Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
27. pro 2009

2 kg tam mělo být

jitousek
27. pro 2009

nazdárek u nás Markét dobrýý akorád jsme sami 😒 manža celé svátky má odpolední dneska už poslední a zítra už je doma jinak dobrý ...dneska jsme byli na prochajdě bylo hezky sluníčkově a mrazivo 😎 pak tu byla kámoška te´d odešla a zachvíly přijedou naši 🙂 😉 Míša si hraje v ohrádce poněvadž te´d se tu sápal po počítači a chtěl ho vypnout tak je tam pacholíček jeden 😠 😵 😵 😵

jitousek
27. pro 2009

já jsem dneska dopoledne dělala vosí hnízda protože jsme je už sežrali 😵 😵 😵 a my je faaakt milujem tak že jsem ještě udělal jednu dávku a basta 😎

valentynka
27. pro 2009

AHOJ holky 🙂

Dnes ráno jsme jeli na pohotovost s Filípkem.
Teplotu měl celou noc 38,8 a to i ráno.
¨Večer dostal čípek a v 0,30 jsem mu dávala dašlí a nespali jsme až do 2,30 a pak spaní taky nic moc s Filípkem v posteli.
Na pohotovosti říkala Dr. že je v pořádku, at dávám paralen čípky a nurofen sirup.
dopoledne mu to vyskočilo na 39,5,tak jsme museli udělat zábaly, bo úplně hořel, tváře měl červené a hicoval.
po dvou zábalech to kleslo o 1stupen, na 38,5.
celý den tak nějak proležel, pořád lahev v pusince,tak jsem ho jen kojila a až ted večer si dal trošku svíčkové 🙂
ještě že to prso ještě chce 🙂
taky dostal štávičku z mandarinky, tak snad se neosype.

ted už je na tom lépe a už si i hraje,tak uvidíme.

možná to má k zoubkům, nevím, ale všech 5 zubů lezlo v pohodě,bez bolesti a teploty.

valentynka
27. pro 2009

Jitu, už u vás došlo na vypínání počítače joo?
to je fdilípka oblíbená činnost,takže mám bednu na stole a ještě natočenou stranoua,yb se nedosápal 😀

vosí hnízda taky miluju 🙂
já mám nahoře 0,5kg, dneska jsme vlezla na váhu 😠

zirafik
27. pro 2009

ahoj holky,
Baru tak s tím preventanem naprostý souhlas 😉 . My s manžou brali ten klasický preventivně- od půlky října do půlky prosince a ťuk, ťuk jsme zdraví 😉 ... akut mám doma pro případ, že by na nás něco lezlo 🙂

Val, teda to ste si užili ☹ . Hlavně, že už je to lepší 😉 .... Myslíž, že by zoubky provázeli takový teploty?? My teda ťuk, ťuk první dva zuby celkem bez problémů, ale u stoliček to prý bývá nejhorší 😒 . Takže zase supr vyhlídky 😖

zirafik
27. pro 2009

Ad. váha - já bych potřebovala právě něco přibrat, neb mám o 2,5kg méně než dřív.... občas prostě nestíhám jídlo a navíc to noční vstávání 🙄 . Takže při výšce 186cm, mám 66kg 😖 .

zajdla
28. pro 2009

První
😀

zajdla
28. pro 2009

Holky o váze já raději pomlčím,protože jsem už přibrala 1,5 kg.Musím s tím začít něco dělat.Ale až od nového roku.Přibrala jsem i tím,že jsem 14 dní nevytáhla paty z domu,jak byla Lucka nemocná.To udělalo taky svoje. ☹

Linduš má tu rýmičku pořád stejnou.Moc neodsaju ,přes den v pohodě.Jen to ráno. ☹

zajdla
28. pro 2009

Dneska přijede kamoška,tak aspoň pokecáme.Zítra jedeme ke švagrům pro dárečky.Lucka už se těší jak bude rozbalovat.Už je to poslední štace. 😀

Dneska nevyřím.Mám ze včerejška řízky,udělám jen brambory a hotovo. 😀 😵 😵

valentynka
28. pro 2009

ahoj holky,

holky, Filípek zase kolem 22h. hořel, tváře úplně rudý,takže jsme mu dala nurofone, zrovna to tak i vycházelo.
no ale o půlnoci jsme mu dělali zase zábal, měl zase 39,5, pak ještě jeden a pak teplota byla 39,aspon trošku se to srazilo.
ted ráno teplota už 37,8,tak jsme mu dala nurofen, i když ještě 38ti nebylo,ale aby se mu to nerozjelo.

ted si trošku hraje, při pití se válí po zemi tak aspon odpočívá

valentynka
28. pro 2009

tak já zase nevím co mám vařit, dala bych si nějaké jídlo bez masa,ale cooo?

rintintyna
28. pro 2009

čau kočky, zdravím, dočítat nestíhám, prosím, písněte mi, jak s praním věcí pro prcka Pamatuju si, že většina jste prala v Lovele, ale na kolik stupňů, kolik máchání atd? Díky moc 😲

tanuki
28. pro 2009

ach jo, Val, vy si teda užíváte. zábaly jsou nejlepší. Verča zatím měla horečky vždy max 12hodin, ale i tak jsme byla dost ráda za to kojení! Nejhorší je, že potvora když má horečku, tak krásně spí, pro mně je to signál, že mám jít zkontrolovat, zda je vše OK 😠 😠
Val, kdyby se to nelepšilo, tak by mu měli zkontrolovat moč, aby neměl zánět ledvin, je to u nich časté. těch 39,5 je už po odečtu? To už by an zuby být nemělo. Navíc měl trošku rozšířenější ten močovod už v bříšku, ne? To znamená ještě větší tendenci k zánětům. Nechci teda strašit ...

žiraf, no nebýt manžela, který je taky na mateřský, tak bych to asi moc nedávala. Ale koncem ledna mě čeká velmi těžká státnice, tak z toho začínám být špatná..a V. tento týden, když mám volno bude přes den převážně u babičky. ale mají se hrozěn rádi, V. se tam vždy dost těší a ani se jí moc nechce dom 😀 stačí jí, když si párkrát přes den zavoláme 😀 už je to velká holka

pismenko
28. pro 2009

Ahoj holky 🙂
Dorka spí, tak jsem stihla něco poklidit a teď mám chvilku času na PC.

Val, bobek malej, ať jste brzo fit 😲 Já musím zaklepat, ale máme po rýmě, dneska už jsem neodsála nic 😵

Rinty, já prala v lovele celou výbavičku, řídila jsem se štítkama, takže většinou na 40 stupňů. Plenky na vyvářku, ale potom už na 60. Program extra máchání mám, ale používám, jen když toho prádla nasbírám hodně nebo extra máchám vlněné věci, které peru na 30, tak aby se ten prášek lépe ze všeho dostal. No a teď jsme přesedlali na Persil sensitive a ten je taky perfektní a jak psala Val, tak pěkněji voní. Aviváže dávám jenom ždibec na ovonění.

Tanu, tak to budeme držet palečky se školou 😲 😲 🙂 😉

No a nás čeká 19.1.2010 roční prohlídka s Dorkou a po obědě ten soud ohledně výživného, tak už teď jsem z toho nervní...tak držet palce

tanuki
28. pro 2009

písmen, to mi uniklo, to ta Tomova dcera nebo?

rintintyna
28. pro 2009

ahoj holky, zkusím prvně tu lovelu a uvidíme, snad to všechno nějak neponičím, né všechny věcičky mají vysačku, ale nějak to určo zvládnu 😉 holky, ať Vám vše, co Vás momentálně trápí, dobře dopadne!!! 😲

pismenko
28. pro 2009

JJ, tanu..ex si zažádla o zvýšení ze 2.000,- na 5.000,- a chce to 16 měsíců po zpátku 😝

pismenko
28. pro 2009

Dorka už je vzhůru a čůrala opět do nočníku, holka moje šikovná...každý den to te´d zkoušíme s 90% úspěšností 😵

pismenko
28. pro 2009

Rinty všechno per na 40 kromě plínek a určitě nic nezničíš 😉

zirafik
28. pro 2009

ahoj holky,

tak jsem tu, měla jsem výlet do Prahy 😵

Markét, ze 2 na 5 😕 ?? To je celkem darda a 16měs zpátky, no tak to je hustýýýý 😝 . Já teda nevím kolik je dneska běžný výživný, ale zdá se mi to teda dost a ještě to chtít i zpátky 😕

Týnuš, já prala taky v lovele, většinu na 40 a dávala jsem vždy máchání navíc. Teď už peru normoš v arielu 😉
Jo mně se povedlo pár věcí obarvit od mimi rifliček, neb jsem to prala ještě s dalšíma tmavýma věcička a ty rifle pěkně pustily 😠

Val, tak napiš co Filda, kulíšek malej bolavej ☹ .

U nás noc divočina- vzbudila se vždy po 2 hodinách, se řevem ☹ ... takže kojo, mázání dásní, neb nám rostou asi přední horní zubáky 😖

kacena00
28. pro 2009

čau holky! val to je mi filípka líto teda..nechci se opakovat ale určo bych jako kojilka dodávala filípkovi vyleúpšenou imunitu tím preventanem... chjo, to je děs, takhle vysoký horečky a tak dlouho...kamarádka měla před vánocema s prcekm takhle vysoký horečky asi 4 dny a pak teda 38, měl chřipku..já si pamatuju, že když sem ji před třemi lety měla tak to bylo taky 3 nebo 4 dny 39,5a koupání ve vaně ani zábaly mi na to nezabíraly..co řikala doktorka??

kacena00
28. pro 2009

jo už vidím, že na pohotovosti ti řekli že je v pořádku..hm, to je teda pěkně v pořádku, když takhle horečkuje..možná se zejtra vydáš k jeho dotorovi ne?

valentynka
28. pro 2009

Tak teplota u Filípka už super, odpo měl už jen 36,6 a ted večer 37,1.
tak snad už je tomu konec. 🙂

pismenko
28. pro 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... tak jsem omylem rozklikla zajímavé téma....

Val, tak super, už to bude určitě lepší a zítra to bude v pohodě 😉

valentynka
28. pro 2009

Tanu, teploty byly po odečtu.
jj, měl rozšířenou ledvinnou pánvičku, nejdřív říkali něco kolem 9mm,ale pak zase že je to málo něco kolem 5mm a že je to v pohodě.
je pravda,že moc nečůral,ale to si tělo spotřebovalo na tu horečku,dneska už čůral více,tak snad to bude ok.

😉 už si se Verunkou voláte joo? to je hezké.

Filípek si občas taky volá s tátou nebo babčou,ale nevydrží u toho,hned si s tím chce hrát 😀

Rinty, já prala vše v persilu sensitiv, bez aviváže.
Plíny se vyvařily a jinak tak na 40 st.

pak už plíny po šestinedělí na 60, bodýčka,overaly a tak na 60 taky.
ted už se nepokakává tak někdy to hodím na 40, někdy na 60, peru s našimi věcmi.

Rinty, visačky nepotřebuješ néé? mrkneš a vidíš bavlnu,tak to šoupni na 60, jemnější na 30-40

valentynka
28. pro 2009

markét, tý voe, jako o 3litry joo? se zbláznila néé?
i když ted se platí na dítě takhle hodně,kort když je jedno ☹
ale snad to soud neodklepne,když máte Dorču, držím pěsti, nedivím se,že máš nervy 😠

valentynka
28. pro 2009

Baruš, tak snad už to bude dobrý.
ten preventan jako Filípkovi nebo já ,že jsem kojící,že to půjde přes mlíko?

Markét, teda chudáci ženský coo? JEŠTĚ ŽE TEDA NÁHRADNÍ MATKY EXISTUJOU

jitousek
28. pro 2009

tak to by mě zajímalo jestli jí tohle jako schválej to výživný 😠 😠 😠 😠 😠 páč dámička poněkud ulítla ne 😠 😠 😠 ???? ............zapoměla jsem pozdravit úplně s toho rozčílení 😉 můj brácha platí na dva kluky asi 4000 to je jako na jedno dítě 5 klacků trošičku hodně 😒 😠 😠 😠 😠 😠se mě zdááááá

jitousek
28. pro 2009

to teda čučím na to téma jako bluma ale už sem to kdysy viděla že matka nosila dítě své dceři protože ona nemohla tak jí ho porodila ona bylo to tenkrát na vlastní oči ..........dneska se dělaj všemožnosti dříve to odpískali tím že to nejde a basta dnešní doba přínáší 1000řešení 😵 je to zvláštní ale možné je i nemožné 😎