Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
13. říj 2009

Zajdli, do mě hučí furt tchýně, ať jí ho tam ještě nedávám, že do čeho jí budu dávat v zimě, ale prostě aby ležela jen na dece mi příjde blbost, to jí bude zima a teď opravdu nepotřebuju aby nastydla ještě víc....

endlessblue
13. říj 2009

Jéé...Dorotka je kláááásnáááá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ta je opravdu čím dál hezčí 😉

valentynka
13. říj 2009

chris, určo dej fusak !

já až ted půjdem s fildou ven,tak mu ho už taky dám.
aspon jim netáhne na tělíčko zespodu kočáru a deka je málo

vždyt je tam už kolem 8 st, jenom a vítr

zajdla
13. říj 2009

Chris tchýni neposlouchej.Udělej si to podle sebe.Vždyť v zimě bývá těch 8 st.a nikdo se nepozastavuje nad tím,jestli máš v kočáře fusak nebo ne.Všichni to berou automaticky,že je zima,tak tam patří.

endlessblue
13. říj 2009

No my ještě fusak nemáme... malá má v kočáře tu podložku. Ale zato dneska k doktorce jela už v kombinéze 😉, přikrytá tlustou flísovkou a navrch fusak na kočár 😉

Ale holky, venku nám chumelí jak na vánoce.... to je MAZZEEEEEC!!!!!!!!!!!!!!!!!... Fusak dávám do pohotovosti

endlessblue
13. říj 2009

Jen nevím, jak dělat to... že malá zatím sama nesedí a když jí dam fusak, tak tam nebude mít ty popruhy co jí drží na místě, když mám polohu nastavenou do takovýho toho polosedu 😖

christla
13. říj 2009

Holky no já jí ho do kočárku dám, ať si tchýně říká co chce!!!! Kdyby byla třeba v korbičce, tak možná ještě, ale jelikož je ve sporťáku, tak jí ho určitě dám, protože by jí prostě byla zima. No, zítra už budeme muset asi vylézt.....

Endy, já mám ty popruky co jsou jakoby přes ramínka sundané a mám jen ty co jsou dole přes bříško, protože ona se malá v tom nemůže hýbat a tyhle jí zatím stačí, jen aby mi z toho kočáru nesjela.

Jinak myteda už máme kompletní zimní výbavu, kombineézy, fusak, kulicha, rukavice.... 😀

rintintyna
13. říj 2009

čau kočky, tak já teda se snažím poctivě dočítat a taky mi uniklo Věrušky srdíčko 😕 to psala SMS nebo po Skype ne? No jdu očíhnout album 😕 😅

evitkamalicka
13. říj 2009

ahoj kocky

jeeej Veruš gratulujem k srdiecku 😵

kremrolka01
13. říj 2009

čau holky, věruško velikááá gratulace k srdíčku 😵 😵 😵

teda dneska bylo fakt nechutný počasí, vyšly jsme ven a samozřejmě se hned spustila největší fujavice s deštěm 😠 no tak jsem aspoň jezdila s kočárem tady pod takovým podloubím, Kuba byl z toho teda celej auf, je zvyklej koukat na auta, lidi, ... 😀 a zima, snad 5 stupňů, ještě jsem fusak nedávala, ale zítra ho vytáhnu, akorát teda jsem taky přemýšlela jak ho tam budu pásat, asi nijak, máme klasickýho beránka a tam fakt ďoury pro pásy dělat nebudu 😀 že by vypad to strach nemám, ve fusaku a ještě nánožník, spíš že se tam bude přetáčet a dělat kraviny
já používám jen ty spodní pásy jako chris, tamty horní ho omezujou v pohybu a to Jakoubek nemá rád 😝

endy ad to mlíko, mně to taky přijde kravina, hlavně mléčný kaše jí normálně dáváš už jakou dobu, ne? takže i kdyby tím doktorka myslela alergii na kravský mlíko, tak by se to už dávno projevilo na těch kaších

kremrolka01
13. říj 2009

u nás to mlíko taky žádná sláva, včera jsem si koupila homeo, tak uvidíme, ale nevim jestli ještě v tomhle stadiu kojení pomůžou

jitousek
13. říj 2009

zdárek tak jsme po O vyrazili do města a to byl mazec venku jak v prosinci fusak už jsme měli včera máme zatím takovej slabej od tchýně nechala ušít je to dole na packy a na ruce a na hlavu taková kapuca no něco jako do autosedaček aby se dal připásat ale my zatím nepásáme vůbec jak je ve fusaku tak se ani nehne a ještě nánožník na kočár a ja chudák jak sněhulák 😎

zajdla
13. říj 2009

U nás bylo ráno 5 st. a odpoledne 8.Žádná sláva.Linda měla jen fusak a nánožník.měla teplé nožičky,tak si myslím,že jí to zatím stačí.Až bude větší sibérie,dám jí tam ještě deku.Ale počasí mohlo ještě aspoň měsíc vydržet. ☹

Malá měla zase večer boleníčko.Dala jsem jí kapičky a asi za 10 min dostala teprve mlíčko.To v pohodě vypila.Tak doufám,že se to už obrátilo k lepšímu. ☹
Teď si hraje pod hrazdičkou.

Rinti Věrka to psala Val a ta to tady tlumočila. 😀 😀 😀 😵 😵 😵

kremrolka01
13. říj 2009

zajdi tak snad to boleníčko brzo přestane, do těch 3 MĚSÍCŮ ŘÍKAJÍ ŽE JE TO NEJHORŠÍ caps pardon
u nás už se spí od sedmi, on se tak utahá přes den že fakt teď s usínáním nejsou prolémy, ale já teda taky padám na hubu 😝 jdu si udělat caro, možná kouknu na kus ordinace a jdu taky do hajan

endlessblue
13. říj 2009

Mno.. a moje dítě je nejveselejší za celý den.... nechce se jí spát a v noci jí bude budit kašel.. chjooo... jak já bych spala. 🙄

jitousek
13. říj 2009

u nás už se hajá od 20h 😎 no endy to tě naprosto chápu ty děti jsou jak malá torpéda člověk padá na hubu a oni maj energie že by mohli rozdávat a ještě když maroděj tok vůbec přes den se to dá ale noce to je nářes když je budí ucpanej nos nebo kašel 😒

jinak zítra jdeme prvně do Želvičky na cvíčo tak jsem zvědavá jaké to bude a ještě se k nám přidá kámoška z borodnice co s náma byla na pokoji tak se těším ....no jsem zvědavá na Mišutku snad bude v poho zrovna je to v hodině kdy rád spí dopoledne ale chci jít s kočárem tak snad se půl hoďky vyspí v něm no uvidíme 😉 😎

pismenko
13. říj 2009

to vám tak závidím ty aktivitky.Já nestíhám vůbec nic,většinou dělám od 10:00-14:00 a to je takovej nešikovnej čas, že ráno nestihnu nic a odpoledne jsem ráda,že jsem ráda 😝

tanuki
13. říj 2009

jé jitu, taky máte kámošku z porodnice, my taky 🙂
Markét a jak spinkáte? já když blbě, tak se potřebuju natáhnout při jejím odpoledním spinkání, nebo fakt padám vyčerpáním ☹

pismenko
13. říj 2009

Dora spává dopoledne kolem 9:30-11:00 a odpolene kolem 13:30-15:00,ale v poslední době je to s tím odpoledním spaním slabota a někdy třeba nespí od 13:00 až do 19:00 😝 😝

pismenko
13. říj 2009

Tanu a co plánujete na 1* verunky??to uteklo, že??

kremrolka01
13. říj 2009

tak nakonec mi to nedalo a ještě jsem šla žehlit

Jituško tak si zítra cvíčo užijte, my ho máme taky dopoledne když je malej zvyklej dávat si dvacet
minule před ním vůbec nespal, ale celkem jsme to zvládli, protivnej byl až ke konci, ale pak se šlo na balóny a to se mu zas už líbilo, pak jsem ho po cvíču nakojila a v kočáře usnul jak pařez 🙂

já se snažim s malým dospat dopoledne když je blbá noc, většinou spí od 10-11/11,30, pak spí ještě odpo v kočárku kolem druhý, to je tak slabá hodinka, spíš půl

no jo utíká to 🙂 taky jsem zvědavá co plánujete Peti
a ledňáčkové teď budou mít 9ti měsíčniny, už budou víc venku než v břichu 😀
a já jdu do pelechu 😀

zirafik
14. říj 2009

cooooooooo 😕 ????? nikde nikdo ?

endlessblue
14. říj 2009

Ale ale co co co co to to to????? 😠 Posouvám nás na první stranu 😉

endlessblue
14. říj 2009

Hehehehe...najednou s Žirafkou 😀

endlessblue
14. říj 2009

U nás noc naprd...odsávání, plakání... kašlání...jsem KO 🙄 ... ale bude líp 🙂

zirafik
14. říj 2009

jéééé, to je teda sranda Endy.... hodiny.... nikde nikdo a pak se strefíme na minutu přesně 😀 😀

Dala jsem foto z plavča 😀 😀 😀

zirafik
14. říj 2009

Endy, tak to seš sflákáná jako pes, viď ☹ ?

christla
14. říj 2009

Ahojky!

Taky my byly asi na 1/2 hoďky venku. Dítě nezahmouřilo ok a teď uý je docela protivná. Dostala hruškovou přesnídávku a ve 12 bude mít mléko a půjde chrupat.

Jinak včera se mi udělalao opět zle, úplně jsem se bála usnout. dneska jedu odpoledne k doktorce, ať se mnou něco dělá, protože ani teď se necítím nejlíp a já potřebuju fungovat kvůli malé a ne se bát byť je trochu ohnout, protože se mi strašně točí hlava a mám pocit, že sebou seknu. ☹
Je to opravdu strašný. 😢

Pavlí, moc hezké fotečky, jak Týnka plave! 🙂

christla
14. říj 2009

Jinak jsem teda vyzkoušela fusak a malá si v něm pěkně velebila. 😉

kacena00
14. říj 2009

ahoj holky!
tak sme se vrátily od naší paní doktorky, dnes se vrátila z dovči, měli sme mít prevenci a očkování a nakonec se z thoo vyvrbilo něco jinýho...potvrdilo se moje podezření - bohužel má cyrilek bronchitidu, teda má chycenou jen jednu průdušku, ale i to stačí...antibiotika mu zatim nedala, vyfásli sme sumetrolin, což je jako biseptol, pro jistotu aby se ta infekce krla, sem ráda, aby se mu to zase netáhlo tak dlouho, pak lontermin, což je nějakej lék kt. je proti otoku dýchacích cest a antialergikum, bude dál užívat hedelix a odsávat budu dle potřeby, i když odsávat moc nejde...kontrola za týden, ale snad se i lepší, dnes poprvé neměl teplotu a poprvé v noci nebyl zpocenej, ale i tak mě to mrzí, všecko je to moje chyba... kdybych jela večer v sobotu domu nebo kdybych si aspoň vzala odsávačku..sem hrozná máma...příště radši budu za hysterku, i kdybych s ním měla odjet v noci v jednu jako teď když mu to začalo... 😖 ☹