Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
4. lis 2009

Val díky za pochvalu.JJ Lucka má Maxe ráda,ale on je hrozný divoch,tak ji pořád otravuje. 😀

Já se už taky těším na profi fotky. 😉

Malou jsem dala do postýlky,ale nějaká je dnes nevrlá.Nevím,jestli to může být ještě k tomu očkování nebo ji zase bolí bříško.Ach jo,proč mi to neřekne.Člověk by ji pomohl. ☹

zajdla
4. lis 2009

Holky to je dílo.Moje mamča na mě brala výživné 430 korun. 😠

christla
4. lis 2009

Ahojky, tak jsem tu a jsem K.O. Malou cesta k doktorce vážně nebavila, celý den pořádně nespala, takže si to dokážete představit. S kaší jsem neuspěla.... Udělala jsem jí do talířku. Ona jí ze lžičky normálně moc pěkně, ale teď se prostě zabejčila a prd, tak jsem to vyhodila a šla udělat jen zahuštěné mlíčko s kaší, to asi třikrát potáhla a konec, takže skoro nejedla, tak jsem fakt zvědavá na tu noc.... ☹

Baru, já ten dudan na kaši mám a z toho jí právě dávám to zahuštěné mlíčko. Ty dáváš Cyrilkovi z toho kaši jako kaši? Prostě jí do té flašky děláš dle návodu??? A proteče ti to tím? 😕

christla
4. lis 2009

Holky, slyšeli jste zprávy? Na Slovensku umřel teprve roční chlapeček na prasečí chřipku. 😢
Já se úplně strašně bojím o Káju!!!! 😢

valentynka
4. lis 2009

holky, fotečkyz plavání jsou na FB

endlessblue
4. lis 2009

A jaký máš FB, val???

jitousek
4. lis 2009

Dobrý večer předem všechny moooc zdravíme konečně mám kousek času na napsání 😎
vrátili jsme se v neděli ale nebly nějak čas jsem stále v jednom kole někde lítám a doma je práce tak že nestíhám koníkovat ale pokusím se to napravit 😉

letmo jsem koukla na to že se tu rozmohlo nějaké nové FB že by F Bíai 😀 nevím co to je jsem negramot musíte mě zasvětit to víte holky z vydlákova na konci světa 😵 😎

pismenko
4. lis 2009

Jitu Face Book 🙂

valentynka
4. lis 2009

noo jitoušku,vítej, já si říkala,kde tě máme 🙂

FB je facebook 🙂

veru,písnu ip

jitousek
4. lis 2009

no a co to jako jeeeeee to jsou nějaké stránky nebo cooo ☹ jsem fakt asi hotentot 😢 já to chci taky znát 😉 a používat třeba 😎

pismenko
4. lis 2009

jitu,začni reistrací na www.facebook.com

valentynka
4. lis 2009

tak si najed na net a njdi si www.facebook.com a přihlaš se a pak nám dej vědět ju?

jitousek
4. lis 2009

No my jsme byli u našich bylo to suuupeer jsem si odpočala no pohodička pohoda 😵 ještě jednou asi pojedeme na konci listopadu ......no uvidíme jinak nám tu dneska od rána sněží a už solidně nasněžilo asi 10cm vánoce hadr a už je pěkně cejtím za dveřma 😵

dneska jsme byli v želvičce a bylo nás tam jen 3 děti 😵 😵 😵 tak že domácí prostředí ......musíme se pochlubit Míša začal konečně normálně lézt neplíží se teda někdy taky ale leze po 4řech začíná se stavět moc mu to nejde spíš si kleká a snaží se vytáhnout po špryclích ale slabá síla .......dneska se vzepřel poprvé na všech čtyřech jako když chce dělat kliky .....začal nám pěkně povídat kytí a títí (to je světlo) a rostou nám přední spodní tesy už jsem dnes o jeden cvakla lžičkou a to byl bek 😢 😉 no prostě krása posouváme se pěkně kupředu 😎

pismenko
4. lis 2009

hmm,tak ty fotky jsou do koního alba moc veliký a FB mi něják zrovna nejede 😒

endlessblue
4. lis 2009

Jééé holky, já tam nejsem registrovaná.. tak se asi jen tak nepodívám, že?????
Já už jsem opatrná, co se týče registrování se někde pod pravým jménem.

Takže jenom přes FB se vám podívám na krásný fotečky, že????

jitousek
4. lis 2009

ehm tak jsem se zaregistrovala ale nějak to musím ještě prozkoumat co a jak 😉

valentynka
4. lis 2009
pismenko
4. lis 2009

no veru,právě že tam je dobrý to, že cokoliv si tam třeba dáš za fotky nebo si tam napíšeš,tak to uvidí jen ti lidé, které si povolíš do seznamu(svých přátel) a nikdo jinej se do tvého profilu nedostane

valentynka
4. lis 2009

endy, jojo už jen přes FB,ale tam si zaškrtneš,že se na fotky mohou podívat jen tvoji přátelé

jitu, prozkoumej 🙂

pismenko
5. lis 2009

ahojky, tak ukázka fotek je na fb a valím se chystat do háku 😝 😝

valentynka
5. lis 2009

ahojky, jdu omrknout🙂

markét, co manžel a oko? už je to dobré ?

valentynka
5. lis 2009

fotečky nááádhera !!!!

Dora je prostě kočka 🙂

zajdla
5. lis 2009

Hojky,jdu vás jen pozdravit a valím žehlit.Nebo mě to prádlo tady zasype. 😠 😠 ☹

valentynka
5. lis 2009

no já jsme stáhla povlečení,už je vyprané a ted jsme ho pověsila.
venku svítí sluníčko,tak snad to bude schnout

zajdi, já dožehlila včera, blbě to venku schne ☹

filípek se už probudil,ale je hodný,tak ho nechávám,dokud se neozve,abych pro něj přišla

valentynka
5. lis 2009

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

tady je ještě jeden ten pejsek,kdybyste holky někdo chtěl

zajdla
5. lis 2009

Tak jsem přihlásila malou na lyžařský kurz kousek od nás.Ať to natrénuje než pojede s našima na hory.

Jdu pokračovat v žehlení,snad to za chvilku dorazím.Nebo to dorazí mě. 😠

valentynka
5. lis 2009

zajdi,snad tě to nedorazilo 🙂

já jsem povlíkla, filípek je ted po jablíčku s mrkví

dneska chchi dělat masové koule v rajč.omáčce a těstoviny
a taky bych se chtěla vrhnout na kuchyn, udělat si vánoční úklid,ale to se ještě uvidí 🙂

zajdla
5. lis 2009

Tak vyžehleno. 😀

Mezitím jsem ještě dávala Lindě mlíčko a prdíkovali jsme.Jí se to snad vrátilo.Ach jo.Změnila jsem to mlíčko,tak uvidíme,jestli se to upraví a když ne,tak půjdeme zpátky do nutrilonu.

christla
5. lis 2009

Ahojky!
Tak co je nového? Na fotečky se kouknu jen co budu mít víc času!
Nám od včera vrtají studny, takže tady máme všude bordel jak v tanku a kravál.... 😒 Hlava mi z toho jde kolem, se divím, že malá usnula....

Holky, chtěla jsem se vás zeptat ohledně příkrmů. Když děláte zeleninku, necháváte v ní tu vodu, ve které jste ji vařili nebo jí slejete a dáváte dětem jen tu zeleninu. A potřebovala bych poradit, jak správně kombinovat zeleninu. Mě nějak dochází inspirace....

Díky moc za rady!!!

valentynka
5. lis 2009

chris, tu vodu tam musíš nechat,aby jsi to rozmixovala, případně ještě dolij převařenou.

pokud to budeš mrazit, tak to dolejvej až po vyndání,aby jsi to nemrazila s tou vodou.
je lepší,když to mají řidší, i ted to filípek má raději,lépe se mu to polyká.

ty zatím dáváš jen zeleninu nebo už bramboru ?

ono se moc asi kombinací ze zeleniny jen dělat nedá ☹

mrkni na net na nějaké příkrmy