• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
pláštěnku na kočár ?,

já ji ani nevyužila , byla k tomu kočáru,ale kočár je z takové látky,že ta voda po ní sklouzne dolů,takže kočár není mokrý
3. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj, tak se hlásím, že jsme od včerejšího dne doma. A jsem moc ráda. Ten týden byl opravdu dlouhý.Jak se trošku zaklimatizuju, tak napíšu více. :wink:
Díky všem za gratulace, zpětně jsem to prolítla. Jste hodné.
3. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééééééé ahojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , vítejte doma :dizzy_face:... týjovka Danielek už má týden :confused:
Luci, moc se těším se na popis porodu a fotečky :dizzy_face:
3. říj 2009 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, mě to tvý těhulkování tak uteklo :confused: . že pořád nějak nechápu, že už máš doma mimi :dizzy_face:
3. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
zas na druhou stranu byla ušetřena takového toho dotírání ze všech stran, tak co, už? :confused: :sweat_smile:
3. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Lucinkoo. jsem ráda, že už jsi doma :slight_smile: a těším se na fotečky danečka a vyprávění papa :slight_smile:

no a co jinak holky kde se dneska touláte?
3. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé Beruško a to dneska naopak, si myslím, že to tady docela žije. To víš, tady už se teď tolik neprndá, jak dříve. Koukám, že už máš tt, tak super a taky jsem koukala, že už je rozjetý na termínech téma červen :dizzy_face:
3. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj holky,

tak koukám,že Luci je už doma, to je dobře a taky se těším na podrobnosti a další fotečky Danielka :slight_smile:

joo, jinak já tipovala kluka :slight_smile: jsme se trefila :slight_smile:

byli jsme odpo s Filípkem na prochajdě a nakoupit v kaufu, vzala jsme mu probináčky, mají je v akci ty velké jen za 10, jinak stojí 15.
už mu ho občas dám

manža je v práci od 12 a příjde až po půlnoci a neteř vyrazila odpo ven a někam do kina, tak jsme samy.

ted jsme dožehlila co jsme nestihla dopolko
3. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky já tu prskám jak králík :confounded: mám rýmu kape mě sopel od nosu a paráda ale snad bude zase líp zase s na nos nadopuju paralenem teď si ještě dám teplej čajík s medíkem a bude :wink:

jinak opravdu na sobotu to tu docela jede :sweat_smile: bejvávalo mrtvo prtvo skoro celej den :sunglasses:

juuu a koukala jsem Beru že už máš testíky v albumku pěkný pěkný jen tak dál kočko krásně se to vybarvuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
juu a taky Vítáme Lucinku a mimíska Daníka doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a moc se těším na podrobnosti :wink: :sunglasses:
3. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
beruško, to jsou nááádherný testy :slight_smile:konečně je vidíme :slight_smile:

vzpomínkové album-smutné,chtělo se mi brečet:frowning2:
asi by bylo lepší,kdyby jsi byla na inzulíno,když už jsi to tkahle měla v prvním těhu s tím cukrem, to jsem netušila.
3. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jdu jen pozdravit a prozkoumat, jak se vám daří,co nového. Doufám že můžu :grinning:
3. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru tak ofis gratulace :grinning:
3. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj pudly :wink:

Beru, u vzpomínkového alba jsem si teda pobulela, vlastně jsem ani nevěděla jak to tenkrát bylo :pensive: . Beru, ale moc hezky jsi to napsala... Teď už musí být vše tak jak má, budeme držet palečky :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj a krásný večer :slight_smile:

Pudlynko ahoj jsem ráda, že jsi se na nás přišla kouknout :slight_smile: Editka je sluníčko :slight_smile: :slight_smile:

Jo berundy moje to vzpomínkové jsem prostě udělat musela je to stále kus mě a Mirdy to se nikdy nezmění. Se nebojte jsem měl hubu oteklou, když jsem to psala a přes slzy jsem pomalu neviděla...

Ted už snad bude vše tak jak má. Vy mě tady taky budete do kivětna podporovat takže budu mít jen pozitivní myšlení slibuju :slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
beruško, to víš,že tě tu budem podporovat, jak nejvíc budeme umět :slight_smile:
a na jaře dáme srázeček v Prague :slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

tak u nás noc nic moc :unamused: mě není dobře a nemohla jsem spát jak mě lechtá v tom krku tak že jsem strašila od 2.30 asi do půl4 nemohla jsem spát vařila jsem si čaj a mezi tím Míšu kojila no a jsem zmlácená jak po flámu :frowning2: teď bych spala ale u nás už se hraje a musím dělat dozor jelikoš ten máš roubíř začíná bejt docela divokej všude se dostane a všechno chce no máme co hlídat :dizzy_face:
4. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,pěkné ráno.

Beru krásné testíky.Super.To vzpomínkové album jsi popsala hezky.Slzy sem měla v očích.Je to hrozné,co jsi musela vytrpět.Tak snad si doktoři vzali ponaučení a budou tě te´d hlídat jak ostříž.
S tím inzulínem si nic nedělej.není to nic hrozného.Uvidíš.To všechno vzládneš.A na konci tě bude čekat krásná odměna. :wink:

Jitu,tak si zkus lehnout s Míšou až vytuhne.Ať to doženeš.

JInak Lucinku si odvezli naši na výlet na zvířátka na burzu.Linda tady vykládá v postýlce a budou do hrazdičky a já peru a vařím.Dnes jen řízky a asi brambor. salát.Odpoledne jedeme nakoupit do makra.Tak holky budou hlídat naši.
4. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík,

zajdi, tak pak dej vědět, jak jste v Makru pochodili.... mě přijde, že to tam mají pěkně mastný, vyplatí se jen pár věcí a to člověk musí nakoupit ve velkém :unamused:

Jitu, tak manža hlídačka a ty chrápačka :wink: . Jinak mě taky nějak pálí v krku :unamused: . Stříkla jsem si stopangin a je to lepší, snad se může při kojení...
4. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucíku, tak co už Ti dal Daneček chviličku na tety koníkovky :sweat_smile: ?
4. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, zajímá mě Váš názor....či pokud máte zkušenost... Nějak jsem teď vypozorovala, že se u naší mladý střídají dny nevrlosti a histeráčků se dny naprosté pohody, které mají souvislost asi s jejím vyprazdňováním či co :confused: :astonished: . V poslední době to bývá tak, že třeba 2,3 dny nekadíme a to je zlatý, hodný miminečko a pak srajdí třeba 2x za den a je spíš takový vodovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to bývá nevrlá a uvřískaná :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky přeji krásnou neděli :slight_smile:

Pavlí tak to já ti treda neporadím :slight_smile: musíš počka na maminy :slight_smile:

jinak je pěkně hnusně no jo říjen je říjen. byla jsem v práci pro pečivo a na kus drbu a cestou fičelo až děs a to to mám cca 5 minut, ale dom jsem se svezla :grinning:

Mám na vás prosbu dámy jak bych si do allba vtlačila ten graf kde se odpočítaví dny. Víte co myslím? jak je tam ten obrezák a pod ním je jak dlouho jste těhu a tak.
4. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nás jdu posunout at nejsem na 2 nebo 3 straně :slight_smile:

je u vás taky tak ošklivo?

ted jsem dopekla bábovku MM na ní dostal chut tak ted chladne a MM už se těší na kávu s bábovkou. dal jí na balkon aby dřív vychladla a chodí jí kontrolovat :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak já jsem hotovson.
Ta naše holka opět v noci pořádně nespala a dneska je fakt na zabtí, furt jen řve. Já bych z toho už brečela taky. :cry:

Beru, moc krásné testíky. To vzpomínkové album mě taky rozbrečelo. Moc moc ti to přeju, holka naše zlatá. Teď už bude vše tak, jak má být, určitě!!!!
4. říj 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruš, tady v tom odkazu si jen doplníš jméno, datum poslední MS a ten odkaz dole si zkopíruješ do alba a měla bys to tam mít. :wink:
4. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
4. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Christuš ahoj a díky za radu zkusím to :slight_smile: ... A copak je malé berušce, že tak vyvádí? netrápí jí prdíky nebo je jen mrzutá?
4. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
áááá beruško, už jen 34tt :slight_smile:
to je krásný u tebe tohle v pase vidět :slight_smile:

Chris, možná že malá roste a má spurtíka :frowning2:
tak at je brzy zase dobře :slight_smile:

jinak zdravím všechyn koníkovky :slight_smile:
4. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jé ahojky Val ne ne už jen 30tt :grinning: holky já vám asi ani neřekla, že mi to budou brát spíš císařem a nejdýl ve 36tt aby vše bylo OK :slight_smile:
4. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek