• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
ahoj,

tak jsem tam hodila nějaký fotky ze srazu. Bohužel jich mám málok, došla mi baterka u foťáku. Ale Peťa určitě bude mít víc a hlavně i společnou. :wink:
23. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůů bomba první fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

písmen kojení nejni kalorické ale myslím si že je to potřeba taky časem odbourat :wink: což je normální než si zvyknou na jinou stravy ....my teda po kaši už nekojíme ani po O ani po polední přesnídávce :slight_smile:....i když teď jak marodí nemá moc chuť k jídlu například obídek vůbec druhý den nejedl :pensive:tak místo toho kojím ale nedivím se když člověku není dobře moc hlad nemá :wink:

my jsme kaši začli dávat taky kolem pátého měsíce protože nám už kojení nestačilo ale nedokrmovala bych ji ještě mlíkem je to blbost a nebrečí Ti třeba žízní například dnes bylo vedro a mlíko není pití ale jídlo .......Míša teď vypil půl flaši na jeden zátach pitnej režim je důležitej a hlavně u nekojenejch dětí :wink:
23. zář 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, srazík byl moc fan, všem zúčastněným děkuju :slight_smile:
tady pár fotek: http://petrawe.rajce.idnes.cz/Sraz_konika/
mažu jdeme koupat :slight_smile:
23. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bomba fotky povedenej srazík :wink:
23. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubíček je nej drsoň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se mu mezi holkama líbí co??ještě že mu C nelezl do zelí :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A verunka od tanu je krásný sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf...hotovo dvacet, sem vyřízená jen hlásím že sme doma skoukla sem rychle fotky amažu papat, michal mi tu dýchá za zády něco má

fotky jsou supr a holky vy ste všecky tááák báječný, s váma bych se vídala ráda častějc, bylůy ste mi tolik sympatický . fakt mocinky moc!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé fotečky,jsou super.Já vám chc vidět taky na živo.Ach jo.
23. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečně nešel mě připsat žádnej příspěvek :unamused:

jinak dobré ráno všem :slight_smile:

u ns je pod mrakem zataženo no uvidíme co s toho bude :sunglasses:
24. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jitu, dobré ráno
:wink:
Včera jsem na vás myslela, škoda, že jste daleko, bylo to tam moc fajn. Všechny holky jsou moc sympatický a miminka krásný a hodný :wink:
24. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby jsme nemarodili asi bychom možná i dorazili no tak příště já myslím že na jaře na 100% přijedeme s Míšou do Prahy :wink:
24. zář 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, to už budou všechny děti ťapkat, teda kromě toho od Rinti :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ju :dizzy_face:
24. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kdopak má ještě nějaké fotečky ??? Baru žirafka Veru týnka ještě bych něco zkoukla ráda :dizzy_face: :sunglasses:
24. zář 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak já teda večer po kaši ještě kojím.
kaši dělám tak ze 170-180ml, někdy,když mi zbyde přesnídávka jablečná,tak jí dotoho šoupnu a nebo mi včera zbyl kouske banánu,tak jsem ho do ní rozmačkala.
O se tím kojením ještě dopapá,případně jen dopije a u prsa hezky usne a já ho jen přenesu do postýlky :slight_smile:

jiank po obědě ani po přesnídávce hned nekojím,až asi tak za 1 - 1 1/2 hodiny, tka jak si řekne.

Pavlí, tak jak malá dneska v noci a co kašička ????

Holky, taky si myslím,že sraz na jaře by byl super, že už fakt dětičky budou chodit a Rinty bude ještě v klídku odpočívat a my běhat za dětmi :slight_smile:

jdu mrknout na fotos :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé hurá, konečně vidím Pavlí-žirafika :slight_smile:

fotky jsou hezké :slight_smile:

moc vám to holky slušelo :slight_smile: a děti si hezky vyhrály :slight_smile:

Verunka od Tanu je hdoně podobná na tátu :slight_smile:

dobrá fotka kubík alias pet čech :grinning:
24. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,pěkné ráno.

Tak Lucinka má rýmu,tak půjde k našim na prázdniny.nechci aby to Linda chytla. :frowning2:

JInak dneska jdu na kontrolu podvozku a hlavně si nechat napsat antikoncepci. :wink: :grinning:

Zítra jedu k zubaři a pak na slovensko pro ty probiotické kapky.
24. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, teda já sotva lezu, ne že by Honzík zlobil, to ne, občas má teda dny, kdy je nenažranej, ale pak zase je hodný a kojíme normálně, dnes jdeme do poradny, tak jsem zvědavá, kolik nabral, ale asi hodně, pěkně se zakulacuje. No ale mě nějak zmáhá výroba mlíka a pak ještě skákání kolem zbytku rodiny, včera mě naštval manžel, šli jsme koupat Honzíka a já ho pak šla nakrmit a manžel prohlásil, že príště se nejdřív nají on a pak teprve budem Honzu koupat, tak jsem mu řekla, že uvaříno má, tak ať zvedne prdel a ohřeje si to, že tohle snad nemyslí vážně. No vztekle šoupal nohama, ale pak přestal, tak jsem mu řekla, že se taky může stát, že nestihnu navařit. Prostě nestihnu a to jsem ještě včera lítala po úřadech s Honzíkem a měl lítat manžel se mnou a vyprdl se na to a šel ráno do práce a měl jít na odpolední.
Mě naštval večer s tou večeří, fakt bezrukej.
24. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heli uvidíš to se upraví.Tak dej pak vědět míry. :wink:

To manža je v tomto chápavý,když nestihnu navařit,tak si vezme,co je v ledničce.Chápe to.Hlavně,když vidí,jak se kroutí,tak raději ani nedutá.A to ještě vezme malou na ruky ať si odpočinu.Ví,že toho mám za ten týden,co jsem s holkama sama dost.
24. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo, manžel si taky bere Honzíka, abych si odpočinula, ale včera mě teda fakt naštval, kord když to měl skoro pod nosem. Jezdí s Honzíkem i na procházky, no a já třebas uklidím dům nebo vyžehlím, když to nestihnu přes den s Honzíkem. Jenom by mohl prostě s tím jídlem trošku krotit emoce. On ani neumí vařit, takže o to je to horší, co tu neudělám, tak prostě není. Když jsem byla v porodnici, tak už se těšil, až přijdu domů a on bude mít zase teplé jídlo. No snažím se to všechno stihnout, ale hold se občas nezadaří, ale abych mu ohřívala jídlo, to mi přišlo přehnaný
24. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
helí to bude dobrý ono se to poddá u nás to taky vřelo ale teď jsme si udělali jasno a docela to jde :sunglasses:
24. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak my se teprve před chvílí vrátili z Prahy, byla jsem u doktora a pak jsme ještě jeli nakoupit, nějak mě to zmohlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsem Káje přidala trochu kaše do mlíčka, udělala jsem jí takové zahuštěné mlíčko a v noci se probudila jen dvakrát!! Snad to nezakřiknu.... :unamused:
24. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Dneska už jsme doma :slight_smile:
Heli, ti chlapi jsou někdy paka a ledacos jim prostě nedocvakne,ale určitě to brzo pochopí :wink: :wink:
24. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidal jsem dvě fota tak se jukněte třeba :sunglasses: kdo má chuť :dizzy_face:
24. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, mamka vyjela s Kubíkem ven, tak mám chvilku
díky za pochvalu fotek ze srazu, bylo to vskutku vyvedené :slight_smile: doufám že příští sraz bude dřív než za rok a půl :grinning:
to jaro by mohlo být celkem reálný :wink:
Barča by měla mít společné foto :wink:

heli on si manžel zvykne :wink: Petr z vlastní zkušenosti ví jak je to náročný starat se o Kubu a teda neřekne jedinýho slova když zrovna není doma uklizeno a navařeno, což je bohužel často :frowning2: mně dostává jeden kamarád, ten je vděčnej za všechno, ona mu manželka k večeři ohřeje párek a on o tom ještě tři dny vykládá jak se dobře navečeřel a jak je hodná :grinning: podotýkám, žadné děti nemají :grinning:

Jituš Míšánkovi to moc sluší :wink:
24. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak poradna ok, Honzík přibral 150g a vyrostl o 2 cm, jdu krmit :grinning:
24. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to nevře, já si umím včas otevřít hubu, takže si je srovnám pány do latě raz dva. Teď má manžel Honzíka v náruči a já vařím, ještě ale musím nakrmit Honzíka, za chvilku je jeho čas
24. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jojo, včera to bylo bezva, snad se uvidíme častěji :slight_smile: Fostky super, ta fotbalistická je vtipná! a taky Juli s vrtačkou a v pozadí kukadlo Kristýnka :grinning:

Jojo, nejvíc mě dojímá, když chlap není zvyklý na péči..a pak..když konečně žena něco uvaří, je z toho paf a chválí a chválí..nebo je to napak samozřejmé, už se ani moc nechválí a je zle, když to není :angry:
24. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočenky!!!tyjo, tak včera teda super maraton, jak byla cesta do práglu super tak zpět už míň, maloš byl tak zničen že vytuhnul dokonce i přes hluk, na kterej neni zvyklej - cililink v tramvaji a hlášení paní, jenže se probudil asi za pul hod. ve vlaku, takže sme měli ještě 1,5 hod. před sebou.
ve vlaku vedro jak kráva, já ho ale musela mít v šátku, asi na 20 minut sem ho měla vyndanýho aby větral ale jak byl ochrápanej tak by začal v tom narvaným kupé řvát jak blázen...tak sem ho trpně dala do šátku, lidi na mě čuměli a asi si řikaly že sem kráva, že s ním v takovým vedru cestuju vlakem...

vytuhnul asi 20 minut před táborem, byl by spal ještě i dál, jenže já ho musela vyvázat ze šátku a dát do autosedačky

nesl to ovšem statečně, cestou tlačil a já ho napodobovala a on se tak tlemil, že z toho až přestal tlačit :grinning:

no dnes dopo na plavčo, teď malej chrápe, já uklidila a půjdu koupat, atd...takže teď jen v malý chvilce píšu:

--- od zítra do pondělí valíme k Novému městu na Moravě a dáváme rodinnou dovolenku, sem na to zvědavá, moooooooc se těším
proto dnes nemám čas, jak sme přijeli z plavča tak sem dávala do kupy maloškovi věci

snad se na mě nebudete zlobit, když nestihnu dát ty fotky - pokusim se o to až bude maloš spinkat - teda už nočně spinkat, teď už se mi každou chvíli probere
24. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek