• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Ahojky,pěkné ráno.

Věrko všechno nej k svátečku. :wink:

Holky tak se brzo uzdravte.

Chris,jak jste včera dopadli u doktorky???????????
8. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

beruško, všechno nejlepší k svátku :slight_smile: a at ti ten mímíske v bříšku hezky roste :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu, my pofrkáváme obě....nějak se toho nemůžeme zbavit :unamused: .... a já měla v noci ještě navíc ten fujtajbl suchej kašel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale aspoň se to ťuk,ťuk drží v minimálním průběhu :wink:

jj. kdepak je Chris???????????
8. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
navrhuji Berušce k svátku - kralování v záskoku :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
napsala jsem Chris sms
8. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Jitu m :sweat_smile: y špatně koukali Chris tu byla včera a psala - "U doktorky celkem dobrý. Teploty jsou prý na ústupu, měřila jí CRP v krvi, to má dobrý, v krku taky dobrý. No ale rýma prý může trvat 14 dní.... Takže stále kapat do nosu a odsávat. To zvládneme, ale hlavně když nebudou ty teploty. Dostali jsme Oscilococcinum, nebo jak se to píše..... No, mám hned lepší náladu."
8. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, Věrušce k svátku jen to nej, a ať se jí vyplní to největší a nejkrásnější přání, co má :dizzy_face: :astonished:
8. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrko též vše nej nej nej,
stále se jen usmívej,
mimísek ať pěkně roste a sílí v bříšku,
ty si zatím zkoukni filmek a přteti pěknou knížku.
Manža ať tě nezlobí a umyje Ti nádobí.
prostě užij si dnešní sváteček jak se patří
to Ti přejeme my 3Šubrťáci alias tygři :grinning: :sunglasses:
8. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš všetko najlepšie
8. říj 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
PŔEKVAPENÍIIIIII :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Už dorazil do Jablonce interneeet!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po O valíme na plavčo, tak se nebudu rozepisovat... večer napíšu ju???

Jo a jste ostudy!!!!!!!!!! Nikdo mi nedal vědět, že má Luciankas miminečko!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Tak MOC MOC MOC MOC gratuluju Luci k Danečkovi!!! Je krááásňoučkej!!!!!!!!!!!!! :wink:
8. říj 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem nějak přehlídla tu Chris.Tak hlavně,že jsou v pořádku.

Já čekám dnes a zítra návštěvu,tak jsem pekla:2 nohavice štrůdlu,buchtu a ještě šneky z listového těsta.Pro dnešek splněno.Ta zítřejší návštěva,totiž přijde už ráno v 9 ,tak bych nestihla nic nechystat.teď to tady ještě pofackuji,pověsím prádlo a vytřu kuchyň.Snad to stihnu než se malá vzbudí.
8. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a MOC MOC MOC taky gratuluju Věrušce k mimískovi v bříšku!!!! Držím moc palečky!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Měla jsem mimo provoz telefon.. tak jsem nemohla odepsat :confounded:
8. říj 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endi ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Beruško, taky se přidávám ke gratulacím k svátku!

Holky, tak mám za sebou zase děsnou noc a další je za chvíli před námi. dneska má Kája opět den blbec, pořád jen hysterčí a já nevím proč. :frowning2: Už je to fakt děsný. Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat.

Já si říkala, proč mi Pavlínka píše zprávu a ptá se, jak jsme dopadly u dr., když jsem to tu včera psala. :wink:
8. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem zkoukla fotky Danielka a teda ten je fakt tak strašně malinkej! Ale on to dožene!!!
8. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajdli, závidím ti ten tvůj elán. já od té doby, co je Kája nemocná, nic neudělala. Potřebovala bych umýt okna, pověsit záclony a celkově poklidit. Utřít prach, vysát, ale fakt to nejde. Sice jsme celé dny doma, protože nemůžeme ven, ale já prostě nic neudělám. Ten pobyt venku nám oběma chybí. :unamused:
8. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že jsem tu sama. Tak dítě usnulo, tak bych mohla jít něco dělat.
8. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si nechávám teda si ne...ale Míšovi nachávám plést čapku koukejte :slight_smile:
no zatím debatujeme nad pejskovou ale paní mě udělá pejskovou ušatku na zimu :sunglasses:
http://kubajda-hackovani.shop1.cz/
8. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
chris když jsi nevyspalá máš se na všechno vyprdnout a jít si lehnout když malá spí já vím že se to řekne všude na tebe kouká nějaká práce ale ta není zajíc a neuteče já tu mám například koš nevyžehleného prádla je potřeba taky vyluxovat a na půdě další nálož nevyžehlenejch hadrů ......jenže mě není dobře abych stála u prkna tak že jdu hodit kopita manža šel ven s Míšou a já si jdu uvařit čaj a leháros :wink: séřu na práci ono se to nepotentí :sunglasses:
8. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě práci neřeš a odpočiń si ono když není dobře člověku a je mrzutej a dotoho ještě mrzuté dítě to dítě to taky pozná že maminka není na pohodu a vím o čem mluvím máme za sebou několikero krizovek a začínám čím dál víc chápat proč to dítě mručí .....no proto že člověk je taky jenom člověk a když prostě není pohoda to pohodové mimi těžko bude taky že .......no a když má malá rýmu ani se ji nedivím člověk sám je otrávenej ze svojí rýmy natož takovej prcíček když musí porád ležet a nemůže porádně dejchat taky bych byla protivka a řvala na celej svět ať to daj pryč :sunglasses:
8. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu máš pravdu, ale vzhledem k tomu, že nebydlíme sami, tak je mi trapný, když pak k nám tchýně vleze a kouká, že tady mám bordel..... :pensive:
8. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se malé nedivím, že je protivná. Ta rýma umí potrápit, já to vím......
Tak jdu relaxovat, dokud spinká.
8. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No endy hurááááá alespoň jedna z našich královských elit dorazila :grinning: už jsme chtěli vyhlásit pátrání po stopách internetové sítě do Jablonce .....a voni už Vás napíchli huráááá :grinning:
8. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju ju hoď si nohy narnož já jdu taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na ten čaj a hají :sunglasses:
8. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadávaj mě písmenka na trnož :wink: fakt didaktika nejni moje hoby a coby už jdu nebo tu vytuhnu :sunglasses:
8. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chris vyprdni se na práci,ta nemá nožičky,ta neuteče.Já měla taky pěkný bord..,když Linda měla rýmu.Teď už je docela v pohodě,ještě ji odsávám,ale jen ráno.

JItu ty čepičky jsou super.Určitě holkám objednám zimní a jarní. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně nejsou ani moc drahé mě vyjde ta zimní ušatka na nějakejch 244kč :sunglasses:

a to je ruční práce jo prosím pěkně :wink:
8. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak paní má inzerát taky tady na koníkovi já jsem jí psala skrze IP :wink:
8. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdárec, jsme zpět ze cvíča, bylo to fajné, trochu šrumec na první lekci, Kuba to tam všechno musel prolízt a obhlídnout ale pak začal i spolupracovat :grinning: hlavně na overballu a na velký mičudě se mu líbilo :slight_smile:
dnes přijela tchýně, bude do soboty do večera tak snad to přežijeme, od tý doby co jsme se odstěhovali jsme spolu víc jak pár hodin nebyly :sweat_smile: teď si vzala Kubu ven tak musím aspoň udělat nějakej oběd, zatím jsem jí nabídla jen kafe a sušenky :grinning: ale taky bych si radši hodila nohy nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kremrol Ty jedna Mistifikátorko si říkám kdo to sem leze novej už včera jsem koukala že máš novou pěknou fotečku v IPu :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek