Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
8. říj 2009

halooooooooooooooo kde jste ☹

beruskaveruska
8. říj 2009

jsem tu

zirafik
8. říj 2009

Jitu, snažím neplašit ☹ ... ale je možný jsou to opravdu ty neštovice ☹

zirafik
8. říj 2009

Dívala jsem se po netu... většinou je to takový markantnější výsev.., tak uvidím co ráno 😖 .Mamce jsem volala a ta si u mne není jistá ☹ , brácha je měl na 100%, tak prý že to zkusí najít 🙄

jitousek
8. říj 2009

a co ty Vaši nemžeš se zeptat?

jitousek
8. říj 2009

no mě to začalo právě tenkrát takhle jak jsem psal moc dobře si to pamatuji psala jsem úkoly jako na mě něco lezlo bolela mě hlava a večer jsem objevila na prsou ty puchýřky druje den jsem šla ještě do školy a odpolko k mudr ....a to ještě nebyli nikde jindejen stále na prsou apak až třetí den se mě to rozjelo všude po celém těle děs běs ☹ jen se to vlastně může pudrovat nesmíš vůbec koupat než to zaschne ty puchýřky a odloupne se to i s pudrem stroupek brrrr ....to bych ti teda fakt v tomhle věku a situaci vůůůbec nepřála já jsem tenkrát byla hotová 😖 ještě do toho teplota chjoooo no snad to bude něco jiného žiraf 😉

zirafik
8. říj 2009

Jitu ☹ ... tak to vypadá hodně podobně 😢

zirafik
8. říj 2009

fuj a nemoci se umýt ... 😖

beruskaveruska
8. říj 2009

jééé neštovice???? to snad néé ne. Nemáš to Pavlí jem vodové puchýřky - opary třeba z teploty\???

jitousek
8. říj 2009

nebeč to s vyřeší 🙂 a co pohotovost ? Mě napadá jen pro klid duše kvůli prckovi já jak jsem to hledala na netu zadala jsem do Googlu neštovice a kojící matka no nic moc to nenašlo jen to co jsem psala ale zase na jinejch psali opak že to dítě může dostat taky .........chjuuuuuuuuuuu se poseru teda tohle je situace takhle večer 🙄 .......no jedině zajet na pohotovost nebo zavolat a poradit se po telefonu hlavně kvůli tomu kojení že jo no 😒

beruskaveruska
8. říj 2009

holky jdu do hajan jsem nějaká přejetá jo a zítra tu budu až odpoledne mám běháníčko po doktorech 😒

tak pa pa a Pavlí držím palce at to není nic vážného pa pa

jitousek
8. říj 2009

na psou opary Beru ??? ☹ no nevím

jinak co jsem te´d načetla nejhorší jsou prej před otěhotněním v průběhu těhu a před porodem nebo krátce po něm (myšleno asi 6nedělí) jinak asi by to nemělo bejt nijak dramatický 😒

jitousek
8. říj 2009

beru dobrou noooc a krásné sníky a zítra dobré pořízení u mudrůůůů 😉 😵 😵 😵

zirafik
8. říj 2009

Jitu, kojit bych asi měla.. neb bych se mi měly tvořit protilátky... tak já nevím ☹ ... no ale jestli jsou to fakt neštovice, tak už se určitě mohla nakazit, když je to vysoce infekční ☹

beruskaveruska
8. říj 2009

jo Jitu i tam jsou možné ty vodové puchýřky bohužel.

Pavlí, ale možná by fakt byla lepší ta pohotovost tak držím palce a zítra odpo dočtu ju. tak pa a odpo podám věškeré zdravotní infooo 😉

zirafik
8. říj 2009

Jitu, to jsem taky četla... ale moc těch informací opravdu nikde není ☹

jitousek
8. říj 2009

ale já četla že to může mít lehkej průběch u kojeného dítětě je chráněná je to to nejlepší co jí můžeš dát při infekci i nemoci prostě nic než čekat a uvidí se třeba to je fakt nějakej debilní puchejř a zejtra ráno ti to zplaskne a bude po srandě 🙂

jitousek
8. říj 2009

ta pohotovost není od věci po telefonu se zeptat na to kojení kdyby to byli případně neštovice aby jsi mohla klidně spát že jsi něco neposeříkovala asi tak bych to řešila 😉

zirafik
8. říj 2009

napsala jsem sms známé dr., tak snad se ozve ☹

zirafik
8. říj 2009

tak známá neodpovídá, asi spinká ☹ ... volala jsem tedy do špitálu na dětské a dr. říkala, že by ty neštovice měly začínat ve vlasové části, jsou provázený vysokýma teplotama... řekla, že malá není zas tak malá, že pokud je budeme mít, tak že by to nemělo tolik vadit.... No ale o moc moudřejší teda nejsem 😒

zirafik
8. říj 2009

půjdu spát... uvidíme ráno 🙄 .. jsme objednaný na očkování... to asi nebude... možná nám tedy propadne ta 1.hexa, neb už jsme to jednou kvůli nachlazení posouvali 😒

Se z toho potentuju 😠

jitousek
8. říj 2009

nebooooj to bude dobrýýý žiiraf drž se já jdu do hajan padaj mě víka Míša spí tak snad bude noc dobrá jako dnes hehe rychle bych si zvykla 😎 no tak uvidíme ráno moudřejší večera 😉

tanuki
8. říj 2009

žiraf, to bude dobrý, je kojená, tak to kdyžtak fakt zvládne dobře. Ten průběh je různý- někdo se neosype vůbec a jen se mu v těle vytvoří protilátky (takže pak ani neví, že je prodělal!) tak hodně šětstí

beruskaveruska
9. říj 2009

ahoj přeji krásné ráno 🙂

Snídám tak jsem se v rychlosti připojila. Jsem zvědavá na Pavlínku co se z toho vyklube... 😲

tak se rady mějte nemoci at již poleví a máte klídek a já jdu sedět na to oční chjo to je aspon na 3hod. 😠

jitousek
9. říj 2009

dobré ráno tak u nás byla noc Ok spali jsme zase do půl 6 tak že paráda apk ještě do 7.30 což je u nás a na náše poměry luxusní 😵 😵 😵

jitousek
9. říj 2009

beru tak ať ti to uteče na tom očním chce to s sebou buď hudbu do uší nebo knížku 😉 😵 😵 😵

jinak jsem taky zvědavá na žirafkovi jak to vypadá když to opadá

zirafik
9. říj 2009

ahoj holky, tak za chvíli razíme doktoru.... Celkem jsem se vyspala-kojo 5,30 7,30... pak jsme si ještě hoďku schrupli.
Puchýřky jsou stejné, nicméně vzadu na krku se mi udělala taková trošku bolestivá boulička 😖 , je cítit na dotek, ale v zrcátku nejde moc vidět, neb není ani nijak zbarvená 😒

zirafik
9. říj 2009

a jsem taková unavená, jak zflákaná, nicméně teplota není

Tanu, Jitu díky za rady 🙂

jitousek
9. říj 2009

teda holky kde jste zaseeeeeeee 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

žiraf tak jsem zvědavá až přijdete od mudrů 😉

christla
9. říj 2009

Ahoj holky!
Všechno jsem nedočítala, jen jsem ty příspěvky přelítla.
Pavlí, je možné, že můžeš mít neštovice. Pokud jsi jako malá měla jen jednu, jsou to tzv nepravé neštovice a většinou se chytnou znovu. Pravé neštovice jsou takové, že jich je hodně a máš je všude. Já to vím, protože jsem neštovice řešila, když jsme se s manželem brali, protože moje družička je zorvna měla a na svatbu nám šla těhotná kamarádka, takže jsem obvolávala doktory......

Jinak u nás teda noc opět katastrofa, už ani nedoufám, že by to mohlo být jinak. Včera večer jsem už vyčerpáním tady manželovi brečela, už jsme nevěděla jak dál, ale řekla jsem si, že to holt musím vydržet, i kdybych měla padnout. dneska už od 9 hodin makám, mám uvařeno, vytřeno, umyté nádobí a umytou a uklizenou lednici. Ještě chci umýt to okno v ložnici, tak se k tomu snad dostanu.

Ještě reaguji na příspěvek Pavis, i když ta si to přečte asi za hodně dlouho..... Docela jsi mě povzbudila s tím jídlem. 😉 Já jsem dneska Káje dala jablečnou přesnídávku a úspěch jsem teda fakt nesklidila.... Ona se šklebí na všechno. Před chvílí jsem jí nabídla mléko, na to se opět šklebila, tak jak psala Paviska, když nechce jíst, tak ať nejí..... Jen doufám, že po prvotním maxi přibírání teď nebude furt jen hubnout. ☹