Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
22. říj 2009

Manža vaří večeři.Restované játra umí je výborně. 😀 😵 😵 😵

Pavli tak snad se to brzo urovná. 😉

rintintyna
22. říj 2009

kočky díky moc za info, já ho chci určitě pořídit, hlavně na to spaní, jak Jituš, hodně kámošek ho tak použilo. Kouknu na bazárky nebo zkusím nějakou kámošku. Víc jak 300,- do něj dát nechci 😉 Pavli, neboj bude následovat udobřování a na to je blížící se víkend, jak dělanej 😉
Já budu mít naopak o víkendu hlučnou domácnost. Byli jsme domluveni, že přijede návštěva buď v sestavě máma, sestra a synovec, nebo sestra, synovec a jeho kamarád. Včera zvítězila varianta č.1, máma kvůli toho odřekla náhradní program (kamarád měl být údajně nemocen) a teď volala švíca, že kamarád je zdráv a synovec za něj oroduje, takže tu nakonec budou všichni 4. Nooo je to jen na jednu noc a člověk si řekně 3 nebo 4 vem to čert. Jenže jak su teď taková přecitlivělá, tak to beru asi až moc vážně, jako aby se všem vyšlo vstříc, naplnila se dětská očekávání, stihlo se pokecat atd. Noooo tak jsem tady po dlouhé době vyblinkala svoje pocity 😀

kremrolka01
22. říj 2009

ach jo, tak dneska spát asi nebudem, malýho mi vzbudil telefon po tom co spal asi 20 minut, tak to se akorát tak vyspal že to mám teď na 2 hodiny 😠 nechám ho tam chvíli vyřvat snad se trochu unaví

kremrolka01
22. říj 2009

Týnko já teda taky kójo polštář využila na 200%, od půlky těhu jsem bez něj nespala a pak i kojila půl roku, ještě teď ho občas využiju, pak jako zábranu proti překulení, pro mě teda super nepostradatelná věc, mám starší terabag s náhradní nápní a s dvěma povlakama z MMB asi za 400 stovky

valentynka
22. říj 2009

zajdi, Filípek na tom stole má např. ty masážní kartáčky, pak 4kelímky od lipánků, hrozěn si s niam vyhraje, bo je zandavá do sebe a zse rozdělává, pak tři figurky z konder vajíčka po neteři 🙂 a ještě nějakýlahvičky a takový blbiny 🙂
pak vidí na stoel ovladač a chce ho samozřejmě, nebo napít ze skleničky,si vždycky tím prstíčkem ukáže co by chtěl 🙂
¨
Rinty a bude ještě s přecitlivělostí hodně takových dní 🙂

no já jsme s kojo polštářem zkoušela spát jendou a vadilo mi,že to šustí, takže další noc už byl zase ve skříni

kacena00
22. říj 2009

hojda kočanské!!!!

no tak zajdi malá začíná kravit u jídla brzy...mě to připomínánaše krmení - už mě sejří i u lahve - doteď sem ho krmila v náručí, teď už na to nemám, jde do křesla a čumí na hrající věž nebo telku, protože já už toho mám fakt dost, ale koukám, že furt ještě dobrý, že u kremrolků teda mnohem větší "legrace" 😀 😀

ad kojopolštář- rozhodně sem se bez něj při kojení obešla ale to jen prtoo, že máme debilní křeslo s opěrkama a žádnej obývák tudíž žádnej gauč a s tím kojopolštářem sem se na křeslo nevešla, na posteli se zase celej rozpilzl
měla sem s kuličkama- novej, využila sem ho maximálně při spaní od 20 tt nebo tak nějak, protože mě pekelně bolela záda a kyčle, na to byl super, ovšem teď bych spíš pořídila molitanovej, ten sem zkoušela u kámošky a sednul mi mnohem líp, prostě sem měla problém při kojení ten polštář vytvarovat tak aby mi tam c. moc nezapadl a nebo aby tam moc netrčel- to bylo na psoteli a musela sem k tomu z výše uvedených důvodů použít ještě polštář normální..

takže nevim, na kojení by asi taky byl supr ale já bych raději ten molitanovej - apropo...už ste doplňovaly ty zelektrizovaný kuličky??? to bylo pejklo... to teda byly stopro vyhozený prachy, první pytel mi došel už roztrhnutej - uklízela sem to asi hodinu, furt se někde objevovaly zelektrizovaný kuličky - asi tak bambilion 😀 😀 😀

a když sem to doplňovala z toho igeliťáku ve kt. to přišlo? tak to z něj nešlo přesypat do toho polštáře, protože ty kuličky byly prostě zelektirzovaný a sypaly se všude možně ne jen tam kde měli..no děs běs, varianta molitan je prostě dle mýho lepčejší, já ten hajzlik budu taky prodávat an MMB

kacena00
22. říj 2009

nové fotos kdo by chtěkl juknout https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

rintintyna
22. říj 2009

😀 😀 😀 jé baru asi to nebyla moc velká švanda, ale musela jsem se nad tím bambilionem zelektrizovaných kuliček chechtat 😀

kacena00
22. říj 2009

no můžeš si psát za uši, že sem byla trochu vytočená 😀

kacena00
22. říj 2009

jinak dnes sem se málem počurkala smíchy, když meju nádobí, maldej pán sedí v křesle, hučí jako dycky, otočím se abych na něj udělala nějakej obličej a co to nevidí oko mé?? 😀

valentynka
22. říj 2009

Baruš, ten Cyrdík je rozkošnéééj 🙂 a jak jezky dělá Jogína, to Filípek taky dělal s oblibou 🙂

já nedoplňovala, bo jsem si ho v těhu šetřila, že bude na kojo a ono stejnak hovňous ☹ taky bych pořídila ten molitanovej, taky jsme měla problém tam filípka usadit na to kojo

kremrolka01
22. říj 2009

tak nám usazování nedělalo problémy a ještě mu hezky šuštěl do ouška 😀
kuličky jsem teda nedoplňovala, ale asi tak učinim když vidim jaká to byla legrace 😀 😀 😀

kremrolka01
22. říj 2009

Cyrilek dělá teda taky dobrý kousky 😀

kremrolka01
22. říj 2009

dítě konečně spí, po hodinovým řevu, musela jsem si ho vzít k sobě do postele, ještě asi 10 minut vzlykal chudáček 😔

jitousek
23. říj 2009

dobré ráno koukám že jsem prvnííí 😉

jitousek
23. říj 2009

chtěla jsem Vás jen pozdravit a oznámit že odjíždím na týden k rodičům tak že se tu nebudu vyskytovat kdyby náhodou byla po mě sháňka jedu se rekreovat a zároveň makat na věncích a na květináčích na dušičky 😎

jitousek
23. říj 2009

tak že se to mějte krásně a za týden pá pá musím balit vařit tak že nemám čas na koníkování 😉

endlessblue
23. říj 2009

Brý ránko...druhááá 😉

Jitu pááápááá... užij si to 🙂

endlessblue
23. říj 2009

"ještě spí a spí a spííí... zámek šípkovýýýý............."

rintintyna
23. říj 2009

dobré ráno.....třetí 😕 teda, jestli se to ještě vůbec počítá 😀 tak mám dnes hoooodně co k činění a tak jsem naznala, že nejlepší bude začít tím, že si sednu ke koňovi 😀 😀 😀 ráno jsem si udělala vanilkovou koupel, potom jsem se natírala a masírovala a teď koníkuju, bo mám stejně mokrou hlavu 😨 Ale pak už fakt musím začít 😕
Baru Cyrda je prostě kouzelnej eskamotér 😀 Jituš, hmmmm 😵 rukodělné práce, neznám lepší relax. Uvažuju nad půldenním kurzem malování na hedvábí. Manžel trochu kroutil očima nad cenou. No ale vzhledem k tomu, že matroš dostaneme na místě a hedvábí není zrovna levná položka... 😕

endlessblue
23. říj 2009

HOlky, ještě se musím pochlubit.. naše mladá si začíná u nábytku i stoupat.. končí to vždycky řevem, páč neví co dál. ... ale stejnak jsou to teď oooobr pokroky 😀

valentynka
23. říj 2009

ahoj holky,
my ted vyrážíme na polední kávičku s holkama z koníka. filíepk ted prostě neusnul a tak jedem u žted a vyspí se v kočárku.
jiank noc na pytlačku.
kojo v 1,30 kdy jsme šla spát-bo jsem čekala na manžu, další kojo ve 3,15 a od té doby nemohl zabrat, pak chtěl blnout, takže takhel to bylo až do 4,30, a ráno v 7 opět probuzenej a do ted nespí, raubíř jeden

rinty, hezký začátek dne 🙂

beruskaveruska
23. říj 2009

čus bus zase půlka druhé stránky noc co to jéééééééééééééé 😀 😀 😀

já jdu ohřát oběd MM jde za chvilku do rachoty a kámoška jde na kávu tak zatím pa 🙂

zajdla
23. říj 2009

Holky vy se máte na kafíčko.Hned bych šla taky.Ale manža je doma,tak si uděláme kafíčko doma.Ale zákuseček k tomu není .Ach jo. ☹

beruskaveruska
23. říj 2009

teda 3 strana to je dneska den 😠 . jedu s našima nakoupit a pak na drby ke známé tak pa

zajdla
23. říj 2009

Beru jj fláká se to tady. 😀

zajdla
23. říj 2009

Co to,co to??????????????????,,Jde jste kdo???????????????????????????

rintintyna
23. říj 2009

dobrý večer, se hlásím jako večerníček, ha ha, dnes jsou asi erupce na slunci, bo i jiné diskuze dnes spaly. Nooo, ale stačiy jsme i tak dohoukat s pražskýma březnovkama na úterek srazík. Zatím jdeme ve třech, ale zkusím písnout možná ještě jedný holčině. joooooo a ten můj víkendový příběh, dopadl tak, že poté co jsem povlékla 4 další peřiny, psala švíca, že ten synovcův kámoš nedojede, že musí dohánět věci do školy. Hmmm, tak se to vyřešilo samo od sebe 🙄 Mám upečenej perník, naklepaný řízky, vymyšlenej program, takže pohoda, klídek, pribináček 😵

valentynka
23. říj 2009

noo holky, pěkěn to tu flákáte tééda !

ym dorzaili ze srazíku až v 16,30, apk bylo papání, pak přišel manža, večeře apak dorzaila ségra a odešli skoro v 8, tak sjem šla kojit a filípka dát spát a ještě mrknout sem 🙂

kacena00
23. říj 2009

ad ještě kojopolštář: já ty kuličky tam zkoušela dát, že by to právě třeba pomohlo k tomu, aby sem tam mlaďase zapasovala, a ono houby a ještě s tím bylo takovýho s..ího

holky pokračuje můj experiment s vigantolem, naposled ho dostal v pondělí a dnes zase dostal večer. holky včera mi odpoledne blinknul tak 3 krát, dopoledne jen tu hrušku, což je prdlačka, a dneska, snad až na jedno blitíčko na zemi nic, když teda nepočítám trochu majinko při krknutí, což je ale normoš...víte jak sem z toho zhnusená? jak sem mu přes 4 měsíce jakožto poslušná matka škodila?...no ještě budu pokračovat s několikadenním vynecháváním , koneckonců času do poradny hafo, pak zkusím dávat několik dnů po sobě a uvidíme

jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, berušce naskočila devítka!!!!!! týjoooooooooooooooooo

holky jinak já sem z flákání omluvena, my máme počítač v jiné půlce baráku než vegetíme já a cyrilek...samotnýho ho tam nemůžu nechat..když spí, vařím si, vyřídím jeden mail a je vzhůru..tož tak noooooo

jo, a musim se pochlubit, možná začneme s kremrolkou chodit na spinning, jjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu se těšíííííííííííííím !!!!