Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
8. lis 2009

jitoušku,to my tady měli taky takhel výprodej alberta, se rušil,ale když jsme dorazily už moc kaší nebylo,ale taky jsme dobře pokoupili 🙂

Holky, ta tahací hračka s xylofonem je pro mojí mamču, chtěla to pro filípka, no a není to jen k vánocům,ale má ještě 14.12. narozky,takže roobta bude mít určo k narozkám a mašinku, doma mám ještě puzzle,clemmy kostky,mikinu next.
přemýšlela jsem o té tříkolce s vodící tyčí,že by jsme koupili k vánocům,ale už použitou, ale koupíem mu jí k svátku v květnu,to bude akorát

ještě omrknu ty boby na hory,bo jedem v únoru

beruško, tak at se ti dobře spinká a zítra určitě naběhni do lékárny,at se ti uleví

valentynka
8. lis 2009

jitoušku po vánocích už budeš kupovat Míšánkvoi zase k narozeninám

takže my jsme to rovnou pokoupili a ted nemyslím si,že by toho bylo hafo, bo každý chce dát dárek že ?

od nás má toho robota, dvě mašinky a tu dřevěnou pyramidu s tím labyrintem a to se rozdělí mezi vánoce a narozky, tak snad to není teda nějak přehnaný, hlavěn to jsou dárky za super cenu z netu

beruskaveruska
8. lis 2009

mám priznice na krku a valím do postele. ještě jsem všechno dovyžehlila tak to ráno uklidím a mám zase na týden pokoj. tak pa pa a zítra já než se od toho PC vyhrabu to je dycinky na hodinu 😀

kremrolka01
8. lis 2009

čau holky, val pěkný hračky 😉 ten vláček je krásnej, ten by se našemu Kubíčkovi taky líbil, všechno co jezdí a má kola tak je nej!!! 😀 já mám pro něj k Vánocům taky dřevěnou pyramidu, trošku jinou a takovýho červíka co se provlíká na trénink jemný motoriky, asi toho víc kupovat nebudu
od jedný babičky bude mít odrážedlo a od druhý dostane na boty 😉 hraček má dost a taky myslím že v tomhle věku z toho rozum stejnak ještě nemá, až bude psát ty seznamy Ježíškovi to se nám asi teprve protočí panenky 😀, takže se těšme z Vánoc kdy pro něj bude nej vánoční papír 😀

valentynka
9. lis 2009

ahoj holky,

no já to beru tak,že celý rok pak zase drahý hračky nedostane ☹ že bude dostávat už jen takové doplˇnky.

právě Filípek hračky nemá, plyšáci ho neberou, má tři malý autíčka, pak odrážedlom nějaký balon a pakrůzný blbiny
je mi jasný,ež trhání vánočního papíru bude pro něj velká zábava, koupili jsme mu hezký vánoční papíry s disneem a medvídkem pů 🙂

jinak já za hodinku razím na gyndu na cytologii, nemám ji udělanou dva roky, manža tu hodinku pohlídá a pak jdu s fildou na kafíčko s holkama z koníka

beruskaveruska
9. lis 2009

ahoj

dneska je u nás hnusně prší to je děsný. já dosnídávám a dopíjím čaj u PC měla jsem jít v 9h na nehty, ale psala at přijdu až na 10h. tak mám hodinku čas. mohla jsem být ještě v teplém pelíšku 😀

Val si to hezky užij 🙂

kremrolka01
9. lis 2009

val no to víš my máme tchýni která chodí ráda po burzách tak dycky něco donese
teď si taky hrozně rád hraje s takovou kostkou do který se vkládaj různý tvary, pořád to z toho vynadvá a zandavá, to je taky celkem vděčná hračka, no a pak ty autíčka, balonky, plyšáci u nás moc nejedou
jinak si to ;posezení ;hezky

nemo1985
9. lis 2009

Ahojky Všem.

Tak antibiotika jsme dobrali minulý týden ve čtvrtek.

Ven ještě nemůžeme, jsme doma.

Dnes nám od rána pěkně prší. 😠

Val....... krásné dárečky jste malému vybrali k Vánocům.
Užij si kavčo .

Luky mi strašně hodně hraček, v cestovní postýlce je už pomalu zasypaný když si tam hraje hračkami 😀

Chceme mu k Vánocům autíčko první koupit, pak chci to pianko hrají mu pořídit a ještě něco vyberu.

Na 20.12. dostíka k 1.roku mu objednat a jdeme k fotákovi.

Přidám nové fotečky do alba.

Včera jsem pekla kuře, takže dnes nemusím vařit. Jen žehlení mě tam čeká 🙂

kremrolka01
9. lis 2009

holky teď jsem někde narazina na Kamču, možná si vzpomenete taky jsem chodila, tak se jim konečně podařilo, gratuluju 😵
dckami • 1d, snž • 19. říjen 2009 v 08:05
Která pravidla porušuje: | Zruš
krásné ránko holky,
Já jsem zrovna vypravila dítko do školy, předtím jsem se stačila testnout, dnes jsem 12.den po Et a co myslíte?????
Nejkrásnější překvapení letošního roku, na testu jsou úžasné //. Krev mi naberou ve sředu.

helicek
9. lis 2009

čau holky, tak jen krátké info, Honzík brebentí, směje se, v noci kojíme po 4 hodinách, tak je to už fakt paráda, jen přes den má to prso v pusince snad pořád, přes den spinkáme tak 20 minut vždy v postýlce, pak dvě hodinky blbneme, spíme jen v kočáru, dokud ho nevytánnu.

lucianas
autor
9. lis 2009

Ahoj.
nás zítra čeká první poradna, na kterou jedeme přímo k doktorce. Jinak chodila ona k nám. Jsem zvědavá, kolik malý bude vážit.

Heli, tak to jde, ty noci. Mě malý taky vstává po těch čtyřech, někdy třech hodinách. Ty dny ale máme lepší. Spává docela dobře. Kdy je vzhůru, tak je navečer,kolem té šesté hodiny, a je vzhůru až do dalšího jídla. Ale jinak je to hodný zlatíčko. Procházky má taky moc rád, v kočárku taky spinkává.

helicek
9. lis 2009

Luci, no u nás je to odpolední maraton, z končárku jde v půl čtvrté a pak jede do 20 hodin, ale zase když zlobí přes den, tak je jistota dobré noci. Ale krásně se nám směje, to je úžasné a už nás i volá, takové hučení z posýtlky, už víme, že chce vzít do náruče, když takhle začne hučet, je to sranda. Děsně rychle roste. My jsme za jeden měsíc nabrali 900 g jen kojením, tak uvidíš, jak bude malej na tom. Příští poradna nás čeká až 14.12. Teď v pátek máme druhou kontrolu kyčlí, minule to bylo dobrý, tak ještě teď jednou a pak už nám snad dají na delší čas pokoj.

A..........je vzhůru, jdu kojit 😀

christla
9. lis 2009

Ahoj holky!

Kremrol, Kamilu si vybavuji, oni se nsažili hodně dlouho o druhé mimčo, co?

Já jsem furt jak chcíplotina. Nějak se z toho nemůžu vyhrabat. Připadá mi, že na mě něco leze, přitom nemám rýmu, nic.... Doufám, že to ze mě brzy sleze. Příští pondělí jdu ke kadeřnicic, konečně, poprvé od porodu. Bude hlídat ségra. Ještě bych si chtěla dojt na nehty. Ty moje jsou strašné!

christla
9. lis 2009

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat.
Je možné, že kaše Káju zasytí natolik, že mi ráno nechce jíst a jí až v 10 hodin přesnídávku??? 😕 Teď je to už druhý den, co se to stalo. Dneska dokonce malá vstávala až v 6.45!!!

jitousek
9. lis 2009

Ahojda Nemi Lukášek už je pěkně velikej a s taťkou jsou fešáci a je mu faakt moc podobnej 😵 😵 😵 😵

Chris možné je všechno nebo prostě nemá hlad .....my jsme například dneska nechtěli sunar jen jsem ho kojila přitom už týden jsem musela vařit ráno sunar jelikoš mu moje mlíko nestačilo a chtěl ještě jíst ........fakt mě nic už nepřekvapuje k obědu toho spořádá plnou mističku včera to nedojedl no kažej den je jinej a tak to bude i u vás s kaší prostě asi nemá hlad tak že to neřeš 😉 😎

u nás máme rýmu jak trám noc nestála za nic několikrát vzhůru seděl v postýlce a bečel ☹ odsávali jsme a kapeme kapky no ale sopel stále u nosu ani ven nejdeme jenže nějak ne a ne usnout teď bulí v postýlce budu ho muset jít vysvobodit je ospinkanej ale já s ním fakt s tou rýmou nechcci dneska do toho hnusného počasí tady prší a je šedivej podzimní den 😒

jitousek
9. lis 2009

holky co myslíte můžu Míšovi osladit čajík medíkem ????
já mu musím dávat do čajíku třtinovej cukr jelikoš by vůbec nepil ☹ tak mu tam dáváme pů malé lžičky asi 200ml čaje no není to moc ale bez toho to prostě nechce a tak mě napadlo když teď mu není dobře že bych mu tam dala kousek medíka 😵 no ale fakt nevím tak se ptám víc hlav víc ví 😉 😎

rintintyna
9. lis 2009

čau Jitu, med se sice traduje, že je velice zdraví, ale počkej co ostatní na to, nebo zkus pohledat na netu, bo mě se zdá, že se nedoporučuje skrz alergie 😕

zajdla
9. lis 2009

Jitu med má hodně alergenú,tak bych s ním ještě chvilku počkala.

To naše dítě taky dnes moc nechce baštit.Ach jo.Snad to bude zítra lepší. ☹ Celý den ji bolelo bříško.Až teď se vykakala,tak snad to bylo tím.

zirafik
9. lis 2009

ahoja holky, tak jen v krátkosti zdravím... za chvíli mastím na cvičení... V sobotu jsem byla na srazíku a bylo to supr, pokecali jsme, zatrsali a v půl třetí jsem byla doma 😝 ... tak má dušička zas na chvíli klid 😅

Jinak naše kočka má zvýšenou teplotu 😖 (37,4) a pořád pofrkáváme, ale to už snad od konce září 🙄

zajdla
9. lis 2009

Pavli možná bych zašla s malou k doktorce na výtěr.Aby tam malá neměla nějakou hnusnou potvoru jak naše holky. ☹

christla
9. lis 2009

Dobrý večer,
tak nějak nemám čas sem chodit častěji. Karolínka už spinká.Než jsem jí šla koupat, uhodila se do hlavičky, tak mám úplně černé svědomí, že hajá, ale jí nešlo udržet bdělou, protože už byla horzně unavená. Teď snad nebudu pořádně spát a budu jí pořád kontrolovat. ☹

zajdla
9. lis 2009

Chria,takových boulí ještě bude.Určitě ji kontroluj,ale uvidíš,žed bude v pořádku.

christla
9. lis 2009

Zajdli, jak by se případně projevil nějaký otřes mozku?

christla
9. lis 2009

Ona teď jak se překuluje na bříško a neumí to zpátky, tak se jí stane, že sebou žuchne a bouchne se do hlavičky, to jsem pak úplně strachy po*raná, aby neměla právě otřes mozku. ☹

pismenko
9. lis 2009

Ahoj holky, moc nedočítám, mám toho teď celkem hodně 😒 😒

Jinak nám rostou zuby, máme spodní levou jedničku, pravej špičák nahoře, druhej se klube a dole to bude taky něco na přeskáčku.Dora v noci hrozně trpí,prakticky nespíme,takže paráda. Jinak je ale přes den zlatíčko.

Přestala jsem kojit,začala chodit do háčkování(můj vrchol je 2xnabíraný dlouhý sloupek 😀 ),Tom je stále s okem doma a min.ještě dva týdny bude,ale lepší se to. No a dneska jsme rozjeli ten soud o to výživné,takže nás čeká perné období.

Chris neboj děti jsou velmi odolné, řekla bych až gumové 😉

zajdla
9. lis 2009

Chris byla by spavá a zvracela by.Nšla by pořádně vzbudit.Usínala by pořád.Ale uvidíš,že když se bouchla v leže,tak jí nic nebude.

Markét pevné nervy při soudu.Snad to dopadne ve váš prospěch. 😉

zajdla
9. lis 2009

Jdu chystat pomazánky na zítřek.Přijdou Lucince popřát kamarádi,tak musím všechno nachystat.
Do toho ještě jedu na nožičky na kontrolu.Tak nám držte pěsti,ať jsme ok.

valentynka
9. lis 2009

ahoj holky,

kremrolko, tu vkládací kostku jsme mu taky koupila,ale nezajímá ho, snad později, teda doufám,ale je hezky barevná, koupila jsme jí v hypernově

Nemíku, malej je čím dál víc pdoobnej tatkovi, neporodil ho on ? 🙂
krásné fotky, roste opravdu jako z vody

super,že to dckami vyšlo,obča jsme jí zahlídla,že někde přispívala a tak jsme se mrkla jestli už je těhui a pořád nic, ale tentokrát jo 🙂

jitoušku, med bych rozhodně nedávala !!!
zkus mu dotoho čaje dát teda nějakou štávičku,toho kubíka, já z něj filípkovi dělám pití,že ho doooost naředím a nebo dotoho čaje přidej nějaký granulovaný, vždyt ty jsou sladké a hlavěn slazené fruktozou některé mléčným cukrem

žiraf, 37,4 teplota není zvýšená, je to normální teplota

jitousek
9. lis 2009

díky za rady ohledně toho medíku 😉 já než jste přišli prolezla jsem net a dočetla jsem se že dokonce i medem můžou sladit děti od 4 týdne života

no co stránky to jinej názor tak že babo raď 😠

někde jsem dokonce četla že dělali průzkum a u nekojenejch dětí kde jim maminky dávali UM a k tomu čaj slazený medem byla vyšší obranischopnost než u dětí co měli jen UM no tak faaakt nevím co si mylset

někde píšou i o těch alergenech ale je to fakt asi na instinktu nás jak to cejtíme a co těm dětem dáme když člověk vnitřně ví že to je dobré asi by se měl řídit sám sebou a né co píšou že .........no na druhou stranu je dobé že je internet a spousta názorů a informací ale chce to se v nich trošku zorientovat 😉 no tak že tak

čaj jsem osladila půlkou lžičky medu a Míšovi to chutnalo dokonce i ta rýma mu povolila tak nevím jestli to je medíkem každopádně je mu lépe 😎 a i lépe usínal než včera 🙂

jitousek
9. lis 2009

chris asi se neboj dětičky jsou fakt omyvatelný a nerozbitný 😀 to bude ještě držkopádů a boulí ........například dneska Míša měl pokus o postavení se u stolu a říznul sebou jen to zadunělo 😅 😕 hehe oni spíše řvou že se leknou a pak se musejí politovat a jede se dál 😉 no a to že šla spát to bude dobrý já bych nebyla tak zoufale ouzkostlivá prostě bourala no a teď spí ......myslím že na otřes mozku je potřeba pěkně pořádná šlupka 😉