Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
29. říj 2009

ahojda 🙂

beruskaveruska
29. říj 2009

holky jsem ani dospat nemohla bo dneska nám konečně přivezou novou myčku. Od 8.10. jsme bez a to je tragédie. Já už se tak těším až jí MM´zítra zapojí to si nedovedete představit 😀 😀 Mýt skoro 3 týdny růče je pro mě za trest 😀 😀 😝 😀 😝 . Mají jí přivézt a MM pomastí na odpolední, ale zítra je doma tak bude perestrojka.

No a jak u vás v noci?????

valentynka
29. říj 2009

3.stran ufff ☹

jinak hezký den přeju baby 🙂

valentynka
29. říj 2009

Tevi, Markét tady ještě nebyla,aby nám ukázala ,kde se zakládá ta diskuse,takže uvidíme 🙂

Beruško, no vidíš to, už ti krásně bude mýt nádobí myčka 🙂
já byhc taky hctěla myčku, pomooc, ale nemáme jí kde mít ☹ by jsme museli udělat novou kuchyn přes roh

no unás noc opět nic moc.
kojo po půlnoi,pak kolem 3 a budíček v 5.
asi na něj ten čas působ,chdoí spát dřív a dřív i vstává ☹
ale šli jsme si pak v 7,30 lehnout a filípek spinkal do 10 , já teda jen do půl, ale supééér.
trošku jsme dohnala spánkový deficit 🙂

valentynka
29. říj 2009

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

kdyby měl někdo zájem pro někoho 🙂

kremrolka01
29. říj 2009

čau holky, tak jsme si včera s Bárou daly do těla 😀 ale musím říct super, v půlce jsem si teda říkala že do konce to neujedu, ale pak jsem chytla druhej dech a ok, dneska taky v poho, nohy nebolej vůbec jen trochu šíjový svaly jak jsem byla natažená
a taky jsme se čepejřily, když jsem řekla že jsme na prvním cvíču od porodu a lektorka řekla, že ji mateme že máme děcka, že by řekla že chodíme na gympl 😀 😎 😉
dneska pro změnu byl cvičit Kabíček 😀
val já scháním na focení čapku vánoční na pfko, tak kdyby jste o něčem věděli díky 😉
Beru no na horší si člověk blbě zvyká, viď? 😀 já bych taky brala myčku všema deseti, ale bohužel sem taky není kam dát, to už bych si hrnce musela vyskládat asi do ložnice 😒

beruskaveruska
29. říj 2009

tak holky už jí mám doma huráááá 😀 😀

hele ono jak si člověk na něco zvykne tak pak se bez toho špatně dělá 😀 😝 to je jako tenkrát nám odešla stará tatramatka a než jsme koupili novou tak jsem prala ve výřivce a to byl mazec máchat ve vaně a tak ty jo člověk je fakt pohodlnej až to není hezký 😀

beruskaveruska
29. říj 2009

Val mě by se to moc líbilo, ale náš mimoušek už bude na vánoce 2010 velkej a ta 62 by mu nestačila. škoda

kremrolka01
29. říj 2009

val zkus to hodit na diksuzi těhulek říjen, listopad, ty po tom skočí si myslim 😉

kremrolka01
29. říj 2009

jé to jsem ani nevěděla že je něco takovýho možný 😀
http://www.novinky.cz/koktejl/182693-ve-valassk...

nemo1985
29. říj 2009

Ahojky holky,

Tak od pondělka mi malej marodí, má hnisavou angínu. 😒

Minulý týden v poradně jsme byli asi dvě hodky, plno dětí tam kašlalo, takže mi to musel tam chytit.

V pondělí ráno teploty, takže šup k doktorovi........ a angína.

Máme antibiotika po 12h.

Dnes jsem na ko byli, je to o něco lepší už, další ko bude v pondělí.

Ted mi brouček spinká. 😉

zirafik
29. říj 2009

ahoja holky,

Tevi, Val... díky za pochvalu videjka 🙂 . Ono je to asi normální, že děti mlátí do klávesnice, ale mi to u tý naší holky viděli prvně a děsně nás to rozesmálo, tak jsme natočili 😅

No, a a jinak jsme včera dali prvně mrkvičku a dneska brambůrku s MM. Malá snědla vždy štipec, ale i tak úspěch, že se nezakuckala a pusinu otvírala 😵

Nemí, tak snad budete brzy fit 😉 . To je stejně hrůza, jak ty drobíčci hned všechno chytnou ☹ ... tchán včera nějak pokašlával, tak trnu, zda malá něco taky nechytla.... měl před 2týdny chřipku a příjde mi, že se z toho ještě nevyhrabal 😒

Péti, to jsem někde už slyšela, že se narodí dítě se zubem 😲 ... my zatím nic 😅 ...

jo a dneska jdu na jumping... tak jsem zvědavá... je to prý cvíčo na malých trampolínách...spin už mám 2x za sebou a musím říct, že jak člověk vypadne z domu a navíc se trošku hejbe je to bezva balzám na duši i tělo 😉 😉

zajdla
29. říj 2009

Hojky.

Nemo tak ať se Lukášek brzo uzdraví.Já vím,co je to angíne u dětiček.Lucinka na ni trpí.Mělůa ji docela často. ☹

zajdla
29. říj 2009

Beru já mám taky myčku a nedovedu si to bez ní už představit. 😀

zajdla
29. říj 2009

Val škoda.Ten obleček je nádherný,ale nám už by byl malý. 😢 😢 😢

kremrolka01
29. říj 2009

holky to už jste všechny na tom facebooku někde bo co? 😀

zajdla
30. říj 2009

Prvníííííííííííííííííííííííííííííííí.

Vypisuji papíry na sociálku.Se z toho asi pos.....No hnus. 😝 😝 😝 A to jsem včera běhala po socce jak magor.Ještě,že hlídala holky mamka.
Myslela jsem si,že máme v Břeclavě na socce krá.....,ale Hodonín to je úplná katastrofa.Paní teda spíše holčina mladší než já,tak nejmíň o 5 let,byla pěkně arogantní.Ještě mě urazila tím,když se mě zeptala,jestli si děti už nevydělávaní.

zirafik
30. říj 2009

druháááá 🙄 ... dítě mručí v postýlce už od 7 🙄 .. na to tééda nejsem zvyklá 😒 ... usnula ve 21,30 pak kojo ve 2, 7 ... já šla spát před dvanáctou, takže jsem jak zflákanej pes...

Zajdi, to víš ale když tam příjdou "nepřizpůsobiví", tak to lítaj jak namydlený blesci a vše je bez problémů 🙄 🙄 ... neb ty by jim vyhržovali, řvali tam na ně, tak jim radši výjdou vstříct bez zbytečných dotazů 🙄

Péti, mě by taky zajímalo kde včici sou 🙄 🙄

pismenko
30. říj 2009

tady 🙂

ale nemám čas, To byl včera na operaci oka ☹ (kriopexie rohovky) ☹ ☹ trpí jak zvíře, včera ,,mlátil"pomalu hlavou do zdi, jak to nemohl vydržet bolestí,takže lítám kolem něho, dory, baráku, jídla,praní žehlení 😒 😒

helicek
30. říj 2009

čau holky, teda já vůbec nestíhám, ale Honzík roste, byli jsme v poradně a za měsíc nabral 900 g, dobrý, ne? Takže vážíme 3,85 kg, už má pěkně naducaný tváře.
V noci kojíme po dvou hodinách, někdy i po třech, ale děsdně nás trápí prdy, takže kdyby těch nebylo, věřím, že Honzík bude spát i dýl jak dvě hodiny. Dneska od jedné ráno tlačil a děsně se s tím mordoval, takže jsme toho moc nenaspali, teď usnul, ale přes den mi spinká v postýlce tak maximálně půl hodinky, vydrží jen v kočáru venku spát dvě hodiny.

zirafik
30. říj 2009

Heli a nějaké ty kapičky máte? Sab s., baby calm, probio ????

Zdař královno.. cože, jak k tomu přišel 😒 ? . Tak ať se T. brzo uzdraví

valentynka
30. říj 2009

ahoj holky,

Zajdi, noo tak to byla teda pěkně arogantní kravka 😠 😠

no u nás ty noce furt stojej nějak za prd, chodím spát kolem půlnoci a po páté budíček a během noci pořád buzení, bo si ho pak dám do postele a on furt cestuje,převaluje,takže jsem furt v polospánku.
musím ho vždy dát zpět do postýlky po kojení, jiank mě hrábne za chvilku 🙂

Markté, ježiši, no chudák Tom, jako oči operovat je mazec, se nedivím,že div nemlátil hlavou o zed.
tak at to zvládne a dobře se mu to hojí !!!

Heličku ahooj, noo to máš místo mlíčka smetánku ,že tak hezyk přibral 🙂

kremrolka01
30. říj 2009

Markét chudák Tom ☹ tak snad se to brzy zlepší, na jak dlouho to tak je rekonvalescence?
Heli pěkně rostete 😉 je vidět že Honzíkovi chutná, ty prdíky jsou neštěstí, hodně ho dávej na bříško, taky nosit na tygříka, zkusit ty kapičky, masírovat bříško, nám PA doporučila Amálku http://www.nobilis.cz/index.php?page=eshop&rub=...
ty si dávej laktobacily
u nás jsou noce teď v pohodě, včera dokonce od osmi do šesti v kuse 😵 to už tu dlouho nebylo 😀 ale teda pořád brzo vstává před šestou/v šest jak posunuli čas, taky jsem byla zvyklá spát do sedmi, je to jen hodinka, ale taková psychologická 😀

christla
30. říj 2009

Ahojky!
Tak nám nešel dva dny net a když nám už včera vešel šel, nešel mi koník. 😠

Holky, díky za reakce. Zatím jsem s Kájou najela na tento režim:
ráno mlíčko
dopoledne přesnídávka
v poledne trocha zeleniny nebo polěvky a mlíčko
odpoledne mlíčko
večer mlíčko zahuštěné kaší

Pomalu jí budu zvyšovat ty dávky zeleniny nebo polévky v poledne a postupně vypustíme i to mlíčko.

Mě právě někdo říkal, že pokud budu používat mléčkou kaši, měla by se shodovat s mlékem, které používám.... 😕 Teď jsem z toho teda fakt jelen!

Pavlí, na video se podívám hned, jak budu mít víc času.

Teď čekám, až mi dítě usne po obědě a půjdu se taky najíst, pak sebrat prádlo a trochu taky pouklidit. Ještě se na vás příjdu podívat, pokud tady teda někdo vůbec bude.... 😅

kremrolka01
30. říj 2009

chris já teda osobně s tím zkušenosti nemám, ale neviděla bych v tom problém, že ty mlíčka budou jiný, zvlášť po tom půl roce když už se přikrmuje vším možným 😉 když jsi tu nebyla ani jsem negratulovala Karolínce k půl ročku 😵 je to už velká slečna

beruskaveruska
30. říj 2009

ahojky jdu se na vás jen v rychlosti juknout a pozdravit vás. máme rozebranou kompelt kuchyn takže to tu vypadá jako po atomovce, MM dělá víceméně sám já nic netahám jen přicmrndávám. Myčka už je zapojená a meje své první nádobíčko tak jsem zvědavá jak budeme spokojeni 😀

jinak nás ještě čeká dodělat zbytek linky zase jí vrátit zpět na místo. ted jsem dala ohřát oběd dáme si hodinku pauzu a pak budeme pokračovat asi to stejnak nestihnem budeme muset část nechat na zítra, ale to neva.

dočtu vás až večer v klídku tak pa pa 😉

christla
30. říj 2009

Kremrol asi jo, nejspíš to tak s těma kašema bude.....

Jo a děkujeme za gratulace. Letí to jako voda. 🙂

christla
30. říj 2009

Tak jsem tu zase sama....

Holky kde jste? To jste na FB, či co?????????? 😕

valentynka
30. říj 2009

ahoj holky,

my byli u mojí babči s mojí mamčou.
ted jsme dopila kávičku, filípek tu řádí a furt by mi chtěl vypínat pc 😠 a když dám nohu k bedně,abych mu zamezila přístup,začne brečet, ale nesmím polevit 😀

beruško, no vidíš to a další den za tebou a takhle to půjde až dotoho 36tt 🙂
už máš v pase krásnou 10 🙂

pismenko
30. říj 2009

Pomoct 😅 😅 Dora si stoupá v ohrádce a vždycky sebou řízne jak pytel brambor.... 🙄 🙄 🙄 už se dneska kvalitně ducla do hlavy 😒