• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
7. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, já si spíš myslím, že je to dobou, hlavně způsobem života jaký vedeme :unamused: .... sedavé zaměstnání, doma pc a TV, jíme ve stresu, stravujeme se v rychláčích.... ládujeme se éčkama, jak píšeš... je to děs....

Holky, já si dnes koupila šunku a ta je samá sůl... hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... aby dlouho vydržela tak to přesolej a nedá se to jíst :angry: ... si pamatuju, že když jsem jako holka jedla šunku, že to byla hrozná dobrůtka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

jo a ještě navíc jsem pozorovala ty prodavačky... jedna pokašlávala, druhá neměla na rukou tu igelitovou rukavici... a tou rukou sahala na vše- na maso, salámy, peníze :angry: !!! No a ta co mě obsluhovala rukavici měla, ale peníze si brala právě tou rukavicí :angry: ... dnes tam nebyla vedoucí, kterou trochu znám, ale jsem rozhodnutá, že jí to řeknu :angry: ... pak se divíme, jako rychlostí se kdejaký sajrajt šíří :angry: ... no to jsem nějak odběhla :rolling_eyes:
7. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, jj.... ještě že mi koberce v bytě nemáme :grinning: :grinning: ...
7. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím žehlit a nechce se mi, ale pustím si k tomu Zlatovlásku a půjde to samo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pavlí já jsem prodavačka, ale když některé vidím to by mi jeblo :grinning: . My jsme rukou v rukavici na prachy šahat nesměly jen na zboží. no asi paní neví , že je na penězích nejvíc špíny :angry:
7. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí heč já mám :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky máme koberce :slight_smile:

pavlí, no to je dneska hodně v obchodech, těch malých,ale to je jen na očích, nevidíš jak to vypadá vzadu v přípravě, to by jsi si nekoupila už žádné jídlo :cry: je to blbý ale je to tak
7. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
he, he, tak Věrka se tu pěkně rozjela, ale na mou otázku žádná odpověď :confused: asi se scukávat nechce :sweat_smile: já asi zvolím zlatou střední cestu s těma příkrmama, ale s tím mlékem a aromatičtějšíma zeleninama, ovocema a kořením určo spěchat nebudu. Holky v jaké velikosti oblečku jste vezli mimina z porodnice? My dnes koupili přesladkej kompletek vel. 56 a doma jsem naznala, že se tam mimi určitě vejde 2x :unamused: od límečku k patičce má 50cm :confused: Jinak jsem si pak koupila ještě triko pro sebe a cestou domů jsem uvažovala nahlas ¨no jo, co se ale pod to všechno obléká¨(myslela jsem ten kompletek) a manžel na to ¨asi jen šprnda ne?¨(myslel to moje triko) :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Týnko já koukám na co jsem ti neodpověděla a víš ty píšeš Baru tak já myslím, že je to na Barču :grinning: .

Jedu 24.11. , ale srazíkovat se nechci to je pravda jede se mnou mamina a jdeme ještě za naší příbuznou je v nemocnici onkologie Krč. Takže srazík fakt žádnej :frowning2:

Jinak jen jsem napsala svůj názor. To se snad smí néé?? :wink:
7. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je asi jako nemá cenu rozebírat zda lepší plenky jsou papírové nebo látkové atd atd atd takových téma by bylo a stejně senikdy neschodneme na stejném názoru.

Snad jen na jednom se schodneme, že jsme prima holky a nebudeme se tady dohadovat. :slight_smile:
7. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé Baru, já myslím, že se tady nedohadujeme :confused: ani z ostatních příspěvků nic nevypadá na hádku, samo, že můžeš napsat svůj názor a já myslím, že holky k tomu přidaly pouze Ty svoje, nikdo se tu na nikoho nezlobí :wink: s těma látkovkama jsi mě pobavila, bo to jsem naopak já málem způsobila roztržku na společném termínu. začínám na tom docela ulítávat a přemýšlím o látkových vložkách :grinning: (pro sebe)
7. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky jsem si všimla pak, že jsem napsala Baru, místo Beru, chybička :unamused: naprosto chápu, že nebude skulina na sraz, tak třeba příště :wink:
7. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim, ze sa bavite o jedle, tak nas Adamko papa vsetko co my, zvlast uz vobec nevarim, tiez nie som zastanca tabulkovych mamiciek a my napr. pijeme normalne mlieko od 11. mesiaca
7. lis 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé čau Evit a jak jste na tom s tím sourozencem? Pusť nějaké info do kuloáru :wink:
7. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů koukám 19 DPO :confused: :fearful:
7. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinti mrska dosla, takze sa nic nedeje, idem este troska nejake to kilecko schudnut a potom sa mozme znova posnazit, aspon mam dobru motivaciu
7. lis 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já bych řekal, že plenky jsou zase trošku z jiného soudku než papání pro kojence :dizzy_face:

rinty, já jela v látkovkách do 9 měsíce, ten 10 měsíc už jen sem tam, bo mi manža není schopný jet koupit ty kaťata na pleny, je to od nás jen 9km a už jsme mu říkala,že když jede s autoškolou at je koupí

přes den dávám levnější pleny a na noc lepší,aby vydržel.
naštěstí není choulostivý a neopruzuje se

jéé evit, ty ještě držíš dietu ?? a máš něco dole ?
já musím už taky začít, nebo fakt jako nevím :frowning2:
7. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé val já ani netušila, že jsi látkovala :confused: nějak ztrácím přehled :fearful: písni mi kdyžtak sím klidně do IP s jakou výbavou jsi začínala a jak jste to zvládali a holky piště mi tu velikost ve které jste jeli z porodnice ju? Když to klapne, budu mít už příští týden ten kojo polštář, chi,chi, zatím si dávám mezi kolena plyšovýho králíka a manžel na něho žárlí :sweat_smile: Taky jsem si dnes koupila tu superpevnou šprndu, vzdadu široký zapínání, vpředu hodně spojený košíčky a široký ramínka. Manža se chechtal a ptal se ¨to si tu zapomněla mamka?¨ :angry:
7. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rinti, 56 je velikost pro normálně velké mimčo.je tedy fakt, že každá 56 je jiná, na to pozor. bude to mimču krátce, ale zase ho nechávát v obr věcech, to zase ne.
7. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinty no záleží jak bude tvoje mimčo velký a taky je 56 a 56
nicméně bych jí klidně vzala, já měla 50 a byla nám skoro malá, nosili jsme jí sotva 14 dní
a taky furt lepší větší než malý, vem ponožtičky a když je dáš přes dupajdy budou ti hezky držet a nebude se ti v nich plácat a stejně v březnu budeš mít nějakou kombizku přes to

já bych taky neřekla že výživa dítěte je téma stejně závažné jako koberce nebo plínky :grinning: nicméně bych to už nerozebírala, každá na to máme jiný názor :wink:
7. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinty, já taky měla 56,ale opravdu počítej,že to bude mít chvíli.
ale myslím,ež máš ještě čas, uvidíš jak bude mimi velké,i když u tebe je předpoklad holčičky,takže 56 by měla být dobrá :slight_smile:

rinty, já mám asi tak 48plen a měla jsme normálka ty kalhotky uvnitř igelit, ostatní holyk co tu látkují,tak měly ty imse vimse a tak, nějaký ty spešl. pak jsme koupili takový uvnitř síťovaný,že se dovnitř dala plena a nevylezla a vlastně mimi není přímo v kontaktu s tou počůranou plenou,takže vydrží déle
7. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val chápu to dobře, že jsi jela v klasikách čtvercovkách??? Jinak tady ta 56 je asi z těch větších 56, já to zítra vyfotím a uvidíte. Myslela jsem, že bych pod to dala jen bodýčko nebo tenší dupky, mimčo pak do jarního fusaku a přes to kdyžtak deku. No říkáte, že mám ještě spousta času, ale spousta z holek z termínu už má celou výbavu :confused: a já jen troje bodýčka, jedno pižamko od kámošky a teď ten kompletek, takže to vidím tak, že jsem spíš pozadu :unamused: ale brzy už na to fakt hupsnu :wink:
7. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinty a co obsahuje ten komplet ?
7. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
filípek měl -body,dupajdy,kabátek a pak kombinézu flísovou a přes něj sem dala deku do sedačky, šlo jen o přenesení jeho do auta,který bylo hned u vchodu,takže asi tak 3metry a pak z auta domů
7. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda, tak vy tu takhle řešíte jídlo :slight_smile: jojo, je to těžké, mně se z toho ve čtvrtek udělalo trochu šoufl - chvíli to vypadalo, že by snad Verunka měla už dvě autoimunitní onemocnění - vitiligo a atop. ekzém..tak jsem si říkala, zda jsem to s těmi alergeny v poitravě nepřehnala..ale vitiligo to není a ekzém možná trošinku. Selským rozumem chci, aby se s co nejvíc alergeny potkala, dokud je kojená..
Mlíko kravské ne jako hlavní "mlíko" ale do kaše klidně..jen nikde nespecifikují, od kdy do té kaše.. :angry: S těma ledvinama mě zas prudí trochu manžel, že jestliže jsou v roce ty funkce srovnatelné s dospěláckými, tak v 9. měs už musí být "dost dobré" nenaběhnou přeci najednou.. což má pravdu :wink:
Ale třeba mi moc nevyhovuje současný trend ohledně ryb a medu, kostičky jsou debilní..ale ty mastné kyseliny jsou ědsně důležité pro vývoj mozku.
7. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to zítra vyfotím. Jsou to vlastně 2 kusy a je to z takové jako sametové látky, takový kabátek a růžový dupky na kšandy, nebo jak to popsat. Kdyby to byl kluk, tak hold bude růžovej :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanu jak je to s tou Prahou, jak jsi myslela, že tu nebudete? :confused:
7. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dáš rinty bodýčko, na to dupky a kabátek a uvidíš jaké bude počasí, třeba bude krásně a teploučko,tak bude stačit deka a taky čepička slabá. Pokud chceš jít do kombinézy nějaké jarní,tak tu si přibalíš sebou a je to,musíš mít dvě varianty kdyby bylo teplo a zase zima.
popř, kombinézu kup 62,at vydrží chvilku,ale záležíé jak se rozhodneš

Tanu,jejej :frowning2:tak snad to nebude atopák,ale jen nějaká vyrážka
7. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Díky moc Val, kombinézu asi nee, máme takovej jarní fusak do autosedajdy, tak do toho jsem myslela, ale samo budu muset pořešit ty dvě varianty, jak pravíš :wink: tak dobrou, my už jdeme asi do hajan :astonished:
7. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek