Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
15. říj 2009

Ahojky

Tady hnusně fučí,musela jsem dokonce přidat na topení.

Lindu bíško pořád bolí.Kroutí se i nad ránem.Ale jak se vyprdí,tak se usmívá a vypadá spokojeně.Ale nevím,proč se jí to tak zhoršilo.Je to od toho čtvrtka jak se nám vrátila ta rýma.Tak je to děs běs.Když měla před tím tu rýmu,tak baštila úplně v pohodě.

Holky může mít i dítko na flašce spurtík? ☹ Už jsem z toho nešťastná. ☹

Endi my máme taky starého berana fusak .Nedá se nám taky stáhnout,ale já dávám malé 2 čepičky,tak jí to stačí.

endlessblue
15. říj 2009

Jee, tak Linda se pořád krouťánkuje, to mě mrzí ☹

Juli měla teď malej hysteráček, že jí chci dát sunar z flašky... tak ječela.. no a pak sosala jak o závod.. ale musela mi nejdřív do tý flašky mlátit, kroutit se, plivat.. atd.. takže jsem jí pomalu násilím tu flašu narvala a najednou ticho, jen mlaskání bylo slyšet....chjo.. noci stojí za prd, pořád kašle chuděrka, přes den mrzoutí.... už mi to začíná lézt na mozek 😕

kacena00
15. říj 2009
https://www.youtube.com/watch?v=L-MRH-FYqH0


😀 😀 😀 😀 chichichi asi si napíšu ježíškovi 😀 😀 😀 😀 😀

kremrolka01
15. říj 2009

Veru no ono chumelí i tady u nás na jihu, to věřím, že na severu musíte mít kalamitu 😒

nám teda beran stačí, na hlavu tam máme takový poutka s knoflíkem, ale jak píše zajda dám třeba dvě čepičky, resp. čepičku a kapucku, schovanej mi tam přijde dost, ale jinak kdybych fusak neměla jdu rozhodně do kaisera:
http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=612767

endlessblue
15. říj 2009

hmm...tak toho kaisera vidím prvně... pořád jsem myslela, že je na trhu akorát emitex 😀

Já nějak nevím... ten beran mi v kočárku moc nesedí, sjíždí to dolů, navíc to je docela těžký... ale furt uvažuju.. to jsem ho Julče měla koupit už loni, že??? 😅

Já tady mudruju, páč venku je snad už půl metru sněhu a pořád chumelí 😕 http://zpravy.idnes.cz/foto.asp?c=A091015_07205... tož takhle to vypadá u nás

endlessblue
15. říj 2009
christla
15. říj 2009

Holky, my máme ten fusak Kaiser a je fakt super! Dá se právě stáhnout okolo hlavičky. Příjde mi tak jako spacáček. 😉 My máme černý.

christla
15. říj 2009

Zajdli, podle mě i dítko na flašce může mít spurtík. My ho měli taky..... 😒

kremrolka01
15. říj 2009

no právě, mně už taky přijde škoda kupovat nový když jsme minulou zimu odjezdili v beránkovi
my měli fusak poprvé včera a celkem v pohodě, je fakt že většinu času spal
ono teď už to stejně nebude ježdění na 3 hodiny venku, max. hodinka, to se akorát vyspí a domů

Baru no to je bomba 😀

kremrolka01
15. říj 2009

zajdi to je pech, co ty probio kapičky nezabraly?

christla
15. říj 2009

Kremrol, nevím jak u Zajdli, ale u nás byly probio kapičky na dvě věci.....

zajdla
15. říj 2009

Hoky jsem kráva. 😠

zajdla
15. říj 2009

Já vytřepávala už asi 4 dny kapičky ,že jsou ucpané a ono tam nic není.Už jsem jí dávala asi jen nějaký ten roztok bez toho probia.Dneska jsem odlepila lepku a myslela jsem,že mě trefí.Volala jsem kamošce,jak dlouho jí vydrží ty kapky a prý tak 14 dní maximálně a já je měla už 3 týdny.Tak asi proto to zhoršení.Jsem blbá.Zítra valíme do Holíče a koupím aspoň 3 ks.

zajdla
15. říj 2009

JInak s probio bylo dobře.Už se kroutila ze 3 hodin slabou hodinku.A já to tak poseru. ☹

zajdla
15. říj 2009
zajdla
15. říj 2009

Mají i vyšívané. 😉

zajdla
15. říj 2009

Chris jak dlouho jsi ty kapičky používala?účinek mají až od 14 dní až 4 týdnů.Chce to vydržet.

endlessblue
15. říj 2009

Zajdli....ten je náááádhernej, ale ta cena 😖

valentynka
15. říj 2009

ahooj holky,
tak u nás pořád sněží a ještě nepřestalo, hrůůůza.

dodatečně přeji Míšánkovi k 9-ti měsíčninám 🙂

valentynka
15. říj 2009

noo Veru, tak to teda máte v jizerkách pěknou kalamitu ☹
kámoška tam jela ted na dovču , nepočítala s tímhle počasím ☹

já jsme kupovlaa fusak minulý týden, mrkni na aukce, třeba se ti poštěstí

valentynka
15. říj 2009

jééjda, pěkný, jen ta cena na konci, jsem tolik teda nečekala, fííha

endlessblue
15. říj 2009

Téééda, ten Filda je už ale šikulka!!

Opožděně gratulka k 10měsíčninám 😉

valentynka
15. říj 2009

děkujeme 🙂

ted před chvilkou filípek sbaštil zase bílý jogurt s banánem 🙂 mu to hezky zachutnalo, to jsem ráda 🙂

holkýý kdepak jste všechny, lenošíte ??

bych se šla projít,ale v tomhle počásku, to se mi nikam nechce ☹
filípek si hezky hraje a mě nepotřebuje, šikulka 🙂

endlessblue
15. říj 2009

Dneska jsem taky nešla ven. Malá může být jen chvilku, když má tu rýmu.. a nabalovat jí, a pak se drát těma závějema se mi nechce 😅

Juli taky ráda bílý jogurt... jí ten bio od Olmy... ale jí ho samotný, bez ovoce. I když teď jak je nemocná, ten jogurt nestíháme a má jen Sunar, abych do ní narvala víc tekutin

rintintyna
15. říj 2009

čau kočky, zdravím všechny a koukám, že všichni asi marodíte, tak Vám přeji pokud možno lehký průběh a brzké uzdravení. Manžel taky s čímci zápasil, včera ani nebyl v práci, večer už se cítil zdráv a chtěl jít do jogy (za babama 😠 ) Tak jsem mu to kategoricky zatrhla 😀 No ale nevím, zda jsem něco od něj nechytla, cítím se všelijak, taková malátná, snad tomu v zárodku zatnu tipec. Jinak jsem dopo byla v MUMu na přednášce o látkovkách. Tedy bylo to spíš takové seznámení s různými druhy. Rozhodně se teď necítím, že bych měla přehled, ale takovou hrubou představu o možnostech a mám nad čím přemýšlet 😕

endlessblue
15. říj 2009

Šupito na první stranu 😉

Jinak si musím postěžovat.... venku fujavice, za celý den nepřestalo chumelit... no a teplárna má poruchu a doma máme kosu jak v mrazáku 😠

rintintyna
15. říj 2009

Endy, tak se přestěhujte k nám, mi tu máme nechutně přetopíno. Ani jedno topení tu nemá volume kolečko a kleštěma se s tím nedá hnout. Příští týden příjde majitel pro nájem, tak budeme chtít, aby to nějak řešil, bo manžel už z toho nachladl a já su taky taková malátná. Když ale otevřu okno, tak to mám tak na angínu 😠

kremrolka01
15. říj 2009

my byli venku 2 hodiny, malej spal jak zabitej celou dobu, já vymrzlá, zasněžená celá 😀
endy no teď jsem koukala ve zprávách na 1 na Jablonec, no pěkně se vám to tam sype, až 40 cm napadlo 😕
val filípek už je kus chlapa a jakej má hároš, no a krásně ukazuje 😵 teď začínají mít to období kdy rozumí, na Kubovi už je to taky vidět že rozumí co mu říkám, myslim ty jednoduchý příkazy a tak 🙂
taky se musim pochlubit, dneska Jakoubek začal dělat paci paci pacičky když mu řeknu 🙂 dává pusinky to už delší dobu, ještě to papa nám moc nejde, z toho je takovej zmatenej 😀