Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
3. led 2010

jéé Tanu, no to je krásný,že Verunka takhle zpívá 🙂

valentynka
3. led 2010

tak mě teda prádlo na nový rok nikdy nevisí.
31.12. jsme ho sundala a další visí až dnes 🙂

Tevi, super dáreček noťas, taky si ho letos chci pořídit a zlikvidovat pc stůl v pokojíčku 😠

chris,tak at jste brzy zdravý.
Filípek má taky pořád rýmu,ale né moc, odsáváme a kapu a má zvednutou matraci.

Veru, tak to už Juli chodí 🙂 gratuluju.
filípek taky tak nějak začal 11 měs. a týden.
ted už to půjde raz dva 🙂 a na roce už bude hcodit hezky sama 😉

Markét 😀 😀 hezké svátky 😀 😀

valentynka
3. led 2010

odkaz mi nejde, škoda ☹

endlessblue
3. led 2010

Jojo Markét...pěkný svátky... u nás celibát 😀

pismenko
3. led 2010

Val, mě ten odkaz funguje 😕

jitousek
3. led 2010

mě to taky fungujeeten odkázek 😉 to je teda poklona až k zemi fakt je dobrá 😵 ale ty otázky mě napadají stejně jako písmenko 😎

jitousek
3. led 2010

teda písmen pěkné a veselé svátečky 😀 😵 😵 😵 u nás podobně jako u Endy 😅 😒 😎

endlessblue
3. led 2010

Holky, tak Juli dneska po večeři přešla půl místnosti. Je strašně vratká a pokaždý to hrozí držkopádem.. ale nestačím valit bulvy, jak se rychle zlepšuje 😀

janda79
3. led 2010

ahoj holky!
tady další odkaz, jak se přebaluje

https://www.youtube.com/watch?v=-_1gVP_mAEg
janda79
3. led 2010

jo a jednou jsem viděla video, jak maminka bez rukou přebalovala, bylo to úžasné, dělala to nohama a zírala jsem jako blázen, jak jí to šlo!

janda79
3. led 2010
zajdla
4. led 2010

Prvníííííííííííííííííííííííííííííííí. 😀

endlessblue
4. led 2010

druháááá 😀

zajdla
4. led 2010

JJ holky,klobouk dolů.

Nám ta rýma nemizí ani po pamykonu.Uvidíme,co řekne doktorka.Půjdu k ní ve středu.Po ránu má malá pořád trošku ucpaný nos.Má tu zadní rýmu,takže nic neodsaju.Ach jo.A to máme jít na očkování.

Jinak od 1.1. nám hradí pojišťovna ten Prevenar.Tak jsem ráda. 😀 Tak nám to vyšlo.Ještě,že jsem ji nenaočkovala v tom prosinci,jinak by nám to neproplatili. 😀 😉

jitousek
4. led 2010

dobré dopoledne všem 😉 ,
teda Endy vy jste nás předběhli 😎 Míša jenom chodí kolem nábytku a bojí se pustit jen jednou rukou se pouští a mezi rukama vykračuje ale musí mít jistotu že ho někdo drží jinak si okamžitě sedá na zadek 😵

ale musím se pochlubit páč včera se mu podařilo vylézt na gauč normálně vyhodí nohu přitáhne se a už je tam akorád nesleze to je kámen úrazu 😒 tak že hlídání na víc aby nespadl 😵

jitousek
4. led 2010

jando to je teda faaaaaaaaaak užasnéééé .......tyhle lidi musej mít v těch zbytečkách ruk hrozně velikej cit nedovedu si to představit a ta s těma nohama to je ještě větší obdiv nohy má hbité jako ruce si nedovedu představit dítě oblíkat a slíkat nohama ........a taky ještě jedna věc děti těhle lidí musí být hodně hodné myslím si že to podvědomě cejtí že je něco jinak ...včera jsem koukala večer na téma děti na ČT 2 a nakonci bylo o dětech v kojeňáku a v dětském domově ....ale ty v kojeňáku to musí bejt mazec je jich tam třeba deset a byli tak hodný no co jim zbejvá ale myslím že to cejtěj že je něco jinak ...seděli tam v sedačkách na chdbičce .....já když si představím toho našeho raubíře že nikde nevydržel sám to je nemyslitelnýýýýýýýý a vůbec jak tam říkali že třeba to trvá rok což už je pro to dítě negace čím dřív se může dostat do rodiny tím samozřejmě nejlíp ale prostě někdy to se to vleče spíše ve většině případů se to vleče ...fakt se mě chtělo brečet když jsem je tam prďolky viděla v těch postýlkách 😢 😢

jitousek
4. led 2010

no pak je tu druhá stránka dětí je v kojeňáku a dětsákách jako smetí a když přijdou žadatelé odrazují je tím že to a to dítě do rodiny není vhodné přece každé dětsko potřebuje tátu a mámu a pak se s tím dělaj cavyky je to prostě bordel nad bordel když tohle je porád stejný jak za komoušů rodin co chtěj děti je čím dál víc a čekací doba skrze debilní papíry trvá nekonečně dlouho 😠 😠 😠 😠 😠 😢

jitousek
4. led 2010

no nic jsem se rozkecala a už musím letět Míša si mě žádá 😎

christla
4. led 2010

Ahoj holky!

Tak hlásím, že u nás je snad už rýma na stupu, odsáváme ž jen večer. Tak snad bude zase klid.

Chtěla jsem se vás zeptat. Když jste kupovali druhou autosedačku (po vajíčku) jakou váhovou ategorii jste kupovali? Mě jde o to, že Kája se nám přestává do vajíčka vejít. Sice sedí, ale moc dlouho to nevydrží, a tak kupovat tu, která je už na klasický sed se mi nechce, ale zase se mi nechce kupovat sedačku, aby jí měla na pár měsíců a pak jsme kupovali zase novou.
Prosím poraďte, díky moc!!! 🙂

pismenko
4. led 2010

Dobré zasněžené odpoledne 🙂

beruskaveruska
4. led 2010

ahojky jen v rychlosti zdravím a jdu nahlásit, že výtěr z krku je negativní, ale zato astma se mi rozjíždí takže jsem vyfasovala 2 foukačky a mělo by se mi to zklidnit a za měsíc jdu na kontrolu. Spirometrie se mi zhoršila dost od října a chrčím jak staré pendlovky takže tak mé zdravíčko

jinak jsme blázni jo (já a manža). šli jsme se dneska podívat na sedačku pro miminko viz album budeme jí mít v únoru jen nevím 100% v jaké bude barvě a domů jsme přišli s vaničkou a napůl objednaným kočárkem nechaj nám ho u nich až do května. záloha 1000,-Kč jen musíme do konce týdne dopilovat barvu a do pátku ho jít zamluvit. no nejsme blázni?????, ale on je ted za 13390 jinak je až za 17000 a vejš oni ho maj na prodejně za doporučenou cenu 19990

můžete juknou zatím vede ta barvička světle modrá - tyrkys je t hned ten první na řadě

http://www.e-detskysvet.cz/scripts/podrobnosti....

valentynka
4. led 2010

ahoj holky,
mě to nefunguje, bo mám rozesr..ý počítač 😠 😠

Jitu, to je Míša šikulka.

Musíš ho ted učit lézt dolů a vždy když se blíží ke hraně gauče,tak mu říkat nožičky dolů a dát mu je směrem dolů a nechat ho jakoby dopadnout na ty nožičky,.
já to filípkovi dělala někdy kolem toho 11měsíce a během 14dní už to krásně uměl a vždy se zastavil a otočil a dal nožičky dolů.

chris, já si mylsím,že je ještě brzy,aby jste kupovali malé jinou sedačku než je vajíčko.
dítě by mělo být co nejdéle ve vajíčku,je to pro něj nejlepší a hlavně se dá dát proti směru jízdy, což je nejbezpečnější.
my máme fildu ještě ve vajíčku,bo má teprve 10kg, nohy mu jako koukají,ale vejde se tam v poho.
ted už jí ale chci koupit a váhám v tom váhovém rozpětí, prý se nemá kupovat až ta nejvyšší nosnost, takže já asi půjdu do té od 9 do 25 nebo jak to je, do těch 36kg asi né, ale uvidíme.

Zajdi, u jaké jste pojištovny ?
a taky to máte tak,že už na dítě tím pádem nemůžete čerpat jiný balíček ? když jste čerpali už jeden?

valentynka
4. led 2010

beruško, neste blázni 🙂
kort když se naskytla super cen a ty cortiny jsou hezké kočárky 🙂
taky se mi líbil,když jsem vybírala, jen jsem nechtěla dávat tolik za kočárek a jsem ráda,že jsem vybrala ten co máme, bo Filípek se tam ještě vejde a to má 80cm 🙂

janda79
4. led 2010

Ahoj holky!
Chris, známí kupovali tu sedačku po vajíčku, kterou mají kluci ještě teď-tedy skoro v pěti letech. moc si ji chválí. vyděla jsem ji na vlastní oči a je super. a hlavně nemuseli kupovat několik sedaček, ale jen jednu.
Věrko, ten kočárek je moc pěkný, taky se mi líbí tyrkysová. A ještě se mi líbí ten poslední, kombinace zelené. Kamarádka tenhle kočár má, je parádní!
zdravím všechny!
to očkování mě štve, že je to omezené věkem 😝

valentynka
4. led 2010

beru, tak já bych šla asi do té tyrkys v druhé řadě-ten čtvrtý kočárek a pak možná ajko neutrál ten hnědý, pokud uvažujete,že kočárek schováte pro další mimi 🙂

tak pro kluka ten v té druhé řadě jak jsem psala a pro holčičku nějaký ten žůůůžový 🙂

a jako neutrál hnědý 🙂

ale ono v reálu asi nejsou tak hooodně syté ty barvy nebo ano ?

valentynka
4. led 2010

markét, já chci nějakou aby šla dát i do lehu,kdyby jsme jeli někam dál,aby když usne, tak aby neseděl,ale dalos e to trokšu nějak naklopit.
musím začit hledat,ale nějak se mi dotoho nechce, bo je toho na trhu tolik,že člověk neví co vybrat

pismenko
4. led 2010

Taky se mi ty cortiny líbí 🙂 ale já uvažovala jako Val, aby ten kočárek byl velkej a prostornej, protože jsme zimní a je potřeba fusek, deka a pod. Kdybych rodila v červnu, tak bych si takovej nekoupila z toho důvodu, že bych se bála, že mi tam to půl roční mimčo s tímto zimním vercajkem nevejde 😅

janda79
4. led 2010

Val, my jsme měli po vajíčku autosedačku maxi-cosi-je polohovací. Michalce se v ní líbilo a na to polohování byla perfektní!

jitousek
4. led 2010

jeeeeeeee beru už vybrala káru no pěkné pěkné kočárečky a co ty kolečka to je plast nebo nafukovací???

My jsme teda taky kupovali velevelikej kočár páč Míša se mě stále vejde do hluboké korby aniž bych musela odělat přední dýl a přestavovat ho na sedačku záda se dají polohovat tak že sedajda to jako je ale ne sporťák stále má nožičky v teple a jsem ráda že to není otevřená sice máme nánožník a fusak ale prostě hlubokej je hlubokej 😝 😵 😵