Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
15. zář 2009

http://kultura.idnes.cz/americky-herec-patrick-...

☹ ☹ ☹

Měl to i náš soused...je to strašný svinstvo a jde to hrozně rychle ☹ ... u něj to byla otázka 5 měsíců... Patrik, jakožto hvězda dostal určitě nejlepší léčbu.... a prodloužili mu to tady jen o chvíli... ☹

zajdla
15. zář 2009

Luci krááááááááááááááásné bříško. 😉 Už se ti to krátí.To snad není možné.Vždyť jsi před chvilkou teprve ukázala tlustice.A už tady bude mimi.Teď už jsi na řadě ty.Helíček už určitě porodila. 😀

christla
15. zář 2009

Pavlí, taky jsem to četla a to přitom nedávno psali, že se jeho zdravotní stav zlepšil.... ☹

christla
15. zář 2009

Zajdli, všechno hrozně letí. My včera v poradně dostali už termín na šestiměsíční poradnu.... Ještě mám v živé paměti, když jsme bylyi v poradně v šestinedělí..... 😕
Jinak vážíme 8930g.....

zajdla
15. zář 2009

Já jsem nechala Lucince taky nastřelit naušničky a úplně v pohodě.Malá to neměla nijak zalepené nic.Poplakala si jen když jí to nastřelili a pak už byla ok.Zkoušela jsem jí pak i na to ouško šahnout a nic.Dokonce jsem zkusila i zatahat za naušničku a úplně v pohodě.
Chris neměla jsi je normálně pichané ty naušničky?To pak krvácí.U nastřelených ani kapička.

zirafik
15. zář 2009

ahojík Chis, díky za info... no já si to taky myslela.... budou to muka, hlavně pro mně 🙄 ... Na dnešek se mi zas zdálo, že mi někdo ukradl auto i s malou... no hrůůza... lítala jsem sem a tam a nevěděla, co dělat... jen jsem brečela 😝 😝 ... občas se mi zdají fakt hrůzy, hlavně poslední dobou... sem pak po spánku pěkně vystreslá 🙄

zirafik
15. zář 2009

my jdeme taky na nastřelení, tak snad to bude jako u zajdy...

Tyjovka Chris, váha pěkná 😕 😕 My vážíme 7,6kg a měříme cca 64cm a všude se divěj.. spolužačka má stejně starou holčičku a mají 5kg 😅

zirafik
15. zář 2009

už mručíme v postýlce... chvíli povídáme a pak to jde vždy do rozčilování 🙄

ale noc byla na 1 s hvězdičkou..... kojo 20,30 07 😵 😵

zajdla
15. zář 2009

My máme 4,98 kg a 56 cm.Malá porůstla 9 cm za 6 týdnů. 😀

christla
15. zář 2009

Tak nám píchali ouška normálně, tak třeba to nastřelování bude jiné.

My měříme 68 cm.

zirafik
15. zář 2009

týjovka 😕 😕 😕

Zajdi a nezměřili Lindu v porodce nějak blbě 😕 😕 .... my vyrostli o 13cm za 3,5měs.

zirafik
15. zář 2009

ale my neměli taky málo,jak ted koukám 😕 .... v 6týdnech 58cm 😕 (porodka 51)...

zajdla
15. zář 2009

Malá byla chudinka narvaná pod těma žebrama,tak možná než se pořádně narovnala,tak měla tak málo.Teď se už srovnala a něco vyrostla.

jitousek
15. zář 2009

joooova tady to frčí 😵
ani se mě nechce dočítat dítě mě teď usnulo a budu muset jít něco dělat než zasejc otevře oči a bude chtít obídek 😎
my dneska máme řízečky a bramborovej salát dovezla včera mamka tak nemusím nic klohnit su ráda
😎 😵 😵

no a jinak topení už je přidělané zazdíno zasádrováno elektrika funguje uklizeno no sláva 😵 ale vypadalo to fakt zajímavě

kacena00
15. zář 2009

chichi pájo tak náš mužík bude mít baj oko stejný míry jako vaše princezna 😀 měl na poradně 64 cm a 7,2 nebo tak nějak, tak myslím, že na dýlku je furt stejnej a bude mít tak k 7,5 kilum

Tanu týjo, já se budu samoučit, ale možná bych zkusila se s někym šikovnějším a zkušenějším setkat, zejtra na to půjdu podle youtube a pak někdy v říjnu zkusim zkontaktovat jednu slečnu, ale možná i přes nosenideti zkusim sehnat nějakou šikulku už dřív 😀 já taky zatim jen funguju s křížem a vnitřní kapsou a je to už teda znát 😝

jo a jinak prořezávání zubů bylo i s řevem, to nemůžu říct, že jako ne, ale teplota nebyla a ten týden shodou okolností s ním byla asi tak tisíckrát lepčí spolupráce než doposud

řikala sem kamarádkam a michalovi, i kdyby to mělo trvat jen tejden...byl to krásnej tejden...hm o to větší šok byl když se vrátil starej cyrda 😀

lucianas
autor
15. zář 2009

Zajdli, tak to je fajn, že už tak brzy po porodu jste na to vlítly. Gratulka!!!

Žirafík, tak hlavně opatrně.

lucianas
autor
15. zář 2009

Zajdli, taky myslím, že Helíček už to má za sebou. A teď už jen vydržet počkat na krásnou zprávičku, že je malý na světě. A teď je řada na mě. Jejda, to opravdu letí. Teď si to až tak uvědomuji, že to není tak dlouho, co jsem psala o testíku, a už tu budu mít i já malé mimi v náručí. To je krásný!!! Díky za pochvalu bříška. Dnes, případně zítra hodím fotku ze dneška.

Žirafík, docela síla, ten sen. Tak hlavně opatruj malou a autíčko neopouštěj, aniž bys ji tam nechala. ... ne , já vím, to bys určo neudělala.

zajdla
15. zář 2009

Tak jsem objednala malé ty probiotické kapky.Chudinka zase se kroutí celé dopoledne.Usne jen na chvilku.Tak jsem zvědavá,jestli nám zaberou.

kremrolka01
15. zář 2009

ahoj holky, tak když se tu dnes probírají míry, taky jsme dnes byli v poradně
9,16 kg a 76 cm 🙂 pár deko a Kája nás předběhne 😀
dieta pořád ☹ já bezmléčnou, Kuba bezmléčnou ☹

zirafik
15. zář 2009

zase mrtvolno 🙄 🙄

já jsem zpět z Práglu... byla jsem na zápise ve škole 😝 ... už se blížím do finále (snad 🙄 )

Stavěli jsme se v Globusu, tak jsem koupila pěnový puzzle na zem pro naši kočku a maminka si koupila kráááásnou a prostornou kabelku 😵

zirafik
15. zář 2009

😲 😲 😲 😲 😲 😲 halooooooooooooooooooo

zirafik
15. zář 2009

kde stééééééééééééééé________??????

pismenko
15. zář 2009

Ahojda 🙂Koukám, že tady hážete čísly, my jdeme na 8měsíční zítra, tak jsem taky zvědavá.Hlavně na váhu 😅 😅 Dlouzí jsme přes 70cm určo, to jsme měli posledně.

jitousek
15. zář 2009

my jdeme taky zítra na prohlídku a zároveň na výtěry z prdelky na toho našeho baktera tak já doufám že už tam nebude držte nám palečky i když výsledky pravděpodobně budou asi až druhej den stejnak na nás mysleteeeeeeeee 😉 😵 😵 😵 😵 😎

jitousek
15. zář 2009

Markét nesmutni tohle je krásná vzpomínka na Patrika 😵 😉 byl užasnej a zůstane ve všech dívčích srdcích stále živej 😉 😎

pismenko
15. zář 2009

Jitu,tak budu držet palce i na nohou 😉 😉

pismenko
15. zář 2009

šmarja, u nás se ječí a ječí...kdy tomu bude konec ☹ ☹ ☹ ☹

kacena00
15. zář 2009

žiraf, mě se v tuhle dobu probouzí dítě a musim mu ukazovat furt nějaký věci, pak hned koupačka - dnes to bylo i se sprchou a vaněním s tatínkem, je čím dál šikovnější a odvážnější, je to můj borec 😵
krmení a dlouhé přemlouvání ke spánku 😝 no a pak ano šéfe a sem tu jak na koni

jo a před tím sem hodinu a půl uspávala maloše, opět se vrací nejen že příšerná hysterie ale i uspávání, které jak sem doufala zůstalo někde v pravěku, takže po hodině a půl vzpouzení se sem si do hlavy nalila panáka kalvadosu, najedla se a šla si postěžovat na mail kamarádce...probral se maloš a pak začal výše zmíněný kolotoč..

já prostě bohužel nebudu z těch, kdo se budou na diskuzi vyskytovat nějak pravidelně, mám poměrně uřvaný, zvídavý a těžce usínací dítě, takže toho času není tolik,a nejsem sama holt je to už jiný než když sme byly těhotný a půlka z nás byla na neschopence, já to nějak neprožívám, že ta diskuze trochu zvláčněla a zvolnila, protože mi to přijde naprosto pochopitelný a normální 😉

zirafik
15. zář 2009

já to taky zas tolik neprožívám... jen občas zasmutním 😖 , ostatně jako i pár dalších ... Je to přirozený vývoj to je jasná věc... a jak to tak vidím, tak v podstatě asi žádná diskuze a její osazenstvo není starší než 2 roky 🙄 🙄 ... k čemuž mi vlastně brzy dojdeme... pokud mně pamět neklame tak já jsem sem začala chodit v prosinci 2007... a to už jste vy tuším fungovaly... 😉 ... to je hrůůza jak ten čas letí... jen mně teda mrzí, že mi nevyšlo setkání, neb vás skoro 2 roky virtuálně znám a nikoho jsem neviděla na vlastní kukadla 😕 😕