Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
20. zář 2009

beru nemaluj čerty 😉 určitě to vyjde 🙂 třeba už za ten týden bude testík pozitivní a místo do práce půjdeš na gyndu pro neschopenku 😉
no já se taky víc přikláním k tomu 23. , má být ještě hezký počasí, takže se dá i venku kočárkovat
ale jinak ani toho 30. nic nemám
ale dneska abysme to měly rozseknout

kremrolka01
20. zář 2009

tak psala Verca:
Jejejej. To ja bych prijela rada!!! Super. Ale muzu jen toho 23 🙂 30. budeme na morave na oslave. Smarja, to uz je tato streda 🙂 Ozvete se ju?

kremrolka01
20. zář 2009

žirafik 30.9.
kacena00 23.9., 30.9
kremrolka 23.9., 30.9.
valentynka???? 30.9. ????
tanuki - 23.9, 30.9.?????
beruškavěruška - 23.9. ????
zuzanka - 23.9., ????
verca - 23.9.

kremrolka01
20. zář 2009

Pavlí ale ty bys mohla i toho 23. ne?
Val zkus zvážit toho 23., Filípek je cestovatel, určitě to zvládne jednodenní výlet do Prahy 😉

zajdla
20. zář 2009

Beru to vyjde,uvidíš.Musí.

Holky já bych chtěla taky na sraz.Ach jo.Tak pak aspoň zase poreferujte a nafoťte hodně foteček. ☹ 😉

kremrolka01
20. zář 2009

tak a rinty tak odepsala, 23. muze, jen jim maji prijit nekdy namontovat net, tak nevi presne hodinu,a le 30. urcite ne, to je v Brne

žirafik 30.9.
kacena00 23.9., 30.9
kremrolka 23.9., 30.9.
valentynka???? 30.9. ????
tanuki - 23.9, 30.9.?????
beruškavěruška - 23.9. ????
zuzanka - 23.9., ????
verca - 23.9.
rinty - 23.9.

beruskaveruska
20. zář 2009

ty joooo to se to pěkně rýsuje co??? tak to já musím během pondělka a úterka vše oběhat abych mohla ve středu cestovat 😀 😀

beruskaveruska
20. zář 2009

jdu vařit, ale budu průběžně nakukovat jo tak se hezky domluvte a já pak juknu zda to platí 🙂 zatím pa

Zajdluš jak je to od vás daleko do Prahy??? nejsem v obraze 😝

kremrolka01
20. zář 2009

no vypadá to na mega sraz 😀
tak zatím nejspíš vyhrává fakt toho 23.

zirafik
20. zář 2009

no budu muset vše přeorganizovat 😅 .... snad to zvládnu 😒

jitousek
20. zář 2009

holky tak u nás hrůza děs ☹ noc byla jak z hororu celou jsem ji proflámovala až do rána nad Míšou
šla jsem spát ve 23h a o půl dvanásté se Míša probudil a kojela jsem až do 2h po hodině a od 3h do 6.30 jsem ho chovala protože nohorázně brečel a vyhazoval dudáka nechtěl ho vůbec jen chovat prso občas čaj ale moc toho u mě v náručí nenaspal hicoval dávali jsme Nurofen pak jsme usnuli na třičtvrtěhoďky a na novo pak přišel manža po noční tak si ho vzal do obýváku a lehnul si tam s ním na gauč ......já jsem asi na hodinu usnula a Míša opět celé dopoledne proteplotkoval 38.4 😒

teď jsme se vrátili z pohotovosti a máme začínající virózku prej má v pusince nějaký puchýř a že ho to bolí proto nechce toho dudáka prý to te´d u těch malých dětí řádí dostali jsme Mucosolvan sirup a máme srážet teplotu Nurofenem po 8h a když i mezi tím bude hicovat můžem proložit paralenovejma čípkama a když do zejtra nepřestane teplotovat tak ke svojí doktorce ........tak že u nás tak jsem s toho fakt totálně vyfluslá jak je Míšánek hotovej a bulí už má i chrapot s toho

na noc jsem si pozvala na pomoc tchýni jelikoš manža jde opět na noční a já padám na držku už teď bolí mě šiška z nevyspání a hlavně s toho jak jsem nevěděla co s ním je člověk šrotuje a bojí se o toho bezbraného broučka no děs .......v noci jsem už i já sama bulela když je člověk doma sám nemá auto a nemocný dítě fakt síla

kremrolka01
20. zář 2009

Jitko to je strašný ☹ hlavně že jsme tu říkali hlavně že to Miška dobře snáší, ale tohle s tím virem asi souvislost nemá ne? tak hlavně ať je brzo lépe 😲

beruskaveruska
20. zář 2009

Jituš ty si teda užíváš tak držím palkečky at to co nejdřív přejde a Míša je bez teplotek.

Hoky na mě taky něco padá se z toho po... vlítla jsem do lednice a jelikož nevím jak to dopadne tak čtu příbalové letáky co je a není vhodné pro těhule a je to teda síla neb jediné co ze svých zásob můžu je zbytek jitrocelového sirupu 😠 ten jinej nemůžu obsahuje med a ten já nesmím - alergie. večer jdu spát k našim neb MM ode dneška noc a já tu nechci být sama. V sobotu jsme se šli ve 23:40 projít ven zase jsem byla tak zahleněná, že jsem nemohla dýchat 😠

Co pomáhá cenkem rychle na odhlenění????? prosím radte, ale ne med jo díky zatím pa jdu se na hodinku natáhnout

kremrolka01
20. zář 2009

beru cibuli nakrájet na kostičky, zasypat cukrem a tu šťávu co pustí po lžičkách popíjet

jitousek
20. zář 2009

no k tomu cantylobakteru to není proto jsem jela na pohotovost aby se na něj podívala doktorka ...............říkala pokud už to trvá takhle dlouho a neměl teploty na začátku je to nepravděpodobné že by se teď přidali tak já nevím a prej v tej pusince má nějaký puchýřek jako že to je ta viróza že se to teď takhle projevuje u malých dětí a vysoké teploty no tak nevím ☹

jitousek
20. zář 2009

nebo se dělá i cubulovej čaj uvařit cibuli a pít s toho tu vodu je to hnus ale pomáhá to no když nemůžeš med sladí se to medem nebo se to dá pít i tak nesladký zacpat si noc a vypít to 😉 mě to teda neva jsem asi popelnice 😎

jinak Míša porád kručí spal asi tak půl hodiny celé odpoledne když ho položím tak řve chjoooo ☹

jitousek
20. zář 2009

jo a prej třeba toho baktera může mít i měsíc než se toho zbaví ☹ fakt super vyhlídka

kacena00
20. zář 2009

ahojda! tak jitu to sem to zakřikla, že to míša snáší dobře...hm, ty virozy sou blbý, člověk celkem nic nemůže, jen srážet teplotu a ty bývaj vysoký...chjo, tak ať se brzy vyzdraví Mišonek malej

valentynka
20. zář 2009

ahoj holky,

Jitu, hodně sil !!! chudinak Míšánek, takový teplotky, dotoho toho vira a ještě ta pusinka ☹ ☹

jinak cibule, hnus fialovej, jsme to taky jednout kahle zkusila, div jsem se nepo...

Beruško, držím strááááášně mooc pěsti na testování 🙂

holky já nevím s tím srazem, jdem ve středu poprvé na plavání, ted jsme už dvě první nebyli,bo jsme výletovali

valentynka
20. zář 2009

My byli na té svatbě, udělalo se nááádherně a u obřadu,který byl venku to do nás teda pralo.
Ze svatby jsme jeli po půlnoci, manža se teda zřídil.
filípek spinkal v zámecké chodbě a střídavě jsme se na něj chodili dívat.

dneska jsme jeli k ségře i s mamčou a jejím přítelem grilovat a tak nějak posedět a zavzpomínat na tátu.
dnes je to na neděli rok, jinak datumově je to rok zítra co táta odešel... hrozně to uteklo..

beruskaveruska
20. zář 2009

Val ahoj tak uvidíš jestli budeš stíhat nebo ne ráda bych tě s Fildou viděla 🙂

Ještě mi prosím poradte s testem asi to na krev nevydržím (MM říkal, že v úterý bysme to mohli prubnout 😀 )
jak je to s tou citlivostí testů 10 nebo 20???? mě nebaví to hledat a doma mám 2 mamatesty, ale bez krabičky tak vím prd 😀

zirafik
20. zář 2009

Beru, já testila 10DPO mamatestem a stínek tam byl 😵 .... mohli bychom zase duchařit... to se moc těším 😵

JItuško, uplně s Tebou soucítím jak Ti musí bejt ouvej ☹ ... ta bezmoc a nervozita z nevyspání ☹

zirafik
20. zář 2009

jo a moc děkuju Kremolce jak se krásně ujala srazíku 😵

beruskaveruska
20. zář 2009

tak já to asi v úterý prubnu jo, ale neslibuju 100% třeba to vydržím až na krev 😲 😲 😲

kremrolka01
20. zář 2009

holky teď jsme si s tanu psaly o otevírací době a na webu jsem náhodou narazila na toto:

ZMĚNY OTEVÍRACÍ DOBY
POZOR!
Podzimní otevírací doba (od úterý 8.9.)
PO - PÁ 11 - 20 hod.
SO a NE soukromé akce (možnost rezervace celé kavárny pro oslavy apod., bližší info viz níže), platí již od 24. 5.
23. 9. od 14 do 18 hod. kavárna uzavřena pro veřejnost (soukromá akce)

bude nám stačit 11-14 a pak se případně jít někam projít nebo přesunout?

zirafik
20. zář 2009

Péti, já myslím, že jo a pokud bude chuť a čas tak se půjdeme vyvenčit 😉

Já se pokouším vše přeorganizovat, abych zvládla dorazit... brou, brou 🙂

helicek
21. zář 2009

Bré ráno, teda holky já nevim, ale Honzík nám normálně zvedá hlavičku a otáčí ji sám a dlouho ji udrží a včera pozoroval štěrchátka a občas do nich pinknul, ale to si ještě neuvědomil, že to dělá on, no nevim nevim, ale přijde mi to nějak moc brzo, však je na světě týden a tři dny (dneska).
Jo a manžel uvažuje o dalším miminku............snad zůstane jen u toho uvažování, já nevím, rozhodně ne hned, jenže pak je to zase to, že je mi 32 let a pokud další mimčo, tak nejpozději do dvou let od narození Jeníčka. No snad ho to přejde, sice by to bylo hezký, ale kdyby mi bylo o pár let míň. Mým snem bylo mít tři děti (teď myslím vlastní 😀 ).

lucianas
autor
21. zář 2009

Ahoj,

Heli, tvůj manžel je opravdu dobrý. Tak krátce po porodu, a on už uvažuje nad dalším. To má můj obdiv. ... a co se týká té hlavičky, a štěrchátek, taky mi to přijde dost brzy. To je opravdu zvláštní.

Beru, myslíme na tebe a držíme všechny palečky, co můžeme, k testování. Věříme, že to vyjde!!!

helicek
21. zář 2009

No je to divný, myslela jsem, že je to náhoda, ale on s tou hlavičkou fakt cvičí dost a udrží ji dlouho, rozhlíží se, no nevim nevim, ale takhle nám v půl roce uteče z postýlky 😀

kremrolka01
21. zář 2009

heli Kuba byl to samý, ten zvedal a otáčel hlavičku už co jsme ho donesli z porodnice
je fakt že živej je až moc 😀
včera si dal pěknou řachu do hlavy, já dělala kaši a myslela že hlídá Petr, Petr telefonoval a pak si šel klidně na záchod 😠 , no a já z kuchyně slyšim ránu, Kuba šplhal po konferenčním stolku a v nejlepším se pustil a dal si hlavou o plovoučku 😖