Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
15. říj 2009

zdravíme u nás jen poletuje a neudrží se to jen na trávě a na střechách za to o 10km dál u našich ve Svobodě jsou závěje mají tam prý 20 čísel a už od hrnovali sníh no pane ju a příští týden se tam chystám s malým na dovču tak doufám že to ještě roztaje 😉 jinak je to nářes od 13 října to ještě není ani půlka a už zima ho hoho no hlavně aby bylo na vánoce když už teď padá pak většinou není a je to diuný beze sněhu 🙄

manža montuje s mým taťkou postel v ložnici a babi moje mamka šla naproti do krámu Miška právě usnul zase jako včera na pelíšku pod dekou .....bych vám ho vyfotila ale to bych ho proudila 😵 😵 😵 ale je jako pejsánek mimískovej k seřrání 😵 😵 😵

jitousek
15. říj 2009

my děláme jenom papa a jsem s toho nadšená stejnak hrozně moc koukám že máme co dohánět 😎

a jinak ve cvíču nám paní co to vede říkala jestli budeme mít zájem jako že máme 😀 zájem všichni co tam jsme ukáže znakování s mimískama ona to dělá se svojí holčičkou a je to něco užasného když nám to ukazovala jak to dítě je schopné se s maminkou dorozumět 😉

jitousek
15. říj 2009

Jablonec je zasypanej sněhem pak člověk když tam jede na jaře a včude je vedro tak se všichni divěj že jsme se v dubnu ve 20 stupních klozali na ledu v lese 😀 😀 😀 😀 😀 když už te´d tam mají závěje to je polární kruh v čechách 😎

endlessblue
15. říj 2009

Jéje.. tak zprávy jsem prošvihla ale v 7h kouknu... děs běs fakt.. 😖

Juli toho taky moc neumí. Jen se plazí, na kolínkách péruje a občas se kousek posune po kolenou. Umí teda papa - to už asi 2 týdny a říká tata, vava, baba..to je asi všechno. Rozumí mi, když řeknu hami hami.. to začne mlaskat. Teď jí učím... "jak je veliká Julinka.... tááákhle veliká"... uvidíme, kdy se to naučí.

endlessblue
15. říj 2009

Holky, poraďte, kterou barvičku fusaku mám Juli koupit????? Chci ho dneska objednat.. ať to mám z krku.... manža se mnou v tomhle nespolupracuje, je mu to ouplně buřt!!!! http://www.babymax.cz/emitex-zimni-fusak-emitex...

pismenko
15. říj 2009

ahojte 🙂 🙂

jsem pro variantu černá-bordó - je to pěkné i pro případného brášku 😎 😎

valentynka
15. říj 2009

a jaký máš veru barvu kočáru ??

kremrolka01
15. říj 2009

myslim že Verča má béžovej, mně se líbí béžová plus sv. žlutá, ale těžko říct, já bych černej asi nechtěla, mám tm. modrej kočár a každej flusanec je na tom vidět 😀

endlessblue
15. říj 2009

černo krémovej kočár

endlessblue
15. říj 2009

Haha, holky jinak ten černo-bordó, béžová a sv. žlutá a černá a limetka jsou moji favoriti.. docela jste se trefily

pismenko
15. říj 2009

já bych žlutej nechtěla, půjde na tom kde co vidět 😝 ,i když na té bordó taky mnooo 😅 😅 no ale názor neměním 😎 😎

pismenko
15. říj 2009

jdu na Ordinaci 🙂

endlessblue
15. říj 2009

Jééé Ordinace.... přoč jsem se na něco takovýho nezačala dívat????? Aspoň bych měla večer program 😀

Jooo, jinak zítra jdu prvně na spinning.... asi tam dostanu infarkt. 😀

kremrolka01
15. říj 2009

no já jdu k ordinaci žehlit, mám tady toho kopec a zítra jedem do Prahy, tak ať mám co s sebou

tanuki
15. říj 2009

holky, jak vlastěn dopadla Beruška na kontrole???!??? jsem mimo, zítra mám zkoušku a jsem úplně mimo 😀

valentynka
15. říj 2009

no Veru, já bych teda asi šla dotoho béžovo žlutého, to může být i pro kluka, pokud to chceš brát takto,aby se to ještě schovalo pro další mimi nebo případně celé béžové, prostě neutrál noo.

jinak všechny barvy jsou super 🙂

veru, já taky ordinaci nežeru, já na to nezačala koukat a ani mě to nechytlo ☹

Tanu, Beruška má u malého beruščátka potvrzené srdíčko !! a další kontrolu má až 3.11.

je ted u ségry a proto ted nepíše

tak at zkouška dopadne na 1 !!!

valentynka
15. říj 2009

endy, spinning joo? si říkám,že začnu zase v zimě chodit, že už to bude s Filípkem na hlídání lepší, už není tolik toho koja jak jsou ty příkrmy, takže bude bábi hlídat 🙂

tanuki
15. říj 2009

jé, tak to je úžasné 😵 tak moc bych si přála, aby bylo vše v pořádku 😵 😵 😵

kacena00
15. říj 2009

juuuuuuuuu spining závist, beldá závist, kurnik, v pakově už není a dobu tam býval, chci spining, chci se vyprasit, chci se pořádně vyprasit, chjo chjooooooooooo

sem měla v plánu běhat, ale teď je tu sněhu aspoň 20 cm a já nachcípaná, chjooooo, chci chci chci se pořádně unavit, vosprchnout a bejt spokejná jak blázen

já nevim teda s tím fusakem mám teď taky červika, jestli koupit nebo si vystačím s tím co mám...cos vydražila val? jestli můžu vědět?

jináč u nás se řeklo na tý dovče mama a včera si posteskl před odsáváním mama - tanu jak si mi jednou psala, mama volá jen když je nejhůř nebo je mu ouvej, dnes začal řikat tatatata a má z toho prču, když přišel michal, tak sem mu to vyprávěla on nic jen se na michala dost uculoval a neřek to jako by se styděl, sotva michal odešel už zase špital tatatata, to bylo dost vtipný, jiank umí to ham a delší dobu dělá malá, pak dává takový ty mimi otevřený pusy, to je dost reörzotmily, jenže musí mít náladu, nejradši je dává sobě na zrcadlo a teď dělá papa - musim mu tou rukou teda plácat, ale krásně ji rozevčře a na toho kdo mu dělá papa se nádherně směje a má děsnou radost že to ten druhej taky dělá 😀

jo a minulej tejden se rozplazil směrem vpřed 😀 sem se musela pochlubit, páč z něj mám děsnou radost, teď se zase nastartoval a dělá děsný pokroky 😵 😵 😵 😵

kacena00
15. říj 2009

veru v kombinaci černé se mi líbí - limetka, oranžová a bordo 😉

valentynka
16. říj 2009

jééjda holky nazdááárek, já jsme po sto letech první 🙂

přeji hezký pátek, i když počásko stále hnus fujtajblovej ☹

endlessblue
16. říj 2009

Taky zdravííím z vymrzlého Jablonce

Včera na chvilku zatopili.. a teď už od rána opět ani ťuk, ani teplá voda neteče 😠

Nakonec jsem včera objednala tuhle variantu http://www.materskysvet.net/index.php?page=deta... . Náš kočárek je celkem tmavej, tak se to hezky rozveselí. Myslím, že dokud malá nebude chodit, tak se to ani neušpiní.

Jinak holky, mám dotázek. Jak s botičkama? Já boty na ven zatím neřeším. Malá bude chodit až někdy v lednu a to asi venku nepůjde, páč v kombinéze a ve sněhu by to coby "začátečník" nezvládala. Ani na doma nemám zatím bačkůrky, páč se jen plazí, nebo leze (trošinku) po čtyřech. Tak nevím. Všimla jsem si, že třeba Dorotka má už v tom chodítku na sobě bačkorky. Chodítko nám ale doktorka silně nedoporučila.. tak ho ani pořizovat nebudu

valentynka
16. říj 2009

veru, tuhle barvu jsem měla namysli 🙂 a je pravda, že se ti ted neušpiní.
já mám tmavě modrej, ten už se mi bude špinit 🙂

my chodítko taky veru nemáme, ani by se tady s tím nemohl pohybovat, je tu málo místa,takže zbytečné.

my jsme koupili botičky,když začal chodit za ruce a letní botičky capáčky mu byly malý. l
koupili jsme zdravotní, musí být na tom začátku chození ty vysoké,aby mu držely kotník a vždy se kupuje o číslo větší, musí mít 1cm volného místa, takže my jsme brali o 2cm větší,aby to vydrželo chvíli.

ted chci taky koupit už na doma bačkůrky, protože se všude staví, kde se může chytit a aby mu neklouzali nožičky. zatím mu dávám na punčochy protuskuzový ponožky.

ale asi bych veru koupila Juli aspon bačkůrky, protože doma chodit budete, když venku se nebude moci.
bych jí do fusaku koupila teplé capáčky a je to.

já už budu muset koupit taky teplý botky,ale zatím to ještě vydrží chvilku

endlessblue
16. říj 2009

Tak jooo, koupím na doma bačkorky..... takže o 1 cm větší, jo???.. a na ven koupím nějaký teplý capáky...do fusaku. Ségra má dceru prosincovou, a taky říkala, že tu druhou zimu ještě venku nechodili. 😉

kacena00
16. říj 2009

čau!!!tak u nás se furt jede a špitá a občas vyhejkne tatatatata mě aspoň těší, že to ten smrádek neřekne před tatou, když už mama zavolal jen třikrát - včera sem zapomněla, že nějak asi 3 dny po té dovče taky volal jednou mama

jinak mě je už z toho sněhu ouzko se musim přiznat, na zahradě sme nic nestihli, na stromech listí, takže ten sníh se dost drží, ještě aby tak popraskali větve...chjo

endlessblue
16. říj 2009

Baruš kliiiid....tady taky pořád chumelí a chumelí... ale zahrádku už nemáme...to je fakt

endlessblue
16. říj 2009

cyrdík je teda šikulka...

Juli teda jede tatatatata 24h denně... pořád... mama už jsem dlouho neslyšela 😠

kacena00
16. říj 2009

sou to potvory!!! 😀

kremrolka01
16. říj 2009

no my zase baba 😀

kremrolka01
16. říj 2009

on si to b úplně vychutnává a plive u toho 😀