Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
7. lis 2009

😀 😀 😀

zirafik
7. lis 2009

Val, já si spíš myslím, že je to dobou, hlavně způsobem života jaký vedeme 😒 .... sedavé zaměstnání, doma pc a TV, jíme ve stresu, stravujeme se v rychláčích.... ládujeme se éčkama, jak píšeš... je to děs....

Holky, já si dnes koupila šunku a ta je samá sůl... hnus fialovej 😝 ... aby dlouho vydržela tak to přesolej a nedá se to jíst 😠 ... si pamatuju, že když jsem jako holka jedla šunku, že to byla hrozná dobrůtka 😝 ...

jo a ještě navíc jsem pozorovala ty prodavačky... jedna pokašlávala, druhá neměla na rukou tu igelitovou rukavici... a tou rukou sahala na vše- na maso, salámy, peníze 😠 !!! No a ta co mě obsluhovala rukavici měla, ale peníze si brala právě tou rukavicí 😠 ... dnes tam nebyla vedoucí, kterou trochu znám, ale jsem rozhodnutá, že jí to řeknu 😠 ... pak se divíme, jako rychlostí se kdejaký sajrajt šíří 😠 ... no to jsem nějak odběhla 🙄

zirafik
7. lis 2009

Beru, jj.... ještě že mi koberce v bytě nemáme 😀 😀 ...

beruskaveruska
7. lis 2009

musím žehlit a nechce se mi, ale pustím si k tomu Zlatovlásku a půjde to samo 😝

Pavlí já jsem prodavačka, ale když některé vidím to by mi jeblo 😀 . My jsme rukou v rukavici na prachy šahat nesměly jen na zboží. no asi paní neví , že je na penězích nejvíc špíny 😠

beruskaveruska
7. lis 2009

Pavlí heč já mám 😀 😀 😀

valentynka
7. lis 2009

my taky máme koberce 🙂

pavlí, no to je dneska hodně v obchodech, těch malých,ale to je jen na očích, nevidíš jak to vypadá vzadu v přípravě, to by jsi si nekoupila už žádné jídlo 😢 je to blbý ale je to tak

rintintyna
7. lis 2009

he, he, tak Věrka se tu pěkně rozjela, ale na mou otázku žádná odpověď 😕 asi se scukávat nechce 😅 já asi zvolím zlatou střední cestu s těma příkrmama, ale s tím mlékem a aromatičtějšíma zeleninama, ovocema a kořením určo spěchat nebudu. Holky v jaké velikosti oblečku jste vezli mimina z porodnice? My dnes koupili přesladkej kompletek vel. 56 a doma jsem naznala, že se tam mimi určitě vejde 2x 😒 od límečku k patičce má 50cm 😕 Jinak jsem si pak koupila ještě triko pro sebe a cestou domů jsem uvažovala nahlas ¨no jo, co se ale pod to všechno obléká¨(myslela jsem ten kompletek) a manžel na to ¨asi jen šprnda ne?¨(myslel to moje triko) 😀 😀 😀

beruskaveruska
7. lis 2009

ahoj Týnko já koukám na co jsem ti neodpověděla a víš ty píšeš Baru tak já myslím, že je to na Barču 😀 .

Jedu 24.11. , ale srazíkovat se nechci to je pravda jede se mnou mamina a jdeme ještě za naší příbuznou je v nemocnici onkologie Krč. Takže srazík fakt žádnej ☹

Jinak jen jsem napsala svůj názor. To se snad smí néé?? 😉

beruskaveruska
7. lis 2009

to je asi jako nemá cenu rozebírat zda lepší plenky jsou papírové nebo látkové atd atd atd takových téma by bylo a stejně senikdy neschodneme na stejném názoru.

Snad jen na jednom se schodneme, že jsme prima holky a nebudeme se tady dohadovat. 🙂

rintintyna
7. lis 2009

Jéééé Baru, já myslím, že se tady nedohadujeme 😕 ani z ostatních příspěvků nic nevypadá na hádku, samo, že můžeš napsat svůj názor a já myslím, že holky k tomu přidaly pouze Ty svoje, nikdo se tu na nikoho nezlobí 😉 s těma látkovkama jsi mě pobavila, bo to jsem naopak já málem způsobila roztržku na společném termínu. začínám na tom docela ulítávat a přemýšlím o látkových vložkách 😀 (pro sebe)

rintintyna
7. lis 2009

jo taky jsem si všimla pak, že jsem napsala Baru, místo Beru, chybička 😒 naprosto chápu, že nebude skulina na sraz, tak třeba příště 😉

evitkamalicka
7. lis 2009

vidim, ze sa bavite o jedle, tak nas Adamko papa vsetko co my, zvlast uz vobec nevarim, tiez nie som zastanca tabulkovych mamiciek a my napr. pijeme normalne mlieko od 11. mesiaca

rintintyna
7. lis 2009

jéé čau Evit a jak jste na tom s tím sourozencem? Pusť nějaké info do kuloáru 😉

rintintyna
7. lis 2009

jůůů koukám 19 DPO 😕 😨

evitkamalicka
7. lis 2009

rinti mrska dosla, takze sa nic nedeje, idem este troska nejake to kilecko schudnut a potom sa mozme znova posnazit, aspon mam dobru motivaciu

evitkamalicka
7. lis 2009
valentynka
7. lis 2009

no tak já bych řekal, že plenky jsou zase trošku z jiného soudku než papání pro kojence 😵

rinty, já jela v látkovkách do 9 měsíce, ten 10 měsíc už jen sem tam, bo mi manža není schopný jet koupit ty kaťata na pleny, je to od nás jen 9km a už jsme mu říkala,že když jede s autoškolou at je koupí

přes den dávám levnější pleny a na noc lepší,aby vydržel.
naštěstí není choulostivý a neopruzuje se

jéé evit, ty ještě držíš dietu ?? a máš něco dole ?
já musím už taky začít, nebo fakt jako nevím ☹

rintintyna
7. lis 2009

jéé val já ani netušila, že jsi látkovala 😕 nějak ztrácím přehled 😨 písni mi kdyžtak sím klidně do IP s jakou výbavou jsi začínala a jak jste to zvládali a holky piště mi tu velikost ve které jste jeli z porodnice ju? Když to klapne, budu mít už příští týden ten kojo polštář, chi,chi, zatím si dávám mezi kolena plyšovýho králíka a manžel na něho žárlí 😅 Taky jsem si dnes koupila tu superpevnou šprndu, vzdadu široký zapínání, vpředu hodně spojený košíčky a široký ramínka. Manža se chechtal a ptal se ¨to si tu zapomněla mamka?¨ 😠

janda79
7. lis 2009

Rinti, 56 je velikost pro normálně velké mimčo.je tedy fakt, že každá 56 je jiná, na to pozor. bude to mimču krátce, ale zase ho nechávát v obr věcech, to zase ne.

kremrolka01
7. lis 2009

rinty no záleží jak bude tvoje mimčo velký a taky je 56 a 56
nicméně bych jí klidně vzala, já měla 50 a byla nám skoro malá, nosili jsme jí sotva 14 dní
a taky furt lepší větší než malý, vem ponožtičky a když je dáš přes dupajdy budou ti hezky držet a nebude se ti v nich plácat a stejně v březnu budeš mít nějakou kombizku přes to

já bych taky neřekla že výživa dítěte je téma stejně závažné jako koberce nebo plínky 😀 nicméně bych to už nerozebírala, každá na to máme jiný názor 😉

valentynka
7. lis 2009
valentynka
7. lis 2009

rinty, já taky měla 56,ale opravdu počítej,že to bude mít chvíli.
ale myslím,ež máš ještě čas, uvidíš jak bude mimi velké,i když u tebe je předpoklad holčičky,takže 56 by měla být dobrá 🙂

rinty, já mám asi tak 48plen a měla jsme normálka ty kalhotky uvnitř igelit, ostatní holyk co tu látkují,tak měly ty imse vimse a tak, nějaký ty spešl. pak jsme koupili takový uvnitř síťovaný,že se dovnitř dala plena a nevylezla a vlastně mimi není přímo v kontaktu s tou počůranou plenou,takže vydrží déle

rintintyna
7. lis 2009

Val chápu to dobře, že jsi jela v klasikách čtvercovkách??? Jinak tady ta 56 je asi z těch větších 56, já to zítra vyfotím a uvidíte. Myslela jsem, že bych pod to dala jen bodýčko nebo tenší dupky, mimčo pak do jarního fusaku a přes to kdyžtak deku. No říkáte, že mám ještě spousta času, ale spousta z holek z termínu už má celou výbavu 😕 a já jen troje bodýčka, jedno pižamko od kámošky a teď ten kompletek, takže to vidím tak, že jsem spíš pozadu 😒 ale brzy už na to fakt hupsnu 😉

valentynka
7. lis 2009

rinty a co obsahuje ten komplet ?

valentynka
7. lis 2009

filípek měl -body,dupajdy,kabátek a pak kombinézu flísovou a přes něj sem dala deku do sedačky, šlo jen o přenesení jeho do auta,který bylo hned u vchodu,takže asi tak 3metry a pak z auta domů

tanuki
7. lis 2009

téda, tak vy tu takhle řešíte jídlo 🙂 jojo, je to těžké, mně se z toho ve čtvrtek udělalo trochu šoufl - chvíli to vypadalo, že by snad Verunka měla už dvě autoimunitní onemocnění - vitiligo a atop. ekzém..tak jsem si říkala, zda jsem to s těmi alergeny v poitravě nepřehnala..ale vitiligo to není a ekzém možná trošinku. Selským rozumem chci, aby se s co nejvíc alergeny potkala, dokud je kojená..
Mlíko kravské ne jako hlavní "mlíko" ale do kaše klidně..jen nikde nespecifikují, od kdy do té kaše.. 😠 S těma ledvinama mě zas prudí trochu manžel, že jestliže jsou v roce ty funkce srovnatelné s dospěláckými, tak v 9. měs už musí být "dost dobré" nenaběhnou přeci najednou.. což má pravdu 😉
Ale třeba mi moc nevyhovuje současný trend ohledně ryb a medu, kostičky jsou debilní..ale ty mastné kyseliny jsou ědsně důležité pro vývoj mozku.

rintintyna
7. lis 2009

já to zítra vyfotím. Jsou to vlastně 2 kusy a je to z takové jako sametové látky, takový kabátek a růžový dupky na kšandy, nebo jak to popsat. Kdyby to byl kluk, tak hold bude růžovej 😀 😀 😀

rintintyna
7. lis 2009

Tanu jak je to s tou Prahou, jak jsi myslela, že tu nebudete? 😕

valentynka
7. lis 2009

no tak dáš rinty bodýčko, na to dupky a kabátek a uvidíš jaké bude počasí, třeba bude krásně a teploučko,tak bude stačit deka a taky čepička slabá. Pokud chceš jít do kombinézy nějaké jarní,tak tu si přibalíš sebou a je to,musíš mít dvě varianty kdyby bylo teplo a zase zima.
popř, kombinézu kup 62,at vydrží chvilku,ale záležíé jak se rozhodneš

Tanu,jejej ☹tak snad to nebude atopák,ale jen nějaká vyrážka

rintintyna
7. lis 2009

jj Díky moc Val, kombinézu asi nee, máme takovej jarní fusak do autosedajdy, tak do toho jsem myslela, ale samo budu muset pořešit ty dvě varianty, jak pravíš 😉 tak dobrou, my už jdeme asi do hajan 😲