Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
17. lis 2009

u nás dnes bylo nádherně, úplný jaro, určitě kolem 15 stupňů a celkem i sluníčko, tak jsme byli zas asi 3 hodiny na prochajdě
Kuba včera usnul brzo v sedm, pak se v devět vzbudil a už nechtěl zabrat, tak jsme si ho ještě asi do desteti vzali do obýváku, pak jsem s ním usnula ve velké posteli a vzbudila se ve dvě, MM byl ještě vzhůru a maloval projekt, pak si šel lehnout, Kuba se vzbudil a od tý doby to bylo něco jak psala Jitu, vždycky někam popolez, na pět minut usnul a zase až do rána 🙄 snad to dnes bude lepší

valentynka
17. lis 2009

tak u nás dneska bylo hnusně, odpo poprchávalo pořád a bylo takový sychravo ☹

manža se učí na zítřejší zkoušky,tak jsme tu 🙂
odpo jsme jela k ségře,aby se manža mohl učit, ještě jsem sjela do kaufu mrknout jestli budou mít ještě ty pampersky a nic ☹
jinak jsme dneska vyluxovala a prádlo vyžehlené, jen ještě na balkoně visí rifle, osuška a ručník,tak to přejedu zítra po plavču.

zajdla
17. lis 2009

Hojky.

Já šla ráno k našim.Lucka tam spinkala od včerejška,tak jsem šla uvařit.Mamča musela nakoupit.Tak jsem dělala vietnamské závitky.Moc se nám se ségrou podařily.
Pak jsme byly na procházce a skončily jsme u sousedů-Lucka si pohrála s dvojčatama a já aspoň pokecala. 😀

Te ď už Linda spinká,ale Lucka zlobí a nechce usnout.JInak mám vyžehleno.POklizeno a ještě sundám záclony,ať můžu zítra ráno začít umývat okna. ☹

pismenko
17. lis 2009

a u nás se bulí už 30 minut 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

pismenko
17. lis 2009

jitu,napiš mi do Ip jaké tam máš jméno, zkusím tě najít sama, bo tě v žádance o přátelství nemám 😕 😕

kremrolka01
17. lis 2009

všem dobrou noc ať mimoušci spinkaj
a Dorotce a Julince všechno nej k výročí 😉

pismenko
17. lis 2009

a kubíčkovi k zítřejšímu 😲

kremrolka01
17. lis 2009

děkujem 😵

beruskaveruska
18. lis 2009

ahoj jsem první jo ????

beruskaveruska
18. lis 2009

vzbudila mě zima spím na Evu a dala se do mě ledovice 😠 no a v tu ráno je po spaní.

včera jsme jeli po 18h do Baumaxu a jediné co jsem si nakoupila byly ozdoby a špičky 😀 tak prý už mám výbavu na 4 vánoční stromky, ale když mě ty ozdůbky tak lákaj 😀 a neměli je drahé.

holky kolikátého cca vám chodí mateřská???? já čekám svou první nemocenskou

valentynka
18. lis 2009

ahoj holky,

beruško,mě nemocenskou vyplácel ještě zaměstnavatel,takže to chodilo normálka jako výplata.

rodičák mi chodí kolem 16

beruskaveruska
18. lis 2009

Val ahoj - no kamarádka to ted dostala vyplacené za červenec, srpen a září až koncem října to je síla

christla
18. lis 2009

Ahoj holky!

Tak už máme jídelní židličku, takže už bude kája stolovat s námi! 😵

Beruško, mě nmocenská taky přišla zpětně za 3 měsíce. Je to na houby, ale pak mi přišla hezká sumička! 😀

Mateřská mi chodila okolo 7.

christla
18. lis 2009

Dodatečně přejem vše nej k Dorotčiným 10 měsícům a Kůbikovi ke dnešním!!!! 😲 😲

christla
18. lis 2009

... Kubíkovi..... 😅

endlessblue
18. lis 2009

Brý ránko...
taky přeju Dorotce ke včerejším 10 měsícům a Kubíčkovi k dnešním 😀 😀 😀

Jinak, my dom máme asi malýho jezevce. Malá usíná sice až tak po osmé večer.. ale zato dneska bez jediný přestávky spala do 8 do rána 😀 😀 😀

Čaj pije stále ale málo. Vypije tak 100ml za den. Tekutiny má v polívce a Sunaru.. tak snad to stačí 🙂

beruskaveruska
18. lis 2009

holky mám za sebou maratonek 😝 v 9h mi volali, že nám dneska přivezou kolem 11:30 skřín a to měli volat min. 2 dny předem jo 😠 tak jsem mastila vybrat korunky a shánět kdo nám s ní pomůže . pán mi povídá v jakém p. bydlíte a já, že v 6 a on tak to je super ta skřín má 310kg a je to v jednom balíku no jsem myslela, že mě vomejou 😠 jsem na to zvědavá. budeme to muset dole rozdělat a nosi po prknech neb ty bočnice a dveře se nevejdou do výtahu 😠

pak písnu jak to dopadlo zatím pa pa

beruskaveruska
18. lis 2009

holky mám za sebou maratonek 😝 v 9h mi volali, že nám dneska přivezou kolem 11:30 skřín a to měli volat min. 2 dny předem jo 😠 tak jsem mastila vybrat korunky a shánět kdo nám s ní pomůže . pán mi povídá v jakém p. bydlíte a já, že v 6 a on tak to je super ta skřín má 310kg a je to v jednom balíku no jsem myslela, že mě vomejou 😠 jsem na to zvědavá. budeme to muset dole rozdělat a nosi po prknech neb ty bočnice a dveře se nevejdou do výtahu 😠

pak písnu jak to dopadlo zatím pa pa 😉

endlessblue
18. lis 2009

Jééé Beruš... tak to je teda úúlet 😕 Hele, ale ty nezvedej ani hřebíček, jasnýýý????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

valentynka
18. lis 2009

beru, tak toje mazec,ale určo to rozdělejte.
my taky takhle tahali skřín a nejtěžší byla ta část se sklem, do výtahu se nic nevešlo.

tak ypřeji všem dětičkám vše nej 🙂

veru, noo tak to máš doma teda super spáče, já mám pořád malý miminko,který chce 2x za noc krmit.

filípek se už probudil,dáchnul si hodinku, jdu ho nakrmit a pak jdem ven s kámoškou na kafíčko.
je dnes přenádherně 🙂

papa

kremrolka01
18. lis 2009

chris, endy děkujem za přání
teda endy Julinka je fakt andílek 🙂 takhle dlouho v kuse spinkat to už se mi dlooouho nestalo
my čajdy vypijem tak 50 ml, ale kojím ještě min 4x denně tak snad má dost z mlíka a i v příkrmech a kaši je vody dost, na cvíču nám říkala, že by měli mít příjem min litr denně, ale počítala do toho teda všechno i přesnídávky nebo kaši
včera jsem objevila pěkný bačkůrky v Renu, byly s tou žirafkou a měli ten podpatek jak jsem říkala, za 150, tak je tam asi zajdem s Kubou vyzkoušet

kremrolka01
18. lis 2009

jj tu je fakt azuro 😎 už se těšim ven, dáme obídek a mažem
beru a co to nechat dole v baráku a počkat namažela až přijde z práce a zavolat třeba ještě nějaký chlapy, snad by takovou tíhu nikdo neodnesl, hlavně ty sama nic netahej

zajdla
18. lis 2009

Hojky,tak já byla zase nakupovat ježíška.Už mě z toho hrabe. 😀

Dětičkám přeji všechno nej k mininarozkám. 😉 😀 😵

Mám umyté 2 okna.Zbytek zítra.

endlessblue
18. lis 2009

Třetí strana jo?? Ale FUJ!!!!!!!§§

Juli je po večeři.. do osmi jí tu nechám vyřádit.. pak 200ml sunaru a fičí do postýlky...kéž by zase spala svých 12 hodin 😀 😀 😀

zajdla
18. lis 2009

Linduš už spinká a doufám,že Lucka brzo taky vytuhne.
Já jdu opět žehlit. 😝

kremrolka01
18. lis 2009

u nás už se taky chrní, odpo spal v kočárku tak sotva 20 minut, tak se ani nedivim
zítra jdem do poradny tak jsem zvědavá, ještě jsme mu chtěli po koupání ostříhat nehty na nohou, aby nás nepomluvili, že se i něj nestaráme, ale to se nedalo, asi bych mu ustřihala všechny prsty jak se mrskal a řval, tak nic 😠
jdu to tu ještě smíst a vytřít a pak si snad s MM ještě stihnem zahrát nějakou společenskou hru 😉

zajdla
18. lis 2009

Kremrolko, vy tomu říkáte společenská hra,jo?to slyším poprvé.... 😉 😀 😀 😀

kremrolka01
18. lis 2009

zajdi tu co myslíš ty jsme hráli včera 😀 dneska jsme si opravdu zahráli dobrodružnou společenskou hru 😀
dobrou 😲

valentynka
18. lis 2009

ahooj holky,

tak Filda vylohní tak skoro 500ml, 3-4 lahvičky po 150ml, je to hroznej vožungra 😀 😀 ale pak teda čůrá jak za národní 🙂

zajdi, to bude mega Ježíšek 🙂 to bude radosti 🙂
mě dneska už přišly ty dárky z obchodu, přiložili tam ještě dárek nějakou žábu,která když se zaleje,tak z ní vyroste princ a když se znova zalije,tak princ povyroste 😀
no jsem na to zvědavá co je to za vynález

jéé tak to my jsme s manžou teda nikdy žádný hry nehráli, to jsem ho jednou, asi když mi bylo 18 přemluvila,aby jsme hráli lodě 😀 😀 😀 😀

zajdla
19. lis 2009

Prvnííííííííííííííííííííí.

Vstávala jsem brzo,potřebovala jsem ještě zabalit balík.Prodala jsem peřinky do kočárku.