Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
13. říj 2009

cože Jitu sněžit 😕 😕 ... fuj 😝 .. ach jo půl roku zimy před námi 😖 ... se s děckama doma zblázníme 😅 . I když můžu říct, že jediný, co mi teď dělá radost, že je tak hnusně ... kdyby bylo hezky, tak by mi to dřepění doma vadilo trojnásob 😖

Holky, sotva začal podzim a my už tady všichni takhle marodíme ☹

Markét, jj mám neštovice ☹ .... je to na budku 😒 . I když se mi zdá, že výsev už se snad zastavil. Teď bych potřebovala, aby to hezky zaschlo a brzy se vyrvořili strupy 😒

Heli, nám pomohla ta houpačka 😅

U nás noc celkem ok - 20 odsávání+kojo 4,30 odsávání+kojo 09 odsávání+kojo 😵 ... ťuk, ťuk, snad se nám ty noci nepokazí 😝

zirafik
13. říj 2009

u vás Endy taky??? Fuuuuj je to zima 😝

valentynka
13. říj 2009

endy, no to je pech ☹

a ty jsi schválně přestala plně kojit a dávat sunar??
já myslela,že máš mín mlíka.

prý mlíko zahleňuje, ale je tím asi myšleno mlíko jako sunar, nevím ☹

jinak mi psala beruškavěruška supééééér zprávičku 🙂

srdíčko tluče a další kontrola 3.11. 🙂

gratulka beruško ještě jednou 🙂 😲 😲 😲

helicek
13. říj 2009

jéééééééé, Honzík usnul, no paráda, dnešek vypadá dobře, i v noci spinkal mezi kojením, teď je teda v zavinovačce, asi se v ní cítí nejlíp, tak ho hold budu dávat i přes den do zavinovačky

helicek
13. říj 2009

jů holky, držte ve čtvrtek pěsti mé sestře, jde na umělé oplodnění, už asi osmý pokus, tak snad se to tentokrát podaří, už by si to holka zasloužila, já jí budu držet pěsti s Honzíčkem

zirafik
13. říj 2009

jééééééé, mám hroznou radost a husinu po těle.... šikovné malé berušče 😵 😵 😵

zirafik
13. říj 2009

Heli, tak to budu na sestříčku moc myslet! Tak pak dej vědět, jak to jde 😉

Jinak jsem četla, že některý děti musí být pevně zavinutý i s ručičkama, aby usnuly 😲 😲 ... u nás se to taky aplikovalo, ale tolik neujalo. Nicméně u Markétky byl uspěch 😉 . Ony se pak cítí bezpečně, jako v děloze 😵

jitousek
13. říj 2009

jo s tím zavinováním něco na tom je oni jak mávaj tlapama nekordinovaně tak se buděj my jsme taky vyzkoušeli a osvědčilo se ale moc dlouho jsme nezavinovali

jitousek
13. říj 2009

velikááááááááááá gratilace k srdíčku malého berušátka naší velké beruškyverušky 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
13. říj 2009

jinak tu mám paviání řev teda v ložmici chce spát a ne a ne usnout grrrrrrrr ho přetrhnu vejpůl 😠 fakt šílenost 🙄

jitousek
13. říj 2009

a už je ticho jdu to omrknout

jitousek
13. říj 2009

tak už usnul 😉 ale proč u toho vždy musí bejt takovej rambajs to nechápu chju chju 🙄

endlessblue
13. říj 2009

Val... nepřestala jsem schválně. Mlíka už mám hrozně málo. Na kojení 2x denně dobrý... to se stíhá udělat, ale kojit v 7, 10, 2:30, 8:00.. už se to nestíhalo dělat. Tak jsem dávala přes den Sunar... no.. dneska budu opět jenom kojit....a zkusím do ní dostat nějakej ten čaj, abych jí zvlhčila ten krček... chudák, tady sípá... a pokašlává ☹

valentynka
13. říj 2009

endy, ahá ☹
tak to je škod,aže se už tolik mlíčka neudělá ☹

jitousek
13. říj 2009

u nás kojení taky ustává....teda dopoledne jsme ho už uplně snad odbourali jedno kojení proběhne odpoledne a pak přes noc jak kdy ale teď je to spíš ráno tak 2až 3 do 8h a pak už se jede v normálním stravování 😎

i když nemyslím si že by mlíka bylo málo ono je akorád není poptávka 😵 je ho prostě tolik kolik chce aby ho bylo Míšánek 😎

rintintyna
13. říj 2009

čau kočky, včera schůze super bomba 😵 bohužel jsem musela v nejlepším odejít 😒 ono než se mamky slezly, tak to začalo trochu později a měla jsem domluvený od manži odvoz na 21:30. Jako většina mamin, tam má 3 děti a do toho se velice aktivně věnují centru a to tak, že zadara, fakt klobou dolů. Jo jinak Pavli neštovice jsem měla a ostatní si hold nesmím připouštět. No nic jdu vařit, dnes dělám knedle plněný uzeným a zelo, tak zatím pááááj 😲

endlessblue
13. říj 2009

No..dneska budu jen kojit, žádnej sunar.. ale pochybuju že je to tím. Holka sípá, kašle a nemůže povídat... to Sunarem nebude. Nevím, jsem nějaká skeptická, co se týče doktorů 😠

Jinak já dělám králičí řízky s kaší.. ale nějak nestíhám. Teprva jdu obalovat. 😠

jitousek
13. říj 2009

já nedělám nic teda nevařím a co bude k obědu to teda nevím jsem doma sama asi nějakej chleba manža má obídek v práci a Míšánkovi jsem uvařila brambor a mrkev + cuketka no teď jsem to rozmixla a bude baštit 😵 já si asi udělám pitlíkovku s chlebem 🙂 no co no 😎

Jinak tu makám na kalendářích s fotečkama *jak šel čas od narození našeho Breburdy * jeden z vánočních dárků pro naše babi a dědečky 😎 u Happy Fota mají do 27 akci tak tu dělám jak šroub abychom to stihli 😉

kacena00
13. říj 2009

čauky!!! endy taky bych teda neřekla, že an to může mít takovej vliv ten sunar... a možná bych bejt tebou přestala s tím eukalyptem, i to ji může dráždit, u nás se furt kašle jak o život, takovým tím hlenovitým vlhkým kašlem, mě už začíná taky bolet v krku tak paráda 😖

beruuuuuuuuuuu ale z tebe mám holka veeeeelikou převelikou radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

endlessblue
13. říj 2009

Jeee...Beruškoooo!!!!!!!!! tak to je parááádička!!! Ani jsem si nevšimla!!!! Gratulace a jen tak dááál !!!!!!

Jinak můj tajný tip je, že Beru bude mít holčičičku!!!! Už dlouho jsme tu žadnou neměly 🙂

christla
13. říj 2009

Ahoj holky!

Tak předně blahopřeji Berušce k srdíčku!!!!! 🙂

Jinak holky, u nás dneska taky furt prší a před chvílí padaly snad kroupy se sněhem či co to bylo... 😒

Jitu, přivedla jsi mě na nápad, že bych taky mohla nechat udělat nějaký ten kalendář s fotkami Káji, jdu se na to podívat.

Dneska jsem taky nevařila, udělali jsme si s manželem jen knedlíky s vajíčkem, ale na zítra budu muset něco vymyslet, ale absolutně nevím co. 😒 Hlavně se mi nechce nic dělat.....
Ven nechodíme, protože se mi nechce Káju tahat do takovýho hnusu, tak až na tom bude líp, tak už ven budeme muset.

pismenko
13. říj 2009

no vás aby člověk hledal lupou 😀
beručka má srdíčko 😕 to mi něco uniklo 😅 😅 Je to super 😵 😵 😵 😵 😵 😵

My jsme zdraví,jsme často venku,abychom otužovali.Jinak já kojím už jenom večer po kaši a žádná sláva to není, spíš si myslím, že to Dora už ani nepije 😒 ,ale netrápí mě to.Drželi jsme se dlouho a nutit jí to prso jaxi nebudu,že 😅 😅

pismenko
13. říj 2009

jinak u nás sněží taky a Dora spí v kočáru už od půl1 😕 😕 😕 😕

valentynka
13. říj 2009

markté,že by ti uniko,že beruškavěruška je těhulka ???

tak to já mám teda pořád mega mlíkárny 😅

zajdla
13. říj 2009

Ahojky,

Já byla ráno u kadeřnice.Pak tady mamča zůstala,udělala jsem oběd.Pak jsem valila pro Lucinku do školky.

Holky já se z té Lindy zblázním.Ona při tom mlíku tak hrozně řve.To je hrůza.Pak ji utiším,dám jí dudana a je klid.Když jí zase chci dát flašu,tak je zase řev.Tak až usíná,tak to vypije.To přeci není normální ☹ ☹ ☹ Nejlíp se krmí v noci,to tu flašu vypije a spí dál. ☹

zajdla
13. říj 2009

Beru gratuluji k srdíííííííííčkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.Moc,moc,moc. 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

christla
13. říj 2009

Zajdli a myslíš, že jí trápí bříško?

Mě tohle občas Kája dělá taky, ale nebrečí, jen se tak kroutí a pak nechce flašku.... Taky si myslím, že je to bříško..... Je to ale jak kdy.

Teď je venku docela hezky, tak přemýšlím, jestli na chvíli nevylezeme, ale dala bych do kočáru asi už fusak.... 😒 Nebo to nechám na zítra, ale asi má být stejně, co?

endlessblue
13. říj 2009

Tak naše žroutice se nekroutila nikdy.... ale se Sunarem občas dělá vlny, to jooo 😉

Tady taky chumelilo... malá ale teďko chrupe v ložnici. Je tam chládeček. Ven nechci chodit, páč má trošku teplotku. Ale až jí to přejde, tak budu otužovat. I když já jí otužuju. Na procházce byla každý den, minimálně nahodinu, bez ohledu na to, co bylo venku za počasí. 😉

Jinak s manžou sháníme nějaký autiko a nemůžeme nic sehnat. 😠

zajdla
13. říj 2009

Chris my už máme v kočárku fusak. 😀

pismenko
13. říj 2009

Nene, já vím, že je beruška těhule, ale nevěděla jsem, že má srdíčko 🙂