Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
23. pro 2009

jitu, no to víš že jo 😠

pismenko
23. pro 2009

ach muži 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
23. pro 2009

teď jsem dotáhla z venku stromek(spíše strom) a dala jsem ho do vody do vany, ať se ještě nacucá. je nádhernej, pořád se na něj chodím dívat.Zítra budu fotit jak o dušu a pak se pochlubím.

pismenko
23. pro 2009

Tak jsem dotáhla z komory baňky a řetěz svítí, takže já myslím, že to může vypuknout 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
23. pro 2009

Tak koukám, že Zajdla už je taky připravená..respektive holky 😵

lucianas
autor
23. pro 2009

ahojky,

týnko, doufám, že malej zítra už bude fit. ale je mnohem lepší, než byl předevčírem. dokonce i noc byla rozumnější. ale jde pořád vidět, že ho to ještě trápí.

val, jj, kapičky zabírají. když mu nakapeme, tak sice řve, ale tím to vtáhne dovnitř a uvolní se mu ty dýchací cesty. na to konto kýchne a rýmička jde ven pomale sama. ... vosí hnízda jsou dobrý a rychlý. dělala jsi je z piškotů, nebo z ořechů?

markét, to spinkání ti tiše závidím. u nás je to přes den zhruba co dvě hodinky krmení. někdy mezitím spí, někdy ne. v noci se budí po třech hodinách, nad ránem už po těch dvou. někdy se i stane, že v noci spinká i pět hodin v kuse. to je úplně super, to jsem většinou už i odpočatá.

jitu, tak malýho stromek zatím moc nebere? manžel zdobil včera, a bylo vidět, že Dany ho sleduje. nebo spíš ty světýlka. teď tam pro něj budeme mít spíš jen maličkost, stejnak z toho ještě nebude mít rozum. a vynahradíme mu to příští rok.

lucianas
autor
23. pro 2009

Val, tak ta přeinstalace pc nás čeká taky. už se nám to pěkně seká. a zálohy taky zatím ještě nemáme. stejně jak tobě mi jde především o fotky. videa zatím žádná nemáme.

jitousek
23. pro 2009

holky zálohovat zálohovat páč to může kiksnout kdykoliv a vše je nenávratně v..... 😒

rintintyna
23. pro 2009

Příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku jen samé radosti přeje Kristýna s rodinou 😉 😲

tevina
23. pro 2009

Ahoj holky,
všem přeji krásné a pohodové svátky.Moc moc si to užijte 😵

Dodatečně také vše nej Filípkovi k prvnímu ročku 🙂

Holky ted nevím komu už byl rok a komu ne tak se omlouvám jestli jsem na někoho zapomněla.

kamcule
23. pro 2009

Ahoj všem,
přejeme krásné prožití svátků vánočních 🙂

pismenko
23. pro 2009

Tevi, no že se ukážeš 😠 😉 a Kamčule jak by smet 😠 😉

Každopádně si to všechny užijte, ať s dětmi v bříškách či už narozenými.

Mám Vás ♥♥♥♥ 😲

jitousek
23. pro 2009

Též přejeme krásné svátečky plné pohody ,
dětičkám pěkné dárečky a stromečky bez nehody 😵 😵 😵

endlessblue
23. pro 2009

Šmarjáá. tady už každej jen přeje hezký svátkýýý... já vám asi popřeju až zítráááá..!!!!!!!!!

Teď jsem dodělala bramborovej salát, manža dělá polívku a já se za chvíli pustím do ovocnýho dortu!!!!! Pak teprve začnou vánoce 😀 😲

zajdla
23. pro 2009

Taky přejem krásné svátky.

Stromeček nazdobený,rakvičky upečené,saát udělaný.Už jen obalit kapra a můžeme čekat na ježucha kožucha,jestli mu pojedou sáně a něco nám přinese. 😀 😀 😀

Ještě musím zabalit jeden dáreček.Koupila jsem dnes Lindě novou zimní čepičku. 😀 😀

zirafik
23. pro 2009

Holky, přejem vám krásné Vánoce, plné pohody, radosti a štěstí 😵 . Ať jsou prckové hodní a Vánoce si užijí 😵 😵 😵

zajdla
24. pro 2009

Prvnííííííííííííííí.

Vzbudila nás pěkná rýma u Lindy.Chudinka.Musela jsem ji i odsát.Tak se hlásíme do klubu rýmy.Ach jo. ☹ 😒

Lucka ráno hleděla na stromeček jak z jara.Hned hledala pod ním dárky,ale musí si počkat do večera. 😀

janda79
24. pro 2009

Ahoj, šťastné a veselé!
Přidávám se do klubu rýmy, Vernunka ji má jako oprať nebo jak se to říká. Musím ji odsávat a špatně spí.

valentynka
24. pro 2009

Radost v srdíčku, teplo na duši, úsměv na tváři, lásky po uši. Splnění tajných snů, nekonečně krásných dnů.
Veselé Vánoce a pohodový rok

hezky si to holky užijte 🙂

valentynka
24. pro 2009

Luci,
tohle kojení jak máš ty, jsem měla do 6měsíců 😀 😀
se na to připrav 🙂

vosí hnízda jsem dělala z piškotů, no ale než jsem je tím válečkem rozdrtila.. 😠

taky jsme dnes Filípkovi odsávala a docela toho měl dost, u snídaně kejchal jak o život ☹ tak snad se to nerozjede

valentynka
24. pro 2009

stromeček jsem večer ozdobila, ještě zabalím dárky manželovi, jinak vše ok

ještě jsem včera v 5 jela do města a vrátila se v 7, ještě jsem se stavovala u ségry pro vánočky,který tam mamča nechala.
tak se manžel aspon postaral, pak Filípka vykoupal

Filípkovi jsem dala stranou salát a dala mu dotoho bílý jogurt,tak snad mu bude chutnat. udělám mu kousek masíčka k tomu.
k obědu bude mít hovězí polívku a my klobásku se salátem.

v 13,30 dorazí ségra,neteř,švára a mamča s přítelem a pak v 16 tchýně na večeři.
takže mám celý den o zábavu postaráno

Když ráno Filípek viděl stromeček, tak byl úplně paf, seděl, koukal co se to děje. zacinkala jsem mu zvonečkem a manžel s ním vyšel s ložnice, byla ještě tma,tak to hezky svítilo.
odpolende mu ukážeme prskavky, to jsem zvědavá co na ně bude říkat.

ke snídani baštil vánočku od babi a šmakovalo mu

endlessblue
24. pro 2009

Holky, tak taky vám přeju krásný svátky. U nás vše nachystáno a už jen koukáme na pohádky. Odpoledne půjdeme na procházku.

Snažíme se dneska necpat. Ke snídani vánočka, k obědu jen rybí polívka a budeme až večeřet.

Uvažovala jsem ,že udělám Jůlince rybu, ale nakonec nebudu nic měnit... oběd klasika, večeře kašička 😉 Bramborovej salát bych si asi netroufla 🙂

pismenko
24. pro 2009

Ahoj holky,
DORKA BUDE MÍT TAKY KLASIKU, nic extra

katalines
24. pro 2009

Krásné Vánoce Vám všem! 🙂

Hodne stesti, co srdce pohladi,
rodinu, pratele, co nikdy nezradi.
K bohatstvi krucek,
k lasce a stesti jen skok,
hezke svatky a cely pristi rok...

lucianas
autor
24. pro 2009

Val, tak to mám za sebou teda polovinu. Hlavně ale, když mu chutná. 😉

lucianas
autor
24. pro 2009

😵 Hezké a příjemné prožití vánočních svátků, pohodu, zdraví a štěstí v nadcházejícím roce !!!! 😵

zajdla
25. pro 2009

Prvnííííííííííííííííííííííííí 😀

zajdla
25. pro 2009

Přeji pěkný den.

My jdeme k našim na oběd,tak se ukážu asi až večer.

Ježíšek byl na nás všechny moc hodný. 😀 😵 😵 😵

zirafik
25. pro 2009

My jdeme ke tchýni 😝

Jinak u nás se teď většinou kojo 20 02 05 08 😝 .... dřív to bývalo mnohem lepší, neb to kojení ve 2 nebylo 🙄 . Snažila jsem se jí udyndat, ale bez prsa neusne 😒 . Už mně to kojení celkem zmáhá 😝 ... .vím, že dostanu vyhubec od těch co měly nebo mají kojo po 2 hodinách, ale já to nějak nezvládám 😅 . Přes den spíme 2x-3x půl hoďky, tak se pak těším, jak se vyspím a ono nic 😖 . Jo a pořád frkáme 🙄

Příjemné svátky Vánoční 😵

zirafik
25. pro 2009

dneska mám v plánu do postele do 23, tak snad to klapne 😖 . Jinak chodim kolem půlnoci, dřív se nedostávám 🙄