Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

ver.kuc
9. bře 2009

Jéé, to je krásně všechno shrnuto 😉

Ty naše květňátka ale nějak klempírujou, co??? No.. určo to bude všechno ok... šák už se to holkám taky blíží 😉

Nemo.... tohle autíko si taky plánujeme koupit, až se prodá byteček 😉

Baruš... Cyrdík je nádhernej... okatej čumáček 😉

Jééé a další svatba na obzoru 🙂 Takže ještě Markét a Tevi... šup pod čepec 🙂

valentynka
9. bře 2009

ahoj holky,

Markét, pěkně jsi to shrnula 🙂

holky, zelená stolice by u mimča neměla být, ale když se to stane jen jednou,tak to asi neva.
taky jsme slyšela,že se jedná o " hladové" mléko

veru, vítej zpátky na koňovi 🙂
tak jak jste si to užívali s mamčou ?byla určo nadšená vid a nechtěla aby jste odjeli 🙂

ver.kuc
9. bře 2009

Jooo holky, jinak už se taky tulíme.... docela to jde 😅 😅 😅 Ale musím pro nějakou antikoncepci, páč už jsme se tulili 3x a já se bojím, abych nevletěla do jinýho stavu na konci šestinedělí 😀 😀 😀 😀 to by bylo fakt vtipný 😀

ver.kuc
9. bře 2009

Ahojky Val.. jojo, bylo to bezvadný..... navštívila jsem celý příbuzenstvo, chlubila se malou v práci a dostali jsme tolik dárečků, že se to málem nevešlo do máminý oktávky 😀
Mamča nám pořídila tuhle cestovní postýlku:

http://www.slune-cz.cz/shopGoodsImgDetail.php?v... má to přebalovací pultík, hraje to melodii, má to noční světlo a vibrace, když nechce mimi spát... zkrátka postýlka třetího tisíciletí 😀

valentynka
9. bře 2009

veru, tak to mamča nakoupila hezký dáreček 🙂
hlavně že jste si to užili a byla jsi za pyšnou mámu vid , 🙂
jojo to znám 🙂

holkýýý budete nechávat očkovat tím prevenarem , my asi jo, ale je to palba každá dávka 😕

ver.kuc
9. bře 2009

Jojo...... byla jsem hrdá matka 😀

O očkování jsem zatím nepřemýšlela... domluvím se nějak s doktorkou.. ale jsou to dardy, to je fakt 😕

pavis
9. bře 2009

Veru, tak vitej zpatky 🙂
Krasna postylka, tu radne uzijete. No tu anikoncepci radsi poreste, s tehotnenim maj prednost snazilky! 😉

ver.kuc
9. bře 2009

Jojojo... musíme to ohlídat. Prý existují nějaké injekce na 3 měsíce a dá se to i při kojení... tak to by bylo super, páč myslet v tomhle kolotoči ještě na prášky, to by to asi dopadlo 😀

valentynka
9. bře 2009

tak jsmeprodala ty těhu rifle co jsme si koupila, dlaa jsme to včera na MMb a ozvali se hned tři ženský

ver.kuc
9. bře 2009

Ty jsi šikulka VAl... proč si ty rifličky neschováš na případné další těhu???? 😉

pismenko
9. bře 2009

No nepoblilo mě to dítě?? A to už jsem byla oblečená 😀 😀 😀 Já se picnu, ale prvně se musím převléct 😝

ver.kuc
9. bře 2009

Markét 😀 😀 😀 😀 to znám..... doma jsem se 2x vyfikla.. a malá na mě hodila šavli 😉 ale bohužel jel autobus... tak jsem to ošmrdlala mokrou plínkou a valila.... poblitá nepoblitá 😅

valentynka
9. bře 2009

¨no nechce se mi to tu schovávat třeba 2 roky

ty jsem koupila v sekáči za 245,- a prodala jsem je za 270,- 😀 😀

markét, téééda, to je k naštvání,kort když jsi se oblíkla.

mě teda filda neblindí, jen 2x se mu to stalo,ale to jen rošku ,že mu to vyteklo z pusy

kacena00
9. bře 2009

chris no to ti povim, to je ale nána ta doktorka, já sem svrba měla - chytla sem ho na intru - krysy vydělávaly ubytováním, každejch 14 dnů nám o víkendu v našich postýlkách někdo cizí spal, a vím, že je to strááááááááááááááááášně moc nepříjemný, bolí to, pálí to, zvlášť večer když se člověk vykoupe, bývá to tam kde je nejjemnější kůže - vnitřní strana loktů stehen, předloktí, břicho, vypadá to jako takový hodně drobný červený nitky a nebo tečičky

dává se na to na tři dny ta sírová mast a podle mýho je to menší zlo než dithiaden, ta doktorka je pizda a měly by jí sebrat titul a to že ste byly na vyšetřovně cizí kluk a ty? no tak to už je jen třešinka na dortu!!! bych se z toho zdravotnictví posrala, když se narazí na takovýhle vemeno, uf pardon, ale tohle mě teda namíchlo!!!!!

Veru to je dobře že už zánět ustoupil

zirafik
9. bře 2009

kuk holky 😉 ,

Markét, zas se tu gebim... musim na gyndu na technickou 😀 😀 😀

Já byla dneska.... kontrolní odběry-moč, stěr z pochvy... dr.říkala, že jsem v té minulé moči měla úplně všechny brebery, co tam jde mít 😒 .... ale snad už je to ok. Ve středu si můžu zavolat na výsledky. Byla jsem taky na ekg a odběrech- syfilis, hiv. Jináč 30.3. mi bude vypisovat mateřskou. Jo a plod je v poloze X/P.. takže zas vim kulový bingo.. sem se úplně zapomněla zeptat.... pořád čekám kdy se malá otočí hlavičkou dolu 😒

Zdravím ztracenou dceru Veru 😉

Markét, pěkně jsi to shrnula 😉 , už zase držíš své žezlo pevně v rukách 😀

Táááák.... a teď bych prosila něco k těm svatbičkám... ty já miluju 😵 😵 ... a taky bych teda ráda nějaký ty BT grafíky, jóó??!!!

zirafik
9. bře 2009

Jo a teď jsem se vrátila od kamarádky miminečka 😵 . Je strašně hodný 😵 . Papá, kadí a spí... bdí tak hoďku denně 🙂 , ale je mu málo... ve středu týden, tak možná se ještě rozlobendí 😅

zirafik
9. bře 2009

X/P znamená že děloha je nyní přesně ve vzdálenosti mezi pupíkem a dolním koncem hrudní kosti....tak jsem našla toto, ale nevím, zda je to pravda ...

kremrolka01
9. bře 2009

ahoj holky
Pavlí taky jsem měla takový miminečko 🙂 to on určitě postupně dýl vydrží zlobit 😀
X/P? tak to netušim 😒
Markét tak mě technická čeká příští týden, no to zas bude příprava, jak se člověk udržoval když chodil v těhu furt na kontroly..., no za šestinedělí se ze mě stal medvěd brtník 😀
chris teda u tvýho popisu mi skřípaly zuby 😠 😠 😠 snad to nebude nic vážnýho
mně jednou taky diagnostikovali svrab, bylo to o prázdninách v severních čechách mi vyskočila nějaká vyrážka a místní doktorka to diagnostikovala asi z 5 metrů co mě viděla 😠 😠 😠 a když mi řekla co všechno všichni musíme - bylo nás v chatě asi 8!!! vyvářet oblečení, vyžehlit matrace, předepsala asi 10 kilo sírový masti... tak jsem si řekla že s tímhle se vrátit fakt nemůžu a ještě jsem jela do nemocnice tuším do Varnsdorfu a tam mi doktor řekl že to jsou zarděnky!!!! no do dneška nevím co to bylo každopádně to samo odeznělo, možná jen alergie na něco

zirafik
9. bře 2009

Ahojík Péti 🙂 ... no kde se to tu bere takovýhle brebery 😒 ... A ty procedury, co by měl člověk dělat ... hrůůůza 😒

pavis
9. bře 2009

Pavli, tak snad uz ted vysledky budou uplne OK a ty si budes v klidecku uzivat materskou a pripravy 🙂
Ja jsem medved brtnik taky 😀 , tak na svatebni noc to musim upravit 😵
Jinak nejvetsi hvezda svatby bude Anicka, jako jedina ma vse-saticky, puncosky, ponozticky, boticky a kloboucek, akorat jsem to dala vyprat.
Ja mam akorat saty, zadne boty ani zadne ozdovy, ani na krk, a nastavajici nema pasek a kravatu. 😕
Trochu jsem ty svatebni pripravy podcenila.

tanuki
9. bře 2009

ahoj holky! Pavis, už se těším na fotečky 🙂

zajdla
9. bře 2009

Ahojky,Pěkný den přejem.

Tak malá naočkovaná není,protože je trošku nastydlá,tak až se prý úplně uzdraví.Tak doufám,že to zvládnem do konce března,protože pak už nás nenaočkuje. 😠 ☹

Veru zdravím.

Chris už by se měla ozvat.Myslela jsem na ni celé dopoledne.

zajdla
9. bře 2009

Už tady dlouho nebyla Helísek.Dozufám,že je vše v pohodě. ☹

zirafik
9. bře 2009

album helička: https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Myslím, že je vše ok 😉 .

Heli, ozvy se!!!!!!!!!

zirafik
9. bře 2009

ale od 26.1. tam neni nic zapsáno... ??!! 😒 .....

rintintyna
9. bře 2009

Pavli, to jsi dobrá, že jsi to vyštrachala, já to zkoušela nedávno podle písmena H, ale asi su slepka, bo jsem to nenašla, tak snad je vše v poho 😉

christla
9. bře 2009

Ahoj holky!
Tak jsem tady jen na skok, manžel mi leze na poč.
Jen vás chci informovat. Svrab se nepotvrdil!!!!!! Byla jsem na Mělníku na infekčním, tak na mě koukaly tři doktorky a prý svrab teda vypadá úplně jinak, takže jsem vyfasovala jen atibiotickou mast a jeli jsme domů. Jsem fakt ráda!!!! Jinak na ty ruce jsem dostala nějaké hodně mastné mléko, abych to promázavala. Mám zakázané ryby, čkoládu a tropické ovoce. Takže takhle u mě. Teď musím zase pádit, ale večer se na vás zase mrknu .
Jo a moc vám děkuju, že jste na mě myslely!!!! Máte to u mě. 😉 😲

zajdla
9. bře 2009

Chris tak super.Já to věděla,že ta doktorka byla pěkná kravka. 😵 😵 😀 😀

pavis
9. bře 2009

Christli, tak to je bajecna zprava!!! Hura! 🙂 To se ti ulevilo, vi, kor po takovem zaziteku vcera! 🙄

tanuki
9. bře 2009

Chris, moc gratuluju, tak a je zase na pár týdnů klid a pak hurá hezky odrodit 🙂
Pavis, včera mi psala kamarádka krásnou sms, že taky kojí v noci jednou-od večera do rána 😀 Jsme na tom podobně, jen se začínám aklimatizovat 😉