Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
6. bře 2009

Jo a ještě jsem zapomněla napsat,že ten přispěvek 3000.- na očkování je jednou za život,to jsou zmetci,já myslela jak na tom budu u téhle pojištovny dobře.Všeobecná přispívá každý rok,ne?

zirafik
6. bře 2009

Chris, to mě se pak o sexu i zdá... a to je pak na budku... a u chlapů to je ještě horší, když jim to leze na mozek 😅

Tak jsem přemýšlela taky o tom veletrhu, ale co říkáš, tak asi není o co stát 😒

Hele holky, asi jsem vám neříkala, o tom jak byl manža doma s tou střevní chřipkou.... tak jsem mu říkala, ať hlavně hodně pije, nejlíp neslazený čaj...... tak pil.... můj kontryhel 😀 😀 ... jsem včera zjistila...ležel otevřený na kuch.lince... tak se rozčiloval, ať si ho prý červeně voznačim... když jsem mu řekla na co jsem ho pila 😀

zajdla
6. bře 2009

Ahojky pěkné ráno.I když u nás leje jak z konve.Ale naše malá byla nadšená.Mohla mít pláštěnku a hlavně deštník.

Já jsem slyšela,že se má jít po sexu vyčůrat.Že se tak vyplavy bakterie a pod.A já teď zobu pořád sušené bbrusinky a jsem v pohodě.

JInak díky za pochvalu naší lyžařky. 😀

Pavli tak hlavně,že mu ten kontryhel chutnal. 😀

Tevi mě připadají skoro všechny úřednice na úřadech a různých pojišťovnách nepříjemné.Ale určitě jsou i výjinky.

tevina
6. bře 2009

Žiraf to je dobrý s tim čajem 😀

christla
6. bře 2009

Pavlí, mě se o sexu taky zdá, ale nelze jinak. Já chci dojít k porodu pokud možno už v pohodě..... snad to nezakřiknu.

Od veletrhu nechci samozřejmě nikoho zrazovat, ale mě to přišlo jako ztráta času a peněz.
Tak manžel ti pil kontryhel, jo? 😀 No hlavně když mu chutnal. 😀 😀

pismenko
6. bře 2009

Pavli 😀 😀 😀

zajdla
6. bře 2009

Holky mě ještě pořád nepřišla nemocenská za leden.To je sranda co? ☹ 😠

pismenko
6. bře 2009

Za leden?? to není moc vtipné 😠 😠 😠 😠 Kdo Ti to vyplácí?? Socka?

zajdla
6. bře 2009

JJ socka.Pořád čekám,volala jsem na mzdovku.Mají prý 30 dní na vyřízení,tak mám ještě počkat.Jsem zvědavá,kdy mi přijde za únor.

zajdla
6. bře 2009

Oni mají na všechno čas.Ale když jim máš dát peníze ty,tak to musíš hned. 😠

pismenko
6. bře 2009

No to je fakt 😠

kremrolka01
6. bře 2009

ahojky
tak mi noc opět parádní 19:30-2:00-7:30
já se vzbudila už v jednu jak mě bolely prsa a teklo mi z nich mlíko, ale bylo mi líto ho budit, tak jsem pak do těch dvou v polospánku čekala kdy se vzbudí

mně zas ze socky poslali, že jim mám poslat kopii rodnýho listu dítěte jinak mi přestanou vyplácet mateřskou, což jsem taky netušila 😠

kremrolka01
6. bře 2009

zajdi to je krásný video, malá je šikulka 🙂
já prý stála na lyžičkách už když mi byly dva, už se taky moc těším až budem s malým jezdit na hory 🙂

kremrolka01
6. bře 2009

jé Barča je tu 🙂
Cyrďa je kouzelnej 😵 😵 😵
ta fotka jak se kouká na tu jmenovku je boží 😀

kacena00
6. bře 2009

ahoj holky moje, taťka je doma, dělá oběd a já sem konečně stáhla fotky, časem přidám i popis porodu, ale to zase v kole číslo dva!

Péťo jak ta horečka u malýho?

kremrolka01
6. bře 2009

Baru dobrý
byl asi nějak nárazově přehřátej
už je to v pohodě 🙂

kremrolka01
6. bře 2009

to je broučínek, celá maminka 😉 🙂

kacena00
6. bře 2009

tak to sem moc ráda, hlavně že to nebylo nic vážnýho, stále vychytáváme mouchy 🙂

holky asi před třema dněma nebo kdovíkdy sem si všimla, že už ste řešily sex po porodu no tak to teda nevěřím, že ještě někdy budu řešit...apropo, koukla sem se na to svý vyšívání 😖 😖 😖 už tam čučet nebudu!

holky jaký sou novinky prosím?

kacena00
6. bře 2009

tyjo Péťo, tak to si třetí kdo to říká, nám nepřijde nikomu podobnej, jen ten můj nos, a řekla to už doktorka, že prej i tu bradu, postavení očí, pak kamarádka a teď ty, no jestli bude ještě po mě cáklej, tak potěš 😀

kremrolka01
6. bře 2009

já se taky lekla, ale ono se to zahojí neboj 😉
nastřihli tě hodně?

hele a z toho dudlíku si nic nedělej, Kuba začal taky celkem brzo asi ve 2-3 týdnech a navíc dudlá jen takovej kulatej gumovej (růžovej 😀) z porodnice
tuhle jsem ho viděla prodávat ve Sparu za 25 kaček a je tam psáno 6-18 měsíců tak doufám že mu to nezdeformuje tlaminu 😖
no včera jsem mu koupila menší tvarovanej gumovej (ty silikonový fluše ven) tak uvidíme co na něj řekne až ho vyvařim 😝

kacena00
6. bře 2009

já sem nakonec sehnala ten pryžovej nuk, tak se ještě poohlídnu po tom, jako opruz je, že když mu vypadne a ještě neusnul natvrdo, tak se sápe, ale lepší než dvě hodiny při kolice řičet a hledat prso, když mu ho dát nemůžu a taky se občas stane, že má povídavou v noci a to kdybych ho měla chovat do dalšího jídla tak asi upadnu, a ten dudl ho zklidní tak jakýpak copak!

Cyrda má moc malou hubku a tenhle nuk tvarovanej z gumy mu vyhovuje,t ak uvidíš, asi je fakt lepší dodržet ty předepsaný měsíce, tak držím palce ať nefluše 😀

kacena00
6. bře 2009

jo a ten nástřih s 2,5 kilovým dítětem je uplně klasickej, ani malej, ani velkej, ale nejdůležitější je, že malej je dobrej, fakt sem se bála, byly to samý šoky a na nějakej přirozenej porod sem se fakt mohla už potom ke konci vyfláknout!! 😎 🙂

kremrolka01
6. bře 2009

tak novinky co mě napadaj
žirafík už je doma z nemocnice
zajda už cítí první šťouchanečky
rinti bojuje se štítnou žlázou tak mají snažikování přerušený
Markét zbořila na autě zrcátko a vzali jí bonus 😝

kremrolka01
6. bře 2009

to víš hlavně že to máme za sebou 😉

kacena00
6. bře 2009

ale to zbořila už před porodem - tak že by to odskákolo to druhý?? 🙂 market neboj, bonus vem čert hlavně že si v pohodě!

Péťo tak já mažu, zase se tady sejdem a pak se budu těšit na lepší počáskio a setkání ve čtyřech 😉

kremrolka01
6. bře 2009

to já taky se budu těšit pa 🙂

pismenko
6. bře 2009

No tak to jsem zase prošvihla, aovšem kojo je kojo 😝 😝 😝 jdu vylifrovat křiklounka do kočárku 😵 😵

pismenko
6. bře 2009

Každopádně malej Cyrda je kouzelnej, hlavně foto panebože 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
6. bře 2009

http://www.elavi-cz.com/info.php?pn=souprava-do...

to by se hodilo malému žirafátku 😵 😵 😵

katalines
6. bře 2009

Ahoooj holky,

Baru, Cyrda je krásnej 😵 😵 😵