• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
jitu, no to víš že jo :angry:
23. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach muži :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem dotáhla z venku stromek(spíše strom) a dala jsem ho do vody do vany, ať se ještě nacucá. je nádhernej, pořád se na něj chodím dívat.Zítra budu fotit jak o dušu a pak se pochlubím.
23. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dotáhla z komory baňky a řetěz svítí, takže já myslím, že to může vypuknout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že Zajdla už je taky připravená..respektive holky :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,

týnko, doufám, že malej zítra už bude fit. ale je mnohem lepší, než byl předevčírem. dokonce i noc byla rozumnější. ale jde pořád vidět, že ho to ještě trápí.

val, jj, kapičky zabírají. když mu nakapeme, tak sice řve, ale tím to vtáhne dovnitř a uvolní se mu ty dýchací cesty. na to konto kýchne a rýmička jde ven pomale sama. ... vosí hnízda jsou dobrý a rychlý. dělala jsi je z piškotů, nebo z ořechů?

markét, to spinkání ti tiše závidím. u nás je to přes den zhruba co dvě hodinky krmení. někdy mezitím spí, někdy ne. v noci se budí po třech hodinách, nad ránem už po těch dvou. někdy se i stane, že v noci spinká i pět hodin v kuse. to je úplně super, to jsem většinou už i odpočatá.

jitu, tak malýho stromek zatím moc nebere? manžel zdobil včera, a bylo vidět, že Dany ho sleduje. nebo spíš ty světýlka. teď tam pro něj budeme mít spíš jen maličkost, stejnak z toho ještě nebude mít rozum. a vynahradíme mu to příští rok.
23. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Val, tak ta přeinstalace pc nás čeká taky. už se nám to pěkně seká. a zálohy taky zatím ještě nemáme. stejně jak tobě mi jde především o fotky. videa zatím žádná nemáme.
23. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zálohovat zálohovat páč to může kiksnout kdykoliv a vše je nenávratně v..... :unamused:
23. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku jen samé radosti přeje Kristýna s rodinou :wink: :astonished:
23. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všem přeji krásné a pohodové svátky.Moc moc si to užijte :dizzy_face:

Dodatečně také vše nej Filípkovi k prvnímu ročku :slight_smile:

Holky ted nevím komu už byl rok a komu ne tak se omlouvám jestli jsem na někoho zapomněla.
23. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
přejeme krásné prožití svátků vánočních :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tevi, no že se ukážeš :angry: :wink: a Kamčule jak by smet :angry: :wink:

Každopádně si to všechny užijte, ať s dětmi v bříškách či už narozenými.

Mám Vás :hearts::hearts::hearts::hearts: :astonished:
23. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Též přejeme krásné svátečky plné pohody ,
dětičkám pěkné dárečky a stromečky bez nehody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmarjáá. tady už každej jen přeje hezký svátkýýý... já vám asi popřeju až zítráááá..!!!!!!!!!

Teď jsem dodělala bramborovej salát, manža dělá polívku a já se za chvíli pustím do ovocnýho dortu!!!!! Pak teprve začnou vánoce :grinning: :astonished:
23. pro 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přejem krásné svátky.

Stromeček nazdobený,rakvičky upečené,saát udělaný.Už jen obalit kapra a můžeme čekat na ježucha kožucha,jestli mu pojedou sáně a něco nám přinese. :grinning: :grinning: :grinning:

Ještě musím zabalit jeden dáreček.Koupila jsem dnes Lindě novou zimní čepičku. :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přejem vám krásné Vánoce, plné pohody, radosti a štěstí :dizzy_face: . Ať jsou prckové hodní a Vánoce si užijí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvnííííííííííííííí.

Vzbudila nás pěkná rýma u Lindy.Chudinka.Musela jsem ji i odsát.Tak se hlásíme do klubu rýmy.Ach jo. :frowning2: :unamused:

Lucka ráno hleděla na stromeček jak z jara.Hned hledala pod ním dárky,ale musí si počkat do večera. :grinning:
24. pro 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, šťastné a veselé!
Přidávám se do klubu rýmy, Vernunka ji má jako oprať nebo jak se to říká. Musím ji odsávat a špatně spí.
24. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radost v srdíčku, teplo na duši, úsměv na tváři, lásky po uši. Splnění tajných snů, nekonečně krásných dnů.
Veselé Vánoce a pohodový rok

hezky si to holky užijte :slight_smile:
24. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
tohle kojení jak máš ty, jsem měla do 6měsíců :grinning: :grinning:
se na to připrav :slight_smile:

vosí hnízda jsem dělala z piškotů, no ale než jsem je tím válečkem rozdrtila.. :angry:

taky jsme dnes Filípkovi odsávala a docela toho měl dost, u snídaně kejchal jak o život :frowning2: tak snad se to nerozjede
24. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
stromeček jsem večer ozdobila, ještě zabalím dárky manželovi, jinak vše ok

ještě jsem včera v 5 jela do města a vrátila se v 7, ještě jsem se stavovala u ségry pro vánočky,který tam mamča nechala.
tak se manžel aspon postaral, pak Filípka vykoupal

Filípkovi jsem dala stranou salát a dala mu dotoho bílý jogurt,tak snad mu bude chutnat. udělám mu kousek masíčka k tomu.
k obědu bude mít hovězí polívku a my klobásku se salátem.

v 13,30 dorazí ségra,neteř,švára a mamča s přítelem a pak v 16 tchýně na večeři.
takže mám celý den o zábavu postaráno

Když ráno Filípek viděl stromeček, tak byl úplně paf, seděl, koukal co se to děje. zacinkala jsem mu zvonečkem a manžel s ním vyšel s ložnice, byla ještě tma,tak to hezky svítilo.
odpolende mu ukážeme prskavky, to jsem zvědavá co na ně bude říkat.

ke snídani baštil vánočku od babi a šmakovalo mu
24. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak taky vám přeju krásný svátky. U nás vše nachystáno a už jen koukáme na pohádky. Odpoledne půjdeme na procházku.

Snažíme se dneska necpat. Ke snídani vánočka, k obědu jen rybí polívka a budeme až večeřet.

Uvažovala jsem ,že udělám Jůlince rybu, ale nakonec nebudu nic měnit... oběd klasika, večeře kašička :wink: Bramborovej salát bych si asi netroufla :slight_smile:
24. pro 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
DORKA BUDE MÍT TAKY KLASIKU, nic extra
24. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Vánoce Vám všem! :slight_smile:

Hodne stesti, co srdce pohladi,
rodinu, pratele, co nikdy nezradi.
K bohatstvi krucek,
k lasce a stesti jen skok,
hezke svatky a cely pristi rok...
24. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Val, tak to mám za sebou teda polovinu. Hlavně ale, když mu chutná. :wink:
24. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:dizzy_face: Hezké a příjemné prožití vánočních svátků, pohodu, zdraví a štěstí v nadcházejícím roce !!!! :dizzy_face:
24. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvnííííííííííííííííííííííííí :grinning:
25. pro 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji pěkný den.

My jdeme k našim na oběd,tak se ukážu asi až večer.

Ježíšek byl na nás všechny moc hodný. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. pro 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme ke tchýni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak u nás se teď většinou kojo 20 02 05 08 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... dřív to bývalo mnohem lepší, neb to kojení ve 2 nebylo :rolling_eyes: . Snažila jsem se jí udyndat, ale bez prsa neusne :unamused: . Už mně to kojení celkem zmáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... .vím, že dostanu vyhubec od těch co měly nebo mají kojo po 2 hodinách, ale já to nějak nezvládám :sweat_smile: . Přes den spíme 2x-3x půl hoďky, tak se pak těším, jak se vyspím a ono nic :confounded: . Jo a pořád frkáme :rolling_eyes:

Příjemné svátky Vánoční :dizzy_face:
25. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mám v plánu do postele do 23, tak snad to klapne :confounded: . Jinak chodim kolem půlnoci, dřív se nedostávám :rolling_eyes:
25. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek