Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
16. říj 2009

tak u nás už se začná sníh držet fest na listech stromů a na trávě a všude padaj pěkný kocouři 😖 no do rána máme vánoce hadr 😒 jen aby byl na ty svátky jak to znám bude jaro ☹

endlessblue
16. říj 2009

Tak teplárna prý začne pomalu pouštět teplo.. já se tu celej den vztekám. Člověk má dítě s rýmou, potřebuju to doléčit a doma kosa jak v pr. .... prý začnou pouštět nejdřív do domovů důchodů. Hmmm.....chudáci děti v dětských domovech nebo nemocnici 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jitousek
16. říj 2009

😠 tom teda endy 😠 😠 😠 😠

endlessblue
16. říj 2009

Holky nechcete vydražit pro své miláčky chlapečky 😉 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4114997

jitousek
16. říj 2009

super auťák ale náš Míša se bojí i našeho blbého nafukovacího velkého balonu ......nevím co ho to popadlo ale má zněj najednou strach takže u nás by to byla hop nebo trop investice na to teda prdím ale dobrej Tip endy 😎

christla
16. říj 2009

Tak se jdu s vámi pro dnešekrozloučit.Vykoupala jsem a nakrmila jsem Kájinku a teď čekám až usne.Ségra mě vytáhla na víno dovinárny,tak jdeme a jde ještě bývalá kolegyně z práce. Holky, já si připadám jako krkavčí matka, když tady Káju takhle nechávám. ☹ Vím sice, že jí mamka bude střežit, ale je to poprvé, co jí nechávám takhle večer.....
No, budu jak na trní, ale musíme si zvykat obě.

Tak se mějte, zítra se ozvu.

Pa pa.

jitousek
16. říj 2009

hezky si to užij chris taky bych šla ale bohužel ☹ u nás nemáme hlídání víno si můžu dát tak akorád s flašky doma a tuhle jsem si otevřela večer a bylo 😉

když jsme u toho docela mě to teda štve musím si postěžovat 🙄 to hlídání já jsem chtěla chodit na kroužek v pátek večer výtvarka pro dospělé malování keramika a tak no jenže nemůžu jelikoš manža by sice mohl hlídat jenže je to až do listopadu a má taky směny a zrovna 3pátky to vycházelo na noční ☹ chtěl jsem aby hlídala tchýně jenže bohužel nejsem přesvědčená jí míšu svěřit na 2.5h prostě by to nezvládla což je smutný ☹

jitousek
16. říj 2009

ještě jsem zapoměla podotknout že je to večer což by znamenalo ho omejt udělat kaši a uspat no tak že tak ☹

kacena00
16. říj 2009

ahoooooj, tak si užij chris pokec, to je supr, vyvětráš si hlavu, přijdeš na jiný myšlenky, pokecáš s bezdětnejma 😀

jináč dík veru za odkaz, je to sice hezký, ale por nás k prdu s ohledem na místo 😀

jitu to je blbý, já teda bych tchyni nesvěřila koupání, večeři uspání, ale po tom uspání už sme si vyrazili - bylo to ten minulej tejden, jak sme se s tatynkem vrátili v 5, ale trnula sem aby usnul, ona je na něj moc hrrrr, a on dycky na ni jen vykuleně zírá a neusmívá se na ni, na tchána jo a ten jí i řikal, že je na něj moc hrrr, jenže ona je prostě taková, takže z toho taky potom nemám dobrej pocit..

valentynka
16. říj 2009

jitu, já kupovala přes aukci kombinézu vel. 86 a i s poštovným vyšla na 190,- a vůbec není poznat,že je nošená.
paní teda psala,že jí syn měl na sobě asi 3x a jde to vidět.
ovšem mohla jsme vzít klidně 92, ještě tam kus má volný, tak snad neporoste jak z vody 🙂

u nás boty zdravotní stály 450,-, jiank přímo v prodejně těch bačkůrek a botiček jsou boty kolem 800-1200 a to jsme teda nechtěla tolikdávat, bo je to opravdu na pár měsíců

valentynka
16. říj 2009

Baruš, super videjko 🙂 je to šikulka 🙂

a ještě i to, jak mlo stačí k dětské radosti, jak se tam řechtá jako řechtačka 🙂

valentynka
16. říj 2009

chris, nejsi krkavčí matak, vždyt už je Kája velká.
něco jiného by bylo,kdyby byla šestinedělak.
snad jsi si pokec užila a vyvětrala hlavu 🙂

my byli odpo u ségry na kafíčko, pak nakoupit a byl večer.

Jitu, tak to je teda pech ☹ tak snad bude nějaký další kroužek nee?

endy, super odkázek 🙂
my taky málo místa ☹

jsem dneska koupial v hypošce Filípkov takovou kostku,co se do ní vkládají ty kostičky-různé tvary a jen za 109,-, zatím ji přichází na chť 🙂 tak snad si jí oblíbí

zirafik
17. říj 2009

ahoja! První ????? 😕 😕 😕

Tak u mne neštovice na ústupu (už mám stroupky) a malá zatím zdravá... ťuk, ťuk 😉

Holky, volala jsem do lékárny kvůli probio kapkám a mají je za 650 😝 😝 ... to je nehoráznost 😠 . Nicméně malá má už nějakou dobu vodnatou, zeleno-hnědou stolici, takže si myslím, že by potřebovala osídlit střev.sliznici těma správnýma bakteriema 😒 . Z netu to brát nechci (mají je cca za 350), neb ty kapky mají být v lednici, jinak ty bakterie vychcípou 🙄 🙄

christla
17. říj 2009

Ahojky!
Tak včera to bylo super, domů jsme dorazily před jedenáctou. No ale dneska mi je blbě, asi na mě něco leze.

Pavlí, když si objednáš ty kapky přes net, doručuje to PPL v nějakém speciálním obalu, který udržuje tu správnou teplotu právě proto, aby ty bakterie nevymřely.....
Aspoň že ty neštovice ustupují!!!

pismenko
17. říj 2009

Ahojte holky 🙂

Chris, pěkné foto v profilu a je fajn, že jsi si mejdlo užila 🙂 🙂

Pavli,já bych to tak nehrotila, myslím tím tu stolici.Dora kadila jednu dobu podobně a zeleou stolici měla taky dost často a trvalo to nějákou dobu, než se to spravilo.Ale záleží na tobě 😉

jdu mrknout na C video, fotky už jsem viděla a je rozkešnej 😵 😵 😵

pismenko
17. říj 2009

a mluvka 😀

zirafik
17. říj 2009

Chris, tak to je bezva, že sis večr užila 😉 . Vidíš ti mmne nenapadlo, že to pošlou spec.balený ... nicméně manža už mi je přinesl 😒 ... za 655 😝 😝

Markét, já bych to nehrotilla, ale už to má několik týdnů 😒 ... je to taková vodnatá zelenohnědá trošku i zapachající stolice 😒 ... A co jak jde v práci, soužko učitelko 😀 ?

pismenko
17. říj 2009

V práci dobrý, v pátek mi přišla první výplata 😀 😀 😀

Tak se zkus zeptat u doktorky, co s tím ...třeba trochu rýžové kaše ?? nebo mrkve ?? 😕 😕

zirafik
17. říj 2009

možná tu štávu z mrkve bych mohla zkusit 😕 .

podle toho vychechtání tipuju, že byla výplata hodně dobrá 😅 ...

kde jsou další pážata 😕 😕 😕 ??

kremrolka01
17. říj 2009

čau holky, zdarvím od našich
Cyrilek je boží a ty zubáky jaký už má 😀
u nás ještě nic 😕
Pavlí tak to je super že už ustupujou, kéž by to malá nechytila 😉
a jináč přejeme všechno nej Julince a Dorotce k 9ti měsíčninám 🙂

kremrolka01
17. říj 2009

Veru no máte tam pěkný Vánoce 😀

kremrolka01
17. říj 2009

za okny

pismenko
17. říj 2009

Děkujeme Kramrolko 🙂

zirafik
17. říj 2009

jééééé, já prokaučovala 9 měsíčniny 😕 .... tak Dorotce a Julince vše NEJ 😵 😵 a zítra Lukáškovi k svátku jakbysmet 😉

rintintyna
17. říj 2009

čau kočenky, tak jak to jde? Hlásím první hodnotnější kup. Byly jsme dnes v MUMu na burze dětských potřeb se skálopevným předsevzetím, že se jdeme pouze podívat, zorientovat, pokochat. Ha, ha, ha, nakonec jsme odcházeli domů s autosedačkou a do ní zvlášť dokoupili takový lehce zateplený fusak 😵 Nesli jsme si jí domu pyšně, jak kdybychom už v ní měli dítě 😀 manžel sice pak na aukru našel, že se dá sehnat i levněji, ale co už, byla za 1.200,- Kč, pěkně zachovalá (Romer) má stříšku, líbí se mi zabezpečení hlavičky a lehká nastavitelnost výše pásů 😵 zítra vyfotím a dám do alba 😉

christla
17. říj 2009

Ahojky, tak my zůstaly u našich až do zítra. manžel jde zítra do práce, takže by s námi stejně nebyl. Mě je dneska divně, teď mě rozbolel žaludek jako blázen. 😝

Pavlí, na ten průjem bych zkusila taky tu mrkvovou šťávu nebo vývar z rýže. My to už máme ozkoušené....

Rinti, tak super kup. 😉

zirafik
17. říj 2009

tak naše dítě se konečně samo přetočilo na bříško 😝

Chris, tak si aspon odpočineš 😉

Manža mě volá na asistenci ke koupání... tak letím.... 😝

rintintyna
17. říj 2009

hmm Chris, a nemáš ten žaludek nějak celkově oslabený 😕 v takovém případě by víno neudělalo moc dobře 😔

christla
17. říj 2009

Rinty ne, mamka dělala nakládané kotletky s česnekem a já si jí dala asi v šest večer a to bylo asi dlouho, měla jsem si jí dát dřív..... 😝

christla
17. říj 2009

Pavlí, tak Týnka se sama přetáčí, jo? To my nic, fakt už z toho začínám mít nerva, protože jako na to, že jí za týden bude už půlroku,se zatím moc nevytáhla. Přetáčí se tak maximálně na boky a to je všechno. 😔 Až příští týden příjdeme na rehabilitaci, asi se nebude sestra stačit divit, co (ne)předvádí.......