• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
jo a prosím chělo by to udělat nový seznam tel čísel nemám na všechny prosím :wink:
25. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruško, supééééééééér :slight_smile:

ted tu budeš častěji , těším se na pokec :slight_smile:
25. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru moc gratuluji ještě jednou. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi to je mi moc líto toho vašeho pejska.Ach jo. :frowning2:

Rinty gratuluji ke kontrole.To tak letí.To je hrůza. :wink:
25. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru a kolikátej den jsi ? a Kolik že bylo to HCG??? :slight_smile:
25. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
se nemůžu dočkat podrobnějších informací
25. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak náš pes to přežil, zatím. Prořvala jsem celý den, manžel taky brečel ( a to je snad ještě horší), pejskovi vzali mu slezinu a pošlou nádor na rozbor, jestli to bylo zhoubný. Jeslti jo, tak má prý měsíc až rok života.
Vy kdo máte psa to určitě chápete, je to fakt jak člen rodiny, a neumím si to bez něj představit, i když jsem na něj mockrát nadávala.
snad bude dobře, ale moc dobrý vyhlídky nemá. Manžel to zvládá fakt dobře a Sárinka byla celej den smíšek, takže prdajs že by se stresy přenášely na dítě.

Berušce vše nej nej nej a už ať to roste :wink:
25. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bambulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

BERU,moc moc gratuluju,je to fantastická zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi,naprosto s tebou soucítím,máme dva hafany a vím,že to musí být hrozný :frowning2: :frowning2: :frowning2: držte se :pensive: :pensive:

A jdu si pro radu:jak je to se zárukou na zboží zkoupené na netu??Mám přes net mikrošku a ještě nemá rok a už nefunguje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo lépe funguje na dobré slovo a já nevím co s tím :sweat_smile: :sweat_smile: dikec :astonished:
25. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJÍK kočandy :wink: ,

tak předně ještě jednou (již jedna byla - sms) velíká gratulanda berušce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... mám moc velkou radost.

Zároveň soucítím se Zuzankou :pensive: :pensive: ... mám pesana u našich a je to opravdu člen rodiny :pensive: .. vůbec si to bez něj neumím představit a mamka... ani nemluvím :pensive: ...

Jinak jsem se dnes viděla s Kremrolkou na For archu :wink: ... tak chlapi probrali cihly a my spíš děti :grinning: . Kubík byl na hlídání u babičky, naše kočanda byla s námi, a tak jsme museli řešit kojo u stánku s klobásama :grinning:

Markét, zboží koupené na netu má samo také 2 roky záruku :wink: . Máš-li paragon, napiš jim mail a domluv se, jak budete reklamaci řešit :wink:
25. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, spoléhám na Tebe, že to tu dáš do pucu ... :wink: ... jo a smaž si to snž, nevypadá to dobře a vůůůbec se to k Tobě nehodí :wink:
25. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné víkendové ráno všem :slight_smile: :slight_smile:

ne ne ne snž tam bude až do srdíčka to je ještě na 3 týdny musím to vydržet :grinning: , ale nevím jestli to vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a jinak zde účast nyní bude hojná co??? já myslím, že se to tu rozjede, že nebudeme stíhat dočítat :grinning: :grinning:
26. zář 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:

u nás je slunečno akorád tu mám paviána :angry: řve a nic nechce :angry: :angry: :angry: teda respektive je otahanej na spaní ale prostě oči nezavře a tu papulu taky ne a bude ječet a ječet :unamused:
26. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

My dnes zakončíme sezónu grilovačkou.Domluvili jsme se s několika známýma a zapaříme i s dětma. :grinning:

Linda už krásně povídá a řehtá se. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooo kde jste kdooooo :sunglasses:
26. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru měla jsi už v pase týdny já to viděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hehe no tak no tak :sunglasses:
26. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Zuzi, tak to je dobře, že pejsek zatím dobrý !§ držím pěsti,at jsou výsledky v pořádku a vydrží s vámi co nejdéle, je to krásný pes !

beruško, jasně, až bude srdíčko, bude změna pasu, tak jsme to dělaly všechny :slight_smile:
26. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík busík! Tak venku nádherně, tak asi podnikneme nějaký výlet ... :wink:

