Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
11. lis 2009

Pavli malá je krásná. 😉 😵 😵 😵

valentynka
11. lis 2009

pavlí, tak taky noc na prd co?

zajdi,tak to je dobře,že mlvuí Lucinka hezky 🙂

a mě se malej raubíř už probudil, spinkal 1 3/4 hodinky, mu dalo plavání zabrat, dneska neměl svůj den an plavčo, ze začátku brečel, což se nikdy nestalo,asi se tam něčeho bál ☹

christla
11. lis 2009

Holky, já taky nevím, co se to s malou děje, že jsou ty noce takhle na prd, asi je už definitivně konec zlatým časům, kdy spala celou noc.
Já ještě dostala mrchu, takže dneska fakt trpím. 😖
Malá se naštěstí najedla a už chrní!

christla
11. lis 2009

Pavlí, Týnka je fakt úžasná, má horzně krásná očíčka!! 🙂

christla
11. lis 2009

Jo a malá se taky nepřetočí na zpět z bříška na záda, takže se taky vzteká.

endlessblue
11. lis 2009

HOlky, jen nakukuju... za chvíli fičím s Julčou na 10měsíční kontrolu 🙂 Jen jsem rychle zkoukla albíčka a máte krásný a ŠIKOVNÝ miminka. Naše Juli byla lenoch největší.. a teď pendluje kolem nábytku jak blesk... že nestíhááááám... pořád jí musím hlídat 😕

Jo... a teď se nemůžu rozepsat... jen píšu....MANŽELO-VRAŽDA MOJE HOBBY!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

kremrolka01
11. lis 2009

Kuba dneska poprvé sám stál 😵 😵 😵 u tý jeho krabice s hračkama se pustil a asi 5 vteřin stál než si kecnul na zadek 😀

endlessblue
11. lis 2009

Jojooo... Kubík je šikuláááá 😀

Jinak náš otesánek..... duševní vývoj v pořádku.. reaguje, vykládala doktorce příběhy 🙂 Fontanelka stále větší.. no, na velké hlavě velká díra, že,?? 😀 .. a váha 9200g 😅 a jenom...to bylo pro mě překvapení 69-70cm. Tak narodila se dlouhá jak pohádka 53cm.... ale asi bude zaprcatělá 😀

jitousek
11. lis 2009

ahojda též zdravíme dnes jsme byli jako již tradičně každou středu na cvíču 😉
ráno jsme zaspali nebo spíše jsme si pospali do 8h a pak jsem tu kmitala jak motorová myš abychom se stihli vypravit včas 😎 cvíčo paráda dokonce jsme ani moc nehučeli a docela jsme si to užili 😵

zítra nás čeká též 10 měsíční prohlídka tak jsem zvědavá na toho našeho habána kolik bude mít v pase snad nestrhnek kojeneckou váhu 😀 pak podáme hlášení jestli bude čas jelikoš odpoledne jedu na sraz s holkama z práce a na véču hhurá konečně si po letech vyrazím z kopejtka bude to poprvé bez Míšánka taťka bude hlídat tak jsem zvědavá 🙂 😎 😵 😵 😵

jitousek
11. lis 2009

ju a Kubásek je šikulák fakt no z ledňáčků je faaakt napřed my máme první pokusy o postavení a se ale těch držkopádů do zadu a na hlavu hrůza včera se sebou říznul hlavou buchnul o reprák řevu jak při vraždění miminek že si člověk zrovna myslí že pojedem na šití 😎 😒

endlessblue
11. lis 2009

Teď tady pochopitelně řeším.. jestli není Juli nějaká divná... když v 6měsících měla 66cm.. a za 4 měsíce vyrostla jen o cca 4 cm 😖 Jojo, při každý návštěvě mi vleze nějakej brouk do hlavy 😔

Jitu.. my sice stojíme u nábytlku asi 10 dní.. ale pády jsou taky na denním pořádku 😒 Ona si je už celkem jistá.... začne machrovat.. chytne se jen jednou rukou ledabyle.. no a rána.. a je na zemi... to musím chlácholit a litovat. a hned přestane ječet jak když utne 😀

endlessblue
11. lis 2009

Jo a ještě si musím postěžovat....

Poslední dobou bojujem strašně s jídlem. Julča začíná bojkotovat večerní kaši.... sní sotva půlku... takže tak 100ml. Nedopíjí sunar... oběd do ní taky tlačím. Podle váhy nestrádá... ale je to o nervy. 😠 😠 😠 😠
Navíc.. jak se projevuje alergie na kravský mlíko??? Malá když pije Sunar, tak si strašně mne oči, u večerní kaše to samý... Jenže já už jí kojit plně nemůžu... co bych pak dělala??

Oblíkání..to je taky jeden velkej hysteráááák. Neposedí vteřinu.. bodynko jí mezi nohama dopínám... když už je ve stoje u gauče, když jí vezmu zpátky, abych nátáhla punčochy..... prohne se do luku a ječí jak tarzan... 😠 😠 😠 😠 já se občas musím držet, abych jí nezlískala přes plínu 🙂

Týjo.. nenapíšu jak je tejden dlouhej.. ale když se rozepíšu... tak to tady na vás sypu, coo??? 😅

beruskaveruska
11. lis 2009

ahoooj tak se hlásím až ted měla jsem krušný den.

na kontrole vše v naprostém pořádku jsem moc ráda a na další kontrolu jdu až 2.12. v krvi i moči to bylo dobré tak spon tak a tlak taky supééér.

koukám, že si s bejbátkama užíváte vzdorování tak přeji pevné nervíky 😉

endlessblue
11. lis 2009

Jééé Beru a jak to že krušný den????

Gratuluju k úspěšné kontrole... TO JE SUPÉEEEER!!!!!!!!!!! Pěkně to naskakuje...jupííí....... 😀

beruskaveruska
11. lis 2009

Verun já vstávala ráno v 6 přišla jsem dom kolem 7:15 nasnídala jsem se a šla se natáhnout a v 9 mě vzbudil telefon 😠 no pak jsem musela vylézt z pělechu neb jsem si na pro výsledky. ráno jen krev a moč a o půl 12 kontrola . Vzala jsem to oklikou a dom dorazila pomalu o půl 4. tak jsem to tu trochu pofackovala a zadělala na vdolky s tím, že než se zdělá těsto a vykyne, že s natáhnu a do toho přišla známá na kávu. no a po půl 8 jsem dopekla vdolky ted jsem domyla sektorku a jdu ještě vyndat myčku a zase nandat. a už se těším do pelíšku. 🙂

kremrolka01
11. lis 2009

beru gratulka ke kontrole 🙂

endy no u nás to oblíkání je taky pěknej boj, kolikrát funguje jenom když si ho posadím na klín před zrcadlo a takhle oblíkáme 😖

já jsem se ti Veru koukala do toho grafu co mám staženej a podle toho je Verča na spodním percentilu (je tam spodní percentil, průměr a horní percentil) a už byla v těch 6 měsích (to je na 65 cm), v 10ti měsících je to na 70 cm, což tak odpovídá, je to v normě, tak si z toho hlavu nedělej, on už se ten nárůst pořád zpomaluje 😉

no a s tím jídlem, Kuba mi zas teď vůbec nechce jíst ovoce, sní tak 5 lžiček a utrum, jedniný co ještě pozře je banán rozmačkanej, takže jedem akorát oběd, večer kaše a jinak kojení
my jsme si o jídle povídaly s fyzioterapeutkou na tom cvíče a říkala hlavně děcka nenutit a že právě kolem 10. měsíce toho jedí míň, což tam teda spousta mamin potvrdila, že jim toho snědli víc v půlroce než teď

jinak na tu vejšku má teda Julča super váhu, ono i na tom videu je vidět jaká je puclička, myšleno v dobrým 😉 tak neboj určitě jí nic nechybí 🙂

jdu na žehlení, tak pus dobrou 😲

kremrolka01
11. lis 2009

jo Veru ještě si nám nenapsala čím tě naštval manža 😅 zas někam vyráží?

kremrolka01
11. lis 2009

a díky za pochvaly, šak on Kubajs stojí už přes 2 měsíce tak má natrénováno 😉 chodí si už kolem nábytku jen tak halabala, přidržuje se jednou ručkou aby se neřeklo, tak jsem zvědavá kdy sebere odvahu na to se pustit 🙂 to bude asi druhá fáze držkopádů 😀

jitousek
11. lis 2009

notak jsem dokoukala Poštu pro tebe tedato byl dneska zase mazec ten poslední příběh chudák kluk brr fakt člověk neví co má když má zdravé dítě 😔

jo říkám že kubásek ačkoli je mladší od našeho Míši je z ledňáčků nejčilejší myslím že náš Míša je oproti všem třem ze čtyřlístku nejpomalejší 😔 ale mě to neva já to fakt nechci řešit a ani neřeším prostě je svůj do ničeho ho nenutím jde si svým tempem a já jsem ráda za každej úspěch dneska úžasně lezl už svoje lezení zdokonalil je rychlej jak stonožka a má strašnou srandu s toho když ho někde chce chytit .......tak že vždy dělám že tě chytím a lezu za nim a on zdrhá a má s toho strašnou bžundu 😵 😵 😵 prostě myslím že teď je úžasnej teda byl vždycky ale te´d je s ním fakt legrace .......a začali jsme říkat tí tí (to je světlo ) a kytí no je to spíše podobné k tomu tí tí ale někdy se mu podaří i kytí a hlavně ukazuje kde máme světlo a chce ho zapnout a kytí chce čmuchat 😀 prostě bobek breburdínek 😵 😵 😵 😵

jitousek
11. lis 2009

hrozně bych chtěla s Míšou znakovat ale myslím že bude možná rychlejši v mluvení všechno by chtěl říkat ale nejde mu to takk hučí a ukazuje 😉 na cvíču právě ta naše cvičitelka má roční holčičku a a od 6 měsíce začali znakovat a je úžasná všechno si řekne co chce říct ve znacích chlavně zvířátka ale i potřeby co chce jíst a tak prostě bomba 😵 😵 😵

nevím jestli jste o tom slyšeli ale posílám odkaz na stránky

http://www.znakovanismiminky.cz/index.php?disp=...

tam právě jsou i videa a na nich je holčička Kačenka a ta je od tej naší cvičitelky 😎

beruskaveruska
11. lis 2009

holky pomůže mi na odhlenění kloktat vlažnou vodu se solí??? nevíte já už fakt nevím co s tím nemůžu se toho zbavit 😠

beruskaveruska
11. lis 2009

Jituš to je moc zajímavý odkaz 🙂

jitousek
11. lis 2009
beruskaveruska
11. lis 2009

tak mám zase meducínku v lednici cibul a cukr tak snad mi už konečně něco zabere. jo paní dokrotka mi na to dopo řekla, že to holt budu muset vydržet se jí to řekne, když mě to dusí blbě spím a nemůžu odkašlat nic ☹

jitousek
11. lis 2009

já bych ti poradila jedno super kloktadlo je to sice hnus ale dá se to vydržet 😉 momento jdu najít recepis (myslím že jsem to už tady někomu radila ) 😵

jitousek
11. lis 2009

bazalka a zázvor +1 kapka tea tree oleje
na 1 hrnek 1/2 lžičky od každé bylinky převařit ak loktat 😉

je to kloktadlo tak si nemyslím že by to nějak mělo uškodit při těhu já jsem to taky kloktala v těhu a i před těhu tak že si myslím že se není čeho obávat 😎

jitousek
11. lis 2009

jinak ještě na odhlenění je dobrej zábal buď s másla nebo z oleje na hrudník si dát rozehřát a přikrejt kapesníkem pytlíkem a zabalit plínou nebo šátkem a tak půl hodiny i klidně víc ležet v teplém pelíšku a nechat to rozehřát mě to teda pomáhá na vykašlávání když mě bolej průdušky a že se mě něco už v životě natrápili 😉 😎

jitousek
11. lis 2009

jdu do hajan zítra jdeme na tu 10měsíční prohlídku tak se musím jít prospat 😎

beruskaveruska
11. lis 2009

Jituš díky za radu už mám hrudník namazanej sádlem to dělám, ale též nic moc ach jo pomooooc já už to nechci 😀

beruskaveruska
11. lis 2009

nemam ten tea tree olej musím sehnat 😝