Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
30. zář 2009

jasně že je důležitý se vyspat,sama sem se nevyspala 3 měsíce, tak vím o čem mluvim, ale zároveň mám i srovnání, to, že cyrda dělá scény přes den (už čím dál míń ale dělá) je náročný uplně jinak, když se nevyspí člověk v noci, je vyždímanej hlavně fyzicky ale když musim celej den mít na krku ubrečený dítě, kterýmu ještě nemůžu pomoct, protože celej jeho problém je ten že nemůže usnout...je prostě strašně náročný psychicky...

pere se ve mě nenávist k vlastnímu dítěti a šílená lítost a bezmoc, protože není způsob jak mu pomoct, nadto i je mi ze mě samotný na blití, protže mám tak hnusný smýšlení o vlastním dítěti..

nestěžuju si, jsme na tom už líp, už to neabsolvuju 4 krát denně půl až jeden a půl hodiny, ale vím, jak strašný to je i jen jednou..a když je to pravidlo...žádnej med to není, ale nechci se hádat, probdělý noce sou na hovno...to je jednou daný, ale od osmi do osmi přes den naštvaný uječený dítě, který je v tranzu už jen z toho že je urvaný a nena ne usnout...tak to je taky dost velkej nářez...

a já kvůli tomu prostě brečím, rptoože je mi ho líto, sebe taky trochu, ale hlavně nevim jak pomoct malýmu a to je prostě na bednu..

kacena00
30. zář 2009

a musim vám říct, že v pondělí sem si opět dala hezky pěkně lepek, protože sem chutnala cyrdovu přesnídávku k obědu, aby nebyla moc horká...padá mi to do krku a já si uvědomim, že v tom je pšenice, no nic... mluvila sem s nima na imunologii a v tom listopadu mám přijet, ale nevíte jak sama sebe točím svou blbostí 😀 😀

aaaa když sme u toho, je tam vedle jedno miminko, co potřebuje asistenci ke spánku, tak zase jdu, pa

jitousek
30. zář 2009

Chris neblbni ono se to vytříbí .......chlapy jsou někdy zabedněnci a vím o čem mluvím u nás bylo taky dusno ....ono je to náročné bejt matka dítěte co v noci zlobí přes den vyžaduje téměř 100% pozornost, uvařit vyžehlit uklidit a ještě dělat společnost a plnit manželské povinosti v posteli 😖 ......když je člověk utahanej stresovanej nevyspalej otrávenej tak se tvářit jako že se nic neděje fakt moc dobře nejde ........my jsme uzavřeli dohodu a docela to klape 😉 😎

christla
30. zář 2009

Holky, máte pravdu.... Ono se to nějak vyvrbí.

Teda dneska jsou snad nějaký erupce na slunci či co. To moje dítě spalo od rána od 6,30 do teď jen 1/2 hodiny!!!!! Samozřejmě je otrávená, unavená, ale aby zavřela oči a spala, to ne. 😖 Zrovna mi tady hysterčí....

zajdla
30. zář 2009

JJAsi něco bude změna tlaku .Protože Linda spí tak maximálně 10 min.A to má nosík čistý. ☹

Odpoledne jedem do solné jeskyně.V tom dešti se mi moc nechce,ale snad přestane. ☹

christla
30. zář 2009

Tak jsem malou nakrmila a myslela jsem si, jak bude spát a ono zase prdlajs. 😠 Před jídlem řvala, mnula si oči a usínala a po jídle je zase čilá. 😖

Zajdli, ty jezdíš do solné jeskyně i s Lindou? jak se jí to zamlouvá?

Já bych do solné jeskyně jezdila taky, ale jelikož se léčím se štítnicí, mám smůli.

zajdla
30. zář 2009

Chris jedu tam s Lindou poprvé.teda když nepočítám,když byla u mě v bříšku. 😀 Vezmu ji tam v autosedačce,tak uvidíme,jak se jí tam bude líbit.Jedou i 3 raubíři,tak tam asi nebu moc klídeček.No uvidíme.

zuzanka26
30. zář 2009

KAči to je jasný, nemyslela jsem to nijak zle ani jsem nechtěla vyvolat nějaký spor, prostě každá máme něco.
Nemusíš se za nic obviňovat, prostě nervy máme jenom jedny, někdy je to s dětičkama fakt náročný, ale pak nám to zase tisíckrát vynahradí. 😉

zuzanka26
30. zář 2009

Zajdli a pomáhá ti ta jeskyně na něco konkrétního? jedna moje známá si tady v praze jednu otevřela, přemýšlím, že bych taky zašla, ale tam se leží? nevím, jak bych to tam s malou zvládla

zajdla
30. zář 2009

Zuzi je to na posílení imunity.Lucinka pak nebývala tak nemocná.Když už měla rýmu,tak trvala jen krátce a neměla ji tak hroznou.tady v této jeskyni jsou taky lehátka,ale my neležíme,protože to s dětičkama nejde.Děti si hrají s tou solí.Mají tam lopatky a kýblíky a různé další hračky.Možná záleží jak která jeskyně.Vidím to tak,že budeme zase jezdit celou zimu,tak jak loni. 😀 😀

zuzanka26
30. zář 2009

ju tak to může být fajn. díky

christla
30. zář 2009

Tak malá usnula a já si na chvíli lehla s ní. Stejně jsem neusnula, jen se tak povalovala.

Ad solná jeksyně. Včera jsem si koupila časopis Maminka a tam je zrovna článek o tom, jak dětem prosppívají solné jeskyně. 😉

kacena00
30. zář 2009

čau holky!!! maloš mi spí, uch jak krásné, já si tu mrznu a zkoumám úvazy na záda - bojim bojim...to nezvládnu tam to dítě dostat a vázat a bejt v klidu, že jako nespadne... chjoo

Zuzi to víš že se taky nechci hádat 😉 , kort s jednou z mejch oblíbenkyň sympatičnejch 😀 😀 ne, já myslím, že se to prostě nedá srovnávat.. ale já si myslím, že sem na tom stejnak momentálně líp než většina z vác...malej byl nejhorší jako nejmladší a vidím,ž e všechno se postupně vylepšuje, takže to chce jen trpělivost a trpělivost, on poslední dobou doma tak krásně usíná, že by zasloužil upusovat koblížek můj..dává mi to jisté naděje, že jednou bude líp i když pojedeme pryč.. a do tý doby dokud se to nezlpečí, tak tolik jezdit nebudeme i když teda do půli října máme program dosti nabitej, a to vlastně už od minulýho týdne kdy byl sraz, holt zkouška ohněm, musí si prostě ten mlj milášek zvykat, šák já mu to vynahrazuju a budu vynahrzaovat 😀

kacena00
30. zář 2009

jo a jinak teda mimo téma-je mi jaksi divně, tak doufám, že nemám nějakou potvoru střevní chřipku a že malej to enchytne když ho furt pusám a pusám a cumlám jak karamelku - mám trochu srajdu, klepu se jak osika a až se vzbudí asi si půjdu přeměřit teplotu, cítím se divně

dasulag
30. zář 2009

Ahoj - posílám odkaz na první fotky Danielka od lucianas. Všechny Vás zdraví.

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

zirafik
30. zář 2009

jéééééééééé 😵 😵 😵 to je prďolka malinkej 😵

díky moc dasul 🙂 a moc pozdravuj!! Už se na oba moc těšíme 😵

zuzanka26
30. zář 2009

Kaci já mám taky nějakou střevní virozu, ale takovou divnou. od soboty asi je to jeden den blbý, pak druhý den dobrý a když začnu jíst normálně, zase je to blbý....ach jo. nechce se mi na výtěr 😝 😝 😝

jitousek
30. zář 2009

kači ptala jsi se kdy nám začali říkat děti máma ??? Vědomě nevím jestli to říká ale u nás je to táta táta přes den hlavně když táta není doma občas i v noci když je na noční tak číká táta a já říkám že je táta v práci a ať řekne máma 😅 bába a máma jen když v noci chce prso a je zoufalej že mě nevidí ☹ tak že u nás máma tak 😵 😵 😵

christla
30. zář 2009

Tak jsem se sem ještě dostala. Káju jsem vykoupala, nakrmila a teď je v postýlce, ale opět se jí nějak nechce usnout. Jsem zvědavá na noc.... 😖

Danielek je krásný!!!!! Takový drobeček. Už se na Lucinku těšíme!!!!

zajdla
30. zář 2009

Danielek je krásný.Takový malý prďošek.

Lucka už je v posteli a Linda spinká v lehátku,uvidíme jak dlouho.Ale půjdu brzo spátnebo jsem nějaká hotová.

christla
30. zář 2009

Zajdli, já tě obdivuji, co za ten den stihneš. Když si vezmu, jak jsem byla ze začátku hotová a to mám jen jedno dítě a ty máš dvě a stíháš toho tolik... Fakt klobouk dolů!!!! 😕

zajdla
30. zář 2009

Chris nic jiného člověku nezbyde.večer jsem si volala s manžou a říkala jsem mu,jak se těším až přijede.Že mi pomůže s holkama.Je to fakt mazec.Nechápu ženské,co mají děti hned po sobě.Protože Lucinka už je skoro samostatná.Nabaští se sama.Dohlídnu na koupání,na čištění zubů.Kdybych měla dětičky po roce,tak si to půjdu asi hodit.

valentynka
30. zář 2009

ahoj holky,
nakukuju 🙂

Jitoušku,tak gratulka dodatečně Míšánkovi k prvnímu svátečku 🙂 a atky k tomulže se už hezky posadil.
Ted už nebude dělat nic jiného do té doby, než příjde na něco dalšího 🙂

jitu, hezké fotečky 🙂

Pavlí, já když jedu sama,tak mám Filípka na přední sedačce a krásně na něj vidím a je spokojenej, je to prý i lepší než vzadu-myslím bezpečnější

Chris, to je smutné, ale vydrž. Ono je to náročné ze začátku v tom vztahu,když příjde dítě

Baruš, Filíepk řekl máma jen jednou a to asi tak před dvěma měsíci a od té doby nic ☹

no s to umateřskou to snad neprojde, doufám. To už fakt nevím jak tam ty poslanci přemýšlí a čím myslí ???

Baruš, a nebere si to Cyrda od tebe to jak je psychicky náročnej ?? Oni to ty děti cítí a pak jsou právě třeba uplakaný a nemůže usnout, jestli ty jsi třeba vnitřně v pohodě, třeba jsi vystresovaná a ani si neuvědomuješ,že to na něj přenášíš ☹

valentynka
30. zář 2009

malej Danielek ja tak malilinkej 🙂 jééé 🙂

kremrolka01
30. zář 2009

jé tak máme první foto, no to je prťousek krásnej 😵 a moc pěkné jméno vybrali 😉

Baruš no jsou to patálie, ale jak bylo už řečeno, všude je něco, holt to mateřství je hodně o trpělivosti 😉 i přes to Cyrilkovo spinkání jste si dovču ve třech ale určitě užili 😉

val já teda vozím Kubu vzadu v autě a nejlíp ještě na sedačce za mnou, mám strach, že by mě právě při řízení rozptyloval a musela bych se na nějpořád koukat, takhle když se mi něco nezdá nebo houká nebo něco tak zastavím, ale teda Kuba je od malička na auto zvyklej a je tam fakt hodnej

teď o víkendu na chalupě to s ním bylo peklo, asi už moc lidí od toho srazu jsme byli pořád samá návštěva, nebyl to on, pořád ukňouranej, vzteklej ☹
no a třeba já musím říct, že mě hrozně ubíjelo jak Jakoubek nemohl večer usnout, to bylo uspávání vždycky minimálně na hodinu, dvě a s řevem a trvalo to přes půl roku, teď už usíná krásně, během 10-15 minut, ale zase se často budí v noci, ale musím říct že to mi tolik nevadí jak to uspávání to bylo fakt vysilující, člověk pak neměl chuť už vůbec na nic jen rychle zalízt do postele, no ale jako dnes v noci to byl zase extrém, ono ideální to nebude asi nikdy 😝

jj tak dost polemizování, jdu do hajan, všem přeju dobrou noc a miminka nechte nás maminky pěkně vyspinkat!!!!!! 😀

kremrolka01
30. zář 2009

a zítra by mi měla dorazit manduca, už se na ní těšim 😵

kacena00
30. zář 2009

čauky!
VAL ..no těžko říct, myslím, že jsem na začátku byla neskutečně v pohodě, pořád sem byla šťááááástná až na entou a cyrda začal ty svý noční arie a pak začal mít problémy s usínáním i přes den...do toho ty jeho debilní rýmy a to sem fakt byla v prdeli s nervama protože sem nebyla ani vyspalá...ale to skončilo tak v jeho 3 měsících ten největší stres.. od té doby co sem se na něj zlobila sem udělala v sobě pořádek a snažila se ho klidnit co to jde, ostatně snažíms e vyhýbat stresu i teď a na jeho napruzenost odpovídám úsměvama i když někdy vybublám, ale to asi každá z nás...on je tenhle problém asi někde v genech...segry kluk byl takovej taky...od narození, ta si to s ním užila už v porodnici... a do toho ještě dary od michala. jak už sem psala, on má velkej problém s usínáním..a v dobách, kdy byl mladej a byl na čundru, kde se prostě chlastá, tak každej normální vyůpitoza sebou praští a usne a on nespal třeba 4 dny v kuse jak mu mozek šrotoval a on ho nedovedl vypnout...drogy neužíval, tím to nebylo, on takovej prostě je...

ale cyrilek na sobě teda maká každej den a je vidět, že nám chlapec zraje jako víno a ťuk ´tuk ťuk, naučili jsme se spolu, aby usínal sám 😵 😵 😵 teda aspoň ve svý postýlce, doma mu to jde storpo líp..jen párkrát ho mazlinknu bu´d v náručí nebo mu zpívám už v postýlce a pohladím ho, někdy je nutný za ním mionkrát jít ale už neumusme absolvovat ty 30 minutový (v lepčím případě ) drasťárny v náručí - jen když je uplně mimo jako na tý dovče např..

HM.... A k Cyrdově mama- prpstě si myslim že mě zavolal a basta 😀 😀 na dovče sem se díky tomu krásně dojala 😀 😀

PEŤO to víš že i užili, ale když jsou takový akce, akorát se z toho už pak nervim a neužiju si to tolik, protože mám i výčitky jak dávám cyrdovi do těla..- počínaje práglem, přes koupání a pokračujeme pátkem kdy seděl dobu v sedajdě a nemoh spát pak zíral na tu cizí chalupu, na to cizí město, lidi který nezná, nic jeho.. sobota, kdy si opět neodpočal a nevyspal se a pondělí se prozměnu nevyspal...

tak sem z toho pak smutná a řikám si, že sem já káča neseděla radši na zadku.. 😖

no nic dost polemizování jak si řikala mažu bydlet do peřin

kremrolka01
1. říj 2009

áááá... vypadá to že noc byla luxusní a všichni ještě spí 😀

valentynka
1. říj 2009

ahoj holky,

noo u nás noc byla luxusní.
Filípek spinkal až do rána do 6,30 🙂 a v 8,15 to zalomil znova a já s ním při koju na 3/4 hodinky.
ted už tu zase řádí jak černá ruka u vysavače 🙂

venku je hnusně, prší,chladno, fuuuuj.
netěším se na zimu 😢

evitkamalicka
1. říj 2009

ahoj kocenky,
tak zletelo to ako voda a my dnes mame 1 rok 😵