Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
13. pro 2009

teda dneska to tu pěkně vázne že 😒 ??? no jo pekařky vánočního mlsání upratovačky předvánočního smejčení 😀nebo že by nedělička neděle??? 😎

endlessblue
13. pro 2009

Nazdárek kočandy. Jen píšu.. aby to tu nevázlo.

Jitu, nejsem ani pekařka, ani upratovačka... 😀 😀 😀 😀 Byla jsem v Praze. Včera v 9 ráno jsem odjela a dneska ve 2 se vrátila. BEZ JULINKY. 😕 😕 😕 😕 manža hlídal. Měla jsem dámskou jízdu s kamarádkama. Byly jsme v divadle, pak na večeři.. a dneska na nákupech. Bylo to super. Jen se mi neskutečně, ale fakt hrozně stýskalo po Jůlince. Bylo to nejdýl, co jsem od ní byla.... ale krásně jsem si odpočinula, nabrala energii a teď budu jak zajíček Duracel 😉 😉 😉 až do vánoc. Takže příští týden musím vše uklidit, napéct a nakoupit dárky... ale já jsem pod tlakem nejvýkonnější 😀 .. takže pekařka a upratovačka rozhodně budu 😉

Takže pááápááá...dobrou noc.. 🙂

zajdla
13. pro 2009

Hojky.

Tak Linduš bylo ráno ještě hůř.Měla skoro 39°C.Tak jsem s ní jela na pohotovost.Naštěstí jen viroza.Tak máme jen srážet teplotu.Tak snad z toho už nic horšího nebude.Teď spinká.Nabaštila se,tak uvidíme jak dlouho.

Lucka večer zvracela.Snědla párek a asi jí moc nesedl.Bolelo ji i bříško,ale pak to přešlo.Asi to má z těch všech léků.Bere na tu imunitu,pak ty antibiotika a ještě na kašel.Moc toho taky přes den nesní,tak je ten žaludek už citlivý.Dala jsem jí teď probiotika,tak snad brzo zaberou.Měla jsem jí je dát hned.Dávala jsem jí je vždycky hned s lékama,ale to pila ještě mlíčko,tak to nevěděla.Ach jo.

Tak jsem dneska neměla čas vůbec na počítač.Před obědem jsem vytuhla na gauči s Lindou,tak manža uvařil oběd.je šikula.A ještě dělal i večeři,protože jsem běhala kolem Lindy a Lucky.Snad už bude líp. ☹

Přeji Lucce všechno nej k svátečku. 😉

jitousek
13. pro 2009

Zajdi chju snad bude Lucince lépe .......k dnešnímu svátku přeji jí brzké uzdraveníčko a hodně štěstíčka a lásečky a aby se jí splnily všechny dětské sny 😵

a naší velké Lucce vše nej nej nej aby Daneček byl hodňočkej a též ať se jí splní vše po čem touží 😵 😵 😵 😵

beruskaveruska
14. pro 2009

ahoj krásné ránko 🙂

já jdu ještě péct takže tu 20 druhů dotáhnu 😀

Lucko tky vče nej dodatečně, ale přece 🙂

kremrolka01
14. pro 2009

všechno nej nej nej Filípkovi k 1. narozeninám 😵 😵 😵 😵
Míšovi k 11. měsíčninám, už je to tu taky cobydup 😉
a všem Lucinkám k včerejšímu svátku 🙂

valentynka
14. pro 2009

😀 ahoj holky,

beruško, to je pravda, to jsi říkala, jak tady budeš na koníkovi celý den a ono houby, pořád holka někde lítáš 😀

snad aspon na Vánoce budeš u té telky 🙂

jůů Endy, tak ty jsi si takhel vyrazila joo?? to byhc si netroufla.
super výlet 🙂

valentynka
14. pro 2009

kremrolko,děkujeme 🙂

a Luckám k včerejšímu svátku taky vše nej nej 🙂

janda79
14. pro 2009

ahoj holky, zdravím vás, jen se chci nahlásit. jsme ok, holky jsou zlatíčka.
dneska jsem Míšu odvedla do školky a paní učitelka nám hlásila, že jsou neštovice, tak jsem zvědavá. u Míši by mi to nevadilo, aspoň to bude mít za sebou. i když zrovna o vánočních svátcích nic moc. ale nevím co u Verunky, ale nenadělám nic.minulý týden byla besídka, inkubační doba je, myslím, tři týdny, takže to už to třeba máme.
mějte se krásně!!!!

jitousek
14. pro 2009

já myslím Jando že v jednom roce to zas tak dramatické není jestli to bude mít Míšenka tak si to odbudou holky spolu nebo taky ne 😉 asi to neřeš uvidíte 😎

janda79
14. pro 2009

ahoj, myslíš, že jo? tak snad ano. já to ani nijak neřeším. abych prováděla nějaké izolace, to určitě ne. stejně nezbude nic jiného, než čekat
jé, vám už bude za měsíc taky rok, to je síla 😀

zajdla
14. pro 2009

Hojky.

Všem oslavenečkům přeji všechno nej.

Lucka už je OK.nezvrací,tak snad už bude klídeček.
Linduš už neměla od 3 hodin v noci teplotku,tak snad to taky vydrží.Ale počítám,že jí to ještě večer může vyskočit.Baští po ptroškách,tak ji dávám víc čajíku.Snad už to bude taky OK.

Začala jsem opět s vánočním úklidem.Ale už to nepřeháním,co stihnu,tak stihnu.Hlavu si s tím nelámu.Linduš se chce víc chovat,tak co naděláme.Střídáme se s manžou. ☹

Snad budeme mít aspoň svátky klidné.

valentynka
14. pro 2009

Jitu, Míšánkovi k dnešním jedenácti měsíčkům všechno neeej 🙂

Jani, vítej holka 🙂

Zajdi, hlavně, když děti budou zdraví a na úklid se vyprdni, vždyt je to za dva dny kolikrát to stejný 🙂
a hlavně,že bude stromeček, dárečky,teploučko,dobrůtky 🙂

já chtěla teda ještě vyčisti koberec tím práškem vanishem,ale musí se u toho větrat,takže při filípkovi to nemůžu dělat,tak uvidíme.
zajdi,ty jsi to s tímd ělala vid? mělo to účinek ??

valentynka
14. pro 2009

jiank tu dlouho nebyla Baruš a to jsem jí zahlédla na skypu,že je teda sice mimo,ale pc měla zaplý ☹

janda79
14. pro 2009

Val, dej mi do IP vědět, jak fungoval ten prášek, díkec!

valentynka
14. pro 2009

Jani,pokud si vzpoemnu,tak dám vědět 🙂

ale myslím si,že zajda s ním byla spokojená 😉

beruskaveruska
15. pro 2009

ahoj jdu do práce a k doktorovi

jo a tady máte seznáme co letos bude u nás za cukrovíčko joooo 🙂

jinak jsem teda dělala
1- linecké
2- linecké kakaové
3- kokosové
4- sádlové
5- mokka kolečka
6- kávové laskonky
7- ořechy
8- košíčky
9- banánky
10- nepečené piškotové kuličky
11- nepečené kakaové kuličky
12- nepečené kokosové kuličky
13- nepečený piškotový salám
14- nepečený piškotový salám s kakaem a mořem kandovaného ovoce
15- lekníny
16- šlehačkové
17- hořické kakaové trubičky
18- slané tvarohové to dělám až 23.12.
19- vosí hnízda taky budu dělat
20- bramborové vykrajované ty jsou taky pro mě bez oříšků
21- bramborové rohlíčky ty jsou pro mě neobsahují oříšky
22 - čokoládové hvězdy, nebo jiné tvary s jemným máslovým krémem

no a to teprve budu plnit krémy , v sobotu budeme slavit a jdu na ty nehty takže to bude mazec

janda79
15. pro 2009

Věrko 😅 ty jsi blázen 😀
holky, mně je blbě, už asi třetí den, pobolívá mě břicho a je mi špatně od žaludku. kdybych nebrala prášky, tak si myslím, že jsem těhotná. ale přestala jsem kojit, tak se v těle asi zase rozbíhají obvyklé pochody a nejspíš přijde ms. no to mám radost.... 😖

valentynka
15. pro 2009

ahooj holky,
tak manža opět odešel do práce a příjde večer.
zítra jde zase takhle ránoa,le příjde až ve čtvrtek☹

krásná čepička
https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

valentynka
15. pro 2009

Jandi, tak at to brzy přejde.

Věrko,bych se na příbuzný vykašlala.
když jim to chutná,dala bych recepty a at si to udělají.
příští rok asi už tolik druhů dělat nebudeš 😉

jitousek
15. pro 2009

teda Věrko ty jsi ďabel já bych se na to vyprdla když bych to nemohla jíst tak ani už kvůli návštěvám bych možná upekla tak dva druhy a basta knedl ........to jim to pak balíš ještě domu ne ??

jitousek
15. pro 2009

holky já se fakt zblázním s toho našeho kluka asi jak mu rostou ty debilní klofáky tak nechce pořádně jíst odhání mě se lžičkou sní vždy tři lžičky pak se začne kroutit a plácat mě po tom 😠 a momentálně už 20 minut ječí nechce si hrát nechce spát přitom je utahanej nechce chovat to do mě buší a spíná se ........tak že teď je v ložnici v postýlce a nehorázně řve 😠 😢 😢 😢

jitousek
15. pro 2009

já jsem od rána nic nestihla ještě tu sedím v pyžamu skáču jen kolem něj 😒 tohle teda už dlouho nebylo takovej řev ☹

valentynka
15. pro 2009

jitu, chudinka Míša ☹
snad ho to přejde.
nemáš nějaké to chladivé kousátko,že by mu to udělalo dobře?

christla
15. pro 2009

Ahoj holky!

Jdu jen na skok, nějak nemám čas sem teď chodit. Nějka mě ničí moje vlastní zdraví a léčba vypdá minimálně na třičtvrtě roku. Budu vás jen dočítat......

Pokud bych se do vánoc neozvala, přeji všem krásné Vánoce a úspěšný nový rok!!

Mějte se! 🙂

beruskaveruska
15. pro 2009

jo holky si to pečení letos užívám 😀 nene domu nedávám nic . dřív jo to jsem každýmu nandala krabici, ale ted ne. máme mín peněz né jako dřív to jsme tolik nemuseli počítat a mě zase dělalo dobře, že jim to chutná. ale ted fakt peču malé dávečky a domů nic tady jim nandám až přijedou a fertig 😀

janda79
15. pro 2009

máme sedmý zub venku-našla jsem ho tedy celkem pozdě, protože už je velký. a roste nám osmý-asi stolička

valentynka
15. pro 2009

beruško, dobře děláš !!!!!!!!

Jani, vy teda jedete se zoubkama 🙂 A zž stolička joo?
tý voe, my máme zoubků 5 a šestý se klube už nějak dlouho 🙂

jiank jsme byli na roční prohlídce, Filípek měří 79cm a váží baj oko 10,5 🙂
už na váze stál, ž byl na té velké.
tu kojeneckou mají do 10kg, takže na téhle to nemohla říct přesně,ale zvážím si ho na své digitální.

týýjo, on si tady pochoduje po posteli, mě švihne 😀

joo a představte si,že mu doktorka přetáhla pinďourka, já myslela,že mě vomejou, začal chudinka plakt, ho to muselo strašně bolet ☹

taky nám pak nabídla možnosti očkování proti žloutence, tak to určo půjdeme, jen musíme počkat aspon po lednu,protože byl ted filípek očkovanej proti TBC.

joo a jinak chtěli filípkovi dávat další hexu,která se dává na roce a půl, takže prý už ted, měli jste to taky tak ?
jenže kvůli tomu TBC bude očkovanej až na tom roce a půl jak mělo být původně

zajdla
15. pro 2009

Hojky.

Je to možné,že Lindu bolí bříško po těch lékách na teplotu.Měla je naposledy včera ráno a od té doby se kroutí a hodně plače.Chudinka.Naštěstí už teplotu nemá,tak snad se z toho brzo dostane. ☹

zajdla
16. pro 2009

Prvníííííííííííííííííííííííííí.