• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Ahojky

Tady hnusně fučí,musela jsem dokonce přidat na topení.

Lindu bíško pořád bolí.Kroutí se i nad ránem.Ale jak se vyprdí,tak se usmívá a vypadá spokojeně.Ale nevím,proč se jí to tak zhoršilo.Je to od toho čtvrtka jak se nám vrátila ta rýma.Tak je to děs běs.Když měla před tím tu rýmu,tak baštila úplně v pohodě.

Holky může mít i dítko na flašce spurtík? :frowning2: Už jsem z toho nešťastná. :frowning2:

Endi my máme taky starého berana fusak .Nedá se nám taky stáhnout,ale já dávám malé 2 čepičky,tak jí to stačí.
15. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, tak Linda se pořád krouťánkuje, to mě mrzí :frowning2:

Juli měla teď malej hysteráček, že jí chci dát sunar z flašky... tak ječela.. no a pak sosala jak o závod.. ale musela mi nejdřív do tý flašky mlátit, kroutit se, plivat.. atd.. takže jsem jí pomalu násilím tu flašu narvala a najednou ticho, jen mlaskání bylo slyšet....chjo.. noci stojí za prd, pořád kašle chuděrka, přes den mrzoutí.... už mi to začíná lézt na mozek :confused:
15. říj 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=L-MRH-FYqH0
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chichichi asi si napíšu ježíškovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru no ono chumelí i tady u nás na jihu, to věřím, že na severu musíte mít kalamitu :unamused:

nám teda beran stačí, na hlavu tam máme takový poutka s knoflíkem, ale jak píše zajda dám třeba dvě čepičky, resp. čepičku a kapucku, schovanej mi tam přijde dost, ale jinak kdybych fusak neměla jdu rozhodně do kaisera:
http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=612767
15. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm...tak toho kaisera vidím prvně... pořád jsem myslela, že je na trhu akorát emitex :grinning:

Já nějak nevím... ten beran mi v kočárku moc nesedí, sjíždí to dolů, navíc to je docela těžký... ale furt uvažuju.. to jsem ho Julče měla koupit už loni, že??? :sweat_smile:

Já tady mudruju, páč venku je snad už půl metru sněhu a pořád chumelí :confused: http://zpravy.idnes.cz/foto.asp?c=A091015_072050_domaci_taj&r=domaci&inframe=&strana=1&foto=CEN2e757d_kalamita02_bmp.jpg tož takhle to vypadá u nás
15. říj 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my máme ten fusak Kaiser a je fakt super! Dá se právě stáhnout okolo hlavičky. Příjde mi tak jako spacáček. :wink: My máme černý.
15. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajdli, podle mě i dítko na flašce může mít spurtík. My ho měli taky..... :unamused:
15. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, mně už taky přijde škoda kupovat nový když jsme minulou zimu odjezdili v beránkovi
my měli fusak poprvé včera a celkem v pohodě, je fakt že většinu času spal
ono teď už to stejně nebude ježdění na 3 hodiny venku, max. hodinka, to se akorát vyspí a domů

Baru no to je bomba :grinning:
15. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajdi to je pech, co ty probio kapičky nezabraly?
15. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kremrol, nevím jak u Zajdli, ale u nás byly probio kapičky na dvě věci.....
15. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky jsem kráva. :angry:
15. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vytřepávala už asi 4 dny kapičky ,že jsou ucpané a ono tam nic není.Už jsem jí dávala asi jen nějaký ten roztok bez toho probia.Dneska jsem odlepila lepku a myslela jsem,že mě trefí.Volala jsem kamošce,jak dlouho jí vydrží ty kapky a prý tak 14 dní maximálně a já je měla už 3 týdny.Tak asi proto to zhoršení.Jsem blbá.Zítra valíme do Holíče a koupím aspoň 3 ks.
15. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak s probio bylo dobře.Už se kroutila ze 3 hodin slabou hodinku.A já to tak poseru. :frowning2:
15. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mají i vyšívané. :wink:
15. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chris jak dlouho jsi ty kapičky používala?účinek mají až od 14 dní až 4 týdnů.Chce to vydržet.
15. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajdli....ten je náááádhernej, ale ta cena :confounded:
15. říj 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
tak u nás pořád sněží a ještě nepřestalo, hrůůůza.

dodatečně přeji Míšánkovi k 9-ti měsíčninám :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo Veru, tak to teda máte v jizerkách pěknou kalamitu :frowning2:
kámoška tam jela ted na dovču , nepočítala s tímhle počasím :frowning2:

já jsme kupovlaa fusak minulý týden, mrkni na aukce, třeba se ti poštěstí
15. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééjda, pěkný, jen ta cena na konci, jsem tolik teda nečekala, fííha
15. říj 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda, ten Filda je už ale šikulka!!

Opožděně gratulka k 10měsíčninám :wink:
15. říj 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme :slight_smile:

ted před chvilkou filípek sbaštil zase bílý jogurt s banánem :slight_smile: mu to hezky zachutnalo, to jsem ráda :slight_smile:

holkýý kdepak jste všechny, lenošíte ??

bych se šla projít,ale v tomhle počásku, to se mi nikam nechce :frowning2:
filípek si hezky hraje a mě nepotřebuje, šikulka :slight_smile:
15. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem taky nešla ven. Malá může být jen chvilku, když má tu rýmu.. a nabalovat jí, a pak se drát těma závějema se mi nechce :sweat_smile:

Juli taky ráda bílý jogurt... jí ten bio od Olmy... ale jí ho samotný, bez ovoce. I když teď jak je nemocná, ten jogurt nestíháme a má jen Sunar, abych do ní narvala víc tekutin
15. říj 2009 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky, zdravím všechny a koukám, že všichni asi marodíte, tak Vám přeji pokud možno lehký průběh a brzké uzdravení. Manžel taky s čímci zápasil, včera ani nebyl v práci, večer už se cítil zdráv a chtěl jít do jogy (za babama :angry: ) Tak jsem mu to kategoricky zatrhla :grinning: No ale nevím, zda jsem něco od něj nechytla, cítím se všelijak, taková malátná, snad tomu v zárodku zatnu tipec. Jinak jsem dopo byla v MUMu na přednášce o látkovkách. Tedy bylo to spíš takové seznámení s různými druhy. Rozhodně se teď necítím, že bych měla přehled, ale takovou hrubou představu o možnostech a mám nad čím přemýšlet :confused:
15. říj 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šupito na první stranu :wink:

Jinak si musím postěžovat.... venku fujavice, za celý den nepřestalo chumelit... no a teplárna má poruchu a doma máme kosu jak v mrazáku :angry:
15. říj 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endy, tak se přestěhujte k nám, mi tu máme nechutně přetopíno. Ani jedno topení tu nemá volume kolečko a kleštěma se s tím nedá hnout. Příští týden příjde majitel pro nájem, tak budeme chtít, aby to nějak řešil, bo manžel už z toho nachladl a já su taky taková malátná. Když ale otevřu okno, tak to mám tak na angínu :angry:
15. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli venku 2 hodiny, malej spal jak zabitej celou dobu, já vymrzlá, zasněžená celá :grinning:
endy no teď jsem koukala ve zprávách na 1 na Jablonec, no pěkně se vám to tam sype, až 40 cm napadlo :confused:
val filípek už je kus chlapa a jakej má hároš, no a krásně ukazuje :dizzy_face: teď začínají mít to období kdy rozumí, na Kubovi už je to taky vidět že rozumí co mu říkám, myslim ty jednoduchý příkazy a tak :slight_smile:
taky se musim pochlubit, dneska Jakoubek začal dělat paci paci pacičky když mu řeknu :slight_smile: dává pusinky to už delší dobu, ještě to papa nám moc nejde, z toho je takovej zmatenej :grinning:
15. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek