• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Zajdi, Ty jsi taková moje homeo podpora :wink: :sweat_smile:
10. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když je močák jen chycený,tak pomůžou.Ale musí se hned nasadit.
No ahoj barčo, konečně se potkáváme, ale začíná se mi budit mrně, takže za chvilku mizím :slight_smile:
JJ já jsem s nima fakt spokojená.Už do nich verbuju i našich a spokojenost.
10. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, brkni a uvidíš, co Ti řeknou :unamused: :unamused:
10. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám homeo naplánované i do porodnice a že si koupím i na mlíčko,protože jsem s tím měla problémy u Lucinky.
10. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no Markét, už mě z toho piclo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to snad není možný jaký krásný noce máte, úplně závidím :slight_smile:

my dneska 22,00- 2,45 - 5,00 - 7,00 :confused: :confused:

jinak holky já taky začala po tom šestinedělí špinit a vypadalo to,že to dostanu a pak tozase samo vymizelo.
10. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera mi dělali moč i pochvu na kultivaci tak dr.říkala, že zkusí zavolat, zda tam něco není.... :unamused:
10. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď baštím homeopatika na hojení mojí piúpinky, protože mám víc poranění uvnitř a tam si s žádným pipinozním gelem co mám nedosáhnu, ale teda furt nevim, na jakým principu homeopatika pracujou a tak k nim nemám ouplně důvěru, dostala sem nakázáno si je pořídit, tak sem si je pořídila ale jestli mi to vysvětlíte budu ráda :wink:

hoj Markét, já budu muset taky frčet, zakecávat by to šlo, ale potřebuju uvařit poblivku, pověsit prádlo a taky bude čas, aby se mladej vzbudil a budem jíst a hygienovat :grinning:
10. bře 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajdi, musím se taky začít zajímat více o homeo... Brusinky jím....
10. bře 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás sněží :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val...mě se taky malá budí častěji... dneska: 23:30, 3:30 a 7:00 :sweat_smile:
10. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jooo... Bruntálsko... tam humelí, i když všude je jaro...

Jinak se musím pochlubit.... už mi na zahrádce rašej tulipány co jsme sami sázeli... :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, tak aspon semnou někdo soucítí :grinning: :grinning: :grinning:

mě taky už vyrašily tulipány :slight_smile: už se ozývá jaro :slight_smile:

za hodinku jedem k doktorce kočárem, bude nás dneska očkova, snad to Filda zvládne :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, já včera dokočárkovala asi ve tři a ve čtyři se spustila brutální chumelenice, už mě to sere, to předtím krásně zpívali ptáčci, a bylo to ideál!! chjo, já chci jaro!!!§
10. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
baruš, krásný fotečky cyrdíka :slight_smile:
a ted už taky vidím podobu na maminu :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a jak val kojíš? já včera opět po 2-2,5 hodinách, dnes to teda vyšlo líp, že to bylo aspoň po třech

a ve dne ten náš potvorák si usmyslel že bude mít kozenu jako dudlika a když už teda tahá na můj vkus jako dlouho (my kojíme, přebalíme a pak musim mladýho ududlat - za 1) by se vztek, 2) tlumíme škytavku) tak když už po přebalení chci odstavit, začne bejt jak želva a hledá a hledá a hledá a vzpíná se, no prostě mám dvě funkce mlíkárna a dudlik :grinning:

už abych s klidným svědomím kojila taky v takovejch intervalechjak market - teda doufám, že bude mít větší rozestupy, když tak tloustne :sweat_smile: :sweat_smile:
10. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně když se ksichtí ne??? :grinning:
10. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teda díky, já jdu taky projet alba, už sem to dlouho nedělěala
10. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru neboj, taky se dočkáš :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogy!!!filíípek už je taky kluk a ne miminko :confused: :confused: :confused: :confused:

veru jak ste se naučili kyblikovat, něco sis na webu našla nebo to šlo nějak instinktivně???
10. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
val tak já ti závidím, že se vám ozývá jaro, já se blbě nastěhovala, jaro je tady se zpožděním např ve srovnání s prahou (tam sme bydleli a sem sme jezdili na víkendy) tak 2-3 týdny a mnohem dřív tu začíná byt kosa...hm

holky sem nerves že neslyším toho našeho pižďucha, chůvu mám, ale nemám malýho na monitoru v postýlce, tak za nim valim