Holky, přemýšlím, že naučím tu naši holku samostatnému usínání a nějak se k tomu nemůžu dokopat :rolling_eyes: ... vzteká se v postýlce, tak jí dám do houpačky tam usne a pak jí přenáším :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Beru, já nemyslela dát tam týdny, ale třeba.... ten výběr- ani jedno ani druhé :sweat_smile: . Takže na srdíčko jdeš zhruba v půlce října??
26. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu moc moc držet palečky tomu vašemu červnovátku :dizzy_face: , jestli se nepletu :sweat_smile:
26. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne!
Tak my jsme od včera u našich a budeme tu až do zítra, je to balzám na duši a hlavně na nervy... :grinning:

Zuzi, vím jak ti je, nám v červenci umřel pejsek. Psala jsem to tu..... Prostě běhala po dvoře a najednou se skácela k zemi, zastavilo se í z ničeho nic srdíčko. Táta se jí snažil oživovat, ale bylo to marné, byla hned mrtvá. Taky jsem to dost obrečela a ještě dneska vzpomínám, co jsme sespolu nadělaly blbin.Byla to moje holka. :pensive:

Pavlí, budete dneska výletit, jo? Já dokopávám už jakou dobu manžela, aby jsme jeli do ZOO do Prahy, tak snad to vypadá, že to teď v pondělí klapne. Se těším, ZOO mám ráda. :dizzy_face:

Berušce jsem včera psala SMS, ale ještě jednou moc a moc gratuluji!!!! :slight_smile:
26. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, právě mi usnulo dítko. Dneska snědla už půl skleničky toho hotového příkrmu od Hami a pomalu budeme zvyšovat dávky a budeme vynechávat polední mlíko. Je to sranda, krmit malou, jsme pak obě zaflákané až za ušima, ale je to jedno.
Holky, když jste dávali takhle příkrmy ze začátku, u nás je dáváme myslím 2.týden, otevíraly vám děti už pusinku na lžičku? Kája jí někdy otevře, někdy ne.... Ale asi je to normální, co?
26. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsme se konečně doplachtili dom a jsem KO jdu se lehnout.

Jitoušku já jsem zkoušela jak kůn počítá a počítá přesně :slight_smile: 4.6.2010 :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Omlouvám se, že Vám sem lezu, ale mám pro Vás zpávu od Lucky (lucianas) - mé sestry

Mé jméno je Daniel, narodil jsem se mamince a tatínkovi 26. září 2009 v 7,25 hodin. Vážím 2290g a měřím 46 cm.

Lucka i Daniel jsou pořádku. :slight_smile:
26. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to obrovská gratulace :slight_smile: :slight_smile:
26. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nádhera, Daneček si pospíšil. Moc velká gratulace Lucince i Danýskovi. :wink: :dizzy_face:
26. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Jéééé, Lucka má chlapečka, jo???? :confused: Si nějak pospíšil, ne?

Strašně moc gratuluji!!!!! :confused: :confused: Je to takový prďolka maličky!!!!! :slight_smile:
26. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem se dívala k Lucce do pasu a on se měl narodit až 27.října. Dělo se něco? :confused:
26. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci gratuluju k Danielkovi :dizzy_face:

Jinak jsem zkoukla fotečky ze srazu,moooc pěkný,určitě jste si to užili :slight_smile:

My máme novinku,Adámek dneska začal chodit....koooonečně,už měl načase :grinning:
26. zář 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruško, krásný datum. - 4+6 rovná se 10 a rok 2010 :slight_smile: to je magický datum :slight_smile:

jéé a ted dočítám,že Lucianas už porodila ?, no to je teda šok coo, to si teda Daneček pospíšil :slight_smile:
supééér, mooc gartulujeme a přejem hodně zdravíčka do života a mamince hoodně mlíčka :slight_smile:

týbrdo, tak to o měsíc dříve, ona vlastně byla v 36tt a měla začít chodit na monitory, objednávala se přeci.
tak to bylo asi hoodně rychlý a nečekaný, asi jí prdla plodovka neee?
no jsme zvědavá na podrobnosti :wink:
26. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tevi, tak to gratuluju :slight_smile:

Filípek se už začíná udržet sám na nožičkcáh,sice asi tak 3vteřiny, ale podél vany už chodí.
už ted mám co hlídta, hrůůůza
26. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taky zvědavá :confused:
26. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek