Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
6. led 2010

Jinak Linduš váží 7,39. 😀

beruskaveruska
6. led 2010

teda zajdluš to krásně rostete 🙂

valentynka
6. led 2010

beru, u vitnamců joo, jsem to u nich ještě neviděla 🙂

Zajdi, tak to je Linduška pěknej macík 🙂 hlavně at je brzy zdravá !!

Holky, Filípek mi dneska spinká už 2,5 hodiny 😀 to je šikulka.

manžu mám v práci,dnes šel poprvé po 14dnech dovolené, no nechtělo se mu, se mu nedivím 😨

beruskaveruska
6. led 2010

Val tady jsou jakoby lepší vietnamci a ty maj těch pytlů i mraky rozměrů a nejdražší ty velký za 59,- tak mě aspon nenaprdne, kdyby se pytel rozbil 🙂

holky já nakupovala na MMB 😀

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29608616

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29608032

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29586785&tab=0

beruskaveruska
6. led 2010

Val a bude spinkat večer????

valentynka
6. led 2010

Baru, jojo po 8hodině jde zase spinkat, to je jeho hodina.
se probudil jak jsem to napsala. už měl svačinku a ted tu luxuje svým novým vysavačem 😀

valentynka
6. led 2010

beru, mě se nic neukázalo,jen hlavní stránka MMB 😢

mori
6. led 2010

val - Kája včera luxovala u Jany Honzíkovým vysavačem 😀 doma máme totiž jen ten dospělácký 😀 ale tím doma taky luxuje - jí vždy sundám tu trubici a stáhnu na nejnižší výkon a jede 😀

jitousek
6. led 2010

beru to teda omrknu větnamáky jestli to tu neseženu taky maj kde co 😎 😵 zítra jdu do města tak se juknu pak to když tak objednám 😉

beru mě ty odkázky nejdou zobrazuje se mě celej mimibazar ale nic konkrátního co jsi koupila ☹

valentynka
6. led 2010

jéé Marcel, co ty tadýýý 🙂

tak možná víš co Káje příště koupit za dárek coo?

Jitu, větnamáky 😀 😀 😀 😀 😀 jakože větve joo?

jitousek
6. led 2010

teda val to je Filda hodňočkej 🙂 .........to já teda závidím páč ani jsem se nesvěřila ale my to teď máme už asi 4 dny na pytel 😒 dopoledne žádné spaní odpoledne v kočáře a to se musí převážně na procházce aby se vyspal a pak dospí ještě na zahradě dohromady odpolední spaní bylo te´d v posledních dnech 3h v kuse cooož je dost ale musí jezdit kočár když zastaví tak to je tak půl maximálně třičtvttě hodinka 😒 a večer ??? Sodoma gomora po koupání šílenej boj s oblíkáním utítáním a mazním pere se se mnou zdrhá ohejbá se do prutu a nepředstavitelně ješí že nechce abych na něj šahala ☹ pak jdu udělat kaši to si ho vezme manža na klín a uklidní se s dudákem a pak má kaši a po kaši vždy chodil spát do postýlky teďka ???? jen se blížíme ke dveřím ložnice řve jak blázen když ho dám do pytle ještě víc a do postýlky tak jí málem bourá co tam dělá a řve 😠 histericky vydržel by snad i hodinu .....my to po nejdýl 20 minuách a spíše míň minutách nevydržíme a jdem pro něj a je s náma v obejváku hezky se hraje a jde s náma spát až když jdeme my v deset nebo v jedenáct ......prostě nechce bejt v ložnici sám má i světýlko které jsme nechávali rozsvícené a vždy bez protestů usnul sám tak nevím jak dlouho tohle období budeme mít .......dneska počítám že by mohl zavadnout protože jsme byli na cvíču a spánek odpolední jsme měli posunutej od 12 do 2 a teď už je celé odpoledne na nohou no tak uvidíme 😎

mori
6. led 2010

val - u nás nikdo a tebe jsem zahlédla na hl. stránce 😉 tak jsem nakoukla 🙂
Prd, už toho má habakuk 😀 pohraje si s velkým luxem 😀 a já to budu mít bez práce 😝 😀

beruskaveruska
6. led 2010

holky jak tooooooooooo 😠

beruskaveruska
6. led 2010

tak a co ted

beruskaveruska
6. led 2010

šatičky jsem hodila do alba 🙂

mori
6. led 2010

beruskaveruska - stále se ukazuje hl. stránka MMB 😅 Kopíruješ odkaz přímo z konkrétního zakoupeného zboží ?

beruskaveruska
6. led 2010

mori ona paní fotky už vymazala proto to nejde , ale mám je v albu

valentynka
6. led 2010

Jiut, tak mě Filípek ted spinká dopoledne hodinu a čtvrt, chodí kolem 11 a pak odpoledne taky hodinku a čtvrt a to chodí ve 4, už tenhel režim máme asi 14dní,tak je to super.
večer vana,oblíknutí, pak udělám kaši, manžel ho dá do židle, během 5minut je najedený a jde si ještě hrát chvilku,to je už kolem 8, vezmu ho,dá tátovi pusinku a u dveří mu zamáváme na dobrou noc a jdu ho nakojit, pak ho šoupnu do postýlky, pohladím ,dám lahev s pitím a během chvilky spinká.
pak mu jdu jen vzít lahev.
v noci chce prso a to si ho nechám až do rána v posteli.

ale jeden čas se taky svíjel,nechtěl bolékat, taky šel do luku.

ted asi dva dny na přebalováku blbne, že kope a nechce vůbec obout bačkůrky, to se úplně vzteká,kdy ho to chytne.

ale on už ví,že tím brekem si vás po chvilce zavolá a půjde s vámi do obýváku a bude si hrát,
já bych ho vzala na chvilku, ukonejšila a šup s ním zpátky,ale uvidíte, třeba ted potřebuje vaši blízkost.

Marcel, jasně, jen jsem nevěděla kde to jsem, jestli u nás na českolipsku nebo na snažilkách 😀

valentynka
6. led 2010

jako píšu píšu a otočím se a on Filda stál na proutěném koši a tleskal si, já myslela,že je jen u něj.

před chvilkou na něm stála já ho držela, chtěl si šáhnout na kalendář .

tý voe, jednou to okusí a hned je tam, jsem vylítla jak střela ho chytnou, je to takový ten koš na hračky jako lavice, málem mě vomejvali 😠

valentynka
6. led 2010

beru, tak to je neuvidíme

valentynka
6. led 2010

jdu koupat 🙂

beruskaveruska
6. led 2010

Val mám ty šaty v albumu 😀

jo a dala jsem do alba pupek tak se nelekněte jooooo 😀

tevina
6. led 2010

Ahoj holky 🙂

Beru máš krásnýho pupíka,apon tam neni karličce těsno 😉

Nemíku já taky dostala noťase a je fááákt super 😵

Holy my máme zase krizi,asi zuby.Adámek stává mezi 4-5 ráno,jsem KO 😖

endlessblue
6. led 2010

Holky...... Juli už sama chodííííí !!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

Jdu vás dočíst 😲 😉

endlessblue
6. led 2010

Jéjééé... Beruš... to už je jistý, že to bude holčička??? To je krááása. A to jméno... Nádhera!!!!! GRATULUJU!!!!

beruskaveruska
6. led 2010

Tevi díky, ale nevím jak budu vypadat ve 38tt 😀

Verun to je super zprávička 🙂

tevina
6. led 2010

Veru gratuluju 🙂

Beru já byla taky jak kolos,ale taky jak ty kolem toho 20tt a pak už mi přišlo že jsem pořád stejná.