• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
noo taky se těším na profi foto :slight_smile:
ale manžel asi ještě stůně a tak nestíhá :frowning2:
3. lis 2009 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm tady ticho po pěšině

jsem si dala právě fazolačku.

filípek už spinká.
dneska spal jen 2x 3/4 hodiny, probral se ve 3, takže šel už o půl hodinky dříve

dneska si už v 5 chtěl hrát,nakonec jsem ho udolala a spinkal ještě
ale už si pomalu začínám zvykat na ty budíčky v 6 ráno :grinning:
3. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to já jdu teprve na kašičku... a pak ještě Sunárek :grinning: Malá půjde na kutě tak v půl deváté... ale už to stahujeme :grinning:

Joo, musíme se pochlubit... mám geniální dítě.. dneska po odpoledním šlofíčku se vyčůrala do nočníčku. Dělala jsem kolem ní divadlo, ukazovala plínku a říkala "čuri čuri, čuri čuri"... no a za chvilku to bylo.. no a pak chválila a chválila.... že si to dítě muselo myslet, že jsem přišla o rozum :grinning:
3. lis 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Juli spinká poslední dobou do půl osmé... tak sice jde trochu později, ale spinká déle :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás se už taky chrní, se spaním jsme na tom byli velmi podobně, dopoledne asi 3/4 hodinka, odpo sotva 1/2 h :angry:
už byl silně nevrlej, vlastně celej den takovej ukňouranej, snad půl dne jsem ho nosila v nosítku, až u koupání se strašně řehtal a snažil se chytat vodu z kelímku :grinning: vidim to na ty zuby
já se teď taky snažím s malým mezi lidi co nejmíň, i na cvíčo jdu radši pěšo tam i zpátky i když je to kousek cesty než MHD, zrovna teď je ve zprávách že pět studentů gymnázia z Tábora má ptačí chřipku :confused:
3. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Petr dorazil taky až teď, stavil se na pozemku, tak tam mluvil se sousedama, ty mají teď základy, jsou prý fajn a mají zhruba stejně starýho kloučka, tak si aspoň Kuba bude mít s kým hrát :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.bak.estranky.cz/

mrkněte, paní dělá hezké fotečky a né moc drahé, tak pouvažuji :slight_smile:

Veru, no vidíš :_)

my taky chválíme a on z toho má strašnou radost a hned se usmívá,že je jako dobrej :slight_smile:

kremrol, to budou super sousedi a ty mít sousedku s kloučkem, hned bude mít Kubíček kámoše :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru tak on cyrda taky pokaždý nenaznačuje, ale někdy jde třeba s kaděním ostře do akce ale on už umí, když mu řeknu vydrž vydržet, teda většinou se mu podaří počkat, jen když má opravdu tekuťáky jako po těch atb, a nebo se to načasuje na chvíli, kdy sem byla třebas např. čurat já a nestihla sem první tlačendo

a s čuráním nesignalizuje pokaždý, ale dost často jak píše janča ho zkouším já. hned ráno jak se začne vrnět a vrtět, tak ho budí čurání, musím rychle vstát (někdy se nepodaří) a mě už docela funguje na vydrž, rozbalim, řeknu čuru a on se vyčurá, pak dostane mlíko, někdy to ani nedopije, odstrkuje mi flašku a tak ho zkusím dát na kyblík a to se vykadí, pak mu omyju prdku, dám čistou plínu, ohřeju mlíko, dorazí to, a to už uteče tak 20 minut, takže zkusim dát čurkat znova a větš. se mi vyčurá, usne, někdy se nepočurá a to hned při probuzení (dospáváme spolu v psoteli, takže stíhám jeho první vrtění) zase rozbalim a on se vyčurá

no a takhle celej den :grinning: a už je na to fakt dost zvyklej
3. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoja, nestíhačka.. nedočítačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... kouknu později....

holky, my už máme proříznutý první zub :confused: :confused:
3. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Musím poděkovat za reklamu, koukám na toplist, co se dnes stalo, že na fotky kouklo tolik lidí najednou ... a najdu Modrého koníka :grinning: ...děkuji moc a pokud některá z vás zavítá...s potěšením se vám budu věnovat :slight_smile:
Petra Trbolová
3. lis 2009 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Prvnííííííí?????????????????? :angry: :angry: :angry:
4. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde jste??????????????????????????????
4. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
zrovna jsem chtěla psát že jsem první... a pozdě :grinning:
4. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jakoubek usnul a opět asi na 15 minut... chjo :angry:
4. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,
tady se vstávalo dnes pozdě. :grinning:
4. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Právě čekám, kdy se mi vzbudí malej na papání. Docela má teď výdrž. Spinušká krásně.
4. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci tak to se máš.Já už takový klídeček nemám.Malá už vydrží ty 2-3 hodinky vzhůru,ale je hodná,hraje si s hrazdičkou.
4. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Hodím fotečky Lucinky ze školky. :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak je to tam. :grinning: :wink:
4. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!
Tak my máme za sebou snídani - obě a Kája už i sváču, měla švestkovou přesnídávku a teď to na chvilku zalomila. Pak dostane obídek a půjde hajat znovu. DNeska jedu na gyndu, na cytologii a pro antiko. Se mi tam vůbec nechce.
Chtěli jsme se jít projít, ale tak horzně se tam rozpršelo, že máme smolíka. :confounded:
4. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Zajdli, Lucinka je hrozně hezká!!!!! :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, dej do albíčka nějaké nové fotečky Danielka, ať víme, jak roste! :dizzy_face:
4. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Chris díky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tady je zase hnusný fučák.Linduš nechce spinkat.Ach jo,snad brzo zabere.
4. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Zajdli, je taková fotogenická!!!!! :dizzy_face:

Tak Kája ještě spí, ale nevidím to na dlouho.....
4. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zajdli a ještě se ti Linduška kroutí u jídla?
4. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ ještě pořád,ale už to není aspoň s řevem.Musí být na pelíšku.Půlku flašky vypije hormálně a u druhé půlky se kroutí,tak šaškuju s hračkama.
4. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale dopije nutrilo a přecházím na sunar.U sunárku se tak nekroutí.Snad to pak už bude OK.A jak budou příkrmy,tak už to bude snad lepší.
4. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
A čím to je, že u Sunaru se nekroutí???? :confused:
Je pravda, že co jsme začali s Kájou s pravidlenými příkrmy, tak mlíčko pije líp. Ndeska začínám ofiko s večerní kaší. Už ne jen zahustit mlíčko ale prostě kaši.... Tak jsem zvědavá....
Mám jí dát tu kaši třeba před koupáním a pak jí zkusit nabídnout ještě mlíčko nebo dát prostě před spaním jejn tu kaši? :confused:
4. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi jí už nutrilon nechutná.Sunar je sladší.A hlavně nesmrdí.

Chris já to dělala u Lucinky tak,že dostala kaši jako večeři(kolem té 5) a na noc měla ještě mlíčko.Protože u flašky vždycky krásně usnula. :grinning: :wink:
4. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No my to máme takhle:

Ráno asi v těch 6 hodin mlíčko
v 9.30 přesnídávka
12.00 zelenina + ještě mlíčko
15.30 mlíčko
19.00 mlíčko s kaší

Tak mě Kája u flašky neusíná, ona se napucne, pak se chvilku povaluje v mojí posteli, pak jí dám do postýlky, zapnu kolotoč a za chvíli spinká.... Mě doktorka právě říkala, že tu kaši před spaním..... ale právě mě napadla i tahle možnost, dát kaši dřív a na noc ještě přidat mlíčko.... Jenže já mám pocit, jak tu mojí cácoru znám, že ona by to mlíčko už pak před spaním nechtěla a aby jedla naposledy někde okolo 16.hodiny je blbost.... To by mi moc dlouho nevydržela, takže to zkusím těsně před spaním a uvidím postupem času...

Ježiš, tolik hodina mě dítě stále spí!!!!!!!!!!!! :confused: Hm, tak to se můžu rozloučit s tím, že mi bude spát po obědě... :angry:
4. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek