasná,že porodila
13. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: U nás se maká, tak nemám čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jsem doře včera naordinovala na noc čípek, i když neměla teplotu a vzbudila se o půlnoci, cucla čajdy a spala až skoro do 6:00. Teď už přes hodinu spinká v kočárku na zahradě.No a ráno když jsem ji krmila, tak jsem nahoře něco zahlédla, tak budu muset detailněji prozkoumat až se vzbudí, jestli nemám zase halucinace :grinning:
13. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee mě taky psala teď jsem to chtěla jít předat no a Val byla rychlejší :wink:
Julinka je prej zlatíčko zoubky zatím žádný sedět taky šmudlinka ještě nechce ale prej je hodňoučká tak hlavně že jsou kočky v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by byl zubák makrét :dizzy_face:
13. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek