Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
18. zář 2009

kremrolko, jojo taky už to tak mám.
během chvilky doleze kamkoliv a chce se hned stavět.
takže v koupelně o vanu,div pusou do toho nenabourá, pak u pračky, na záchod leze- mi odroloval papír a pak se rozčilovla,když jsme ho odtamtud vzala,bo se sápal po štětce.
hlavně má rád moji bednu od pc a taky rád prolejzá skrz židli ke kabelům u pc.
dneska tu lomcoval kabelem od klávesnice a nebo nabíječkou u mobilu a tříská s tím jak o život.
takže jsme si dneska taky nějak neposeděla, pořád chtěl něco dělat

no a vrchol dne bylo,když jsme šla vařit kaši, posadila jsme ho v kuchyni na zem, tak hned šupajdil k lednici a otevřel si jí a kiukal co to tam je a hned šup za linku na lahev šampusu.
zrovna dneska jsme si říkala,že to musím dát pryč, než to shodí a rozbije se to.

jdu holky žehlit, mám tam tři pračky a další visí na balkoně,ale to až zítra.

dnes jsme povlékala i Filípkovi

papa dobrou 🙂

jitousek
19. zář 2009

dobré ráno tak u nás už se straší od půl sedmé vražedné vstávání i o víkendech horší jak jít do práce 🙄

pismenko
19. zář 2009

U nás od půl6 😝 😝 😝 😝je to psycho a noc nekomentuju 🙄 🙄 🙄

Jinak jsem mrkla na fotky Kubíčka i Míši a jsou to krásní kloučci 😵 😵 😵A děkuji za pocvlau Dorulky 😲

lucianas
autor
19. zář 2009

Ahoj,

Kremrolko, tak to je opravdu síla , co tvá kamarádka musela prožít. Určitě bych to ale tak nenechala a napsala být ní stížnost na vedení nemocnice. Ať to nezůstane jen tak. A určitě bych požádala i o nějaké vyjádření. Vím, vzpomínky na to už zůstanou, ale přeci jen, udělala bych to. Aby se to neopakovalo u nikoho dalšího.

lucianas
autor
19. zář 2009

Dnes očekáváme návštěvu , a bude tu až do zítřka. Takže se tu ukážu až možná zítra k večeru. Všem pohodový víkend a hlavně hodná dítka přes noc a taky den.

zirafik
19. zář 2009

holky, co ten sraz???????? Kdo přijde???

Mně by se teda opravdu více hodila ST 30.9. 🙂

Jináč dnes jsme byli na vítání občánků. Dostali jsme kytičku, plyšáka, pamětní list a sešit... Malá z toho byla vyjevená a hejkala tam na básnící dětičky 😅

kacena00
19. zář 2009

mě je to jedno, takže

žirafik 30.9.
kacena00 23.9., 30.9
kremrolka 23.9., 30.9.
valentynka???? 30.9. ????
tanuki - 23.9, 30.9.?????

víc sem nevysledovala, dokopčete a dopište se sem prosím, ať se k něčemu dobéřeme ju????

pismenko
19. zář 2009

Ahojky všeci 😀Já bohužel sraz nedoplním i když mě to mrzí.za A je to daleko a za B jsem stejně v práci, takže smůla.Ale budu se těšit na fotečky 🙂

jitousek
19. zář 2009

Holky ten náš breburdík je dneska strašnej ohajánek nemocnej ☹
dopolko dostal do banánu první pytlíček toho laktobacilusa a ja po tom asi nejspíš KO .........myslím že je to teda asi dobře jelikoš konečně jeho tělíčko dostalo obranu proti té baktrošce tak se asi pere taky se nám zdál když jsem přišla z procházky že má maloučko teplotku ale neměj jen 36.8 no možná zvýšená malinko ale uvidíme večer ale teď mě vytuhl což normálně nedělá a celé odpoledne taky prospal v kočárku chvíli koukal a pak usnul v sedě 😕 jsem ho položila a spinkal dál je úplně vyřízenej prďolka ☹ a já jsem smutná když ho vidím breburdíka našeho nemocného 😔

jitousek
19. zář 2009

Markét chtěla jsem se optat viděla jsem na jedné fotečce že Dorotka má takové to nafukovací zvířecí hopsadlo 😎 přemíšlíme jestli to kupovat nebo ne ale hlavně jaké oni dělají různé velikosti asi že ??? Nebo je to blbost a investice zase z okna 😵 díky za poradu 😉

pismenko
19. zář 2009

Jitu,tak ať je Míšovi brzo dobře 😒 😒 . Ohledně hopsadla neporadím, já nevím, jestli se dělají různý velikosti, my to nekupovali 😀 a je to sázka do loterie, protože některé děti to bere a některé ne, asi jako se vším 😎 😎

jitousek
19. zář 2009

jo to máš pravdu já si vzpomínám teda z vyprávění našich jak mě koupili k Vánocům nafukovacího velblouda byl velikej skoro jako já a řvala jsem jak tur museli ho schovat veselé vánoce 😵

jitousek
19. zář 2009

tak už teplotkujem má 38.4 C nasadila jsem mu sirupovej Nurofén tak snad zabere ....jsem s toho teda fakt hotová když mu není takhle dobře 😢 😔na jednu stranu vím proč to je a na druhou mě je ho strašně líto bobeška malinkatýho ☹ .... vytuhnul do 19.30 ani jsem ho nekoupala jen lehce otřela a namazala a už je zase v postýlce ještě teda nespí plácá se tam jak lachtánek hobluje si dudákem dásně ale nebečí zatím 😎 tak uvidíme jaká bude noc a to prosím pěkně mám manžu na noční celej tejden byl doma vybíral si volno a teď když jde do práce tak Míša bude marodit opravdově se s toho picnu no jo zákon schválnosti 😒 ☹

zajdla
20. zář 2009

Prvnííííííííííííííííííííííí

zajdla
20. zář 2009

Pěkné ráno.

Včera jsme byli na svatbě švagra.Ráno hned ke kadeřnici a pak se už frčelo.no svatba nic moc.Obřad byl až o půl 1,pak se ještě fitili.Tak malá už byla hladná jak bernardýn.Oběd byl až ve 3 a v 6 už byla večeře.všichni se začali rozcházet už po večeři.Ani se netancovalo.Jenom se sedělo a jedlo.

zajdla
20. zář 2009

JItu tak snad se z toho brzo dostanete. ☹

beruskaveruska
20. zář 2009

ahojdáááá hele co to vidí očka má rýsuje se sraz???? a kde?????

holky já ještě tak týden a bude testit 😉

beruskaveruska
20. zář 2009

tak ted jsem se to na starně 434 dočetla sraz je v Praze kdy kdy 23. nebo 30. ???? 23 mám ještě dovolenou 🙂

beruskaveruska
20. zář 2009

žirafik 30.9.
kacena00 23.9., 30.9
kremrolka 23.9., 30.9.
valentynka???? 30.9. ????
tanuki - 23.9, 30.9.?????
beruškavěruška - 23.9. ???? - to fak neví to záleží na / nebo //

zirafik
20. zář 2009

ahojík,

Zajdi tak ta svatba se až nápadně podobá té na které jsme byli v srpnu 😀 ... první jídlo kolem třetí... hosté šilhali hlady, muzika z přehrávače- tancovalo se asi na 3 písničky 😝

Jitu ☹ ... tak jak dneska?

zirafik
20. zář 2009

Beru, jéééééééééé ahojky 😵

ale když budou //, tak už nepůjdeš ani 30., né 😅 ?

zirafik
20. zář 2009

tak můžou být srazy 2 😀

zirafik
20. zář 2009

SRAZ !!! Volám - endlessblue, zuzanka26, tevina, katalines, nemo1985, janda79, pavis ?????????

zirafik
20. zář 2009

kakáme... 😝

kremrolka01
20. zář 2009

jé já zrovna berušce píšu zprávu 😀

kremrolka01
20. zář 2009

a poslala jsem Verče a Týnce

kremrolka01
20. zář 2009

Zuzka mi psala že 23. ok

kremrolka01
20. zář 2009

no paviska tu byla snad naposledy v dubnu!!! ostuda, Aňulce už je víc než rok 🙂

beruskaveruska
20. zář 2009

no ahojjjjjjj 😀 mě by se víc líbilo toho 23.9. to jsem doma na 100% a toho 30 to fakt nevím je to stále 50% na 50%. Není mi nic ani špatně a tak tak myslím, že z toho nic nebude ☹ , ale nešílím. A kdyby to nevyšlo tak já jdu 28,29,30 do práce tak to bych nepřijela jenom kdyby to vyšlo a byly tam //.

beruskaveruska
20. zář 2009

jo jinak jsem dneska 24DC a to testování mi vychází celkem blbě mám jít správně až v úterý 29,9,, ale to už bych zase měla chodit do práce. Takže jdu zítra na gyndu a domluvím se s ním kdy by bylo nejlepší přijít na tu krev a jestli mi řekne až to úterý tak se na pondělí musím vzít ještě dovolenou to bude v práci radosti 😠