Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
3. pro 2009

Já taky vařím všechno naráz.. jen nemačkáme ale mixujeme jak šílenci... a ještě asi nějakou dobu budeme 😅

jitousek
3. pro 2009

no koečně taky někdo přišel nakukačku 😎

no my druhý dítko zatím neplánujeme snaženíčko vidíme tak nejdřív za rok to by bylo optimálně tak akorád 😵 ale možná třeba půjdu i do práce a druhé dítko až dýlejc fakt nevím a nechávám tomu volnej průběch každopádně teď je ještě brzo 😉 alespoň na mě já se vylízávám teď trochu s těch exémů už nekojím tak že se mnou konečně něco mohou dělat tak že chci se trošku uzdravit a pak se uvidí 😎

jitousek
3. pro 2009

jinak já taky vařím všechno na ráz ........chris fakt se neboj jí udělt zeleninovou rejři takové dietní rizotko pro miminka 😵 😵 😵

valentynka
3. pro 2009

holkýýý konečně 🙂

normálka mi ráno přestala fungovat klávesnice, mám ted bezdrát
tak jsem vyměnila po chvilce teda baterie, ale dala jsem je tam z ovladače, to jsem stihla napsat pár vět Janě a konec.
od té doby nic, se tady s tím seru ( sorry) ale jako fakt, odinstalovávám ovladače, zase instaluju,restartuju, projíždím pomocníka a houbelec.
tak si říkám,že možná ty baterky z ovladače jsou už pro klávesnici třeba slabý,na ten její výkon.
tak jsme je vyndala a šoupla tam zpátky ty, co tam byly původně a já čumím,že to funguje.
chápete to ?? si ze mě ty baterky dělala prču nebo já nevím.

dopolko jsem umyla u Filípka okno v obýváku, seděl v židličce a pozoroval co to dělám tou stěrkou,takže jsme to v poho udělala.

jitousek
3. pro 2009

teda ty se máš val že je tak hodnej já bych měnila za toho našeho neposedu 😉 s Míšou se nedá nic udělat přes den akorád jsme dodělali společně balíky do oken ale i tak si ho manža musel vzít jelikoš bych ho tam asi musela zabalat taky válel se mě po prostěradle a nechtěl z něj slézt pak se dal do cupování mašlí ale ten bordel no hotovo ale dodělala jsem to tak že jsem ráda .......teď se chystám jít ještě setřít v kuchyni Míša spí ale už jsem tam dvakrát byla seděla abulel nevím co jestli se mu něco zdálo nebo zuby chju to zase bude noc asi😒

endlessblue
3. pro 2009

Tááák a konečně tu voněj perníčky 😝 😝 😝

kremrolka01
3. pro 2009

čauky, tak já byla posedět s kamarádkama s gymplu, aspoň na chvilku, na uspávání už jsem byla doma, protože bez prsa Kuba prostě neusne 😠 ale i tak bájo odreagování a pokec 🙂
Kubíček byl dneska pusinka milej na zulíbání, ale je to roštiprdlo, jak píše Jitoušek, máma je z něj úplně hotová, aspoň někdo mi dá za pravdu že se s ním nedá nic stihnout, říká, že ani u jednoho s bráchou tohle fakt nezažila, chvilenku neposedí, furt lumpačí, přelejzá, oblejzá, chce se honit,... no ještě si s ním asi užijeme 😉

kremrolka01
3. pro 2009

endy šikula 😵

kremrolka01
3. pro 2009

fuj né s ale z gymplu 😝

beruskaveruska
4. pro 2009

ahoj tak mi už máme s beruščátkem vyhajána ta malá potvůrka mě nenechá spát. bylo mi špatně, že jsem musela vylézt z pelíšku a už je klid 🙂

dneska mám zase běhací den, jdu ke kadeřnici pak k našim ke kamarádce ,do města a k sestře tak snad budeme do 19h doma 😀

no jo se fakt holt nenudím a utíká mi to utíká 🙂 tak se tady opatrujte a já se večer ozvu pa pa

christla
4. pro 2009

Dobré ráno!

Tak jsem myslela, že budu první a ona mě předběhla Věruška! 😀 My jsme u našich, všichni už odjeli do práce, tak jsme samy. Manžel má dneska hon a večer mají zábavu, tak chceme se ségrou jít, tak uvidím, jak se mi bude večer chtít.... Ale asi půjdeme, abych vypadla.

Dneska chci udělat káje teda tu rýži.

Endy, my taky mixujeme, neboť malá mi jen rozmačkané jídlo nesní, zvedá se jí z toho kýbl.... Takže taky mixuju jako blázen. 😖

jitousek
4. pro 2009

Dobré dopolende jen na skoček nakukuji mám tu malého rošťáka co porád něco chce vyvádět tu leze k počítači tu leze k topení tu zvedá koberec jáí z něj nemůžu od včera přišel na to jak to zvednout já přišla a málem byl od rohu smotanej do čtvrtky obejváku asi to budu muset přilepit nebo přitlouct 😠 fakt se nenudím 😅 😵 😵 😵

peru prádlo musím jít vařit ale jestli stihnu uvařit to teda netuším 😎 tímhle stylem 😵 😵 😵

endlessblue
4. pro 2009

Dobré ránko. Tak jsme se vrátily ze solný jeskyně a hned jakmile Juli usne jdu zdobit perníčky 😉
To mě docela ba 😀

endlessblue
4. pro 2009

Tak zdobene pernicky nebudou. Dite jeci a jeci a spat se nebude. Vsak proc taky, ne??? Vzdyt je vzhuru jen od sedmi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

christla
4. pro 2009

Ahojky, tak jsem tu. Káje jsem teda k obědu uvařila tu rýži s mrkví a úspěch jsem nesklidila, ale snad se to poddá. Snedla pár lžiček,tak zítra dostane zase a snad se to bude zlepšovat.
Byly jsme se projít, zavítaly jsme do místního shopu, koupila jsem si Betynku, tak až dítě usne, tak si asi budu číst.

zajdla
4. pro 2009

Hojky.

Byli jsme Lucce koupit lyžáky,protože v neděli nastupuje na lyžařský kurz.Koupili jsme starší,protože nové nemá smysl.

Chris zkous se podívat v obchodech po dětském koření.Je to bez glutamátu a je tam vše,co dětičky mají.Já tím Lucce hodně dochucovala jídlo. 😉

lucianas
autor
4. pro 2009

Ahoj,
koukám, že tady už se peče jako o život. Já si právě nachystala těsto na perníčky, ale nevím, zda z toho něco bude. Pořádně jsem si nepřečetla recept, tak tam mám o čtyři dávky víc tuku. Dala jsem tam i víc mouky, ale nevím, co to udělá po upečení. A pak jestli vůbec změknou. S malým nic nezvládám, vyžaduje stále pozornost.

zajdla
4. pro 2009

Jo a přeji Báře všechno nej k svátku. 😉 😀

zajdla
4. pro 2009

Už mám větvičky ve vázičce. 😀

endlessblue
4. pro 2009

Nazdárek holky, tak to moje dítko usnulo až teď!!!!!!!!!! 😕

kremrolka01
4. pro 2009

endy to má výdrž 😕 a teď bude spát až do rána 😀

my zas měli na prd noc, Jakoubek se vzbudil na jídlo snad pětkrát, pak už jsem mu odmítla prso dát a jak se vztekal, začal až nepříčetně řičet, s dudlíkem mrsknul že ho nechce, čaj taky ne, no katastrofa, pak jsem mu stejně prso dala, jinak by vzbudil celej barák
já jsem na to fakt zvědavá jak ho to budu odnaučovat 😒

endlessblue
4. pro 2009

No kremrol...... ta má teda výdrž.. ale vzbudila se už po páté hodině... a teď tu už 45 minut ječí a ječí 🙄 🙄 🙄
Asi jí půjdu vykoupat a uspíším odchod do hajan, jinak mě dneska asi švihne!!!!!!!!!! 😔

Koukám, že noci máte zajímavý 😒 Naše dítě naštěstí přes noc spí.. ale ty dny!!!!!!! 😒 😒 😒 😒

valentynka
4. pro 2009

ahooj holky,
tak včera jen jsme to dopsala ,tak opět klávesnice přestala fungovat
jdu vás dočíst

valentynka
4. pro 2009

Holky, já včera slepial ty banánky a dnes jsem je polila čokoládou.
ještě jsem včera uklidila do krabice na balkon linecké a vanilkové.
zatím mám 4 druhy.
ještě jsem včera zadělala těsto na perníčky, tak ty byhc hctěla udělat dnes a zítra ozdobit.

včera jsem konečně udělala vánoční výzdobu. večer jsem žehlila kopu prádlo a co neuschlo jsme dožehlila dnes,když přišel manža, bo s Filípkem žehlit nemůžu, je po žehličce jak divej.

valentynka
4. pro 2009

holkýý jedna rada, snad se neurazíte 😉
aby jste stihli uvařit, tak nesmíte zapínat internet, i za tu půl hodinku se stihne uvařit.

vím, chcete se odreagovat, to je jasný, ale to já jdu raději uvařit a pak na pc 😅

valentynka
4. pro 2009

Tanu, gratulka k zoubku, tak snad noce budou lepší 🙂
a co učení ,jak vám to na chaloupce jde ??

Chris, rýži určo můžeš.
já ji kombinovala se vším, jen jí dala místo brambor,ale Filípkovi moc nejela a tak jsem jí přestala vařit,ale asi jí zase prubnu.
hrozně mu chutnala ta čočka, měl jí jen s masem kuřecím.
a taky vařím vše naráz.
nejdřív nahážu maso, to se nejdéle vaří a postupně loupu a dávám zeleninu od nejtvrdší po měkkčí a je to, pak to psotupně štouchám v míse, nahážu do skleniček a je to.

Jitu, tobě Míša nechce sedět v židličce ?
já ho tam nechala včera po ranní přesnídávce a koukal na mě jak ty okna myju, tak byl spokojený,dělám je stěrkou takje to cobydup 🙂 to by míša chtěl taky věnovat pozornost ?
nebo prostě u něho luxujum vyluxnu jednu místnost , on hačá a kouká a když vypnu vysavač,tak k němu přileze, pohraje si s ním a já pak luxnu další místnost a takhle s ním uklízím 🙂
prach v koupelně utrám když se koupe, to samé připravím prádlo do pračky a tak se snažím věci které jdou dělat v jeho přítomnosti je dělat.

valentynka
4. pro 2009

beruško, teda ty pořád nemáš čas , ty pořád někde pobíháš 🙂 a patnáctka v pase, supéééér, to už budeš mít skoro půlku za sebou 🙂

chris, ty máš na rozmačkání jídla ještě čas, jste teprve na 7měsíci,ale u Endy je to už docela dlouho.
já jsem to pak začla mixovat méně,aby tam byly trošku kousky a posutpně ty kousky dělat větší.
ted vezmu to štouchadlo a je to rychlejší, nemusím furt mýt ten mixer, ke všemu mám u něj malou nádobku,takže to jedno jídlo co jsme vařila, tak jsme mixovala tak na 4x, je pravda,že toho bylo hodně noo

valentynka
4. pro 2009

Jitoušku, tak Filda neroluje koberec, nicméně furt odendavá prahy, máme tu takové gumové , jakmile na to přišel ,tak furt je to odkryté a já jen chodím a dávám prahy zpět.
včera opět během mžiku byl v šuplíku a vyhazoval DVD

Zajdi, to slyším poprvé dětské koření 😕

valentynka
4. pro 2009

Taky přeju Barušce všehcno nejlepší k svátku 🙂

Endy, cožééé???? to má Juli takovou výdrž joo?
tak snad ti bude spát celou noc,ale možná jí trápily zoubky,že nemohla usnout ☹

kremrolko, u nás se papalo v noci 3x a když jsem začla s prsem uhýbat,že už stačí,tak se natahoval až si k tomu skoro sednul 🙂
ale přesně jak píšeš, jsem zvědavá jak ho budu odnaučovat, bo taky mu pak dám raději prso ,aby nevzbudil barák😕

valentynka
4. pro 2009

noo mám tu teda požehnaně příspěvků,ale snažila jsme se tak nějak reagovat 🙂
bo jsme četla,ale nemohla jsem psát, manža dnes koupil baterky, bylo to jima ☹