• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
chris, Filípek začal lézt nějak na´9měsících, tak to má Kája ještě čas :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, no my cvičíme na tom malém overballu, aby se jako lézt naučila, ale nějak jí to asi hlava nebere, že by měla zapojovat i kolínka.... :sweat_smile:

To tahání nervů strašně bolí, já si tím prosšla jednou a už nikdy víc! Já chdoila k takové babizně, ta mi ty nervy s takovou chutí tahala a pak mi ten zub stejně vytrhla! :angry:
11. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val chudáku se zubama a ještě před svátky hrůůůůzaaaaaaa :confounded: a tu sádru to jsem ještě neslyšela do zubůůů :confused:
11. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo mám to dobře zařízený :dizzy_face: já bych to fakt nestihla a ani na to pečení nemám náladu někde po nocích válet těsta a péct :unamused:
11. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chris třeba bude lézt to je hnedka ani nebudeš vědět jak :wink:
11. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli se ti už začíná vzpírat na ručičkách tak jí zkus ty kolínka podstrčit jako pod sebe :sunglasses:
11. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lepší je tomu nechat volnej průběh ona si na to přijde sama až ti poleze budeš ještě vzpomínat kam jsi jí položila tam jsi jí našla :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu, to jsem zkoušela, dávat pod ní kolínka, ale u toho se vztekala, tak jsem jí nechala být. Ona na to snad vážně přijde sama....
11. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě :wink: to mě věř :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu, on mi to tam dal prozatím,aby se ten zub jakoby léčil.
vzala jsem brufen a už to polevilo.

chris, ona na topříjde, chvilku to bude trvat a pak ti bude lítat jako torpédo:slight_smile:
ale jak píše Jiut, raději si eště na to lezení dva měsíce počkej, dokud je ještě v klidu, tak si ten klid užívej.
my furt lítáme po bytě za ruku, někam chce, v půlce se otočí a chce jinam,ale hned zase zpátky na to první místo :slight_smile:
ted si už přileze, dojde, chytí se ledničky a vstane a pak běží po kuchyni.

včera běžel přes celý obývák a my s manžou jsmé ani nepípli,jak jsme byli paf a pak jsme se začli smát,když doběhl ke dveřím a filda z toho měl taky hroznou prču, zase běžel a ruce nahoru :grinning:

mě to naštěstí myslím vždy opíchal, už mám dva zuby bez nervů
11. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýý můžu vás poprsot někoho?

¨mrkněte mi rposím na www.ppl.cz na sledovánízásilek

tohle je číslo zásilky, aspon myslím,že to jde přes PPL
BO0115004205C
11. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to nejde načíst tu stránku, jak mi ted blbne počítač

za chvilku se jdu chystat odinstalovsat antivir a zkusit nový
bo fakt nemůžu plno stránek otevřít ani z mailu obrázky :frowning2:
11. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kremrolko,děkuju.

paní mi psala,že to odesílala 4.12.,ale jde vidět, že to bylo až v pondělí 7.12.,ale stále to nepřišlo :frowning2:

na tu stránku jsme se dostala,ale není vidět,kde se ted balík nachází že ?
11. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
val Filípek je prostě šikulka :dizzy_face:
já už taky čekám kdy začne pochodovat, teďka se pořád pouští a vydrží stát sám bez opory docela dlouho, hrozně se mu to líbí a řehtá se u toho a už i ke mně předevčírem asi tři krůčky ušel :slight_smile:
včera mi brouček spadnul z postele :frowning2: usnuli jsme ještě ráno u kojení, jako zarážku tam měl polštáře a kójo polštář a pak mě akorát vzbudila rána a řev, no naštěstí sebou vzal ty polštáře, tak snad dopad měl měkkej a pak se jen svalil na koberec z těch polštářů, ještě že tak :fearful:

val užijte si oslavu, hrooozně to uteklo :slight_smile:
manžílkovi od endy hodně zdravíčka, taky krásnou oslavu a Julince vše nej k včerejšímu svátku :dizzy_face:

já už mám liencký, akorát neslepený, musím koupit marmeládu, mám akorát domací z blum a to by asi nebylo dobrý
11. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
val zkus se zeptat na poště, když máš podací číslo, tyhle obchodní balíky chodí vždycky do druhýho dne
11. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé my taky přejeme Jůlince ke včerejšímu svátečku hodně zdravíčka a lásky :slight_smile:

a manželovi at to pořádně oslaví !!

kremrolko,tak to už za chvilku udělá 5krůčku a pak už to jede, dodá si odvahy a bude lítat přes celý pokoj :slight_smile:

noo to by z blum opravdu asi nebylo dobrý :grinning:

asi se pozeptám kde to je? právě, že do dvou dnů je to doma, možná mají hodně balíku česká pošta a courají se s tím :frowning2:
s PPl by nebyl problém, jenže oni měli na výběr jen ČP
11. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky zase strana 3 jo :wink:

dala jsem se do úklidu kuchyně čekám až mě uschnou poličky abych to mohla jít narovnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo tj e teda bordel.

já taky uklízela, luxovala, pak prach, kytky, prádlo.

před hodinkou jsme ještě dala do papiňáku vepř.březnáka, dá si manžel až ted dorazí z práce a ještě to bude na zítra k obědu, jen uvařím rýži.
aspon mám zítra opráci méně, budu dělat chlebíčky a nějaký talíř obložený.
musím ještě pak nazdobit obývák.
dárky už mám zabalené.
manža ráno pojede pro dort a ještě nakoupit pečivo
11. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj krásný večer
zítra razíme s MM do města ještě dokouknout ježíška a máme vystaráno. dneska přišlo vyúčtování za elektriku vrací nám 3470 tak taky super dáreček :slight_smile:

...tak já jsem kompletně dodělala skříně v ložnici a s letošním gruntováním končím :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jen běžně setřu prach, luxnu, vytřu, vyperu a vyžehlím a fertig :grinning:
11. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val užijte si zítra oslavičku všchno nejj..... :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvnííííííííííííííííííííí????????????????????????????????
12. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val tak ať zoubek přestane bolet.

Lucka už je bez teplot,tak už je v pohodě.
Ale Linduš má 37,7°C.Tak snad to nic nebude.Trošku pokašlává,ale nic hrozného. :frowning2:
12. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tu je pusto prázdno
manža hlídal, tak jsem byla s kamarádkou dokoupit nějakého ježucha a stavily jsme se nanáměstí na svařák na vánočních trzích, takže pravá vánoční atmosféra :dizzy_face:
12. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju ju pusto a prázdno pokračuje dál :frowning2:

u nás napadl dneska poprašek sněhu hnedka to vypadá vánočněji :dizzy_face: :dizzy_face:

kremrol četla jsi ode mě IP ??? Už asi nemusíš opovídat páč jsem zburcovala okolí a už to vím :sunglasses:
12. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky

berus gratulujem k dievcatku :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco mě uniklo veru beru čeká holčičku ?? už je to potvrzené??? já zase nic nevím :wink:
12. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes 3.strana a ještě tu nkod nebyl ??

pěknou neděli defčátka :slight_smile:
13. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajdi, tak zub celkem ok, ale furt tam cítím dásen po tom vpichu injekce,jakoby sem tam měla ještě kousek umrtveno, tak nevím :frowning2:
včera jsme jeli ráno na pohotovost,ale bylo tam 6lidí a já neměla čas tam sedět celé dopoledne.
pak jsme jeli ještě nakoupit pití pro tchýni a pro dort.

Zajdi, jak je na tom Linduš?? už je to lepší ?

jitu, berušce zatím neobjevili pindíka u mimouška a tak si myslí,že to bude holčička.
i já tipuju holčičku :slight_smile:
13. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj berundy teda nestíhám fakt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec mi to nevychází jak si představuju :grinning: myslela jsem si jak budu čučet na PC a na koníka a nejde to :grinning:

Jitoušku jo jo na 2 UZV za sebou nebylo vidno pindíka a má paní dr. gynekoložka je přesvědčená, že to bude Karlička :slight_smile:

Val s těma zoubkama tě lituju :frowning2:

No no Zajdluš tak co je s malou má ještě teplotky????

Evitko doufám, že se nikdo z nich neseknul začínám koukat po šatičkách :grinning:
13. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek