Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
13. lis 2009

jj, upadá, nebýt pravidelných přispěvovatelů jako jsme já, tak jsme na 10straně 😒

my byli odpo venku, pak v bazénu si pro fotky z potápění, zase jsme se fotili.

dodělala jsme dvě koláže z fotek na polštáře,tak jsme ráda.

kde máme Baruš? už tu dlouho nebyla

valentynka
13. lis 2009

BERUŠKO spi,dokud můžeš, po porodu tobude záhul a dlooouho se nevyspíš 😅

jitousek
13. lis 2009

beru jen pěkně hajinkej to je normální těhu příznak na začátku jsem taky spala jak méďa béďa 😀
prej je to obrana a ochrana jak se ti v těle uhnízďuje miminko a změna hladiny hormónů vyplavujou do krve něco co podporuje spánek 😝 kdybych nebyla líná našla bych Ti o tom celý článek 😎

beruskaveruska
14. lis 2009

ahoj v sobotu
u nás je tak ošklivo, že není vidět z okna jaká je mlha ☹

jo já se asi naspím na 5let dopředu 😀

zajdla
14. lis 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Tady svítí sluníčko. 😀

Beru pěkně spinkej.Já spala taky pořád.Ráno vstávala v 10,ve 12 jsem si šla zase lwhnout.Ve 2 jsem vstávala a v 8 večer už jsem zase spala. 😀 Teď už se asi pěkně dlouho nevyspím.

Včera jsme byli na super véči.Dala jsem si kus masiska k tomu grilovanou zeleninku,a pak s manžou ještě na půlky tatarák.Přijeli jsme domů totálně přežraní.Ale bylo to super. 😀

Dneska zavezu mamču do obchodu,zůstaneme u nich na oběd. 😀 Manža jde na fušku.Zítra půjdeme zase k našim na obídek,ale to už bude slavnostní.Děda má narozky,tak půjdeme popřát. 😀

beruskaveruska
14. lis 2009

hlásím, že u nás stále mlhavo sice se to už probírá, ale není to ono. 😠

beruskaveruska
14. lis 2009

MM už odešel do práce já koukám na kriminálku Las Vegas a píšu vám jen, že jsem si šla do kuchyně pro pití 😀 a valím zpět do pelíšku 😀 😀

pismenko
14. lis 2009

Ahojky při sobotě 🙂 U nás je od rána nádhterně a teplíčko, už mám venku peřiny, uklízím, Dora je zaltíčko a dneska o ní vůbec nevím 😵

Beru, koukám na ten tvůj pas 😵 😵 😵 😵 toto letí

christla
14. lis 2009

Ahojky, zdravím při sobotě.
já od rána makám, vařím.... Manžel se švagrm dělají studnu, celý dvůr rozkopaný, všude bordel, tahá se to do baráku....Ale co se dá dělat, hlavně že už budeme mít pořádně vodu!
Dneska jsem dělala k obědu masovou kuřecí směs s bramboráčky. 🙂
Zítra jedeme na noc k našim, já jdu v pondělí k té kadeřnici, tak äbysme nemusely cestovat ráno, tak tam přespíme.

Beruško, jen hezky odpočívej, co já bych za to teď dala. dneska se k8ja vzbudila prosím v 5 hodina měla vysoáno, tak jsem si jí vzala k sobě do postele s dobrým úmyslem, že ještě bude spát a ona místo toho mě tahala za nos, strkala prsty do pusy, škrábala..... Tak jsme v 6 vyezly, přebalila jsem í, dala jí najíst a do 8 jsme tady šaškovaly. Pak v 8 usnula, tak jsem si taky lehla, že doženu to ráno a ona byla v 8.30 vzhůru, čilá. 😠
Za celé dopoledne nezahmouřila oka a ve 12 sotva snědla zeleninku, dala si mlíčko a už spala. Jsem zvědavá, kdy se vzbudí.... 😅

christla
14. lis 2009

Jinak u nás je taky krásně, slunečno.

beruskaveruska
14. lis 2009

😀 jé já mám valecí den vás teda lituju to je odemne pěkná provokace 😀

ale nebojte zítra a v pondělí si máknem teda spíš MM. má nám dorazit nová skřín na chodbu a ty dvě co tu máme musíme vyklidit , rozebrat , odstěhovat 😝

http://www.eshop-nabytek.cz/parts/obrazek.php?l...

oni jí maj v ložnici a u nás bude vévodit na chodbě 🙂

beruskaveruska
14. lis 2009

áá tak to je špatný odkaz

rintintyna
14. lis 2009

čau kočky, zdravím při sobotě, tak v Brně rumpluje zoncna, ráno jsem nakoupila, poté malovala mandalu, teď obědváme a pak máme spicha s partou u kámošky v novém bydlení. Teda ale taky bych spala 🙄 včera jsem byla s kámoškou v restauraci, tak jsem si dala šopák a palačinky s čokoládou 😵

christla
14. lis 2009

Beruš, neprovokuješ. Až budeš řešit (ne)spaní mimča, tak my, co nespíme teď, už určitě budeme mít moudřejší děti, které nás nechají celou noc spinkat, takže pak budeme my provokovat tebe. 😀

tanuki
14. lis 2009

jeje, chris, to mají teda počasíčko na práci venku.
holky, pomalu se loučím, zítra odjíždíme na chalupu až do Vánoc, net tam je přes linku, tak občas juknu, ale.... at se ti naši prckové v tom spaní polepší a těhulkám krásné těhu dny 😉

valentynka
14. lis 2009

ahoj holky 🙂

Tanu,tak si to na chalpupce hezky užijte a hlavně at vám to učení leze pěkně do hlavy 🙂

Beruško,hezká skřín 🙂

manža nám šel dneska v poledne do práce, tak jsme pak vyrazili s Filípkem na procházku,aby se vyspinkal na čerstvým vzdoušku a pak jsme šli k ségře.
při zpáteční cestě domů si dal filípek zase šlofíka, tak za chvilku půjdem koupat a pak spinkat a já budu relaxovat na pc 🙂
jsem z toho chození nějaká utahaná, bylo dneska fáákt krásně 🙂

včerejší večeře byla naprosto super 🙂 dala jsme si plátky z panenky s bramborovou pyramidou, to byly bramboráčky prokládaný na sebe nivou.
manža si dal plněnou panenku nějakýma pálivýma papričkama a k tomu restovanou zeleninu.
pak jsme si dali ještě kafíčko, hrála tam hudba ,tak tobylo příjemný.
pak jsme razili směr kino na Michaela Jacksona, bylo to fááákt dooost dobrý, krásný 🙂
no a domů jsme dorazili po půlnoci, mamča hlídala a pak jela domů.

evitkamalicka
14. lis 2009

ahoj kocky, chcem vas poprosit o hlas, dala som svoju torticku do sutaze, ale ked chcete hlasovat, musite sa tam zaregistrovat, tu je link na hlasovanie, vopred pekne dakujem
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/jezko-s-ja...

jitousek
14. lis 2009

evitka ty jsi kouzelnice no užasnej ježek s jablíčky hele a na těch lístečkách jsou i jména že ???K jaké příležitosti to je a proč tam jsou ta jména 😵 😵 😵

jitousek
14. lis 2009

já jsem se dneska pustila do oken byl to sice hřích nejít ven bylo od rána sluníčkově ale musela jsem začít jelikoš ty naše vejkladní skříně než umeju v patách s Míšou tak budou Vánoce 😝 😵 😵 😵 tak že jsem zvládla okna v obejváku a teď už JEN 5 oken a bude hotovo 😅 😎 😎 😎 no vánoční úklid začíná dámy nechci to zase honit na poslední chvíli 😵 😵 😵

jitousek
14. lis 2009

ale aby jste si nemysleli že Míša seděl se mnou doma ono to tak vypadá s toho jak jsem to napsala 😎 manža s ním šel sám na prochajdu a já makala jak barevná 😉

no a zase se zastavili v Albertu a měli akci na pemprs plíny krabice 111 ks za 300 kč no tak vzal rovnou dvě bedny akorád musel zavolat rodičům a měl kliku jeli zrovna ze zahrady tak nám to hodili autem na kočáře by uvezl tak jednu 😵 😵 😵 tak že máme zásoby plín snad do ledna by jsme mohli vydržet 😝 🙂

evitkamalicka
14. lis 2009

jitu to bolo na stuzkovu, neviem ako sa to u vas vola, ale myslim ze maturitny vecierok

jitousek
14. lis 2009

jo jo maturitní večírek akoráte teda u Nás se takové krásné dorty nedělají teda alespoň já jsem žádnej nedostala ani nikdo jinej 😎 ale což jinej kraj jinej mrav ale je úúúžasnejjj hned bych si kousek dala 😵 😵 😵

kremrolka01
14. lis 2009

tak já jsem taky hotovson, jedna návštěva odjela, zítra dojede další, ty jo jak je člověk zvyklej vařit pto dva, tak připravit hostinu pro 6 a do toho ještě oběd pro Kubu je nadlidskej výkon, a to jsem ještě Petrovi pekla dort (má narozky 🙂), korpus a krém jsem si připravila včera, jsem pekla asi do půl jedný a v šest jsme s Kubíkem vstávali 🙄 no poved se, i když teda evictce nemůžu konkurovat ani zbla 😀
u nás teda počasí nic moc, ráno mlha, pak se to dopoledne vybralo, ale po obědě se zase zatáhlo a když jsme byli venku bylo nechutně zimovlezlo
tak se mějte já jdu so hajan sbírat síly na zítra 😎

valentynka
14. lis 2009

kremrolko, jojo to zhnám,když se sejde tolik lidí, to mám vždy,když přijedou manžový děti i s přítelema, no hned je nás 8 😀 a to vždy taky chystám.
ted posledně v létě nás tu bylo šest na 5 dnů i se spaním 😅

zajdla
15. lis 2009

Ahojky,prvníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

jitousek
15. lis 2009

druháááááá 😵

jitousek
15. lis 2009

dobré dopoledne nebo ráno 😅 my jsme teď dosnídali 😵

holky já s toho našeho Breburdy vyrostu co on dneska dělal v postýlce od 5h sebou šil po postýlce vždy si sednul a pak se překulil jako k nohám a spal pět minut převrácenej pak se posadil a zase na druhou stranu několikrát sebou břinknul i o špryclata vypadl mu dudák s postýlky já k němu do 7h vstávala asi 50x a to už jsem nadávala jako špaček on si u toho i kecal evidentně chtěl spát zívala ale nešlo mu to ale jak se tam kutálel to by jste museli vidět pak tzo vždy vypadalo že už spí a zase na novo 😠 pak se mě rozeřval kvůli dudáku jelikož si ho vtipně hodil za postýlku a tam jsem po tmě odmýtala lézt tak že dostal náhradní ještě že mám na nočním stolku pro tyto případy 😵 no pak si vyřval sunar a v 7.15 usnul do 8.15 což už jsme museli vstávat .......no a aby toho nebylo málo tak včera kadil jenom jednou což normálně kadí i 3 až 4 za den tak dneska než jsem mu nachystala snídani měla jsem ho v postýlce v kuchyni (tam má hračky a občas ho tam dávám aby se mě nemotal pod nohama ) tak si hrál a zes.... se do pyžama byl ještě v ve spacím pytli a komplet i postýlku no paráda hned po ránu 😖 tak že u nás dnešní start tak 😵 😵 😵

jitousek
15. lis 2009

zapoměla jsem Fildovi popřát včera k jedenáctiměsíčninám fíha za měsíc už rok pane to nám to teda uteklo že ☹ 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
15. lis 2009

jeje koukám že dneska tu nikdo není ☹
my už jsme po O vařila jsem těstovinovej salátek s masíčkem a Míšovi těstovinky a zeleninku bez masíčka 😎