Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
11. zář 2009

já taky ne ☹

zirafik
11. zář 2009

tak to je bída ženy 😝

porod on-line se nekonal a možná už je Honzík na světě 😒 ... a my nic nevíme 🙄 🙄 chjo 🙄

kremrolka01
11. zář 2009

no jo, to je škoda ☹ asi ani nemá na nikoho z nás kontakt

dala jsem taky pár nových fotek a jdu do hajan, dobrou 😵

zirafik
11. zář 2009

jdu taky.. brou, brou 😵

Kubík má pěknou prolejzajdu 😉

pismenko
12. zář 2009

Dobré ránko 🙂 Po dlouhé době první 😀 😀

U nás děs běs, Dora pořád řve, celou noc a už to trvá asi 4 dny, takže pokud to ani tentokrát nebudou ty zuby tak nevím ☹ ☹ Tom je v práci, mě už klokotá hovězí vývar a budu dneska pilná jako včelka, protože po obědě dojede kámoš a budeme pokládat podlahu v jídelně a obýváku.
Včera jsme do 22:00 s tomem dávali parozábranu a hobru, ještě kousek chybí, tak to musím dodělat.

jdu mrknout na Kubíčka

pismenko
12. zář 2009

je krásnej a fakt hrozně šikovnej 😵 😵

jitousek
12. zář 2009

druhá bré ráno ,
u nás taky hrůza ☹ od 23h jsem kojila téměř po hodině až do rána porád jsme řvali jediné zklidnění bylo prso😠 😔 nejhorší že náš Míša se naučil říkat máma a tak řve z postýlky i v noci máma mama a do toho usedavej nářek fakt super

jitousek
12. zář 2009

Kuba je teda šikula 🙂 taky mu lumpárny koukaj z očí jako tomu našemu raubířovi 😵 😵 😵 😵

jitousek
12. zář 2009

tak co myslíte máme už koníkovské miminko 😉 ??? Já myslím že jo akorád nám to nemá kdo poreferovat 😵 😎

zuzanka26
12. zář 2009

Ahoj,
přidávám se s blbou nocí, jen teda vstávání po 2 hodinách a v půl 6 konec!!!! fuj tak se těším, že odpoledne vyšlu manžela ven s kočárkem a odpočinu si.
😝

zuzanka26
12. zář 2009

Tak jsem taky zkoukla Kubíka, je už to obr chlapák 😉 Určitě nás dávno přerostl, ale Sáruš nemá být po kom velká no.... 😅

Taky sem hodím nějaký foto

pismenko
12. zář 2009

u nás se ječí pořád 😠 😠 😠 😠

pismenko
12. zář 2009

Zuzi, to je krásná kukajda 😵 😵 😵

zuzanka26
12. zář 2009

Tak to musí být jedině zuby, kolik už jich máte? 😲

jitousek
12. zář 2009

ha my jeden na to jak vyvádí to naše dítě měl by už mít snad všechny

zuzanka26
12. zář 2009

my máme už 3 měsíce dva zuby a ostatní nikde 😀

christla
12. zář 2009

Dobré ráno!
Tak my jsme už přes hodinu u našich a dneska tady nocujeme, tak jsem na to zvědavá. Slavíme seségrou ty narozky. 😉

Koukám, že tady se nám klube na svět další miminko! 😵

Já včera byla jen na otočku u kamarádky, která má týden starou holčičku a když jsem jí viděla, tak jsem si říkala, že to snad ani není možné, když to naše zvíře bylo taky takové.... 😀

christla
12. zář 2009

Pavlí, teď jsem se dívala do alba a koukám, žety dvě poslední fotky jsou novější. Kristýnka je tak strašně krásná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

pismenko
12. zář 2009

Zuzi, my jsme bezzubáci 😀 😀 tedy zatím

lucianas
autor
12. zář 2009

Ahoj,

koukám, že se tu rodí téměř v přímém přenosu.

Helíček se tu zatím neobjevila, tak možná vážně už jela. No,hlavně ať to proběhne bez problémů a v pohodičce. Moc na ni myslíme a držíme palečky.

jitousek
12. zář 2009

dobrý večer tak nás alespoň posunu ze strany 3 😉
víkend no 😎 pěkně to tu flákoníme

valentynka
12. zář 2009

ahoj holky,

tak my máme venku už dva spodní a jedničky horní už se vyklubaly 🙂

a dnešní noc taky nějaká divná ☹
od 1,15 do 2,30 jsme byli vzhůru 😠 a pak zase v 6 a usmnul jen do 7. jsme byla grogy nějak.
asi poznal,že nespinká ve svém,že jsme u babi.

Dorotka je opět za koooooču 🙂 a super polštář 🙂 kde jste ho sebrali ?

kremrolko, chvilkama je Kubík podobný i na tebe,ale tátu stále nezapře 🙂

na Hleicka taky nemám telefon,ale myslím si,že je to jasný, že už porodila 🙂

jinak verča se mi stále neozvala a je to opravdu divný. i přes časový pres by si chvilku na sms určo našla.
nezkoušeli jste jí některá psát ??

jitousek
13. zář 2009

bré ráno,
tak jsem veru napsala taky val právě teď tak uvidíme jestli se ozve nebo neukáže 😉

zirafik
13. zář 2009

ahoja holky, to je škoda, že u Helinky nevíme podrobnosti ☹

Jináč my měli včera šrumec - zkouška v Praze - návštěva u nás - pak my na návštěvu... dojeli jsme v půl devátý a malá pak nemohla zabrat, až v houpačce ... to v ní bude muset spát celej život 😝

Co ta Véra 😕 😕 ??

jitousek
13. zář 2009

ahojda žiraf zpráva jí byla doručená přišla mě doručenka ale zatím nic 😒

zirafik
13. zář 2009

tak jsem v napětá co Vera a Heli 😕 😕 😕 😕

holky haloooo 😲 😲 😲 dejte vědět 😕

Btw. Luci, slib, že ty nás budeš o svém porodu informovat ... prosim, prosim 😎

valentynka
13. zář 2009

ahoj holky
jen nakukuji a právě mi přišla sms od verči 🙂

píše :
nazdárek děfčátka🙂 jsme v pořádku, jen je stále fofr,satále mám doma nějaké krabice,ale už je jinak zabydleno.Příští týden snad bude net,tak hned přifrčím.

holky jedem k manžžovýmu brýchovi do ústí i s tchýní.

večer nakouknu

ale heli je už asi jasná,že porodila

pismenko
13. zář 2009

Ahojky 🙂 U nás se maká, tak nemám čas 😝 😝 jinak jsem doře včera naordinovala na noc čípek, i když neměla teplotu a vzbudila se o půlnoci, cucla čajdy a spala až skoro do 6:00. Teď už přes hodinu spinká v kočárku na zahradě.No a ráno když jsem ji krmila, tak jsem nahoře něco zahlédla, tak budu muset detailněji prozkoumat až se vzbudí, jestli nemám zase halucinace 😀

jitousek
13. zář 2009

jeee mě taky psala teď jsem to chtěla jít předat no a Val byla rychlejší 😉
Julinka je prej zlatíčko zoubky zatím žádný sedět taky šmudlinka ještě nechce ale prej je hodňoučká tak hlavně že jsou kočky v pořádku 😵 😵 😵

jitousek
13. zář 2009

že by byl zubák makrét 😵