Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
14. zář 2009

Žirafík, Kremrolko, díky za pochvalu bříška.

Jinak jsem dnes byla na kokntrole, a dopadli jsme opět dobře. Hurááá. I když se moc nelíbil přírůstek za poslední měsíc. Ale co, hlavně, když mimi roste a prospívá, to je nejdůležitější, ne?

kacena00
14. zář 2009

heeeeele beruška 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

já si právě myslím, že heliček je v porodce...že se tak během dvou třech dnů dovíme víc, by ji jako mohl zaskočit manža a dát nám vědět neeeee???

a beru držím palce mocinky moc, všecky co doma máme - moje, cyrdí, michalovi, kočičáků - všech třech i toho dalšího kotěte co zas máme 😖 psí, karličí, kozí kůzlečí, ovčí, muší, komáří, kytiččí a tak vůbec

jo a na palce neviditelné ruky trhu bych zapomněla, tak ta ti taky drž ípalce

žiraf, nesmutni, je to prostě vývoj 😀
já musim jít vařit nebo zgebnu hlady a to pak vystrojíte funus mě, tak na to bacha, padíííííííííííííííím a zatim papa pipi pupu

beruskaveruska
14. zář 2009

jé Lucinka a Barunko holky to mám na vás, ale štěstí 🙂

beruskaveruska
14. zář 2009

díky za držení palečků a všeho ostatního. 🙂 Chlupy lítaj takže to podporujeme tak jsem zvědavá ....,,,

Lucinko krásnej houpací kočárek a prima postýlka ted jsem vám všem pokoukala albíčka jo a tu postýlku jsem objevila včera taky, ale v pastelových barvách za 900,. tak mě nadchla, že jsem si uložila i adresu 😀 tak postýlku máme vybranou tak už jen ty // dálnice.

Barunko taky jsem tě vydrapla v jiném albíčku byla jsi na nějakém srazu a moc ti to tam s Cyrdou sluší 🙂

beruskaveruska
14. zář 2009

jééé a co budeš vařit abyh nezhebla???? 😀 dej pokoj s funusem to je dneska drahá záležitost 😝

kremrolka01
14. zář 2009

beruveru ahoj 😀 taky s Kubíkem držíme všechny palce co máme!!!!!! to budou zas nervíky s // 😵
naposledy Týna že? ta už tu taky slouho nebyla, taky asi stěhují a nemá čas 😒

my měli k obědu palečinky se špenátem a aby to Jakubovi nebylo líto, tak dostal taky špenát, ale s králíkem a s bramborem 😀

jdu k telce žehliti, to je nekonečnej příběh, myslim to žehlení 😀 😀 😀

christla
14. zář 2009

Ahojky holky!

Tak jsme dneska po první hexe. Kája má po odečtu 37,2 zvýšenou teplotku. Mám jí už dávat čípek nebo je to málo? 😕

zuzanka26
14. zář 2009

ahoj
Chris dej jen kdyby měla po odečtu 38, jinak je to na nic. Uvidíš, bude to dobré. 😉

lucianas
autor
14. zář 2009

Kači, tak to Berušce musí vyjít, když tolik palečků držíte!!!! 😉

Beru, díky za pochvalu kočárku i postýlky. V pastelové barvě ji opravdu měli, ale víc mi padla do oka tato - kombinace světlého a tmavého dřeva. A kde jsi narazila na tak levnou? Já bych k tomu chtěla ještě komodu, kterou nabízejí. Tak jestli ji nebudou mít taky levnější. Mohla bych tě poprosit o tu adresu? Klidně do IP, nebo sem, to je jedno. .... jj , to je fakt, postýlka vybraná, takže teď už jen ty dvě dálnice. A když to tak jistíte, tak to musí vyjít.

Kremrolko, Týnka se ukáže, jen co jim v Praze zprovozní net. Takže po nastěhování a vybalení se nám určitě ozve. Přeci jen, nejdřív musí uklidit, aby měli kde zavést ten net.

Chris, snad teplotka klesne. Je fajn, že první hexu máte za sebou.

kremrolka01
14. zář 2009

mně dycky doktor říkal min 38 před odečtením na čípek
luci moc pěkná postýlka 😉

jitousek
14. zář 2009

brej večííír koukám že jste se s křížkem po funusu rozjeli 😀 aby nás tu nezavřeli 😎 jak psla žirafka 😵

jitousek
14. zář 2009

já koukal teď na Vyprávěj docela je to dobrý 😎

jinak u nás se dneska přidělává už od odpoledne radiátor (přímotop) prej práce na půl hodiny 😀 ještě to není hotové 😎 musela se udělat nová zásuvka u toho se překlepli dva kabeli 😖 tak že oprava asi tak na hodinu do toho přijeli naši v obejváku jak po atomovce a díra ve zdi jak po granátu 😅 no veselo ještě do toho rozverné dítko no co vám budu povídat v 20h jsem usedlak TV a nic mě nezajímalo chtěla jsem mít leháro no a stejnak jsem musela asi 3x k postýlce Míša nějak divně spí a porád kňourá asi opět zuby to zase bude noc 😒 no nic tak že jdu na kutě než zase začne tóčo brou noc

kacena00
14. zář 2009

no toto!!!to snad by nemohli nás zavřít pro naše mateřské starosti neeeeeeeeeeeeeee??? 😀 hele děfčata, teda beru hlavně, vařila sem si květákový placičky a samosebou si tu píšu půlhodiny co malej spí, tak když se zvednu - malej se samosebou probudí - proč by měl spát dýl jak svou obvyklou půlhodinu???takže výsledek? málem sem hlady zgebla a dojedla sem to před chvílí..takže budu mít hnusný sny ale hlavně že se dámočka napapkala 😀

tak já jdu za mužíkem, na to ej vomluvenka neee 😀 😀 😀

ju jitu ať už se ty zubáci koukaji prořezat!!! u nás kupodivu oba zuby bez extra velkejch řev ů- čekala sem to horší a dokonce ani nijak neteplotkoval..já ho teda neměřila, byl bledej, veselej, no...týden ...týden¨ to bylo zlatíčko, doprdelky už aby mu zase nějaký zuby rostly!!!! teď nerostou a je to zase starej cyrduch prudivec...dneska dostal bacibaci přes plenku...ale on se tomu tlemí no, tak co myslíte já???setlemim taky 😀

zirafik
14. zář 2009

Chris, tak to máte úplně stejný jako my... tuším, že jsme měli taky 37,2 nebo 37,3 po odečtu 😝 😝 ... neboj, bude to dobrý... 😉

U nás dnes zlobící den, asi z toho nekadění či co... neb se pláče se slzičkama ☹ . Byla jsem si odfrcnout u sousedů a manža hlídal a koupal... přišla jsme jak vyměněná 🙂 . Fakt stačí hodinka nebo dvě a je člověk zas schopnej fungovat

Kaci, tak až obšťastníš manžílka, tak se zase klíďo stav 😅

zirafik
14. zář 2009

Chris, jak jsi to měla s naušničkama? My jsme objednaný na středu v půl dvanáctý.. chci pak s kámoškou na obídek, tak jsem zvědavá, zda malá nebude nevrlá a nevím, zda radši teda nebýt doma v klidu ... jdem na nastřelení, tak snad by to nemuselo tolik bolet... ale stejně z toho budu kaputo 😒

zirafik
14. zář 2009

Jo a Beru... tfuj, tfuj.... držím moc moc palečky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kremrolka01
14. zář 2009

jé já se už se těšim na Cyrďu de zubákama 😀 jenom tejden a byly venku jo? 😕 to je rychlovka, já myslela že to poleze třeba měsíc 😅
no já jsem zvědavá kdy budeme mít my nějakej zubáček, už se mi taky zdálo jako markétě, ale fata morgana 😀
tak já jdu taky do hajan, doufám, že dneska to bude bez dvouhodinový noční přestávky, to byl mazec, v půl třetí jsem se zavřenýma očima houpala v sedě Kubu v náručí, páč tělo už by stát nevydrželo 😀 dobrou 😲

kacena00
14. zář 2009

no počkej, venku já beru venku jako že se prořízla dáseň a klofák už se vytasil, ne celej, ale už je tu s námi 😀 ten jeden - ten starší má tak - fakt baj očko 2 mm, ten druhej je ještě pidimini ale jako už si na něj můžu zabrnkat prstem 😀

chacha, pájo, obšťastnit manžílka -nasral mě a tak sem zase tu 😀 jen sem doteď čuměla na nosenideti na úvazy 😀

kremrolka01
14. zář 2009

hehe já taky nespim 😀 njn nepoučitelný matky 😀

kremrolka01
14. zář 2009

tak to jo, já myslela že jako za tejden mu vyrost celej zub 😀
ale i tak je to pašák, že to tak dobře zvládnul 😉

kremrolka01
14. zář 2009

a my zase ráno děláme ee do nočníku 😝
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tanuki
14. zář 2009

Jé, tak už i Kubajs nočníkuje?
Baruš, bych si s těbou potřebovala dát rande, abys mě naučila nějaké úvazy 🙂 já pořád akorát kapsu s křížem. Dnes jsem chovala synovce, je mladší než Verča a má 10kg..tak na to nošení je moje žížala k nezaplacení 😉
Tfujtfuj Berušce!

zirafik
14. zář 2009

jéééé to je hezký eeee 😅

sem tu pouklízela a hajdy do pelechu 😝

beruskaveruska
15. zář 2009

ahojda 🙂

přeji vám všem krásné a píjemné ráno 🙂

už jsem byla před šestou vzhůru to je děs. Ted jdeme nakoupit a pak musím zadělat na koláč. Babka je v nemocnici a furt si něco vymýšlí 😠

Lucinko a tady je ta adresa tak jukni já na komody nekoukám jen na postýlku tak to projdi ju 😉

http://kojenecke.eu/zbozi/detske-postylky-drewe...

beruskaveruska
15. zář 2009

příjemné ráno 😝

beruskaveruska
15. zář 2009

Luci tak jsem jukla a komody nemají, ale možná by nebylo marné písnout jim email zda by ji mohli sehnat a za kolik. 🙂

lucianas
autor
15. zář 2009

Ahoj,

Kremrolko, dík moc za pochvalu postýlky. Taky se mi moc líbila, na první pohled. ... malýmu to na nočníku moc sluší. Jak tak koukám, tak mu to ani nevadí, že? Je to vážně smíšek.

Jitu, to byl teda den, jak tak koukám. No jo, je to na houby, když se něco provede při jednom přetváření něčeho. Ale aspoň, že jste to zprovoznili.

Kači, to je fajn, že první zoubky byly bez křiku. Tak snad budou i ty ostatní, držím k tomu palečky.

Beru, díky za odkaz. Hned si k tomu sednu. A podívám se. ... jéé, koukám, že jsi se už koukala. Tak nic. To je škoda. Možná jim napíšu, ještě uvidím. Ale je vážně zvláštní, že tu postýlku mají tak levnou. V tom obchodě na netu, kde jsem to kupovala, tak ji bez šuflíku měli za 1250kč. ... jinak hodně i odpočívej, ať to vyjde a mimi se krásně uhnízdí!!!

zajdla
15. zář 2009

Ahojky,Pěkné ráno.

Luci ve školce a Linda mrčí v kočárku.Dospává.Musela jsem ji chudinku ráno vzbudit.

Stihla jsem i čistírnu,tak už mám nachystaný fusak na zimu.

Beru odpočívej,ať nám brzy ukážeš tlustice jak blázen,ju. 😉

Včera jsem si věběhala novou kartu a doklady naštěstí nemusím.

Zítra jedu s malou na nožičky,tak snad to bude ok.

Měla bych uklízet,protože je tady jak po výbuchu.Hrůza.Malá každý večer ořád plače,tak místo toho,abych žehlila,tak se chováme.

JInak u nás proběhl už sexík po porodu a supééééééééééééééér. 😔 😔 😵 😵 😵

zirafik
15. zář 2009

ahojec,

Zajdi gratulačka k první muchlovačce 😅

Beru to je supr, že jsi tady, to zas bude veselo a chlupy budou lítat 😀 😀 tady na koňovi 😀

Jináč já dnes musít do Práglu na zápis do školy 😝 , když zbyde čas tak se zastavíme v nějakým obchůdku, jede s námi i mamka.

christla
15. zář 2009

Dobré ráno!

Tak hlásím, že noc jsme přečkaly bez teploty.

Pavlí, po naušničkách určitě jeď s malou domů do klidu. Ono jim to trochu krvácí a halvně malá bude mít na hlavě čepičku a na ouškách gázy, které musí mít až do večera a bude to pro ní zátěž.... Kája plakala a pak doma spinkala. Taky jsem s ní hned jela domů..... Nevím, třeba to Týnka bude snášet jinak, ale já být tebou, tak bych s ní nikde nekorzovala.... Je to na tobě.