Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
23. říj 2009

a eště pusikám na dobrou noc, papa

endlessblue
24. říj 2009

prvnííí.... jupíííí 😀

endlessblue
24. říj 2009

Noc na prdlačku... Juli má pořád šílenej kašel... asi mě picne. Přes den si pokašle a pak hodinku třeba nic... ale přes noc jsou to úplný záchvaty kašle. Z nosu už jí nic nevysaju.. bojím se, že to sedlo na průdušky....

Po jídle jí dávám Hedelix sirup.... do odpoledního Sunaru Stoptusin... a nepomáhá NIC NIC NIC 😠 Ten Mucosolvan je prý až od 2 let.. tak nevím. Mám pocit, že v každý lékárně řeknou něco jinýho!!!!!!!!!! 😠 Už mě štve, jak pořád experimentuju. Někdo něco doporučí.. tak to koupím, užívám týden.. nepomůže.. tak koupím zas něco jinýho. Já odpůrce léků mám doma pro Juli zásobárnu až do plnoletosti 😒

valentynka
24. říj 2009

dobré ráno holčiny 🙂

Markét všechno nejlepší k narozeninkám a hoodně zdraví a lásky 🙂 hezky to oslavte 🙂

manža jel ted stěhovat od ségry ze sklepa nějaké spotřebiče a postele, bo ségra prodala byt,aby měla a podnkání a pak jedeme k tátovi vypoštět bazén, umýt a napustit a zazimovat, voda je tam tak zkažená, hnus, to bude něco.
Minulý rok jsme to už nedělalai, jen zazimovali a voda se táák strašně zkazila.
filípka pohlídá máma

valentynka
24. říj 2009

endy, noo to je blbý ☹ asi to fakt sedlo dolů ☹

co ta prdelka ? zabrala ta mastička a máš tu samou co já ?

endlessblue
24. říj 2009

Ahojky...tak gratulačka Markétce!!!! Ani nevím, kolik??? kolik??? tak 18 ne??? 😀

Val... no....Při dýchání nic slyšet není.... ale ten kašel mě znervózňuje.. hlavně v noci!!!!! Kamarád je lékárník, asi mu odpo brnknu.

Zadeček se opravdu zlepšuje. Ale co to je za krém nevím. Není na něm nic napsaný.. jen užívat zevně 😀 . Ale je takovej zářivě bílej, něco mezi krémem a gelíkem 🙂

valentynka
24. říj 2009

endy, noo tak to vypadá,že máte to stejné

já pokud příště se něco takovýho vyskytne, tak půjdu raději už rovnou na kožní, měl to pod tím krčkem docela dlouho

tanuki
24. říj 2009

jé, tak mi počítač taky hlásí velký event, že se dnes u královny slaví! tak gratulace!!!!!

Endy, já tohle řešila taky tak v podobném věku. První gól byl, když jsem lékárnici řekla, že nechci homeo, to se na mě udiveně až nasraně koukla.. hedelix nepomáhal, odsávat se brzo přestalo. Párkrát jsem dala stoptusin, ale tak efekt nic moc. (ale je fakt, že nějak extra nekašlala) ale stále se nevracela do stavu "zdravá". Nakonec jsme zamrzli na čajíčkách..a rýma definitivně zmizela po solné jeskyni, což jsem opravdu nečekala.
Teď mám nasušenou bohužel jen jednu sklenici mateřídoušky, ale už se začíná vyprazdňovat ☹ Ty už nekójo? to mi uniklo 🙂

zajdla
24. říj 2009

Hojky.

Všechno nej královno. 😀 😉

JJ solná jeskyně.To známe.už tam byla Linduš 3x. 😀 😉 Nedám na ni dopustit.však víte. 😀 😀 😀

zajdla
24. říj 2009

Holky Lucinka má dnes taky narozky.4 roky,jak to letí.Hrůza. ☹ 😀 Ale slavit budeme až za 14 dní,tchýně marodí,tak nechci bez babiček.
Tak to zatím oslaví ve školce v pondělí a pak dostane dort a dárečky. 😀

endlessblue
24. říj 2009

Tanu: ještě kojím... ale pomalu to vysychá. Vždycky jí dám ode mě.. a pak domlaskne třeba ještě 120 sunaru. Ale ať to poňoukám, jak poňoukám...... mlíko už nepřibejvá. I když třeba z jednoho půl dne nekojím, tak se nenaplní. Když z něj kojím.. tak je taky prázdný.. takže už nevím. Aspoň že se naučila tu flašu.. jinak by byl s přísunem tekutin problém. čaje si jen tak lízne a víc nechce.
To že pomalu přestávám kojit mě mrzí.. 😒

endlessblue
24. říj 2009

Holky, taky tu máme solnou jeskyni.. http://www.solnajeskynejablonec.cz/ , ale jak to udělat s malou??? Ona 45 minut na klíně prostě nevydrží. A lézt tam asi nejde, že???? 😀

endlessblue
24. říj 2009

A Lucince všechno nejlepší k narozeninkááám !!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲

zajdla
24. říj 2009

U nás si v té soli vlastně děti hrají,mají tam kýblíky a lopatky a různé auta.

Endi díky. 😀

endlessblue
24. říj 2009

Fakt, jo??? Aháá.. já myslela, že se v tom hrabajzovat nesmí 😀 Jenže Juli je ještě trdlo.... ta je schopná tu sůl začít bašit... nevím, jak jí tam uhlídám.. ale ráda bych šla...

zajdla
24. říj 2009

Endi když tak se poptej a kup malé nějaké plastové hračky a vezmi je jí tam sebou

endlessblue
24. říj 2009

Jojo, půjdu se tam optat a asi v úterý dopoledne vyrazíme 🙂

tanuki
24. říj 2009

u nás se tam teda nesmí vyloženě nemocný, ale jestli nemá horečku.. 😅 😎 my tam máme hračky na písek

KOjení je boj od začátku do konce! některé naštvané, že už chtějí končit a kozy jako vozy, jiné smutné, že to ubývá..chjo. U nás se kojí dost, mlíka +-..ale štvě mě, že kdykoliv přetanu kojit v noci jak blázen, tak se ěnco naskytne..a je to tu znova. minule zuby, teď rýma ☹

pismenko
24. říj 2009

Ahoj holky, děkuju moc (29) 🙂

zajdla
24. říj 2009

KOlem 1 vyrážíme za Lucinkou.Jela s našima na výlov rybníka.Tady je to vždycky velká sláva.Stánky s hračkama,občerstvení a hlavně rybí speciality.Lucinka jela už ráno a my tam vyrazíme po odpolední baště,aby Linduš vydržela.
Ještě musíme jet zreklamovat manžovi boty,praskla mu podrážka na půlroku starých borách.Normálně z obchodu. 😠

tanuki
24. říj 2009

no úplně jsem zapomněla popřát truhé oslavenkyni 🙂 tak Lucince hodně zdravíčka a ať jí sestřička nezlobí 😀

endlessblue
24. říj 2009

Juli teplotu nemá, rýmu taky ne... ale pokašlává 😒 .. tanu taky mi přijde, že problémy začaly, jakmile míň kojím.. do té doby ani ťuk!!!!!!!! 😖

Holky, jukněte!!! 😀 http://verkuc.rajce.idnes.cz/20._Julinka_rijen_...

zajdla
24. říj 2009

End ta má ty kukadla.Super.Ať už taťka chystá vzduchovku na odhánění chlapů. 😉

zajdla
24. říj 2009

Holky já jsem musela te´d malou celou okoupat,protože se totálně zas....teklo jí to horem spodem.Hrůza a ten smrádeček.Připadá mi,že jak jí dávám ty probio,že ty hoviša víc smrdí. ☹

endlessblue
24. říj 2009

Zajdli..taky dávám malé Probio....páč prý ten hedelix projímá ... mno... a taky bych si občas chtěla vzít plynovou masku 😅

kacena00
24. říj 2009

ahoj holky- ENDY- když využiju minulé mojí zkušenosti s cyrilkovou bronchitidou...
1.) doktorka se mě ptala po nočních záchvatech kašle, poslechla si ho a řekla mi, že si to myslela že to bude na průduškách - u nás teda na průdušce, protože je pro bronchitidu typický že záchvaty kašle jsou hlavně v noci
2-) ačkoliv v neděli mu tekly nudle jak provazy ze dne na den sem už nic neodsávala...

takže v pondělí bych tam naběhla ať si ji doktorka poslechne

3.) pokud si dobře pamatuju, tak stoptussin je antitusikum, tzn. že tlumí kašel, tyhle léky by se neměli kombinovat s mukolytikama - tzn, lékama kt. zvyšujou tvorbu hlenu a rozpouštěj ho, protože je potřeba aby to malá vykašlala (i za tu cenu že by to měla spolykat) ale nevim, třeba když je velkej rozestup mezi těma lékama, tak je to možný, navíc já byla zdravotník za cara klacka před milionem let, třeba ti tanu nebo dochtorka vaše řekne něco jinýho, nicméně, já ybch jí zatim dávala jen ten hedelix..

4.) já už měla koupenej hedelix z minula a začala sem mu ho kapat, ale jak sme byly v pondělí u dotkroky co zastupuje cyrilkovu - tak mi říkala ať si koupim ambrobene- takže to asi takový mrňousové můžou...

a nesmutní že mlíkárny vysychaj, holky dyk mi sme kojily jen do 4. měsíce a někomu se nepodařilo ani to... třeba pro mě je 9. měsíc absolutně nedostižná meta, tak copak máme ptoom řikat my nekojilky????....

endlessblue
24. říj 2009

Hojky.. do toho Stoptusinu mě uvrtal manža 😠 ... no budu pokračovat jen v tom Hedelixu ráno. On se ten sirup dává jen 1x denně.

Jojo, kašle prakticky jen v noci.. občas přes den, ale zřídka.

Achjooo... no modlím se modlím.. aby to bylo OK ☹

kacena00
24. říj 2009

já nevim, nechci bejt za chytrolínku, ale pokud se dobře pamatuju, tak by se to kombinovat nemělo a jestli je ten kašel vlhkej produktivní, tak ať kašle ať to vykašlá, ten stoptussin je spíš u takovýho toho suchýho kašle, kdy kašle aa nemůže přestat, ještě se mu občas řikalo štěkavej

endlessblue
24. říj 2009

no.. já mám problém identifikovat jakej kašel má 😅

Minulý týden to bylo takový hrčivý, teď už tolik ne.....

kacena00
24. říj 2009

holky a hlásím že cyrda dnes vůbec ale vůbec nezvraxcel, to je prostě dokonalý, já sem šťastná, šťastná, nejšťastnější, už si dám pryč ten toale´ták z přebalováku, protože nemusim každou půlhodinu utírat cyrilkovi zvratky a dokonce už ani nemusim cyrilak držet po jídle v náruči a nebo křesle- jen tak 10-15 min. mu dám na orazení a hotovo, plazí se po zemi a blinkne si za den všehovšudy dvakrát, jednou, no supeeeeeeeeeeeeeeer!!

budí se mi, jdu krmit, pusikám a o víékendu tu nebudu, pa a pus