Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
9. lis 2009

Nazdárek děvečky. Nějak vás zanedbávám. Občas v rychlosti juknu na FB a toť vše!!!!
Ale dočítám, to zase jooooo!!!!!!!!!!!! 😉

Juli je v pohodě. Stále trochu zápasíme s tím kašlem a chrchláním. Odsávat nemá smysl.... hrčí, ale při odsávání... ani kapička. Zatím jsme byly v jeskyni jen 2x, ale teď začnu chodit 2x v týdnu.. tak snad se to zlepší. 🙂

Jitu... tak to je bezva..že to Míša už zkouší. KOukám, že ledňáčci už začínaj být víc vertikálně než horizontálně 😀

Markét.... já chci vidět ty profi fotkýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na FB jsem, žádám o kamaráčoft a kde nic tu nic 😀 😀 😀 😀

Chris.. klííííd. Zrovna dneska sebou mladá řízla a bouchla se čelem o stůl.. má kus čela modrej a bouli.. 😕 Holt si musíme začít zvykat 🙂

endlessblue
9. lis 2009

Joo a zuby u nás ani ŤUK!!!!!!!!!!!!! 😅 Slintá jak bernardýn, prsty z pusy nevyndá.. (což je už asi tak 4 měsíce).. ale kde nic tu nic 😒 Asi jí budu všechno mixovat až do 18ti 😕

endlessblue
9. lis 2009

aaa... taky už kojím jen 1x denně a to ráno.... blíží se pomalu konec.. jojo 😒 ale chci vydržet do 17 listopadu... abych završila ten 10 měsíc 🙂

endlessblue
9. lis 2009

aaa aaa aaaa a a a a a a a dobrou noc 😲

beruskaveruska
10. lis 2009

ahoj krásné ráno mě dneska bolí v krku víc než včera 😠

janda79
10. lis 2009

ahoj, dobré ránko!
Beru, to je pech, holt oslabená imunita v těhotenství si vybírá svoji daň. Znám to, byla jsem při těhu s V. na hrmadě pořád. A pak když mě to přešlo, zavřeli mě do nemocnice-abych měla nějakou změnu 😅

janda79
10. lis 2009

tý brďo, jedenáctý týden 🙂

valentynka
10. lis 2009

jupíííí 11 týden beruško 🙂

jinak pěkné ránečko 🙂

ještě nedávno jsme viděla 6tt, ten začátek a ted tohleto 🙂 no za chivlku tu máme malé beruščátko 🙂

jitu, já právě četla hodněkrát,že med se nemá,ale je to na tobě 🙂
já bych osladila něčím jiným

jiank holky u nás kojo :

19,30 , 22,30 , 2,30 5,30 já mám doma asi šestinedělňátko a né ročního kluka 🙂

včera jsem mu nakoupial výzdobu na narozeniny, nějaké lampionky, balonky pak nafoukneme a girlandu, je přenádherná-hraje barvama krásně,takže půjdu koupit ještě jednu a pak jsem mu koupila narozeninovou čepičku jak jsou na gumičku,tka manža říkal,že si koupíme ještě i my 😀 😀

jitousek
10. lis 2009

dobré ránko 😉
teda spíše už dopoledne 😎

tak u nás rýma je lepší pěkně se nám zahušťuje a nekape jak kohoutek no tak že to snad bude lepší 🙂

teda val to máš dobrý že takhle moc ještě kojíte u nás pomalu končíme jen ráno a basta knedl přes den už to nechce vůbec v neděli jak mu nebylo akorád tak jsme to zkoušeli i přes den ale má s toho prdelky šrouboval mě bradavkou jako by to byl knoflík tak jsem to schovala a bylo po srandě 😎

beruskaveruska
10. lis 2009

mažu na obočí at jsem zase krásná 😀 kosmetiku až před vánocema 😀 už se těším je to dobrý relax 2 hodinky odpočinku s masážema 🙂

jitousek
10. lis 2009

juuuu beruužij si to taky bych potřebovala zkrášlit 😎 ale nejni čas 😔

jitousek
10. lis 2009

budu si ho muset udělat 😎

christla
10. lis 2009

Ahojky!
Píšei v rychlosti. Káju jsem dala do postýlky, tak doufám, že brzy usne a já se půjdu natáhnout taky, jsem dneska fak hotová.
Kája dneska ani nechtěla k obědu zeleninku, dala si jen mlíčko, tak jsem zeleninku nechala na zítřek.

Beruš, taky závidím, já bych si taky potřebovala dojít na kosmetiku, ale na tu mi nějak nezbývá čas, aspoň že jdu v pondělí k té kadeřnici!

Tak se zatím loučím, uvidím večer, jestli sem ještě někouknu. pa pa.

beruskaveruska
10. lis 2009

Kristý já se zase nemůžu dokopat ke kadeřnici. Nehty a kosmetiku mám o pár vchodů dál to je v poho, ale ta kadeřnice je daleko 😀

ted odešla mamka, MM už je od 12h pryč tak jdu poklidit myčku a zapnu pračku a pak přijede táta a jedu s ním k babce. večer se ukážu tak pa pa

kremrolka01
10. lis 2009

ahoj holky, no u nás kojo podobně jako u val: 19:30, 23:00, 3:00, 5:00, 7:00, 9:00

kremrolka01
10. lis 2009

Jituš toho med bych se až tak nebála, co já vím tak ho nedoporučují kvůli botulismu a ten byl zjištěnej jen párkrát když nedodržovali hygienciký pravidla při zpracování a dostali se do něj bakterie s kterýma se kojencův žaludek neumí vypořádat páč nemá ještě tak kyselý žaludeční šťávy

kremrolka01
10. lis 2009

ty jo Markét to vám jdou zoubky pěkně na přeskáčku 😕
nám pudou co nevidět dolní už fakt chybí kousíček, strašně mu prosvítaj a je z toho taky značně nevrlej a furt to tam honí

valentynka
10. lis 2009

holkýý tak tady je to teda fakt nějak prázdný ??

šli sjem s filípkem do spořky a pak jsme jeli tady kousek od našeho baráku do mateřského centra ,ještě s jednou holčinou a kloučkem.
zaplatí se 30kč,udělají ti kafči a pro děti je tam dost hraček.
přišli jsme po 5 domů, nakojila jsme a spinká 🙂

Krmerolko co to, co to ?? se nám kluci nějak domluvili ne? 🙂

zajdla
10. lis 2009

Tak návětěvy odešly.Uklidila jsem to po dětičkách.Dovedete si topředstavit. 😀 Linduš zaspala,Lucka si hraje s novýma hračkama.Mám chvilku klídeček.

JInak nožičky máme v pořádku.Měli jsme dávat široké balení na noc,ale když ji bolelo to bříško,tak jsem nedávala.A stejně je to OK.Tak jsem ráda. 😀 Pěkně u nás pršelo,tak jsem přijela pěkně zmoklá. ☹ Lucku jsem vyzvedla ve školce autem,tak ta moc nezmokla.

beruskaveruska
10. lis 2009

ahoj holčiny držte mi ráno palce jdu na velké interní vyšetření pak poreferuji pa pa a krásnou dobrou noc 🙂 🙂

valentynka
10. lis 2009

zajdi ,gratulka k nožičkám 🙂

beruško,držím pěsti !! bude to v pořádku, uvidíš !!

tanuki
10. lis 2009

No my medujeme od července, takže od 9m, ale prý je v něm taky dost alergenů, tak Jitu, jestli jsi atopik, tak teoreticky spíš ne, prakticky když ještě kojíš a navíc už se to chýlí, tak bych do toho možná šla. Jo a u nás včera vyzkoušen poslední alergen- měli jsme krevety a dítě je hrozně chtělo ochutnat. tak uvidíme, snad se nám to nevymstí 😉
Val, takové mateřské centrum bych tu taky ráda, ale co jsem koukala na net, tak je to samý kurz a heren málo!
Verčo, to je vtipný s těma zoubkama, člověk doufá, že už je to ono, že je to důvod, proč je to díět tak protivný a ono nic 😀

jojo, noční kojení, to je mor a závislost..

zajdla
11. lis 2009

Ahojky
,Beru držím pěsti.

Já valím za chvilku do školky.Lucka tam mají logopedku,tak uvidíme ,co nám řekne.Jinak u nás cchčije a chčije.

christla
11. lis 2009

Dobré ráno!

Tak teda u nás po dlouhé době ráno stálo opravdu za prd. Kája se vzbudila v 6.30, tak jsem jí dala najíst, dala si trochu a už byla protivná, protože v noci toho moc opět nenaspala. Dla jsem jí do postýlky s tím, že bude spát, tak jsem si taky lehla, ale to dítě se hodinu vztekalo!!! Pořád jsem k ní vstávala, byla jsem fakt vytočená a na ní už ošklivá. Nakonec vytuhla a teď už slyším, že je vzhůru. tomu spánku teda moc nedala. 😠
Prima začátek dne. Já mám od včera dost zablokovan záda, od toho mě od včera třeští hlava, takže to jsou dny.....

zirafik
11. lis 2009

ahoja... Chris u nás taky nic moc 😖 ... kojení 2,30 6,30... a od 8 už jen převalování a vztekání u mámy v posteli 😝 ... jinak u my se taky ještě nepřekulíme zpátky na záda 😒, takže se u toho pěkně vztekáme 😒

Beruš, držím palce a dej pak vědět 😉

Zajdi, gratulka k nožičkám 😵

kremrolka01
11. lis 2009

jů tak mi akorát přišly vestičky, jsou super jako nový a Kuba je v ncih roztomilej
o víkendu slaví MM narozky tak je hnedka oblíknem na oslavu 🙂
Pavlí tak to je ještě krásná noc 😉 já byla včera sama doma a jako na potvoru měl cvrček po dlouhý době řvací večer 🙄 no nakonec mi po devátý usnul a já blbec místo abych šla spát as ním, pustila jsem si ano šéfe, pak ještě šla mejt nádobí a do postele se dostala v půl dvanáctý, 2-3 kójo, 5 kójo, 6:30 vstávačka 🙄 co to je??? jestli ne zuby tak nevim 😀

kremrolka01
11. lis 2009

teď byla snaha o dopolední spaní a místo toho to bylo asi hodinový kojení přetrhovaný pětiminutovýma chrupkama 😠

valentynka
11. lis 2009

ahoj holky,

Tanu, ju krevetky, to si teda Verunka šmakuje 🙂 snad to projde v pohodě ! 🙂

no já si šla dáv o půlnoci vanu, manža přišel před 1 hod. a chrnět jsme šli v 1,30 ☹
kojo ve 3,15 což čumím,bo se budí pořád po půlnoci a další kojo v 5

skoro před hodinkou jsme se vrátili z plavání,Filda usnul už v autosedajde, naštěstí je tuhej,když ho vyndavám a svlékám 🙂 tak jsme hned čapla vysavač, dala prát deky z gauče.

zirafik
11. lis 2009

no, já si šla lehnout před jednou a manža ve 2,30-dodělával projekt k domu 🙄 🙄 , vstával v 7hod 😝 , my v 8,30 😒

zajdla
11. lis 2009

Tak logopedka ok.Budem procvičovat nějaká slovíčka,jinak prý Lucinka mluví krásně.Tak jsem ráda. 😀
JInak my baštili ve2 a v 6.Ale málo. ☹