• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Holky včera jste se tu bavili o těch monitorech,tak já jsem četla že nejvyšší riziko toho syndromu náhlého úmrtí je od 2 do 10 m.
5. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
My jedeme za chvilku do Jihlavi,dáme si oběd u mekáče,protože tomáškové nají o víkendu svátek a pak jedeme na pojištovnu,aby nám proplatili ten Prevenar.
5. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavis tak jak papáte?
5. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tevi, radsi se ani neptej :wink: vcera si trochu dala tem mrkve s mlikem, ale tak, aby se nereklo, a nic jineho neprojde. Asi ji to nechybi, ale ja mam obavy, aby mela dost vitaminu, a hlavne zeleza, kdyz se zivi jen mlikem.
5. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:
5. bře 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele já myslím že je ještě čas,někdo vyhradně kojí i třeba do 8m.Ale zase na druhou stranu si myslim že čím menší dítě tím líp se naučí papat,já to u tomíka pořád odkládala a říkalajsem si že to bude lepší až bude větší a nejí mi nic doted.Teda začal papaz až ted v druhé třídě ve školce.Ale doma stejně moc nejí.
5. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jedem,zatim pa :slight_smile:

ahoj evi :slight_smile:
5. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tevi, pa! a krasne si ten vylet uzijte!!! :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
malej dneska papkal v noci častejc 19-22-01-05-09, tak jsme si přichrupli :wink:
teplotu už nemá, tak jsem ráda, trošku má ale rýmičku, něco jsme mu ráno odsáli, tak uvidíme :unamused:
5. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
kremrolko, ted jsem četla,že by se nemělo odsávat víc jak 7x za den,že by se mohla porušit nějkaá membrána, tka jen dávám info :slight_smile: jsem to netušila,ale mylsím,že asi tolikrát neodsáváte, ani my teda ne.
já odsávám tak 2x denně

mě filípek spinkal docela hezky 22-3.00-6.00

pak jsme jela před osmou k zubákovi pro zoubek, tak místo 3000 za korunku na mě chtěla 3405,- :confused: :confused: :rolling_eyes: no já si vzala už jen 1500 na doplacení, no tak tma mám sekyru,ale jdu tam za týdne opět s tím mým zoubkem jak jsme s ním trpěla, tak už mi vyndá vložku a dá plombu.

nemíku, hezké autíčko, vypadá dobře a cena taky dobrá :slight_smile:
5. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Skorohoror

Žena jde na gynekologickou prohlídku. Vejde do dveří, svlékne se, usadí se do
křesla. V pootevřených dveřích se jen mihne bílý plášť a ozve se:
"Vejš!
Žena poslušně zvedne nohy co nejvýš může, ale přesto slyší teď už křik:
"Vejš!!!"
Popadne tedy nohy rukama a silou si je přitáhne skoro k uším, ale v tu
chvíli se zarazí a zděsí. Vidí, jak se k ní blíží skupina mladíků s vytřeštěnými
výrazy v jejich čele obrovský chlap v bílém plásti s břitvou v ruce.
Muž nepřestává obtahovat břitvu na řemenu a s podivným úsměvem ženě
říká: "Tak já vám to teda řeknu ještě jednou, ale snad už naposled: Vejš musíte!
Gynda je v prvním patře, tady jste v učňovským holičství."
5. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
5. bře 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.Pak odešla návštěva a já vytuhla na půl hodinky.Jsem pořád unavená.Snad to přejde.Je to asi tím počasím.Dneska tady prší.Ach jo.
5. bře 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vy máte tak hodné dětičky.Doufám,že naše mimi bude taky hodné a bude pěkně spinkat v noci.
5. bře 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
naše noc opět strašná :frowning2: , mamka zase jede na záložní zdroj pomalu :angry:

Christla na For kids vyrážíme s manžou také v sobotu, on tam sice už ode dneška vystavuje ale v sobotu si vezme volníčko a vyrazí si tam s rodinkou :slight_smile: , taky ještě nějaké věci potřebujeme a tady to je pohromadě!!!
5. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
My chceme jet na ,,Pro dítě,, do Brna.Doufám,že to vyjde.Budu zrovna po kontrole,tak snad dopadne dobře.
5. bře 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky dávám video naší malé lažařky. :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=h20IbZskz2E
5. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
5. bře 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Zajdi, malá je teda šikulka, hezky jí to šlo :slight_smile:

už s etaky těším až budem s Filípkem jezdit na hory.
příští rok teda už pojedem,ale to budou ještě boby :slight_smile:
5. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ díky.Doporučují dětem jezdit až od 3 let.Tak má ještě čas. :grinning:
5. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Zajdi, moc pěkné :wink: Já jsem vždycky dojatá, když vidím ty malé profíky běžkaře, jak s přehledem bruslí, huubené nohy, na tom plandající elasťáčky :grinning:
Už jsem zase několik týdnů ve skluzu s psaním Verunčina deníčku :confounded:
5. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem doma... . už od včera, ale to jsem se sem nějak nedostala ...
Dobírám antibiotika a v pondělí jdu na kontrolu, tak snad je vše ok ... já se cítím v dobře, tak snad i naše žabička :wink: ... sem teď zjistila, že bych měla už objednat tu postýlku, pomalu začít prát věcičky a chystat tašku- ale nemám milion věcí dokoupenejch :sweat_smile:

Zajdi, skvělá lyžařka Lucinka :wink:
6. bře 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a za chvíli jdu na mimčo :dizzy_face: ... byla jsem i včera a malého jsem oblíkala, když zrovna přišla paní na focení do místních novin, tak snad tam bude malej fešák :dizzy_face:
6. bře 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Zajdi super videjko :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem tady posnídala, nakoukla do lednovek a tdy nikdo :confused: :confused: No chápu, ke nás tady 5a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem Dorotce vybrala teda tu hrací deku, rozhodla jsem se pro novou http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18406896&tab=1....no snad bude hezká :slight_smile: :slight_smile:

Jinak se nám ty noci trochu pokazily 19:00-01:00-4:30 a teď tam brblá, kadí, ale neřve, takže asi tráví :grinning:

Včera jsme teda měly ubrečenou a já nechápu, že si neustále rve tu pěstičku do pusy, slintá(občas to vypadá, jako by si lokla jaru, protože dělá takový bubliny :confused: :confused: ), ale tuby je určitě blbost, takže to bude hladové gesto, asi je to takový mini spurt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No v úterý se na to zeptám.

Jinak druhé kolo sexu ještě neproběhlo, Tom včera přijel až 19:30, už mě to sere :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Ale o víkendu to musí klapnout,ale prostě bez gumy, bude muset plaváčky šplouchnout někam jinam :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:.....jejda, už mizím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Markét, plaváčci :grinning: :grinning: :grinning:

To my budem muset asi s oblečkem :sweat_smile: ... neb se mi ten močák začal zlobit den po "akci"...ale nevím, zda to bylo tím...
6. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!

Tak na For Kids jsme byli naknec včera a musím říct, že mě to teda hoooodně zklamalo. Pro děti tam je sotva půlka jedné haly a navíc teda fakt nic, co by mě oslnilo.... Jediný, co jsem tam koupila, jsou dudlíčky a hračka na autosedačku, toť vše.

Pavlí, tak to je dobře, že jsi doma a určitě už je všechno v pořádku. Jinak já včera vyprala všechny věcičky na mimi, tak mám ověšený celý sušák a čkám, až to uschne a vyžehlím to. Na to se teda moc netěším. Jinak jsme včera v Puntanele koupily přebalovací podložku na přebalovák. Teď mi ještě musí manžel přidělat světýlko nad přebalovák.
No a před chvílí jsem se probírala věcma do porodnice, tak jsem si vytáhla tašku a dala tam košile, kalhotky a vložky do podprsenky. Pak tam jen hodím župan a pantofle a bude. Nic víc ani do té porodnice nepotřebuju, mají všechno svoje.
6. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to my radši nesexujeme, protože bych ten močák měla chycený furt. :frowning2:
6. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak včera jsem v té Jihlavě na pojištovně všechno vyřídila,ženská byla dost nepříjemná,proplatí nám 3000,- za ten prevenar a poradila mi že můžu využít do 18 měsíců dítěte 1500,- na ochranné pomůcky nebo různé věci z lékárny,tak už jsem se byla včera zeptat v krámě jestli mi napíšou místo golfáčů autosedačku a že prý v pohodě :slight_smile:

Jinak dneska možná některou z vás naštvu :grinning: ale adámek spal od 18.30 do 5.15 a pak ještě do 7.30 :sweat_smile: :confused:

Zajdi krásný videa s Lucinkou :dizzy_face:
6. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek