Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

rintintyna
10. bře 2009

Zajdi, Ty jsi taková moje homeo podpora 😉 😅

zajdla
10. bře 2009

Když je močák jen chycený,tak pomůžou.Ale musí se hned nasadit.

pismenko
10. bře 2009

No ahoj barčo, konečně se potkáváme, ale začíná se mi budit mrně, takže za chvilku mizím 🙂

zajdla
10. bře 2009

JJ já jsem s nima fakt spokojená.Už do nich verbuju i našich a spokojenost.

pismenko
10. bře 2009

Pavli, brkni a uvidíš, co Ti řeknou 😒 😒

zajdla
10. bře 2009

Já už mám homeo naplánované i do porodnice a že si koupím i na mlíčko,protože jsem s tím měla problémy u Lucinky.

valentynka
10. bře 2009

ahoj holky,

no Markét, už mě z toho piclo 😀 😀 😀 😀
to snad není možný jaký krásný noce máte, úplně závidím 🙂

my dneska 22,00- 2,45 - 5,00 - 7,00 😕 😕

jinak holky já taky začala po tom šestinedělí špinit a vypadalo to,že to dostanu a pak tozase samo vymizelo.

zirafik
10. bře 2009

včera mi dělali moč i pochvu na kultivaci tak dr.říkala, že zkusí zavolat, zda tam něco není.... 😒

kacena00
10. bře 2009

já teď baštím homeopatika na hojení mojí piúpinky, protože mám víc poranění uvnitř a tam si s žádným pipinozním gelem co mám nedosáhnu, ale teda furt nevim, na jakým principu homeopatika pracujou a tak k nim nemám ouplně důvěru, dostala sem nakázáno si je pořídit, tak sem si je pořídila ale jestli mi to vysvětlíte budu ráda 😉

hoj Markét, já budu muset taky frčet, zakecávat by to šlo, ale potřebuju uvařit poblivku, pověsit prádlo a taky bude čas, aby se mladej vzbudil a budem jíst a hygienovat 😀

zirafik
10. bře 2009

Zajdi, musím se taky začít zajímat více o homeo... Brusinky jím....

pismenko
10. bře 2009

u nás sněží 😕 😕 🙄 🙄

ver.kuc
10. bře 2009

Val...mě se taky malá budí častěji... dneska: 23:30, 3:30 a 7:00 😅

ver.kuc
10. bře 2009

No jooo... Bruntálsko... tam humelí, i když všude je jaro...

Jinak se musím pochlubit.... už mi na zahrádce rašej tulipány co jsme sami sázeli... 😀 😀 😀

valentynka
10. bře 2009

veru, tak aspon semnou někdo soucítí 😀 😀 😀

mě taky už vyrašily tulipány 🙂 už se ozývá jaro 🙂

za hodinku jedem k doktorce kočárem, bude nás dneska očkova, snad to Filda zvládne 🙂

kacena00
10. bře 2009

jo, já včera dokočárkovala asi ve tři a ve čtyři se spustila brutální chumelenice, už mě to sere, to předtím krásně zpívali ptáčci, a bylo to ideál!! chjo, já chci jaro!!!§

valentynka
10. bře 2009

baruš, krásný fotečky cyrdíka 🙂
a ted už taky vidím podobu na maminu 🙂

kacena00
10. bře 2009

hele a jak val kojíš? já včera opět po 2-2,5 hodinách, dnes to teda vyšlo líp, že to bylo aspoň po třech

a ve dne ten náš potvorák si usmyslel že bude mít kozenu jako dudlika a když už teda tahá na můj vkus jako dlouho (my kojíme, přebalíme a pak musim mladýho ududlat - za 1) by se vztek, 2) tlumíme škytavku) tak když už po přebalení chci odstavit, začne bejt jak želva a hledá a hledá a hledá a vzpíná se, no prostě mám dvě funkce mlíkárna a dudlik 😀

už abych s klidným svědomím kojila taky v takovejch intervalechjak market - teda doufám, že bude mít větší rozestupy, když tak tloustne 😅 😅

kacena00
10. bře 2009

hlavně když se ksichtí ne??? 😀

kacena00
10. bře 2009

a teda díky, já jdu taky projet alba, už sem to dlouho nedělěala

pismenko
10. bře 2009

Baru neboj, taky se dočkáš 🙂 🙂

kacena00
10. bře 2009

ty vogy!!!filíípek už je taky kluk a ne miminko 😕 😕 😕 😕

veru jak ste se naučili kyblikovat, něco sis na webu našla nebo to šlo nějak instinktivně???

kacena00
10. bře 2009

val tak já ti závidím, že se vám ozývá jaro, já se blbě nastěhovala, jaro je tady se zpožděním např ve srovnání s prahou (tam sme bydleli a sem sme jezdili na víkendy) tak 2-3 týdny a mnohem dřív tu začíná byt kosa...hm

holky sem nerves že neslyším toho našeho pižďucha, chůvu mám, ale nemám malýho na monitoru v postýlce, tak za nim valim

pa a pusám

rintintyna
10. bře 2009

Kači, kdo Ti nakázal si je pořídit??? 😕 Homeopat? Někdo, kdo se tím zabývá??? nebo kámoška, které pomohly??? Lidé se steným neduhem a s ouplně stenými projevy, mohou mít různé příčiny a homeopatika se právě aplikují na ty příčiny a je potřeba ke každému přistupovat individuálně a "ušít" mu homeopatikum na tělo!!! Jasné, že u popraskané pipiny je příčinou těžký porod, ale pokud lék neodpovídá tvé mentalitě, tak nepomůže ani pipině. I na tu moji štítku jě několikero druhů homeopatik a proto se mi homeopatka vyptává pokaždé na vše možné, aby mi vybrala ten správný, je když bude odpovídat mé mentalitě může zabrat. Je to podobné, jak když se zkoumá jin a jang na dráhách v těle (čínská medicína) nerovnováhy těchto dvou způsobují disharmonie a různé neduhy a čínští lékaři se snaží pomocí bylinek udržet na dráhách balanc. Homeopatie se zabývá jak fyziologickými tak duševními projevy těchto neduhů a léčení je podobné jako očkování. Léčí se podobné podobným

zirafik
10. bře 2009

tak v moči mám stále gram negativní tyče 😒 . Dr.říkala, že mě může poslat do špitálu, ale že záleží na mně jak se cítím, že tam se mnou stejně zatím nic dělat nebudou... musí se počkat na co jsou ty "tyče" citlivý a podle toho nasadit ATB (což bude zítra). Jinak pochva je prý čistá.... aspoň něco.... Takže mám hodně pít, třeba i trochu piva...je močopudné.... brusinky taky prý nejsou špatné a být v teple ... No hlavně že zatim nemusim do špitálu ...

pismenko
10. bře 2009

Tak jdu kojit a šoupla jsem taky nový fotky 😀 😀 😀

pavli, tak hají a čajdu a ležet a nic nedělat 😉 😉

ver.kuc
10. bře 2009

Val.. to víš že s tebou soucítím. Jinak my kojíme stále stejně.. vždycky jen z jedný kozenky a to 15 minut. Nicméně naše mladá poslední dobou, když jí po 15ti minutách odtrhnu 😅 tak začne vyvádět. Ale když ona mě posledních 5 minut jen žužlá. Ale hned se uklidní, když si jí k sobě přitulím a říháme 😀 Občas si grcne, jak starej námořník 🙂

Baruš... na to kyblíkování jsem koukala na netu. Ale pak nějak jak to vyhovovalo nám. Je teda fakt, že u toho potřebuju asisetenci, páč dokud nebude Julča držet sama hlavičku, tak držet jí hlavu, podpáždíčko a zároveň jí poctivě omýt je nadlidský výkon 😀

ver.kuc
10. bře 2009

Markét... Dorotka je ňuňánek.. jsem zvědavá, kdy na nás přijde s vítáním občánků. Zatím mi nic nepřišlo 😉

kremrolka01
10. bře 2009

ahojky
tak mi noc taky v pohodě (22-3:30-8:30) 🙂, asi si vynahrazoval den, páč to mi zabral tak asi 2 x na hodinku a pak teda hoďku v kočáře
Kuba teda zatím taky srandí každej den, švagrová se mě ptala kolikrát kaká, tak říkám že tak 2-3x a ona jako jen přitakala že tejdně, a já ne denně 😀
používáme separačky, takže ani nepředpírám, jen to hodím do kyblíku s vodou s kapkou tee trea a každej druhej den peru v lovele a máme teda plínky jako nový
jdu zkouknout fota

kacena00
10. bře 2009

veru nám to nešlo ani ve dvou...a le zatim sme kyblikovaly dvakrát, pak nám byl kyblik zakázá kvůli puppku dokud se uplně nezhojí - tyjo kojit 15 minut, to je sen, my to máme na dvakrát a ještě tak asi 10-12 krát za den, podle toho jak kdy, včera teda 12 krát rozhodně...

kacena00
10. bře 2009

tea tree na to pomáhá? 😕 😕 😕

a hele holky srandily vám zpočátku každý přebalení, mě se teda při baštění či odkrkávání mladej zesrandí fakt až skoro k lopatkám...vysrandáí se fakt nejmíň 8-10 krát..je to u takovýho maloše normál? asi to bude dané i tím, že zatim papá tak často ne????