pa a pusám
10. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, kdo Ti nakázal si je pořídit??? :confused: Homeopat? Někdo, kdo se tím zabývá??? nebo kámoška, které pomohly??? Lidé se steným neduhem a s ouplně stenými projevy, mohou mít různé příčiny a homeopatika se právě aplikují na ty příčiny a je potřeba ke každému přistupovat individuálně a "ušít" mu homeopatikum na tělo!!! Jasné, že u popraskané pipiny je příčinou těžký porod, ale pokud lék neodpovídá tvé mentalitě, tak nepomůže ani pipině. I na tu moji štítku jě několikero druhů homeopatik a proto se mi homeopatka vyptává pokaždé na vše možné, aby mi vybrala ten správný, je když bude odpovídat mé mentalitě může zabrat. Je to podobné, jak když se zkoumá jin a jang na dráhách v těle (čínská medicína) nerovnováhy těchto dvou způsobují disharmonie a různé neduhy a čínští lékaři se snaží pomocí bylinek udržet na dráhách balanc. Homeopatie se zabývá jak fyziologickými tak duševními projevy těchto neduhů a léčení je podobné jako očkování. Léčí se podobné podobným
10. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v moči mám stále gram negativní tyče :unamused: . Dr.říkala, že mě může poslat do špitálu, ale že záleží na mně jak se cítím, že tam se mnou stejně zatím nic dělat nebudou... musí se počkat na co jsou ty "tyče" citlivý a podle toho nasadit ATB (což bude zítra). Jinak pochva je prý čistá.... aspoň něco.... Takže mám hodně pít, třeba i trochu piva...je močopudné.... brusinky taky prý nejsou špatné a být v teple ... No hlavně že zatim nemusim do špitálu ...
10. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu kojit a šoupla jsem taky nový fotky :grinning: :grinning: :grinning:

pavli, tak hají a čajdu a ležet a nic nedělat :wink: :wink:
10. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val.. to víš že s tebou soucítím. Jinak my kojíme stále stejně.. vždycky jen z jedný kozenky a to 15 minut. Nicméně naše mladá poslední dobou, když jí po 15ti minutách odtrhnu :sweat_smile: tak začne vyvádět. Ale když ona mě posledních 5 minut jen žužlá. Ale hned se uklidní, když si jí k sobě přitulím a říháme :grinning: Občas si grcne, jak starej námořník :slight_smile:

Baruš... na to kyblíkování jsem koukala na netu. Ale pak nějak jak to vyhovovalo nám. Je teda fakt, že u toho potřebuju asisetenci, páč dokud nebude Julča držet sama hlavičku, tak držet jí hlavu, podpáždíčko a zároveň jí poctivě omýt je nadlidský výkon :grinning:
10. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét... Dorotka je ňuňánek.. jsem zvědavá, kdy na nás přijde s vítáním občánků. Zatím mi nic nepřišlo :wink:
10. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak mi noc taky v pohodě (22-3:30-8:30) :slight_smile:, asi si vynahrazoval den, páč to mi zabral tak asi 2 x na hodinku a pak teda hoďku v kočáře
Kuba teda zatím taky srandí každej den, švagrová se mě ptala kolikrát kaká, tak říkám že tak 2-3x a ona jako jen přitakala že tejdně, a já ne denně :grinning:
používáme separačky, takže ani nepředpírám, jen to hodím do kyblíku s vodou s kapkou tee trea a každej druhej den peru v lovele a máme teda plínky jako nový
jdu zkouknout fota
veru nám to nešlo ani ve dvou...a le zatim sme kyblikovaly dvakrát, pak nám byl kyblik zakázá kvůli puppku dokud se uplně nezhojí - tyjo kojit 15 minut, to je sen, my to máme na dvakrát a ještě tak asi 10-12 krát za den, podle toho jak kdy, včera teda 12 krát rozhodně...
tea tree na to pomáhá? :confused: :confused: :confused:

a hele holky srandily vám zpočátku každý přebalení, mě se teda při baštění či odkrkávání mladej zesrandí fakt až skoro k lopatkám...vysrandáí se fakt nejmíň 8-10 krát..je to u takovýho maloše normál? asi to bude dané i tím, že zatim papá tak často ne????
10. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek