Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
16. pro 2009

Oddedneška chci zkusit najet na příkrmy.Třeba jí už fakt nešmakuje to mlíčko a po příkrmech se to zlepší.Uvidíme.Dneska jdeme na kontrolu k doktorce,tak to prokonzultuji.

valentynka
16. pro 2009

ahoj holky,
koukám účast zde je dost velká ☹ ☹

Zajdi, tak třeba se to po těch příkrmech zlepší. jak dneska ??
poptej se doktorky na ty léky a bříško.

holky, kde jsou všechny ??
lucianas, rinty, baruš ???? už je to tu asi nebaví, škoda ☹

evitkamalicka
16. pro 2009

ahoj holky....aj ja sledujem, ze je tu v poslednom case mrtvo

valentynka
16. pro 2009

já už ráno v 9 smažila řízky manželovi do práce, příjde až zítra dopoledne

evitkamalicka
16. pro 2009

val dobre sa staras o manzelika

valentynka
16. pro 2009

ahoj Evit,
jojo,starám 🙂 ale někdy zlobí a nezaslouží si to 🙂
ale zase si toho mooc váží 😉

to je krásný vidět u tebe v pase 7tt 🙂
na kontrolu držím pěsti,at je vše v pořádku 🙂

evitkamalicka
16. pro 2009

ja som sa teraz tak rozculila az hruza, som sa tak pohadala s postarkou, ze keby som mohla tak jej asi jednu tresnem, kazdy den nonstop mi cez obed vyzvana z dola aj ked nic nedonesie, co som ja vratnik alebo co? furt mi zobudi maleho, dnes mi ale dosniesla....davam malemu obed a ona zvoni jak slahnuta, tak mi troska trvalo kym som otvorila, dosla hore a osopila sa na mna, ze ako mi to dlho trva otvorit, ze som spomalena a podobne tak som jej tak vynadala ze az

zajdla
16. pro 2009

Tak jsem zpátky od doktorky.

Malou prý může bolet bříško potěch lécích,dokonce i po těch čípcích.Říkala jsem jí,že má takovou řídkou stoličku,tak jí raději udělala i výtěr.Výsledky budou v pondělí.Máme začít s příkrmy.Prý hlavně s mrkví a rýžovou kaší.
Tak dostala na obídek trošku mrkvičky a moc jí šmakovala.Snědla tak 1/3 té malé skleničky od Hami.Pak si dala ještě 80 mlíčka.Na večeři dostane rýžovou kaši bezmléčnou jen do vody.Aby se trošku poléčilo to bříško.

Teď ji manža uspává,tak snad zabere.

JInak Lucinka už je OK,má jen dobrat léky.

U nás krásně chumelí,měla jsem úplně zasněžený kočár. 😀 😵 😵

jitousek
16. pro 2009

dobré odpoledne tak my jsme dneska opět byli na cvíču a opět sami 😉 tak jsme si pohráli a počkali na druhou skupinu Míša byl hodnej a nehučel hrál si pěkně a pak i pěkně cvičil potom na konci už byl hotovej měl nárok po skoro 3hodinách v akci bez dopoledního spánku ......momentálně spí v kočáře na zahradě jsem ho tam zaparkovala když jsme o půl jedné dorazili je tam jak sněhulák taky tu poletuje sníh ale zatím jen tak jemně ........příští úterý bude v našem mateřském centru poslední cvíčo a budou cvičit všichni společně i s těma většíma dětičkama a pak bude ještě nějaká dílnička předvánoční a besídka se stromečkem cukrovíčkem a dárečkama 😎

jitousek
16. pro 2009

všichni pečou cukroví a gruntujou a vyhlížej Ježucha za oknem 😀 proto tu nikdo není to je stejný jak na tom cvíču a nebo všem zamrzli dráty a PC 😵 😵 😵

lucianas
autor
16. pro 2009

Ahoj,
mě to baví. I když kolikrát nemám s čím přispět, tak jen prolítnu. Teda , když mi to malý dovolí. JInak se volných chvilek snažím využít k pečení cukroví. Dnes budu dělat poslední druh, jinak dostanu od mamky něco a taky od švíci. Končím tedy na čísle devět. To jde, ne?

Evit, gratuluji k těhulkování a držím palečky na kontrolu.

Je tu jinak něco nového?
😕

nemo1985
16. pro 2009

Ahojky holky 🙂

Vše je v pořádku u nás, žádný strach.

Já mám napečeno už 6druhů cukroví.

A co je u nás nového?

Malej krásně cupká za jednu ruku, o vše se postaví a podím polém nábytku.
Bez držení krásně vydrží dlouho stát, ted už jen čekáme až se sám pustí a udělá krůčky.
😉 A leze jako drak, všude mi ted vzele.

Leze nám 5 zu 🙂

Dárky na Vánoce nakoupené už máme.

Tuto neděli stavíme Lukáškovo 1.rok u našich v Chomutově, tak se moc těšíme.

Filípkovi dodatečně vše nej k 1.roku at dělá jen samou radost mamce a tatkovi.

evitkamalicka
16. pro 2009

luci dakujem 🙂

nemo1985
16. pro 2009

🙂 Nějaké novinky?

Evitka čeká miminko koukám......... tak to moc Gratuluji

evitkamalicka
16. pro 2009

nemo dakujem....ako sa mate?

kremrolka01
16. pro 2009

čauky, já byla kočárkovat s kamarádkou, i když huby jsme měly tak zmrzlý že jsme si ani moc nepokecaly 😀
tak jsme se pak šly rozmrznout do hypernovy, mají ode dneška 50% na všechny hračky, tak jsem ještě koupila Kubovi jednu hračku k Ježíšku a jednu k narozeninám 😉

zajdla
16. pro 2009

tak upečena další dvojitá várka marokánek.První děda se ségrou sežrali a to byla taky dvojitá. 😠 Teď jsem dodělala ještěořechové rohlíčky. 😀 Takže bnude 8 druhů s nepečeným.Končím. 😀

valentynka
16. pro 2009

ahooj holky,
před chvílí jsme dorazili od bábí, Filípek už spinká v postýlce, já sklidila věco co jsme měli sebou.
ještě jsme se stavovali s mamčou v Kika,jestli nemají nějaké teplé kalhoty pro Filípka a nic nemají, jenom takové,že je vevnitř ještě látka,ale to je si myslím málo.

valentynka
16. pro 2009

Zajdi, tak snad už bude lépe Lindičce 🙂

jéé marokánky miluju,ale ještě jsem je nezkoušela .

holkýý psala jsem vám,že jak jsme včera byli na té roční prohlídce,že filípke měří 79cm a váží 10,3kg ?
ale to není hlavní.
doktorka včera přetáhla Filípkovi pinďourka a má to tam chudinka popraskané tu kůžičku, tak to ted mažu bepanthenem,ale vypadá to,že ho to nebolí, sám si na něj šaháa tahá,ale když to vidím,tak je mi z toho zle ☹

valentynka
16. pro 2009

Evit, tak to je síla s tou poštačkou.
co má na tebe co zvonit ?? nejsi vrátná.
u nás naštěstí poštačka má klíče,takže siotevře a zvoní na mě, jen kdžy pro mě má doporučený psaní a tak.

ale ted když jsem třeba objednávala nějaké dárky a šlo to přes PPL ,tak ten na mě zvonil jak kdyby hořelo vždycky a zrovna mi filípek taky spinkal, já vylítla rychle k telefonu,abych mu otevřela, už jsem mu pak řekla,že zvoní jak kdyby hořelo.

a nebo když nesou letáky a chtějí dovnitř,tak vždy zazvoněj na naše jméno,bo si říkají, jmenují se Hodní,tak ty nám otevřou, vrrrr

valentynka
16. pro 2009

kremrolko,žře bych taky zašla do hypošky?
mě žádný leták nepřišel ☹(

valentynka
16. pro 2009

koukám,že tu mám monolog

ještě jsem nakoukla na net

skoukla jsem poštu pro tebe, připravila si prkno na žehlení a jdu se dívat na můj oblíbený film Vrchni ,prchni 🙂

mimochodem,kde máme královnu Markétu I. ????

a endy taky nikde,přitom na FB vložila dnes kráááásné fotečky Julinky , mrkněte se 🙂

beruskaveruska
16. pro 2009

ahoj berundy tak já jsem KO bolí mě v krku mě drbne. jo vyfasovala jsem 2 masti na nohy a léky na křečové žíly 😠

Nemo však v neděli bude pořásná pařba Lukášek 1 rok a já 33 😀 se ani napít nemůžu, ale nevadí hlavně
když jsme v pořádku 🙂 holky myslíte, že si můžu vzít na noc jeden paralen???????nééé mám panadol, ale bez krabičky 😖

rintintyna
16. pro 2009

ahoj Veru, jak je? Už začalo nějaké bublání? Jako náznak pohybů myslím? a kolik už máš druhů cukroví?

jitousek
16. pro 2009

rinty asi 20tero včera ho tu vyjmenovávala a mě šla hlava kolem 😉 tolikero cukroví jsme nikdá neměli 😵 ale určitě nás všechny Věrka čeká že uděláme sraz u Beroušků 😵 😵 😵

jitousek
16. pro 2009

jinak já jsem dobalila dárky ještě mě čeká pro manžu a to až bude na noční asi v pátek a hotooovo 😎

kacena00
16. pro 2009

ču holky hlásím se jen že žiju, na pc není kdy, máme ho jakoby u sousedů, doma se nemůžu jít ani vyčurdit, malej se hned nalepí na dveř a pláče, jenže ty dveře seotvíraj dovnitř, takže pak dycky stepuju na chodbě a snažím se dostat dovnitř nějakou uminutu, když e doma, tak se maldej o všechno opírá a staví se, vrávorá jí s nebo padá, takže času nazbyt nen moc, přes den člověk děl krom vaření apodobnejch ptákovin i řeba objednávání dárků pod strom cožvyjde na jedno spaní a pak šmitc, večer užtoho mám dost vyřídím eden dvamaily rojedu něco o potřebujeme a jdu dožehlit plínky a tak furt dokola

moná kdyy byl net pímo v bytě le to nejni, a tak mě t internetovo-iskuzní závosost už celkem opouští 😅 😀
navmámv plánu veký šití a chci ho sihout než domarodí cyrda- chci udělat vsadku dobundy abyme mohly nosit i v zimě a pa nějaký takový zatepovací kravinky jako přešít bund, ušít takovou vestičku nosící, no na štse těším, nápadů teď mám a insprace, že hořím nedočkavostí 😀 😀

a zase to bude něco jinýho než čuru a ham a šikulka a to je: tik tak , ...uto brrrrrrrrrm brrrrm, ano kravička dělá buuuuuuuuuuu apod 😀 😀

jináčcda je furt yny pusinka, je jeteď trochu protivnější proože má rýmu a navícse po inulým plavču ospal- já kráva sizapomněla vůj mandlove nobilis oej a pjčila si teď pozor: sebamed mlíko a teď muim kapat antihistaminika, protože měl v mísech, kde sem ho mázla krupicijak bázen chuderínek malej 🙄 ☹ 😢

kacena00
16. pro 2009

holky nějak nefunguje klávesnie, občas vynechá písmenko občas nefungujemeerník a tak je to asi strašná slátanina...

nicméně myslim na vás, pusám maminy i miminka a těhulínky držte se!!!apropo, co týnka? pohyby, a hlavně nebyla nebo nebude na UZ kde by se mohlo ukázat kohotopak nosív bříšku??? nebo je to tajem?????

kacena00
16. pro 2009

prý pohlaví!!!tý brďo, týnka má 27 tt, já padám!!! týnuš hihi, ten čas fakt letí jak blázen!!! promiň 😀 😀 tak na pohyby asi čekáme u věrky že? 😀

valentynka
17. pro 2009

ahoj holky,
tak konečně dorazila i Baruš, jakoby mě slyšela,že na ní myslím a píšu tu o ní 🙂

Rinty už dávno pohybuje 🙂
U věrky asiještě tak dva týdny čas že ? nebo už něco je? nějaké náznaky?

ajk to dopadlo, co jsi si vzala?
v těhu se smí všechno, co se dává miminkům.
ten paralen si kldině vzít můžeš si myslím