Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
5. říj 2009

těšíme se na nové fotečky malého broučka Danečka 😵 😵 😵

zirafik
5. říj 2009

vítej luci 😵

valentynka
5. říj 2009

ahoj holky,

Beruško,to je dobře,že si tě budou hlídat !

kremrolko,tak to jste si udělali hezký výlet a halvně,že se Kubíčkovi líbilo v Manduce 🙂

my jsme dneska byli ráno na plaváníčku náhradním 🙂

u nás je náádherně,za chvilku dorazí manža a půjdem ven.
na obědě byl s autoškolou po zkouškách,tak odpo uvařím jen neteři rybu

Zuzi, no já už dávám fildu na nočník ted, když slyším že tlačí a nebo tak 15 minut po obědě ho tam posadím a během 10minut tam je bobek 🙂 aspon ušetřená plína 🙂

na tchýnu se vybodni 🙂

ale uvidíš,že se Sárince postupně na nočníku zalíbí 🙂

rintintyna
5. říj 2009

čau kočky, Lucíku Tobě jsem písla už na Brno. Zuzi, tchyni by mohl uzemnit manžel, pokud jí samotné nedochází, že Tě stresuje. Nebo bych jí slušnou formou odpálkovala s tím, že dnes je úplně jiná doba, netlačí se tolik na pilu a neplní se pětiletky (jako v dobách minulých), že chceš hlaně spokojené dítko. No a pro Sárinku by bylo fajn, kdyby měla nějaký vzor, jako vzít jí třeba na návštěvu k někomu, kdo má nočník na háku a šel by jí příkladem. Nebo nějaká nočníková instruktážní pohádková videokazeta jestli neexistuje, kde by superhrdina trávil většinu času na nočníku 😀 jj, teď si z toho dělám srandu. Hele možná bych to nechala na léto, jak se doporučuje takovej ten přechod, že dítě si nejdřív zvykne chodit do trávy a pak na nočník. No uvidíš.
Věruško, pěkně to vylež a šetři se. Na začátku těhu, často probíhají rými a nachlazení atd, bo imunita je oslabena všemi změnami, rád se přidá i zánět močáku, bo v pochvě jsou bakteriální změny a přenese se to do močových cest, tak dej preventivně brusinky. Určitě zvýšený přísun C a já teď beru kombinaci Hořčík+Vápník+Zinek, kde píšou, že Zinek je právě na podporu imunity a vím, že se dá sehnat i zvlášť. Jinak co se týká bylinkových čajů, pozor, některé konkrétní bylinky se nedoporučují (bohužel si nevzpomenu které) se vůbec nedoporučují, bo prokrvují nadměrně spodek a to teď vůbec nepotřebujeme 😉 Na bolest v krku doporučuji jako vždy stroužek česneku za žgraňě

kremrolka01
5. říj 2009

ČAU HOLKY, LUCI VÍTEJ 😉 caps tak porod se koukám taky celkem protáhl ale zvládla si to na jedničku 😵
jj to nám na předporodním kurzu vyprávěla PA jak jedna maminka řekla že na to s...e a jde domů 😀
fajn že jste v pohodě 🙂 těším se na fotky malého 🙂

Zuzi sim tě, vůbec tchýni neposlouchej, času dost 😉 já Kubu dávám na nočník jenom ráno, po kojení ho rozbalim, posadim a hned se vyčůrá, jako pochválim ho, ukážu mu ee, ale myslim, že z toho co udělal zatim teda rozum nemá

já zase nevim jak ho přinutit v klidu jíst, zajímá ho všechno ostatní jen né jídlo, už mi i vylejzá ze židličky 😠 ještě celkem funguje, že zapnu televizi, on na to čučí a nevnímá že jí, no ale to mi nepřijde jako zrovna dobrej způsob 😒

lucianas
autor
5. říj 2009

díky za uvítání zpátky, je to od vás moc pěkné. fotečky dodám během tohoto týdne. ještě se tak nějak aklimatizuju.

dnes tu byla pediatrička, od pátku jsme přibrali 50g, jsem moc ráda. doktorka byla moc hodná, ochotná. něco nám předepsala, zaregistrovala a přijde opět za týden. 😉

rintintyna
5. říj 2009

Peti, jedině mu dát druhou lžičku do ruky, ať to zkouší sám, ale to je asi dost o nervy 😕

katalines
5. říj 2009

Ahoj holky,

Luci, jééé já ani nějak nepostřehle, že už je s Tebe maminka 😅 no obrovská gratulace ke klučíkovi 😵 😵

katalines
5. říj 2009

no jo tady zase nikdo, když už si konečně na Vás najdu chvilku, ak tady nikdo 😝 😀

valentynka
5. říj 2009

ahoj holky,

taky vítám Lucku zpět 🙂
porod docela dobrý nee ?? hlavně,že ta placenta byla hned pryč a amlá narkoza neuškodí 🙂
přeju malému hoooodně zdravíčka 🙂

beruško, jak píše Rinty, na začátku je tělo fak toslabený, tak šup nějaké lehké vitamínky, néé moc.
ta zelenina s ovocem je u tebe vlastně problém vid ? tak aspon v podobě pilulek,ale to už určo něco baštíš 🙂

kremrolko, my občas taky bojujem u jídla, chtěl by všechno, na všechno ukazuje,že to chce, pak to hodí na zem a kouká na to, jak to tam leží.
má takový pelchový kelímek a ve vnitř fixy, ty někdy zabírají a taky hlavně,když může ukosovat akpky vigantol-papír už jsme pro jistotu sloupla, ale naštěstí v židličce sedí, nechce vylejzat, ale někdy to je teda dílo 🙂

joo a lžička taky někdy funguje 🙂

ted se mu zalíbilo víčko od pet láhve, to okusuje 🙂

ahooj katy 🙂
to je dobře,že ted zajdeš častěji, i když třeb ajen na chvilku,aby jsme na tebe ty maminkovský a těhu bacily mohly pěkně prsknout 🙂

beruskaveruska
5. říj 2009

Katynko ahoj 🙂 to víš oni ty maminy mají ted méně času s těma pidi cvrčkama 😉 , ale já se snažím nakukovat jak to jde. ted mi dešla návštěva MM má odpolední tak je to pro mne dlouhé. odejde kolem poledne a vrací se kolem půl 11 večer ☹

jdu se pustit do šití. jedné kolegyni zkracuji ryfle a druhé jdu šít precovní kalhoty tak zatím pa pa 🙂 🙂

katalines
5. říj 2009

beru, jojo to mi je jasné a chápu to, naopak mi všechny děláte obrovskou radost, že už máte doma své vysněné prcky, nebo už rostou ve vás 😵 😵 😵

beruskaveruska
5. říj 2009

neboj Katynko však se dočkáš taky 🙂

holky zítra jdu na alergologii a ve středu jedu na krev jak roste to HCG tak mi držte palce jo zítra se tu moc neobjevím až po alergu a to bude nejdřív kolem 16-17hodiny.

jdu si pusti at žijí duchové a začnu konečně šít tak zatím pa pa

valentynka
5. říj 2009

beruško, jasně, zítra držím pěsti at je to vše OK 🙂

christla
5. říj 2009

Ahojky!
Vítám tě Luci zase mezi námi. 😉

Tak dítko mi spinká už v postýlce, tak jsem zvědavá, jak to dneska dopadne. Já mám holky dneska nějaký divný den. Dopoledne jsme byly s Kájou venku. Vše O.K. ale pak najednou se mi udělalo šoufl, zamotlal se mi hlava a bylo mi najednou na zvracení, tak jsme šly domů. No, do baráku jsem už lezla plně hotová. Kája spala venku jen 1/2 hoďky, takže mručela a já vůbec neměla sílu jí ani vzít do náruče. Prostě najednou takový zvrat a táhne se to se mnou už celý den. Já vůbec nevím, co to má znamenat?????? 😕

christla
5. říj 2009

Beru, taky na tebe budeme zítra myslet!!! 😉

rintintyna
5. říj 2009

čau kočeny, Chris dneska byl dost špatnej tlak, nevím teda, jestli na to trpíš, nebo na Tebe něco leze a to bych Ti nepřála. Beruš, co to slyším, jaký šití, Ty se máš zlobidlo kurýrovat. No jo, ale je mi jasné, že při Tvém temperamentu něco jako ležení nepřipadá v úvahu. Hele, ale slib mi na holýho pupíka, že se polepšíš 😀 Všichni tu držíme palce, tak musíš trochu poslouchat, Ty nezbedo100000000000000000000. číslo napsal kocour 😵 Asi, že tolik moc kočiček Ti drží drápky 😉

nemo1985
5. říj 2009

Hezký večer všem.

LCÍ vítej zpět mezi námi.

Jsme ráda, že jseš s malým už doma 🙂
To je fajn, že máš mléka dost, malej ti bude krásně přibýrat neboj 🙂

Já s Lukáškem jdu ve čtvrtek do poradny na váhu, tak jsem také zvědavá.

Jinak u nás celkem nic nového, stále 2zoubky, řádíme jak draci v chodítku a¨

krásně cupitáme za ruce 😀

Beruško......... krásný těhu testík, vše bude ok uvidíš. 😉

jitousek
5. říj 2009

kuk Nemí ty mě snad čteš myšlenky zase jsem si odpolko říkal kde pak se nám ta Péťa toulá 😎

Lukášek už ťapká no to je šikula 😵 😵 😵 no asi máš co dělat když už chce chodit 😉

My jsme deska snížili Míšovi postýlku jelikoš si už sedá a chytá se a kouká přes okraj tak už jsem měla strach aby náhodou nevypadl teď je v bezpečí 😎

jitousek
5. říj 2009

A kde máme holky : Kači, Písmenko, Endy tedy ty nás fááákt flákaj 😵 😵 😵

jitousek
5. říj 2009

jdu spát tak že brou klidnou noc a pěkné sny 😉

zirafik
5. říj 2009

kuk holky, tak mám dnes za sebou první spining po roce 😉 . Bylo to bájo a supr balzám na nervy 😎

zirafik
5. říj 2009

Jitu, když se načítal kůň taky jsem si říkala, že jsem Báru, Královnu a Véru dlouho neviděla 😲 😲 😲

zirafik
5. říj 2009

Chris a nejsi ty vyčerpaná 🙄 ... přece jen několik nocí spíš hodně málo 😖 ... potřebovala by ses pořádně vyspat! Měl by tě někdo v noci zaskočit a pohlídat Káju 😝

zirafik
5. říj 2009

Luci, pořád načuhuju do albíčka na nové fotečky Danečka 😵 . Přece jen očíčka jsem ještě neviděla 😅

beruskaveruska
5. říj 2009

tak mé milé dámy jdu vám popřát krásnou dobrou noc 🙂 a prdelkám posílám hubánka 🙂

beruskaveruska
6. říj 2009

ahoj tak konečně to funguje to byla doba 😠

jak je?

beruskaveruska
6. říj 2009

Jinak holky byla jsem na té gyn. kontrole již dnes ráno jsem po malé zjistila, že jsem od krve . Tak jsem zburcovala kamarádku a jelo se. Sice jsem skoro hodinu čakala, ale paní doktorka mě uklidnila. Může to prý být po Utrogestanu já ho zavádím tak ho mám ted polykat. Jinak mě rovnou prohlédla a pak mi udělala UZV. Tak vše je OK nemám se zatím bát. Srdíčko zatím není, ale mimoušek je uložen tam kde má být má 1cm a odpovídá 5tt tak jak má. Tak jsem aspon v klidu, holky mě bylo ráno až špatně jak jsem se bála. no a 13.10. jdu na další kontrolu . a paní doktorka mi slíbila, že mi mimouškovo fotky pošle na email tak pak nějaké hodím do alba. tak to je můj dnešek. Co jsme přijeli dom jen ležím. Máme zákaz sexovat, nesmím nic dělat , mít klid a nestresovat se - to jediné mi nejde, jinak jsem v pelíšku a je mi tady fajn

zirafik
6. říj 2009

ahojík, tak konečně jede kůň 😝 😝

zirafik
6. říj 2009

týjovka Beru 😕 😕 😕

jináč já se špiněním i krví měla taky svý zkušenosti 🙄 🙄 .... hlavně na začátku 😝 .